Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 
Zaslat odpověď

Strana 31 z 31
coexist je teď offline  coexist
PříspěvekZaslal: 3.9.2019 , 17:35   Citovat  

Nazdar chcem sa spytat,mate niekto skusenost s neorigo parkovacieho senzora(predneho).v honde stoji dost no nahrady su podstatne lacnejsie.pripadne oplati za z druhej ruky origo??dikes
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.9.2019 , 18:57   Citovat  

coexist napsal:
Nazdar chcem sa spytat,mate niekto skusenost s neorigo parkovacieho senzora(predneho).v honde stoji dost no nahrady su podstatne lacnejsie.pripadne oplati za z druhej ruky origo??dikes

ja kupoval v cine za zhruba 450,- uz i v barve, fungovaly bez problemu
   Návrat  
michalb je teď offline  michalb
PříspěvekZaslal: 12.9.2019 , 18:36   Citovat  

Ahoj, nevíte prosím, kolik budu potřebovat kapaliny DOT 4 při výměně do hydraulické spojky a brzd u 2.2 iCTDI? Děkuji
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Majkl je teď offline  Majkl
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.9.2019 , 11:28   Citovat  

Ahoj, chci kupovat CR-V 3G, 2.2 diesel, r.v. 2010, cca 150tis. najeto, 1.majitel, serviska a dovoz z Italie.
Měl bych se něčeho obávat, když se jedna konkretně o dovoz z Itálie?
Ještě dotaz ohledne prahu a prednich a zadnich spojleru, ktere jsou v barve laku auta.
To je tak origo nebo je do dolakovavane. Jedna se o vybavu EX.
Díky za info.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 22.9.2019 , 12:10   Citovat  

Nazdar ja som tiez kupoval pred mesiacom,dovoz it 2010 poface 2.2 at.zatial spokojnost.jazdenka je stale macka vo vreci,ja som si nechal auto skontrolovat v honde Honda servisne zaznamy hondy z it sa ti asi nepodari zistit tak ako mne. Ble
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.9.2019 , 7:03   Citovat  

Majkl napsal:
Ahoj, chci kupovat CR-V 3G, 2.2 diesel, r.v. 2010, cca 150tis. najeto, 1.majitel, serviska a dovoz z Italie.
Měl bych se něčeho obávat, když se jedna konkretně o dovoz z Itálie?
Ještě dotaz ohledne prahu a prednich a zadnich spojleru, ktere jsou v barve laku auta.
To je tak origo nebo je do dolakovavane. Jedna se o vybavu EX.
Díky za info.

Ten lak není origo. Zkontrolovat dle VIN, jestli je to skutečně r.v. 2010 nebo jen registrace 2010. Pokud 2010, tak má 100%, pokud 2009, tak DPF může/nemusí mít DPF
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.9.2019 , 6:48   Citovat  

Ahoj, do diferáku CR-V III, 2,2 i-DETEC (2010) lijete prosím jaký olej, specifikaci?
Je lepší origo Honda nebo můžu třeba LIQUI MOLY z Autokelly? To samé filtry. U značek je docela cenový rozdíl. Filtron je ok? Díky
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.9.2019 , 7:02   Citovat  

Majkl: na dovoz z Itálie bych byl velmi opatrný - jejich morálka s ježděním do servisu je tragická (ani s autem v záruce nejezdí vždy to autorizáku, po záruce je téměř zázrak najít tam záznam ---> obrovské riziko, že je to stočené). Rozhodně bych zkusil zjistit maximum o tom, co to auto má v záznamech (jestli to lze i v ČR nevím, ale tady bych začal a pak kontaktoval servis v Itálii, kde bylo auto dle servisky prodané).

Hlavně bych pátral po údajích o nájezdu, co je u nás snadná kontrola tachometru dle STK, auta se stáčí ihned po dovozu před prvním přihlášením, aby si pak bazar nenaběhl.

Dál bych se podíval na cenu auta v IT na nějakém inzertním serveru a porovnal s cenou, za jakou ti to nabízí. Díval jsem se teď na menší 4x4 (SX4, kvašák) a přidal pro srovnání i větší auta (Forester, CR-V, RAV4...) a bazarníci jsou stále stejní zloději - auta dotažená z DE stojí míň než stejně stará-ojetá auta v DE. Tedy s obrovskou pravděpodobností omlazené křápy - pokud někdo pro auto dojel, přihlásil ho a ještě na něm pár desítek tisíc hodlá vydělat, můžeš si udělat představu o tom, kolik tak asi muselo v tom DE stát.

Sám jsem na jaře hledal úplně jiné auto, po srážce s mnoha bazarními šmejdy u nás jsem si pro něj nakonec dojel do DE (a levné to nebylo - nechtěl jsem ušetřit, chtěl jsem koupit dobré auto a nenechat se okrást, což se snad podařilo, ťuk ťuk).
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.9.2019 , 7:24   Citovat  

Majkl napsal:
Ahoj, do diferáku CR-V III, 2,2 i-DETEC (2010) lijete prosím jaký olej, specifikaci?
Je lepší origo Honda nebo můžu třeba LIQUI MOLY z Autokelly? To samé filtry. U značek je docela cenový rozdíl. Filtron je ok? Díky

Do diferáku a převodovky vždy jen origo! Je to tu psaný už asi milionkrát. Filtr je asi fuk, používám MANN nebo origo...
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.9.2019 , 9:42   Citovat  

Ahojte, ked mam kolesa vytocene dolava a schadzam z chodnika alebo inej nerovnosti vzdy nieco cvakne na naprave, myslim, ze to je asi tlmic, pretoze ostatne cas tisu pevne. Doprava to nerobi. Aku znacku tlmicov odporucate ?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.9.2019 , 17:16   Citovat  

Majkl napsal:

ja pouzival ve svem olej ravenol, pouzivam uz nejaky rok i u jinych crv a nikdy nebyl problem, jak prevodovka tak 4x4 bez problemu
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 27.9.2019 , 20:19   Citovat  

Ja som nespekuloval,olej v preveodovke AT + diferencial som nechal vymenit v honde (200€),olej v motore + filtre som nechal vymenit svojmu mechanikovy
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2019 , 11:31   Citovat  

Zdravím, mám dva dotazy:

1) Nesklápí se mi elektr. zrcátko, dá se nějak rozebrat a promazat?
2) Na přední nápravě jsou u tlumičů popraskané obě prachovky, je nutná výměna?

Diky za info zkušenějších Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.9.2019 , 18:56   Citovat  

2) ja vymenil za originaly a za tri roky to bylo stejne
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2019 , 19:24   Citovat  

Aha, takže kvalitní spotřební zboží Tak to koukám!
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.9.2019 , 23:16   Citovat  

Majkl napsal:
Zdravím, mám dva dotazy:

1) Nesklápí se mi elektr. zrcátko, dá se nějak rozebrat a promazat?
2) Na přední nápravě jsou u tlumičů popraskané obě prachovky, je nutná výměna?

Diky za info zkušenějších Úsměv

KO
Dorazy a prachovky jsem objednával neoriginály. 2 prachovky a 2 dorazy stály 1700. Mám je pár let a v pohodě. Jenom jsem musel vyměnit i stabilizační týče, které jsem musel odřezat, protože nešly povolit. Je lepší to vyměnit. Můžou se ti tam dostat nečistoty a můžou se časem odrovnat tlumiče. Ozn. prachovek 51403-stk-a01, 51403-stk-a02, dorazy podle EAN: 4056111055688.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.10.2019 , 7:56   Citovat  

Prý neoriginální prachovky nejsou Úsměv. Diky za info.
A kterou zvolit? FEBEST nebo TETGUM? Úsměv
   Návrat  
yedy je teď offline  yedy
PříspěvekZaslal: 2.10.2019 , 9:45  Naposledy upravil yedy dne 2.10.2019 , 9:54, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahoj, řešil už někdo filtr pevných částic na CVR 2,2 i-dtec, r. 2010? Mám najeto 170000 km. Auto spadlo do nouzáku, kontrolka filtru s vykřičníkem. Regenerováno přes diagnostiku a po 2500 km opět. Diagnostika žádnou vadu neukazuje. Asi bude na výměnu DPF nebo vyčištění. V Hondě mi řekli 55.000 Bueee .
Polský JMJ za 8000, ale co jsem zde koukal, tak raději nebrat Ble . Na webu SRN jsem ještě objevil Henkel. Máte někdo zkušenost?

tudy odkaz

Jakou firmu by jste případně doporučili na čištění nechemickou cestou? Viděl jsem, že lze vymýt tlakovou vodou, ale i tlakem vzduchu.

Případně nějaké zkušenosti se servisem v SRN, Žitava ap.?

Díky
   Návrat  
yedy je teď offline  yedy
PříspěvekZaslal: 2.10.2019 , 9:51   Citovat  

master_007 napsal:
Neřešil někdo zvyšování hladiny oleje? Voda neubývá, takže tam musí někde prosakovat nafta Smutný

Nemůže to mít něco společného s DPF? Na webu se řeší podobná věc u Mitsubishi, které se vyrábělo v těchto letech.(2005-2010)

Díky za reakce.

Tento problém u mě nastal ve spojení DPF u CRV 2,2 i-dtec. Okamžitě výměna fitru a oleje+diagnostika
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2019 , 16:07   Citovat  

yedy napsal:
Ahoj, řešil už někdo filtr pevných částic na CVR 2,2 i-dtec, r. 2010? Mám najeto 170000 km. Auto spadlo do nouzáku, kontrolka filtru s vykřičníkem. Regenerováno přes diagnostiku a po 2500 km opět. Diagnostika žádnou vadu neukazuje. Asi bude na výměnu DPF nebo vyčištění. V Hondě mi řekli 55.000 Bueee .
Polský JMJ za 8000, ale co jsem zde koukal, tak raději nebrat Ble . Na webu SRN jsem ještě objevil Henkel. Máte někdo zkušenost?

tudy odkaz

Jakou firmu by jste případně doporučili na čištění nechemickou cestou? Viděl jsem, že lze vymýt tlakovou vodou, ale i tlakem vzduchu.

Případně nějaké zkušenosti se servisem v SRN, Žitava ap.?

Díky

pokud se nepletu tak tohle sem resil u crv, stacilo prehrat soft v jednotce, ale bylo to u 103kw ne u 110kw, zadne cisteni ani vymena filtru se nekonala, od te doby uz ma za sebou pres 40tkm bez problemu
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.10.2019 , 20:16   Citovat  

Majkl napsal:
Prý neoriginální prachovky nejsou Úsměv. Diky za info.
A kterou zvolit? FEBEST nebo TETGUM? Úsměv

Když jsem volal do Hondy, za prachovky a dorazy chtěli přes 5.000 kč. Já mám Febest a po pár letech bez problému.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.10.2019 , 21:06   Citovat  

michalb napsal:
Když jsem volal do Hondy, za prachovky a dorazy chtěli přes 5.000 kč. Já mám Febest a po pár letech bez problému.

Mě řekli v Hondě za origo prachovky 1.600,- za jednu + asi 5 hodin práce Velmi šťastný.
Takže já vyzkouším TETGUM a vyměním sám.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.10.2019 , 21:09   Citovat  

Chtěl bych vymeni palivovy filtr u 2,2 diesel (2010), akorat nevim, kde ho najdu a jestli je to tak jednoduché jako u olejového filtru Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.10.2019 , 7:26   Citovat  

Majkl napsal:
Chtěl bych vymeni palivovy filtr u 2,2 diesel (2010), akorat nevim, kde ho najdu a jestli je to tak jednoduché jako u olejového filtru Úsměv

na přepážce, za vzduch. boxem
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.10.2019 , 19:00  Naposledy upravil marek.82 dne 4.10.2019 , 12:10, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Majkl napsal:
Mě řekli v Hondě za origo prachovky 1.600,- za jednu + asi 5 hodin práce Velmi šťastný.
Takže já vyzkouším TETGUM a vyměním sám.

tedgum je polsko, uz vzhledove nektere dily moc kvalitne nevypadaji, pokud mas moznost neceho jineho asi bych sel na jinou znacku

srouby navrchu, 2 dole, tycka stabilizatoru, sundat pruzinu, vymenit dorazy + manzety, skladat , nejcasteji se zaseknes na tycce stabilizatoru
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.10.2019 , 11:12   Citovat  

Sháním kabeláž k levé zadní lampě s mlhovkou. Neválí se náhodou někomu doma? Díky
   Návrat  
ojary je teď offline  ojary
PříspěvekZaslal: 7.10.2019 , 19:13   Citovat  

zdar
tak nam zacalo mrznout ,jak nastavujete topeni aby se nejrychleji odmrazilo predni okno crv 2,2 ctdi rv 2006
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.10.2019 , 7:21   Citovat  

jak dlouho vám trvá teď ranní start, když je chladněji? Taky vám 2,0 benzín točí 2-3s než chytne? Po nastartování je volnoběh ok, otáčky nekolísají. Po 2 km zastavím u školky, pak už chytne na "cvrnknutí". Tuší někdo, kde by mohl být problém? Nové svíčky mám objednané, ale stávající tam jsou 30tkm (origo NGK iridium) a vypadají ok.
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.10.2019 , 11:12   Citovat  

Ranny start je u mna chvila,nikdy netoci 2-3sek. Mal som doteraz staru bateriu ale ta sa iba prejavila v chladnom obdobi slabsim tocenim ale na par otacok motor chytil. Teraz s novou isto nepocitam 2-3sek. Nemas zavzdusneny palivovy system? Iba tipujem.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.10.2019 , 7:18   Citovat  

tukkan napsal:
Ranny start je u mna chvila,nikdy netoci 2-3sek. Mal som doteraz staru bateriu ale ta sa iba prejavila v chladnom obdobi slabsim tocenim ale na par otacok motor chytil. Teraz s novou isto nepocitam 2-3sek. Nemas zavzdusneny palivovy system? Iba tipujem.

Vyměnil jsem svíčky a vypadá to snad ok.Není to tedy pořád na "cvrnk", ale je to o dost lepší...dle zahraničních fór, s tím zápasí všichni a berou to už jako vlastnost, tak nevím cože cože ?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina