Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 461, 462, 463 
Zaslat odpověď

Strana 463 z 463
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.10.2019 , 22:09   Citovat  

Aha, sorry... Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.10.2019 , 15:05   Citovat  

Čaute, len dávam do popredu info, že mám k dispozícii

- originálne projektory pre halogény A7G, nepoužité v TOP stave (výmena bez rozlepenia svetlometu, zvládne to každý s trochou šikovnosti) tudy odkaz
- kombinované projektory pre H7 alebo D2S (podľa toh či chcete bi xenón alebo halogén, kvoli legislatíve, taktiež výmena bez nutnosti rozlepenia svetlometu. pasujú do halogénových aj do xenónových svetlometov.
Prípadne ponúkam prestavbu na bi-xenón kompletne. Viac info SS.
   Návrat  
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 17.10.2019 , 6:02   Citovat  

Kurecibambusukolene napsal:
Ahoj,
Koupil jsme svojí první Hondu Accord tourer 2.4 a setkal jsme se s první nemilou věcí.
Zatéká mi vzadu u pravého okna voda viz. foto.
Máte s tím někdo zkušenost.
Na střeše jsou hagusy a je bez šíbru.

Díky za odpověď

Čau, řešil jsem, poměrně nedávno... zatékalo do sloupků a měl jsem mokrý pásy... sundal jsem hagusy, lišty, vyčistil ten žlábek a zalepil jsem kolem držáků hagus dvousložkovým lepidlem... A po problému... je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Kurecibambusukolene je teď offline  Kurecibambusukolene
PříspěvekZaslal: 17.10.2019 , 7:56   Citovat  

gratzi napsal:
Čau, řešil jsem, poměrně nedávno... zatékalo do sloupků a měl jsem mokrý pásy... sundal jsem hagusy, lišty, vyčistil ten žlábek a zalepil jsem kolem držáků hagus dvousložkovým lepidlem... A po problému... je to dobrý

Hoši díky za rady. V sobotu to přetmelím karosářským tmelem a uvidíme.
   Návrat  
Kurecibambusukolene je teď offline  Kurecibambusukolene
PříspěvekZaslal: 17.10.2019 , 8:01   Citovat  

Ahoj,
chci se zeptat zda nemá někdo kontakt na servis v Brně (Jihomoravský kraj), kde by si poradili s opravou výfuku na Accord tourer 2.4.
Psal jsme do Hondy a tam mě bylo řečeno 40k za komplet výfuk Tak to koukám!
Popřípadě se nebráním nákupu použitého v pěkném stavu.

Díky
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.10.2019 , 12:10   Citovat  

Mot v Nebovidech tudy odkaz v te kosily vypada jak manager Velmi šťastný
   Návrat  
IGNOR je teď offline  IGNOR
PříspěvekZaslal: 19.10.2019 , 9:34   Citovat  

Zdravím všechny členy Honda klubu. Před pár dny mi přišel dopis od hondy na opakovanou svolávací akcí na výměnu vyvíječe plynu pro airbagy. Vzhledem k tomu že info o tom není v podstatě nikde, tak mne zajímá jak jste na tom vy? Jen upřesním že po aféře s firmou Takata bylo mé auto už jednou svoláno do servisu. Jedná se tedy již o druhou výměnu, protože podle zahraničních zdrojů jsou i tyto vyměněné vyvíječe nebezpečné.
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2019 , 9:53   Citovat  

Kdys tam byl naposledy? Když sem dáš VIN ,co ti to napíše tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.10.2019 , 10:19   Citovat  

mad_zed napsal:
Kdys tam byl naposledy? Když sem dáš VIN ,co ti to napíše tudy odkaz

Auto jsem koupil již po svolávací akcí v Hodně v Brně. V pozvánce se píše že i když bylo vaše vozidlo již opraveno, rozhodla se Honda pro opětovnou výměnu za novější a konstrukčně vylepšený typ. Z jakého důvodu se tam ale neuvádí. Co jsem se dočetl na zahraničních stránkách se jedná o polohu umístění kdy bylo zaznamenáno úmrtí po aktivaci airbaku s účinkem jako kdyby do vás střelili brokovnicí. cože cože ?
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 19.10.2019 , 12:17   Citovat  

IGNOR napsal:
Auto jsem koupil již po svolávací akcí v Hodně v Brně. V pozvánce se píše že i když bylo vaše vozidlo již opraveno, rozhodla se Honda pro opětovnou výměnu za novější a konstrukčně vylepšený typ. Z jakého důvodu se tam ale neuvádí. Co jsem se dočetl na zahraničních stránkách se jedná o polohu umístění kdy bylo zaznamenáno úmrtí po aktivaci airbaku s účinkem jako kdyby do vás střelili brokovnicí. cože cože ?

Na první výměnu jsem byl před několika lety a v místní Hondě o svolávačce ani pořádně nevěděli.

Teď po kontrole VIN hláška "Front passenger a/bag inflator over pressurised ", takže znovu na výměnu. To budou mít radost, až tam tu starou raketu dovezu HaHaaa
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.10.2019 , 12:49   Citovat  

Dopis napsal:
Na první výměnu jsem byl před několika lety a v místní Hondě o svolávačce ani pořádně nevěděli.

Teď po kontrole VIN hláška "Front passenger a/bag inflator over pressurised ", takže znovu na výměnu. To budou mít radost, až tam tu starou raketu dovezu HaHaaa

Tak aspoň se nebudou nudit Velmi šťastný
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 19.10.2019 , 13:33   Citovat  

Já byl před 4 roky na výměnu patrony u spolujezdce a včera mi přišel znovu dopis. Myslel jsem že budou třeba měnit ve volantu,ale je to opět strana co už měnili. S tímhle stylem kdy mění špatný za špatný to budou dělat pořád dokola. nevíte někdo jestli při těchto akcích,v rámci vylepšování třeba neaktualizují software v řídící jednotce motoru? Nerad bych aby mi smazali reflash...
   Návrat  
CrazyManer je teď offline  CrazyManer
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.10.2019 , 11:08   Citovat  

Po dlouhe dobe si pohravam s myslenkou vratit se do staje stroju honda, ale jelikoz je muj rozpocet nensi nez malej a potreba auta je akutni chci se vas zkusenejsich hondaru zeptat jakou zivotnost ma zhruba tak motor 2.0 114kw, konkretne jestli je kotor uz kratce pred smrti pokud ma najezd 350tkm, nebo zdali by jeste nejakou dobu poslouzil, vim ze je to individualni, predem diky za odpovedi, googlil jsem ale jen na usa foru jsem nasel zminky o 200tis mil najezdu a dal slouzicich v tyhle kotorizaci
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 20.10.2019 , 13:47   Citovat  

K20 mívají občas problém s vačkou (vydře se) - známému odešel při 410tis.km (má ho od nova), dal jiný (vyšlo to levněji než oprava) a jezdí dál.
   Návrat  
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.10.2019 , 19:16   Citovat  

Hellborn napsal:
K20 mívají občas problém s vačkou (vydře se) - známému odešel při 410tis.km (má ho od nova), dal jiný (vyšlo to levněji než oprava) a jezdí dál.

to se ale myslím týkalo jen motorů před FL
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.10.2019 , 23:33   Citovat  

CrazyManer napsal:
chci se vas zkusenejsich hondaru zeptat jakou zivotnost ma zhruba tak motor 2.0 114kw, konkretne jestli je kotor uz kratce pred smrti pokud ma najezd 350tkm

Tohle je ta největší hloupost, pitomá úvaha, co lidé u výběru ojetých aut neustále řeší a pořád se to bere jako berná mince kondice auta a podporujou to i některé žurnalistické magazíny, bohužel. Nájezd naštvanej to snad ne. Ono jedno auto najezdí třeba i 800 tisíc a některé jen 250 tisíc, než jde do šrotu. Jak je to možné, co? Co to znamená? Jednoduše to, že záleží, jak se kdo k autu chová a jakou dostává během svého života péči. Každé auto v stáří 4 roky + je v jiném stavu. Proto se logicky dělá po 4 letech STK a poté se každé dva roky opakuje. Některé auto je garážované, některé trpí někde na prašném sídlišti a je vysteveno povětrnostím vlivům, které se dříve podepíší na korozi. Některý vůz jezdí krátké popojížďky po městě s častými starty a některé najede několik set km po kvalitní dálnici bez zbytečných krátkých startů, kdy se motor dostatečně neohřeje. Trpí tím nejvíce součástky v motoru a trpí tím i mechanismus převodovky. Ve výfuku zůstává nahromaděný kondenzát, který se nestačí odpařit a výfuk dříve zrezivý. Proto má někdo i po 15 letech nejkvalitnější sériový výfuk než druhovýrobu typu Bosal, Walker atd. Někdo autu dává "čouda" zastudena a vymetá kdejakou díru, některý ho postupně zahřívá a vyhýbá se každé díře na silnici. Někdo kupuje kvalitní nové originální díly či odpovídající druhovýrobu a nedává na auto to, co tam nepatří a někdo dává to nejlevnější na vrakáči nebo internetu polské kvality. Někdo je tlustý a upocený (prosezená sedačka, sedřený volant a řadička od agresivního potu), někdo je bordelář a někdo puntičkář na čistotu. Někdo je ortodoxní kuřák a někdo v autě ani nejí. Někdo jezdí v autě sám a někdo vozí početnou posádku a malé děti nebo chlupaté psy s ostrými drápy... A tak bych mohl pokračovat donekonečna. Těch věcí ovlivňující celkový stav je zkrátka strašně moc a nějaké číslo je prakticky nic neříkající údaj. Stačí používat selský rozum. Hihi

Při správné údržbě nevidím problém nájezdu klidně i 400 tisíc+, když to budeme brát číslicemi na budíku (u zahraničních aut prakticky neověřitelný údaj Velmi šťastný). Sám jsem najezdil kdysi s kolegy na firemním jedničkovém Focusu s prakticky základní 1.6 atmosférou 500 tisíc a auto jezdí stále v soukromých rukách a prakticky kromě horší klimatizace a účinku funguje z výbavy všechno bez vad a zbytečné koroze. Proč? Protože auto dostávalo to, co byla potřeba a staralo se o něj. To je jako psát, jestli jsou všichni čtyřicátníci a čtyřicátnice nevitální když kdejaký obézní dvacetiletý jedinec má horší zdravotní stav, kondici..... Může se člověk rozčilovat a stejně to nepomůže. Ještě chybí to, aby auto bylo max roku výroby xxx+, najeto do 150 tisíc a aby stálo co nejméně. Nebo z druhé strany prodávající a to, že auto žere olej a že je to přece normální pro všechny nebo když ma nefunkční klimatizaci, nefunkční tempomat, nefunkční rádio, svítící kuře na budíku tak je to přece způsobeno stářím vozu a nemůžu čekat zázraky. To jsou ty největší žvásty, co vypouští právě ti nezodpovědní majitelé, co mají auto max dva roky a pak ho pošlou o dům dál. Potom není těžké mí nejnižší cenu v inzerci, když do auta nedám ani korunu navíc a jen ho vyjezdím. Bohužel je to naprosto běžná praxe. Ble

Nezlob se, ale prostě jsem musel. Ale tohle tady bude asi pořád no. Lidé jsou nepoučitelní, jak se říká. Stáčet se bude vždycky právě kvůli podobným. meetallll Velmi šťastný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 461, 462, 463 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina