Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 
Zaslat odpověď

Strana 99 z 99
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.10.2019 , 7:37   Citovat  

dudikopf napsal:
Zdravim na mojej accord 8g 2.4 2009 z 90tis km mam pocit ze mi ide tazie stlacinat plynovy Pedal respektivne po dlhsej jazde ma boli noha... Riesil niekto nieco podobne?
Dakujem

Tempomat to řeší Velmi šťastný

Je tam elektronický, takže žádný velký mechanismy tam nejsou Zkontroluj jestli tam nevadí nějaký nečistoty, hlavně jakoby za ním. Potom ho případně vyndat, vyčistit a trochu promazat pohyblivé spoje.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
dudikopf je teď offline  dudikopf
PříspěvekZaslal: 14.10.2019 , 8:20   Citovat  

Tak jasne ze na dialnice useky pouzivam Tempomat... Jedna Sa o useky kde nie je mozne pozit Tempomat.. Zapchy, okrsky... Atd. Ale dik skusim pozriet to Co pises...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 15.10.2019 , 8:01   Citovat  

Ahoj, mám dotaz na naftu 2,2. Nedávno se mi z něj začalo chvilku kouřit a co jsem zjišťoval, tak je to nějaká egr hadice, která by se měla měnit a má životnost cca 180tis. Údajně se dá sehnat jen v hodně za x tisíc. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možná nějaká oprava, koupit to někde jinde nebo koupit z nějaké bouračky? děkuji za info.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2019 , 14:51   Citovat  

dudikopf napsal:
Tak jasne ze na dialnice useky pouzivam Tempomat... Jedna Sa o useky kde nie je mozne pozit Tempomat.. Zapchy, okrsky... Atd. Ale dik skusim pozriet to Co pises...

Však jo, fungovat musí pedál dobře, to bylo jen pro odlehčení situace Velmi šťastný

jirkasnoopy napsal:
Ahoj, mám dotaz na naftu 2,2. Nedávno se mi z něj začalo chvilku kouřit a co jsem zjišťoval, tak je to nějaká egr hadice, která by se měla měnit a má životnost cca 180tis. Údajně se dá sehnat jen v hodně za x tisíc. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možná nějaká oprava, koupit to někde jinde nebo koupit z nějaké bouračky? děkuji za info.

Nejideálnější zatnou zuby a dát nový originál, nová by měla být modifiková a víc vydržet. Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.10.2019 , 14:13   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Nejideálnější zatnou zuby a dát nový originál, nová by měla být modifiková a víc vydržet. Úsměv

Děkuji, už jsem si zjišťoval nějaké podrobnosti a ceny, takže ji budu muset dát. Výměnu musí udělat jen honda nebo se to zvládne i doma?
   Návrat  
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.10.2019 , 14:32   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Děkuji, už jsem si zjišťoval nějaké podrobnosti a ceny, takže ji budu muset dát. Výměnu musí udělat jen honda nebo se to zvládne i doma?

Ahoj, také mě před časem (2014) potkala tato závada. Zdarma udělali v Hondě, údajně to byla závada z výroby a prý na to byla nějaká svolávačka.
Zkus prověřit.
(Já A8gT, iDTEC, 110kW, 2009)
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 26.10.2019 , 7:09   Citovat  

Děkuji za info a zjistím někde svolávací akce? Mám stejný motor i rok jako ty. Když jsem auto kupoval před cca 2,5 roky, tak jsem ho měl v hondě a vyměnili mi airbag, protože ten prej byl na svolávačku. O tomhle nic neříkali, jestli mělo auto málo najeto nebo se s tím nechtěli plácat, protože i s prací je to cca 10tis. Když jsem nedávno na hodnu psal jen tak pro info ceny a práce, tak mi taky nenapsali, ať se stavím, že mi to udělají zdarma, naopak ať to prej zatím neřeším, když se mi to stane jednou za x času.

Carlos66 napsal:
Ahoj, také mě před časem (2014) potkala tato závada. Zdarma udělali v Hondě, údajně to byla závada z výroby a prý na to byla nějaká svolávačka.
Zkus prověřit.
(Já A8gT, iDTEC, 110kW, 2009)
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.10.2019 , 16:18   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Děkuji za info a zjistím někde svolávací akce? Mám stejný motor i rok jako ty. Když jsem auto kupoval před cca 2,5 roky, tak jsem ho měl v hondě a vyměnili mi airbag, protože ten prej byl na svolávačku. O tomhle nic neříkali, jestli mělo auto málo najeto nebo se s tím nechtěli plácat, protože i s prací je to cca 10tis. Když jsem nedávno na hodnu psal jen tak pro info ceny a práce, tak mi taky nenapsali, ať se stavím, že mi to udělají zdarma, naopak ať to prej zatím neřeším, když se mi to stane jednou za x času.

Tohle není svolávací akce jako taková, ale spíš prodloužená záruka, kterou ti uznají/závadu vyřeší, až když nastane. Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 5:43   Citovat  

Zdravim som majitelom 2.4 exe chcem sa spytat ci existuje moznost domontovat si adaptivny Tempomat Co niektore exe modely mali...mam na mysli kupit to z neakej buracky napr. Otazka je ci je to technicky mozne, ci ten add. tempomat je realne funkcny nakolko to vymysleli v roku 2008 a neaka Cena tejto dorabky ak to niekto riesil.. Dakujem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 7:18   Citovat  

Adaptivní radar je výbavě Top Exe. Co se týče dodělání, tak já jsem celkem odvážný a baví mě tyhle věci řešit, ale do tohodle bych nešel. Pokud by jsi sehnal Top Executive komplet na díly (což pochybuju) tak možná přeházet komplet celý auto. Ale jinak není šance. Adaptivním tempomat je úzce spojený se systém LKAS a CMBS. A myslím, že musí být funkční všechno, jinak to bude hlásit chyby) Takže, když to vezmu po dílech, který je nutno vyměnit/dodat: přední mřížka se speciálním logem H, radar (nový 100tisic), čelní LKAS sklo (pouze originál), kamera pro LKAS s držákem, volant, budíky, spínače, celé řízení, přední pásy, možná obě MICu komfort jednotky, jednotka VSA ... a o kompletní elektroinstalaci ani nemluvím. Dle mě to finančně vyjde minimálně na cenu auta. Úsměv
Co se týče funkčnosti, tak funguje vše skvěle.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 10:13   Citovat  

Uha to je Masaker tak to radsej pockam a kupim 10g civic... Diki moc za info
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: