Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zabezpečeni vozidla VAM R1
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Harnet je teď offline  Harnet
PříspěvekZaslal: 30.5.2019 , 21:51   Citovat  

Zdravim panove a damy Úsměv

Mel bych dotaz ohledne VAM R1 tudy odkaz

Mate nekdo tohle zabezpečeni vozidla? Vyrobce hlasi, že do dnešnyho dne nebylo odcizeno ani jedno vozidlo a me zajima, jestli s tim nejsou potiže, co nato pojištovna, co zaruka a pripadne jak nato reaguje autorizovanej servis. Poprosil bych vas, jestli s tim mate nekdo zkušenosti.

Predem se omlouvam, ale nenašel jsem nikde tema zabezpečeni vozidel, tak jsem udelal tohle nove a jelikož jsem tady novej, dnes registrovanej, tak snad nedelam neco špatne Se stydím jinak zde to tady čtu pres pul rok, ale pomalu se začina bližit doba, kdy si budu porizovat nove auto, ktere jsem si vybral pred rokem, byla to laska na prvni pohled a když se sejde mesic ze sluncem, tak bych si rad poridil Honda civic type r VTEC začatkem prištiho roku. Bohužel nedisponuju barakem a ani garaži, tak muj milaček bude stat venku a nabizi se otazka, kterou jsem už položil, jak sve auto nejlip ochranit pripadnemu odcizeni a ten spominanej VAM R1 zatim vychazi asi nejlip i když je to docela zasah do auta, pač ta instalace je docela narez, tak me zajima vše kolem toho. Jestli nekdo mate zkušenosti, sem s tim Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2019 , 9:04   Citovat  

Ak mám správne info poisťovne na SK to akceptujú . Jediná možnosť ako to prelomiť je odtiahnuť to. Naozaj to majú kvalitne vymyslene . Kamoš má BMW a dal si to pred cca 5-6 rokmi a doteraz to funguje bez problémov
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2019 , 13:12   Citovat  

Co mám info, tak opravdu doposud nepřekonaný systém. Menší problém je, že s sebou člověk musí tahat tu cardrige, nebo jak se to píše, prostě tu kostku, která se vsouvá do vytvořeného místa v palubní desce.
TypeR na sídlišti... Asi bych se bál vandalů, přeci jen je to auto typu "pěst na oko". Chtělo by to kryté stání v parkovacím domě, garáž... U nás bych měl strach. Ale třeba bydlíš tam, kde jsou lidé "normální".
Jinak, opět se vrátím k úvodu. Nevím, že by se v ČR ztrácely TypeR. Občas CR-V, starší Civic, Accord, ale TypeR novějších generací... Ble
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.5.2019 , 17:10   Citovat  

markos: Dokonce i na ten odtah maj dalši stupen ochrany a to VAM Odtah:

naložení, tažení, tlačení, zvednutí nebo nakládání vozidla
krádeži kol
vniknutí do motorové části

...když otevreš auto, maš 25-30 vterin, abys tu černou krabičku zasunul do slotu, jinak se spusti dalši alarm mimo toho zakladniho a tak stejne to funguje i u tech vyše popsanych veci Úsměv

Jopeeeno: Jasny, tak ted do aut montujou keyless, kdy nemusiš ani tuk, auto se otevre a startuješ bez kliče a u VAMu je krabička navic, ale zas bez ni je auto totalne mrtve a ruku na srdce, radej krabička navic než auto v čudu Ble No bydlim na male vesnici, kde je menši sidlište o cca 10 bytovek po 12bytech, celej den je tady klid a občas tady soused parkuje bud ze Subaru WRX STI nebo BRZ, ktere si pujčuje z prace, stoji tady Alfa Giuletta, Mitsubishi Lancer X, škoda RS a zatim vše v pohode Cool Mam ješte v planu nechat auto olepit transparentni folii, vydrži to 5let prave kvuli poškrabani, odreni, srancum od ptaku, kaminkum, mouškam ktere se moc radi pletou po dalnici pred auto HaHaaa v zime kvuli soleni, ledu atd... protože mam v planu tohle auto uživat celoročne a tak dlouho, až jednou nenatahnu bačkory HaHaaa Odmitam nesmysli typu, Citigo, Cactus, Yeti, Renault, Peugeot, koncernovku jako W, Seat, škoda kterou už maj snad všichni, žadnej 3valec, 1.0 nebo 1.2 obsah a po uvahach nad mazdou na me zbyla jednoznačne Honda 2021 nova emisni norma a elektromobil mi nesmi pres prah Ble

Jen po doplnujici informace k tematu

Kontaktovanim prodejce VAM čr mi byla nabidnuta cenova nabidka:

VAM R1 - 9700kč bez DPH

+ VAM ODTAH - 9900Kč bez DPH
naložení, tažení, tlačení, zvednutí nebo nakládání vozidla
krádeži kol
vniknutí do motorové části

+ VAM AKUSTIC - 14.800Kč bez DPH (ten již zahrnuje i Odtah)
vniknutí do interiéru vozidla a zavazadlového prostoru

A po dotazu na oficialni zakaznicke centrum Honda Czech jsem dostal tuhle odpoved:

Instalací jakéhokoliv neoriginálního příslušenství může dojít k neuznání záruky na komponenty, které jsou instalací příslušného zařízení dotčeny.

V případě instalace alarmu by tedy mohl nastat reálný problém s uznáním záruky v případě problémů s elektroinstalací vozu a s ní souvisejících komponentů. Obvykle tyto záruky přebírá firma, která neoriginální příslušenství instaluje.
   Návrat  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 31.5.2019 , 20:16   Citovat  

Mam v aute VAM R1 a je to fajn.
Extra ma to neobtazuje a uz som si na to zvykol.

Co mam info poistovne to akceptuju a taktiez autorizovane servisy.
   Návrat  
Martin5 je teď offline  Martin5
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 10:50   Citovat  

Udělěj si tam tajný vypínač za pár desítek korun a proti krádeži to má stejnou účinnost jako VAM.
Výhoda je cena a nemusíš s sebou po kapsách tahat nějakej klump.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 15:06   Citovat  

Martin5 napsal:
Udělěj si tam tajný vypínač za pár desítek korun a proti krádeži to má stejnou účinnost jako VAM.
Výhoda je cena a nemusíš s sebou po kapsách tahat nějakej klump.

my mely takovej uz na 12Ocitece Velmi šťastný bylo dokonce venku u svetla Velmi šťastný ideal je to asi dat na starter nebo na treti polohu ,treba ja na ufo bych to mohl dat na start engine tlacitko Úsměv prej se zacali krast ufa posledni dobou ..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.6.2019 , 9:58   Citovat  

Marek BB takže vše v poradku, žadnej problem a po instalaci ti vratili auto do puvodniho stavu bez zničeni?

Martin5 taky jsem nad tim vypinačem premyšlel, ale tohle to nic nereši. Kdyby to bylo auto kolem 500k a min, tak bych to takhle rešil a byl by klid, ale CRT VTEC je opravdu jina trida a taky 2x tak dražši, proto tam chci dat neco lepši a komplexnejši, to auto si to proste zaslouži a 20k za poradne zabezpečeni auta v dnešni dobe už zas neni tak moc penez oproti porizovaci cene CRT kolem milionu. S tou krabičkou jsem smirenej, ale jak už jsem psal, lepši krabička navic než ukradene auto nebo origo kola v čudu.
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.6.2019 , 13:13   Citovat  

Záruční podmínky VAMu, viz jejich FAQ:
Je možné ochranu proti krádeži namontovat i do nového auta? Neztratím záruku?

Montáž našeho systému nemá žádný negativní vliv na záruku vozidla. Naše společnost se striktně řídí podmínkami, které se týkají poskytování záruky při spotřebitelských smlouvách, jež upravuje § 619 občanského zákoníku a zákon č. 40/1964 Z. z., tj. přebíráme záruku na všechny námi zasažené části ve vozidle. Zasahujeme však jen do určitých částí elektroinstalace (kabeláže), nikdy ne přímo do řídících jednotek, hybných částí ani do deformačních zón vozidla.

Honda logicky nemůže ručit za stav, který byl vyvolán zásahem do vozidla firmou VAM. I kdyby, nemají k dispozici projektovou dokumentaci dané montáže (údajně co montáž to originál), což je v případě pokusu krádeže vozidla super, ale noční můra servisáka při opravách.

Líbil by se mi VAM AKUSTIC Úsměv
   Návrat  
ultra je teď offline  ultra
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 9:39   Citovat  

Harnet napsal:

A po dotazu na oficialni zakaznicke centrum Honda Czech jsem dostal tuhle odpoved:

Instalací jakéhokoliv neoriginálního příslušenství může dojít k neuznání záruky na komponenty, které jsou instalací příslušného zařízení dotčeny.

V případě instalace alarmu by tedy mohl nastat reálný problém s uznáním záruky v případě problémů s elektroinstalací vozu a s ní souvisejících komponentů. Obvykle tyto záruky přebírá firma, která neoriginální příslušenství instaluje.

Taktiez som zistoval priamo v Honde -dostal som rovnaku "vagnu" neurcitu odpvoved. Aj tak mam naistalovany VAM R1 -uz v druhom vozidle. VAM prebera zaruku na vsetko do coho siahol. Dostanes o tom aj certifikat.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 9:09   Citovat  

Jopeeeno jo jako dava to smysl a dobrej servisak si s tim hrave poradi Nápad je tu! mam pak v planu to servisovat u Danyho, i když to mam pres 100km, ale čtu jen samou chvalu a je to jistota, že auto bude odjiždet v 100% stavu a že to nebude delat nejakej lojza, co ho stara večer vytočila a nebude se s autem popotahovat Velmi šťastný jinak ten AKUSTIK je komplexni rešeni a jakymkoliv zpusob se dostat do auta sice možnej je, ale do 25vterin nebo v ten moment da auto o sobe vedet poradnym rachotem HaHaaa

Ultra tak s tim certifikatem je to docela dobry, aspon maš neco v ruce a teda nemel si žadnej problem nebo rešil si nejakou reklamaci, myslim v servisu a bylo vše v pohode? ...radej se 100x zeptam, že jednou udelat chybu Je to tam.
   Návrat  
Martin5 je teď offline  Martin5
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 21:00   Citovat  

VAM schvaluji, hlavně když ho budeš mít v té verzi akustik. Jinak za mlada jsem se hrabal do elektriky v autech a tajných vypínačů jsem namontoval dost a nikdo mi nehlásil, že by nějaké auto bylo ukradeno. Montoval jsem to i do nových aut a nikdy nebyl problém. Je třeba se napojit až za pojistku a dát rozumný průřez drátu. Pak se nemůže nic stát.
K té záruce - většina mechaniků v autorizovaných servisech (zkušenosti mám především v koncernových) jsou na takové úrovni, že to ani nepoznají, když to člověk udělá dobře. A i kdyby záruka padá na tu část, kde se někdo hrabal. V případě VAMU není problém. V případě, že necháš dělat něco elektrice nějakého umělce z horní dolní máš pak smůlu ty.

Jinak Danyho můžu jen doporučit. Jinam bych auto už nedal.....
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Zabezpečeni vozidla VAM R1
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina