Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 
Zaslat odpověď

Strana 13 z 13
_Marty_ je teď offline  _Marty_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.10.2019 , 17:33   Citovat  

ALAIII napsal:
Jasně že svítí i s VSA, občas zhasne takže to bude na 99% cidlo jen sem chtěl vědět které. Jsou dost zarezlí. Skusím je stříknout odrezovačem, sundat a vyčistit. A vyfoukat i kroužky. Četl sem tady na foru, že tuhle chybu nenajde čtečka, že se vyblikává. No uvidíme po víkendu.

Je potreba HDS, uni diagnostika Ti moc nerekne, pokud jsi z Prahy muzu pomoct.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
ALAIII je teď offline  ALAIII
PříspěvekZaslal: 10.10.2019 , 17:45   Citovat  

_Marty_ napsal:
Je potreba HDS, uni diagnostika Ti moc nerekne, pokud jsi z Prahy muzu pomoct.

Díky to bohužel nejsem.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.10.2019 , 19:19   Citovat  

Dá se to vyblikat stejně jako na accordu.Do vlákna o A7G jsem to někde psal včetně kalibrace VSA.
Na uni diagnostiku.
HDS doma sice mám,ale stejně kalibraci VSA po opravě apod.jsem dělal pomocí propojky,kterou jsem si vyrobil z konektoru té univerzální diagnostiky Velmi šťastný
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.10.2019 , 19:29   Citovat  

to mad_zed: kua na tohle jsem úplně zapomněl, ABS jsem ještě neřešil Tak to valím bulvy

to ALAIII: tudy odkaz

a ta kalibrace:
citace:
Po vymazu chyb svítí vykřičník hned po klíčku a po chvíli se rozsvítí VSA,Abs ne.
Musíš postavit na rovinu, dát rovně volant,propojit 4 a 9 v konektoru, otočit klíčkem, až se rozsvítí vykřičník zmáčknout VSA,az problikne vykřičník zmáčknout zase VSA, vykřičník zhasne. Vypnes klíček, vytáhneš propojku a je to.Na netu je plno návodů
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.10.2019 , 19:40   Citovat  

Jo no vidíš.Na té stránce je to všecko Velmi šťastný
   Návrat  
ALAIII je teď offline  ALAIII
PříspěvekZaslal: 11.10.2019 , 17:13   Citovat  

mad_zed napsal:
Jo no vidíš.Na té stránce je to všecko Velmi šťastný

Díky chlapy. Něco takového sem hledal. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Robot je teď offline  Robot
PříspěvekZaslal: 15.10.2019 , 10:39   Citovat  

Klucí prosím potřebuji poradit. Z ničeho nic se mi na FRV začalo objevovat při přibržďování takový divný zvuk(ca.měsíc zpět), takové "kníknutí". Te samý zvuk ikdyž kratší i tišší se objeví ikdyž pustím przdový pedál a odbrzdím až po chvíli(sekunda, dvě) co se auto dá znova do většího pohybu. Vyměnil jsem brzdovou kapalinu a vepředu brzdové destičky, protože už byly ne v úplně top stavu, ale zvuk je stále slyšitelný(myslel jsem, že ho tím odstraním). Zvuk je sice ohodně méně slyšet a objevuje se pouze když auto déle stojí, myslím tím při prvním prudším brždění a odbrždění, pak už se vlastně prakticky nevyskytne (jen někdy). Dříve se objevoval skoro při každém prudším brždění a odbrždění. Je to podobný zvuk jako když se odvzdušňují brzdy a povolí se na třmenu odvzušňovák a jak na pedál tlačím a leze níže a vytlačuji kapalinu skrz odvzdušňovák, tak se objevý ten totožný zvuk, ale hlučnější. Ten zvuk, to je zvuk z hlavního válce, jak pouští kapalinu??...nevím právě. Ten zvuk není tak hlasitý jak při tom odvzdušnění ale je to tomu hodně podobné.

Měl jste někdo podobný problém? myslel jsem že mi přibžďuje nějaké kolo, že to dělá brzdový válec v nějakém třmenu, ale brzdové destičky mám nyní všude nové, tudíž píst úplně zamáčknutý a kola nepřibržďují a kapalina se také neztrácí a auto brzdí pěkně ostře a pedál mi nepropadává, tak si myslím že vzduch v systému brzd nebude....Mohlo by něco váznout v systému pedálu nebo hlavního brzdového válce? Nějaké táhlo promazat jako u spojky?...nevím Smutný

UPDATE:...tak problém vyřešen, nevím teda jestli to bylo ono, nebo se ty brzdy nějak srovnaly, ale měl jsem utřženou prachovku u pravého předního tlumiče a ta tam vrzala mlátila o tlumič.....tak jako tak už nic zvuky nevyluzuje
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina