Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 137, 138, 139  Další 
Zaslat odpověď

Strana 128 z 139
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.7.2019 , 20:53   Citovat  

JardaBar napsal:
Tzn. při cca 4l náplně 0,4l benzínu. To až mi bude motor žrát olej, budu dolévat benzínem, je MNOOOHEM levnější. HaHaaa
Díky Honda Motor Europe za radu! OK Velmi šťastný

p.s.: najde se tu někdo, kdo si nalije do motoru k motorovému oleji dobrovolně 0,4l benzínu?

Přesně to samé napadlo i mě. OK
Obecně jsou motory na přelití olejem háklivé, takže tady raději dávat při výměně o půl litru méně, oproti specifikaci, on ten benzín to zvedne...Úsměv

Druhá věc je, že pronikání paliva do oleje je prostě chca/nechca obecný jev, markantní u přímovstřiků. Proč se to rozmazává právě u 1.5T Hondy, čertví...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.7.2019 , 19:45  Naposledy upravil Jopeeeno dne 19.7.2019 , 20:11, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Duplicita.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.7.2019 , 19:47   Citovat  

První vlaštovky CXG 5D a FL pro MY 2020, "zatím" jen kapsy nárazníků. Zdroj: HondaPro Jason.

Screenshot_20190719-194239_Facebook.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Screenshot_20190719-194239_Facebook.jpg, 1.31 MB

Screenshot_20190719-194246_Facebook.jpg

Screenshot_20190719-194246_Facebook.jpg, 1.22 MB
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 19.7.2019 , 20:04   Citovat  

Ivoč napsal:
já si to nechal dělat tady

A výsledek? Jak jsi spokojený s nástřikem, koukal jsi na podvozek s odstupem času?

Já byl zase před nedávnem tady:

odkaz

S přípravky i praci jsem spokojen a pána můžu doporučit. Jen nástřik výfuku byl oničem, barva se loupala hned po příjezdu domů.
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 6:43   Citovat  

Jopeeeno napsal:
První vlaštovky CXG 5D a FL pro MY 2020, "zatím" jen kapsy nárazníků. Zdroj: HondaPro Jason.

Mohli toho Potěmkina "zalepit", ale oni si řekli ne. KO
Když fake, tak až do konce. Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 8:53   Citovat  

Jopeeeno napsal:

Tvl, to jako fakt...? Tyhle smajlíky na to sedí to snad ne Tak to koukám!
   Návrat  
Ivoč je teď offline  Ivoč
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 10:06   Citovat  

MSX napsal:
A výsledek? Jak jsi spokojený s nástřikem, koukal jsi na podvozek s odstupem času?

Já byl zase před nedávnem tady:

odkaz

S přípravky i praci jsem spokojen a pána můžu doporučit. Jen nástřik výfuku byl oničem, barva se loupala hned po příjezdu domů.

nechal jsem to dělat vloni na podzim a ještě jsem neměl čas. Věnoval jsem se spíš svému stařečkovi, kde jsem naposledy natřel výfuk stříbrným alkytolem a omotal termopáskou svody a první díl výfuku. Totéž se chystám udělat v září na C10G a při té příležitosti zkontroluju stav podvozku.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 12:18   Citovat  

piskot, JB:

No, aneb jak ušetřit za každou cenu. Není v té levé přední kapse radar? Museli by ho přesunout jinam, což stojí money. Ale to teoretizuji.

No, a tady v "plné kráse". Sklad v Thajsku.

Screenshot_20190720-120124_Facebook.jpg

Screenshot_20190720-120124_Facebook.jpg, 542.82 kB
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 14:28   Citovat  

Facelift jak stehno. Kdybych se rozhodnul pro CXG, tak bych ty predni/zadni kapsy zmensil striknutim cca 5cm po jejich obvodu do barvy auta. Porad si na ten design nemuzu zvyknout. Pritom tomu sedan to slusi. Kdyby predek a zadek vzali ze sedanu, tak se vsadim, ze by sly prodeje nahoru.
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 17:00   Citovat  

v jedný kapse je radar v druhý klakson
já furt koumám, jestli si udělám facelift v podobě černý masky... chvíli jsem pro, chvili se mi to ke stříbrný v chromu hodí

IMG_2604.jpg

IMG_2604.jpg, 1.02 MB
   Návrat  
Ivoč je teď offline  Ivoč
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 20:36   Citovat  

xenon04 napsal:
v jedný kapse je radar v druhý klakson
já furt koumám, jestli si udělám facelift v podobě černý masky... chvíli jsem pro, chvili se mi to ke stříbrný v chromu hodí

No já bych to nedělal. Ten chrom navazuje podle mě pocit luxusu,narozdíl od "černého plastu"
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 21:03   Citovat  

Já ty "plácačky na mouchy" kritizuju od začátku. Předek jakž takž vypadá jak u C9G, ale ten zadek nezachrání snad nic. Je to tak velká plocha, že i Kabaň a marketing Škodovky by hodil ručník do ringu...
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2019 , 21:41   Citovat  

podle mne je to proste lepsi jako predfacelift ,hlavne ty zadni ,uz vypadaj jak prostouchany ,predni tak nesla udelat pac by se zhorsil odpor vzduchu proto ten hladkej plast jako maj BTCC civiky .. jinak ty fake plasty maj vsechny hatchbacky ,resite to jako by se jednalo o supersport ,pritom i NSX je ma slepy , nejlepsi by bylo to prostouchat jak to udelal Hondapro Jason ,jinak dizajn civiku se mi libi ,proste honda se ma lisit a ne ,ze z dalky nepoznas jesli to je korejec nebo nemec ..
mne tam vadi jen ta hnusna kruhova mlhovka ,koupil bych vybavu komfort abych ji tam nemel tak tam nepasuje ..
   Návrat  
Harnet je teď offline  Harnet
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 10:24   Citovat  

Jako panove, rikejte si co chcete Se stydím ale zde je videt, že Honda slyši a s tema hnusnyma plastama opravdu neco udelala a vypada to fakt suprove, ta zadni je menši, vypada rozhodne lip než ta puvodni placka na mouchy Velmi šťastný a predek taky vypada lip a ta linka barevna v tom je docela cool Je to tam. doufam, že takhle to bude mit rešeny i CTR, protože už si pres rok brousim zuby na jeden kousek (uver me sice nemine) a v unoru bych snad už mohl objednat. Jsem hlavne zvedavej, na kompletni predstaveni ve Frankfurtu v zari Je to tam.
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 12:32   Citovat  

i type-r Úsměv
z fb...

FB_IMG_1563705058274.jpg

FB_IMG_1563705058274.jpg, 73.68 kB

FB_IMG_1563705062435.jpg

FB_IMG_1563705062435.jpg, 156.73 kB
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 14:06   Citovat  

Ježíši.

Harnet: nemuseli dělat nic, měli vše hotové v sedanu. S 5D jen zkazil původní design. První určitě navrhli Coupé/sedan, pak ho sprasili a vypustili 5D.

Ale koupě povinná není, takže je to jedno. Mrk
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 16:33   Citovat  

Chalani, len taká vsuvka. Prvý model sa vždy vyrobí s nedokonalosťami, aby bol vždy priestor pre facelift a udržala sa predajnosť modelu. Stačí si pozrieť A7G, A8G, C8G...hocičo....vždy bol facelift krajší. Mne to vychádza tak že dizajnéri a materketingéri dobre vedia čo robia Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 18:18   Citovat  

markos napsal:
Chalani, len taká vsuvka. Prvý model sa vždy vyrobí s nedokonalosťami, aby bol vždy priestor pre facelift a udržala sa predajnosť modelu. Stačí si pozrieť A7G, A8G, C8G...hocičo....vždy bol facelift krajší. Mne to vychádza tak že dizajnéri a materketingéri dobre vedia čo robia Úsměv

U CXG 5D si tím moc jistý nejsem. Např. roletka kufru by neprošla ani u Trabantu, zda potah sedaček u FL zlepší, je ve hvězdách. Plácačky na mouchy jsou evidentně znouze ctnost, daň za 5D kastli. Středový tunel má sice hafo odkládacích míst, konektorů, ale v podstatě běžně nepřístupných "tam někde" před řadící pákou.
Na YT jsem našel srovnání Accorda a CXG a byť je Acoo o pár jednotek tisíců dolarů dražší, ve výsledku doporučují koupi Accorda.

Asi jsem měl na začátku dát offtopic

To, že domů nám nic jiného než Honda nesmí neznamená, že budeme akceptovat to, co s Civicem Honda dělá. Už pošilháváme po CR-V. To snad v dohledné době zku.azit nestačí...
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 20:52   Citovat  

Hmm, jsem zvědav na ofiko fotky a hlavně živé setkání, ale zatím z toho moc odvázanej nejsem - u 9G opravili co se dalo a auto vypadá o generaci líp, tady se zdá, že vše zůstalo při starém.

Jestli to takto půjde dál, tak nakonec nebude Honda doma ani jedna (před rokem byly 3, letos ještě v zimě 2, dnes už jen jedna)...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 22:48   Citovat  

skyline napsal:
Hmm, jsem zvědav na ofiko fotky a hlavně živé setkání, ale zatím z toho moc odvázanej nejsem - u 9G opravili co se dalo a auto vypadá o generaci líp, tady se zdá, že vše zůstalo při starém.

Jestli to takto půjde dál, tak nakonec nebude Honda doma ani jedna (před rokem byly 3, letos ještě v zimě 2, dnes už jen jedna)...

my chces rict ,ze C9G melo hezci zadek pořádnej výtlem to nemyslis vazne .. 9G je daleko nejosklivejsi civic vsech dob nejodfaknutejsi generacni dizajn jakej jsem videl v interieru mismas taky ,nevis kam se driv podivat .. zaoblili 8G kastli a ty tomu rikas vylepsieni o generaci.. tohle je proste odvazny nadcasovy dizajn jako bylo C8G,.. pro dedky je CRV Velmi šťastný
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.7.2019 , 22:52   Citovat  

Jo, C9g mělo vypadat od začátku jako poface..
   Návrat  
Harnet je teď offline  Harnet
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 0:16   Citovat  

Co myslite, Face lift cena type R 2020 bude stejna, vyšši, nižši? Nekdo nejakej nastrel Cooo???
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 0:26   Citovat  

Všude se objevují a potvrzují zprávy, že automobilky už zdražují či budou zdražovat klasická auta. Evropskou ekologii musí někdo zaplatit to snad ne
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 6:58   Citovat  

Hellborn: za mě nakonec dobře, že nevypadalo. Stejně se mi to moc nelíbí, ale zvykl jsem si a hlavně - vedle předface je to krásné auto. Vždycky, když předface vidím, tak si říkám, jak se jim to povedlo udělat tak hnusný. Takže kdyby to vypadalo od začátku jak poface, možná bych to neměl, protože by nebyl ten benchmark v podobě hnusného předface a tím pádem kdo ví, jestli bych ho vzal na milost:-)

U C10G se mi nelíbí ty díry, zadek byl děsnej a zjevně zůstane děsnej, předek nevím, jestli vypadá líp, ale ten se mi líbil od začátku. K tomu GPF, vysoká cena... Fakt motivace měnit zatím nic moc, navíc 9G má najeto jen něco přes 40k a ačkoliv nejede, drahá polovička je s tím spokojená.
   Návrat  
Keak je teď offline  Keak
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 8:06   Citovat  

Harnet napsal:
Co myslite, Face lift cena type R 2020 bude stejna, vyšši, nižši? Nekdo nejakej nastrel Cooo???

Nižší nebude,už v roce 2019 došlo ke zdražení okolo 5%..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 9:31   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
zaoblili 8G kastli

To jako fakt...? C8G byla hranatá kostka oproti C9G? Na korekci očních vad existují brýle... OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 9:32   Citovat  

skyline napsal:
Hellborn: za mě nakonec dobře, že nevypadalo. Stejně se mi to moc nelíbí, ale zvykl jsem si a hlavně - vedle předface je to krásné auto. Vždycky, když předface vidím, tak si říkám, jak se jim to povedlo udělat tak hnusný. Takže kdyby to vypadalo od začátku jak poface, možná bych to neměl, protože by nebyl ten benchmark v podobě hnusného předface a tím pádem kdo ví, jestli bych ho vzal na milost:-)

U C10G se mi nelíbí ty díry, zadek byl děsnej a zjevně zůstane děsnej, předek nevím, jestli vypadá líp, ale ten se mi líbil od začátku. K tomu GPF, vysoká cena... Fakt motivace měnit zatím nic moc, navíc 9G má najeto jen něco přes 40k a ačkoliv nejede, drahá polovička je s tím spokojená.

OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 10:23   Citovat  

piskot napsal:
To jako fakt...? C8G byla hranatá kostka oproti C9G? Na korekci očních vad existují brýle... OK

Rikam dizajn prodedky Velmi šťastný C9G s tim bachratym prilepenym zadkem bez koncovek vyfuku a jakyhokoliv cleneni vypada nadherne pořádnej výtlem a predek to samy , nepomohl ani ten cernej ypsylon a strasna maska , zachrani to uz jen CTR paket nebo doplnkovej aero packet ,doplnkova maska a zadni sport difuzor aby se nato dalo vubec koukat , hold nepopres ,ze C8G mel nadcasovy dizajn a oproti C7G to byl mnohem vetsi skok nez z C8G na C9G kde to proste odflakly .. asi byly zaneprazneni z F1 tak jen naplaacali na starou platformu novy plechy a tada C9G HaHaaa ,jediny co se zlepsilo byly materialy .. ver ,ze za 9G se nikdo neotocil ,ale za 10G hodne lidi .. nepovedeny je jen dizajn tech plastu ktery se da vyresit lehce ..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 21:59   Citovat  

To DOHCVTEC: Jsme tu "doma" u CXG, tak už jen krátce. Design je subjektivní věc a marketing dokáže natlouct do hlav neskutečný designerský "skvosty" horší, než je krátký C9G. U Tourera subjektivně mohu říci, že stojíc vedle etalonu Oktávky v kombi, víc očí spočine na něm, ať už pro to, že vypadá jinak, je hezčí, není jich tolik (nehodící se škrtněte)...

Za CXG se lidé otočí, že je to zase něco jiného, než mainstream, sedan se povedl, ale pro český stěhovácký národ je nepoužitelný. A 5D je prostě hnusný (zadek) a opět ve srovnání s ostatní střední třídou, hlavně díky neexistenci marketingu, neprodejný.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.7.2019 , 22:15   Citovat  

piskot napsal:
To DOHCVTEC: Jsme tu "doma" u CXG, tak už jen krátce. Design je subjektivní věc a marketing dokáže natlouct do hlav neskutečný designerský "skvosty" horší, než je krátký C9G. U Tourera subjektivně mohu říci, že stojíc vedle etalonu Oktávky v kombi, víc očí spočine na něm, ať už pro to, že vypadá jinak, je hezčí, není jich tolik (nehodící se škrtněte)...

Za CXG se lidé otočí, že je to zase něco jiného, než mainstream, sedan se povedl, ale pro český stěhovácký národ je nepoužitelný. A 5D je prostě hnusný (zadek) a opět ve srovnání s ostatní střední třídou, hlavně díky neexistenci marketingu, neprodejný.

tak je to vec vkusu a cilove skupiny ,kdyby desitka byla jen dalsi pomuchlanou oblou hromadou tak fakt jdu po jinem aute ikdyz je u mne civic nej auto .. obly tvary pro dedky a ostry hrany pro mlady a hold u nas mladi nemaj tolik penez aby jsi to koupily ,nebo jsou tak bez vkusu a pragmaticky ,ze jim staci hnujdej nebo skodovka aby je odvezla z bodu A do bodu B
.. v USA a azii civic jde na dracku a hlavne mladi majitele a to o necem vypovida Velmi šťastný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 137, 138, 139  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina