Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Prochy a jeho Coupe
Fórum: Showroom
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Mourek23 je teď offline  Mourek23
PříspěvekZaslal: 16.7.2019 , 23:47   Citovat  

V prvni radě bych se rád představil,

moje prezdivka pod kterou vystupuji na foru je Mourek23 už ani nevim proč. již je to pár let co jsem narazil na Honda-club.cz a asi jsem komunite moc neduveroval či byl skeptycký kdo ví? ..a tak jsem neco vymyslel a bylo.
Forum se stalo da se říci denno denní chleda, i kdyz jsem moc neprispíval spíš jen sledoval diskuze a hledal informace, které mi nespočetně pomohli at u banalních věcech či po skladání vysokompreních motoru.
Jinak pratelé v mém okoli mi neřeknou jinak než Prochy. A v rodine mě oslovují Lukáši.
Pocházím z jihu čech kdy i bydlim. Diky praci se však pohybuji po celé české krajine.
Jsem vyučen truhláž a automechanit což moc dohromady nejde ale sešlo se HaHaaa a posledni 3 roky pracuji jako servisní mechanik pozemnich strojů.

Ted již k autu Úsměv

Ma první a osudová honda bylo EJ6 coupe které melo byt urceno na dily ale cím si me oslovilo a nasleducích 5 let mi verne slouzilo a prineslo spotu radostí i starostí. Az do jednoho letniho večera 2017 kdy jsem se vracel z nedaleké zahrady a nastevy chalupy a jak jsi cestu kterou auto i já jel 1000x jsme nedokoncili v garazi ale na poly. Pro me az na drobosti v porádku pro auto se bohuzel staly osudným. (celno bocní naraz do svahu, nasledován 2vruty strecha kola) Bueee
Po zjistění ze kastle je nadobro do vrtule a nepujde zachranit bylo rozhodnuto a začal jsem shcanet nové coupe.
Stestí se usmálo a objevila se zdravá nezrezlá kastle s par vecmi v polorozebraném stavu v jisté stodole.
Auto melo jit na díly a pripadne na rozzerání. Neváhal jsem vyrazil jsem zachranit dalsí coupe.. Se stydím

To bylo před dvema lety. Postupně jsem kupoval a sbíral dily. Podle času achuti jsem na aute pracoval. Mezi tím vystridal asi 3 auta (5g, targa, mx5) které mě měli vozit ale spíš oddalovali prace či je vyzadovali víc jak rozebraný skelet v garazi HaHaaa
O Vánocích jsem si rekl ze to již budou dva roky a tak dál to nepujde. Takze jsem začal.. A s uspechem jsem absolvoval letosní Honday ve funkcním coupe. Sice se sem tam nejaká drobnost či nemoc najde ale veřím ze vše odhalim a zprovoznim tak abych byl 100%spokojen.

Do Shoowroomu se pokusím zpetne vlozit celou stavbu součastného coupe. Doufám že to nebude moc zmatené a nekoho snad zaujme či nekdo bude sledovat.

Dekuji za pozornost.

Foto 1) cesta z honday2019
foto 2) ráno po letním večeru
foto 3) osudové coupe

IMG_2522.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_2522.JPG, 2.17 MB

2643.JPG

2643.JPG, 1.72 MB

IMG_4742.JPG