Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2019
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 
Zaslat odpověď

Strana 19 z 19
King je teď offline  King
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.7.2019 , 18:42   Citovat  

JardaBar napsal:
Zkrátka, motor měnil výkon aniž by Verstapen měnil pozici plynového pedálu.

Nojo, GP2 engine. Jak blbne rozdělovač, chvíli to jede na tři válce, pak zase na 5... A než se taky roztočí turbo... ještě že je Max tak dobrej a dokáže i s tímhle materiálem vyhrát. Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.7.2019 , 20:21   Citovat  

Mě tahle sezóna neskutečně baví. Dívám se po letech a není minuta kdy bych seděl v klidu.
Tak napínavé závody dlouho nepamatuju je to dobrý Honda
Jen tak dál Chápeš!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.7.2019 , 20:41   Citovat  

Právě jsem dokoukal závod ze záznamu ... to byl mazec Úsměv

Stav po GP Německa:
2018 RedBull - Renault
3,8 - průměrná pozice v cíli
211 bodů
7 nedokončených závodů (2 jezdců)

2019 RedBull - Honda
5,15 - průměrná pozice v cíli
215 bodů (asi +2 za nej. kolo)
2 nedokončené závody (2 jezdců)

King: ty víš co je rozdělovač? no to si mě překvapil HaHaaa
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.7.2019 , 21:37   Citovat  

Další zábavný závod je to dobrý Ta uklouzaná úniková zóna se pořadatelům povedla Velmi šťastný
sestřih závodu tudy odkaz
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2019 , 0:15   Citovat  

V kvalifikaci v Německu oproti roku 2019 zrychlily jen tři týmy Více na: tudy odkaz
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2019 , 7:02   Citovat  

hopit: OK

Jinak pro informaci vedle těch mentálně retardovaných průměrů taky něco podstatného:
- 2018 Verstappen po GP Německa: 6. místo, 105 bodů
- 2019: 3. místo, 162 bodů

Kdo by to byl čekal, já teda ne. Musí se nechat, že Honda zamakala neskutečně po těch letech bídy a souhra s šaši je úplně jinde než v McLarenu. Jen tak dál OK
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.7.2019 , 8:46   Citovat  

skyline napsal:

- 2018 Verstappen po GP Německa: 6. místo, 105 bodů
- 2019: 3. místo, 162 bodů

Nepřijde ti porovnávat meziroční výkony jednoho jezdce ve stejném týmu tak trochu jako účelofka a kampaň? Lucy

Tohle myslím nečekal nikdo, ani JB, proto je z toho úplně rozhozenej, nebuď na něj tak zlej! svatoušek Je to mimochodem o to zajímavější, že šasi RB není letos tak dobré jako vloni.

Jsem zvědavý, kdo (a kdy) nahradí Gaslyho, je to neskutečná bída. Bueee
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2019 , 13:48   Citovat  

King: je mi to trochu blbé, mnohem lepší vypovídací schopnost má průměrný výsledek dvou jezdců, protože to o autě řekne daleko víc, to je jasný. Gaslyho nemusí nikdo nahrazovat, Gasly ukazuje, že je Honda šrot. Někdo by to měl říct tomu dementovi Verstappenovi, aby tady místnímu guru nebořil bábovičky a radši to příště poslal do bariéry (pravda, moc nechybělo, piruetu udělal moc hezkou).

Jak se pozná, že šasi RB je horší než loni?

Mě hlavně překvapuje mizérie Ferrari, auto mají rychlé, ale nejsou schopni pořádně zajet ani prd, čekal bych Verstappena za Vettelem a ne na bedně. Sezóna je ještě dlouhá a zrovna v DE měl Verstappen tak trochu kliku, ale to není podstatné, Ferrari má být prostě papírově kus před RB a prát se s Mercedesem. Místo toho je Mercedes tak brutálně vpředu, že v celkovém pořadí ani není poznat, že v DE nebodovali...
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2019 , 20:42   Citovat  

hopit napsal:
Další zábavný závod je to dobrý Ta uklouzaná úniková zóna se pořadatelům povedla Velmi šťastný

Nejen ta, kačírek by měl být povinně na všech okruzích. I když v Monaku nevím, kam by ho nasypali...Úsměv

Podle sestřihu fajn závod. OK
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.8.2019 , 17:27   Citovat  

skyline napsal:
Jak se pozná, že šasi RB je horší než loni?

Říká to sám RBR, měli dobré přední křídlo i využití gum a letošní změny je o výhodu připravily.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.8.2019 , 17:30   Citovat  

No, ta Honda je fakt šrot... kouř

tudy odkaz VTEC

Nevíte někdo, kolik PP získal Max vloni s Renaultem? To by mohla být zajímavá statistika. Lucy Jo pardon, ona se vlastně počítá jen statistika za celý tým... Bueee
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.8.2019 , 7:10   Citovat  

King: jaký pole position? nesouhlas Verstappen je sice první, ale Gasly až šestej, takže jestli z toho chceš mít smysluplný výsledek, je nutno to zprůměrovat. A tady je jasné, že průměr čísel 1 a 6 je 3.5, takže RB startuje až z druhé řady. Mysli trochu a nedělej ze sebe blbce, ještě se Ti tady budou všichni smát! kouř

Edit: zapomněl jsem dopsat k tomu podvozku - OK, zas tak to nesleduju. Jestli to ale není zase spíš druhej extrém, kdy Honda dřív pořád vykládala, jak už teď to ale fakt jako ale má vychytaný a byl z toho další trapas (Arai byl na tohle expert), dnes naopak RB mírní očekávání jako že "to zas tak dobrý není", i když lepší to snad ani v první sezóně s novým motorem být nemohlo. Neříkám, že to šasi nemohlo být lepší, ale jestli jde o pravidla, pak "horší" ho letos mají automaticky všichni, ne? A důležité není, jestli je lepší nebo horší než loni, ale jestli je lepší než ostatní letos. Takže bych řekl, že ten podvozek je v rámci letošních možností zatraceně dobrý (možná ne nejlepší) a v kombinaci s (taky ne nejlepším, ale zatraceně dobrým) motorem je z toho zatraceně dobrá kombinace. Dokonce jsem na vážkách jestli dnes na F1 mrknout (a to mám za barákem MotoGP). Ale zrovna Hungaroring, všech kroužičů ráj, to asi neklapne.
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.8.2019 , 17:46   Citovat  

Na fakt, že šlo o Maďarsko, to byl hodně zábavný závod. Ham s Mercedesem byl bohužel o chlup rychlejší než Max s RB, ale oba předvedli parádní jízdu OK Uvidíme zda se Maxovi podaří přeskočit Bottase na 2. místo v PP (181 vs. 188) je to dobrý a kdy Sainz přeskočí na 6. místě marného Gaslyho (58 vs. 63) to mi hlava nebere Tak to valím bulvy KO wokurka Dnes se Ferka na Maxe s Hamem vůbec nechytala Cool
   Návrat  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.8.2019 , 19:43   Citovat  

jj, zase krasny zavod, moc pekny mercedesuv tah. Takze i kdyz Hama vubec nemusim, gratulace. Ale i tak se Max nema za co stydet, krásná práce, jen tak dál je to dobrý
Věřím že Bottase přeskocí a nebude to dlouho trvat
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 11:00   Citovat  

Dle sestřihu to šlo, strategie holt vyšla mercdesu líp, důležitější je, že RB je fakt rychlý OK

Pěkně si to rozdával Albon s Kvjatem. Škoda Gaslyho, nejspíš nebude úplně jednoduché se ho zbavit. Takový Raikkonen by určitě z Alfy rád přešel někam, kde nebude brousit konec pole - ještě lépe Sainz, ten má potenciál, Kimi už je důchodce. Jsem zvědav, jestli se po přestávce vzchopí Ferrari a jestli Mercedes RB zase odskočí.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 11:41   Citovat  

skyline napsal:
King: jaký pole position? nesouhlas Verstappen je sice první, ale Gasly až šestej, takže jestli z toho chceš mít smysluplný výsledek, je nutno to zprůměrovat. A tady je jasné, že průměr čísel 1 a 6 je 3.5, takže RB startuje až z druhé řady. Mysli trochu a nedělej ze sebe blbce, ještě se Ti tady budou všichni smát! kouř

Edit: zapomněl jsem dopsat k tomu podvozku - OK, zas tak to nesleduju. Jestli to ale není zase spíš druhej extrém...

Já jsem prostě nepoučitelnej. Bueee

Taky je to možnost, ale ony to potvrzovaly i další komentáře od jezdců v průběhu závodu a koneckonců i výkony v závodech. Leda že by to byla fakt dobře propracovaná konspirace. Tak to koukám!
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 11:46   Citovat  

2bep napsal:
Na fakt, že šlo o Maďarsko, to byl hodně zábavný závod. Ham s Mercedesem byl bohužel o chlup rychlejší než Max s RB, ale oba předvedli parádní jízdu OK Uvidíme zda se Maxovi podaří přeskočit Bottase na 2. místo v PP (181 vs. 188) je to dobrý a kdy Sainz přeskočí na 6. místě marného Gaslyho (58 vs. 63) to mi hlava nebere Tak to valím bulvy KO wokurka Dnes se Ferka na Maxe s Hamem vůbec nechytala Cool

tudy odkaz je to dobrý

Mercedesu to vyhrála strategie, Ham sice vypadal, že byl ukrutně rychlý, ale vždy v kombinaci s čerstvými gumami a ke konci tedy také s degradací gum Maxe. Podle mého měl Max zajet do boxů kolo po Hamovi, bylo by to o prsa japonské sprinterky, ale ještě to mohl udržet a byla by větší šance zabojovat. Takhle tam jel jak na porážku a jen čekal, kdy to přijde, zvlášť když je všeobecně známo, že Merc a Ham s gumami umí. Jednoznačně chyba strategie. Je to škoda, mohlo být další vítězství doma.

Hmmm, vidíte, jak jsme nenažraní? Velmi šťastný

Skyline: druhý jezdec RB bude problém. Gasly na to nemá a obávám se, že Kvyjat taky ne a Albon taky ne. Vykopávka Raikkonen, to samozřejmě taky ne. Ble Opravdu nevím, kdo Max příští rok doplní. Tak to valím bulvy Ideální by asi bylo vyfouknout Sainze mekáči, ale ten asi bude dobře podchycenej.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 15:39   Citovat  

King: nemyslím, že ten podvozek je nutně konspirace, ale zaprvé RB musel očekávání spíš snižovat než halasně vykládat, jak z toho bude boj o titul a zadruhé, klidně se to mohlo zdát horší. Ale třeba se to tak zdá všem, jen v Mercedesu o tom nemluví, protože v jejich situaci jaksi není co řešit. Ale co já vím, nesleduju to nad rámec H-C a J-C a tím pádem na co si kde stěžují jiní nevím a je mi to vlastně jedno, jen mě zajímalo, proč říkáš, že RB má podvozek horší a tos vysvětlil (trochu jsem se divil, že víš, co je to šasi, ale občas holt překvapíš Velmi šťastný ).

A ten Sainz - jestli se McLaren bude zlepšovat, tak ani motivace Sainze odejít nebude velká, v Maďarsku jim to šlo. Na RB sice nemají, ale ona taky Honda ještě loni neměla na nic a letos je z toho najednou prohánění Hamouna. Každopádně mi přijde, že je teď v F1 divná doba, kdy jsou tam na jedné straně důchodci (Kimi, Hamoun, Vettel..) a na straně druhé ucha bez zkušeností, u kterých nikdo neví, co z nich bude. Chybí tam někdo stabilní, kdo není úplná lama - nějaký takový Coulthard, který by sice na Verstappena neměl, ale dokázal by mu krýt záda. I proto si třeba myslím, že ten Kimi by nebyl špatná volba (lepší než Sainz, který by jen tak v klidu vodu nikomu nenosil, naopak z toho byla bitka jak kdysi Senna-Prost). Kimi ví, že je starej (kdyby to nevěděl, tak za ten pekáč od AR nevleze) a přitom zkušenej. A ambice sice mít bude, ale zase ví, co to je tým a lepší být druhej a případně ukázat, že má být jednička než se rvát jak o život (Botaska) a prd z toho. Hlavně by dokázal jezdit s Verstappenem podobně rychle, Gasly je o třídu horší a Maxovi nemá jak pomoct.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 15:55   Citovat  

Posledních pár let šla Formule 1 úplně kolem mě, ale díky těm vašim reportům a diskuzím se k tomu možná i vrátím Úsměv Akorát jen a aby nebylo zajímavější číst vaše shrnutí než ta formule samotná je to dobrý pořádnej výtlem
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2019 , 11:12   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Posledních pár let šla Formule 1 úplně kolem mě, ale díky těm vašim reportům a diskuzím se k tomu možná i vrátím Úsměv Akorát jen a aby nebylo zajímavější číst vaše shrnutí než ta formule samotná je to dobrý pořádnej výtlem

Je to opravdu koukatelné Lucy

Skyline: Na tom něco je. Ono to tak dřív bývalo - buď hvězda a jistota nebo nováček a jistota. Mladá hvězda a nováček, to může přinést problémy. A taky přineslo. Opravdu by mě zajímalo, co Gaslymu na autě tak hrozně nevyhovuje. Že jezdí dobře, předvedl vloni... Na druhou stranu v sezoně, kdy víš, že titul nezískáš, je to jedno. Otázkou je, co si z toho vezmou pro příští rok, kdy už by se o titul jet mělo. to mi hlava nebere
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2019 , 19:41   Citovat  

Závod jsem neviděl.

Stav po GP Maďarska:
2018 RedBull - Renault
3,8 - průměrná pozice v cíli
223 bodů
8 nedokončených závodů (2 jezdců)

2019 RedBull - Honda
5,05 - průměrná pozice v cíli
241 bodů (asi +3 za nej. kolo)
2 nedokončené závody (2 jezdců)
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 16:03   Citovat  

Letni prestavka se ani poradne nerozjela a uz tu mame rosadu Gasly <-> Albon mezi RB a TR tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2019
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina