Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 
Zaslat odpověď

Strana 325 z 325
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.10.2019 , 16:29   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Zdravím všechny,
Odešla mi Lambda na 1.8 f18b2, a dal jsem nějakou neorigo za 1000 Kč a po roce a to zase zlobí.

Měl by prosím někdo tip na nějakou levnější,
Co funguje a vydrží?

Origo stojí 7500 Kč zkouším se proto nejdřív zeptat, zda existuje levnější náhrada...

Díky Petr

Za mě tak trochu uštěpačná poznámka. Kolik peněz chceš ještě ušetřit, než přijmeš fakt, jako už tolik lidí před tebou, že prostě neorigo lambda s motory F18B a F20B (dlouhodobě) nefungují...?
Je mi jasné, že vrážet do z pohledu dnešního trhu ojetin vlastně bezcenného auta "něco" za sedm a půl litru je akt čistého fandovství... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.10.2019 , 17:53   Citovat  

RASTA napsal:
slušný Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
jedině sehnat silenty podle rozměrů do těch ramen, které honda prodává jako celek a hned se cena o dost poníží Úsměv

Cena za práci by byla jen třešnička Velmi šťastný tu mi ani nesdělili.
Jinak, kdybych to chtěl nahradit neorigo.
Febi, febest, yamato , mooog ...?
Např. Dílec ramene zadní horní (900) cena 4241/ ks, dělá yamato za necelých 1000.
Nějaké ty siláče do ramen pro tlumiče jsem viděl od Febi. Má to cenu pokoušet ? Netuším Velmi šťastný
Kdybych se do toho pustil, tak ať to nedělám zbytečně a nemarnil čas a úsilí špatně zvoleným materiálem. Zároveň cenu snížil kvalitní náhradou.
   Návrat  
PetrAC6g je teď offline  PetrAC6g
PříspěvekZaslal: 29.10.2019 , 18:34   Citovat  

piskot napsal:
Za mě tak trochu uštěpačná poznámka. Kolik peněz chceš ještě ušetřit, než přijmeš fakt, jako už tolik lidí před tebou, že prostě neorigo lambda s motory F18B a F20B (dlouhodobě) nefungují...?
Je mi jasné, že vrážet do z pohledu dnešního trhu ojetin vlastně bezcenného auta "něco" za sedm a půl litru je akt čistého fandovství... Úsměv

Ahoj,díky za odpověď.
Právě, auto je téměř bezcenné,ale není ve špatném stavu a slouží mi každý den na
Cestu do práce. Tak jak říkáš, je to vyzkoušené, prostě jen origo...

A když bych ho třeba po dalších 20 tis km vyhazoval do šrotu,vymontuju jí a za nějakou cenu by se tady mohla někomu hodit...

Tuší někdo,kolik je té drahé origo tak cca. životnost ?

tipuju kolem 100 tisíc?

Petr
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.10.2019 , 7:23   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Ahoj,díky za odpověď.
Právě, auto je téměř bezcenné,ale není ve špatném stavu a slouží mi každý den na

A když bych ho třeba po dalších 20 tis km vyhazoval do šrotu,vymontuju jí a za nějakou cenu by se tady mohla někomu hodit...

tipuju kolem 100 tisíc?

Petr

V našem Accu dala 150 tisíc km. Řekl bych, že tak málo to byla daň za to, že jsme Acco používali jako daily car s výraznou převahou krátkých tras.

Ápropos. Naše Acoo nikdo nechce ani za 20 tisíc. Technická do 09/21, auto bez nutnosti investic. A tak jen stojí u baráku. Co mám povídat...Smutný
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.10.2019 , 15:43   Citovat  

piskot napsal:
V našem Accu dala 150 tisíc km. Řekl bych, že tak málo to byla daň za to, že jsme Acco používali jako daily car s výraznou převahou krátkých tras.

Ápropos. Naše Acoo nikdo nechce ani za 20 tisíc. Technická do 09/21, auto bez nutnosti investic. A tak jen stojí u baráku. Co mám povídat...Smutný

Jaka je spotřeba 8? 9? 10?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.10.2019 , 17:12   Citovat  

Cody napsal:
Jaka je spotřeba 8? 9? 10?

To jako nehodící se škrtněte...?Úsměv
8? 9? 10?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.10.2019 , 4:55   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Ahoj,díky za odpověď.

tipuju kolem 100 tisíc?

Petr

Došla ti SZ?
   Návrat  
hondakpraha je teď offline  hondakpraha
PříspěvekZaslal: 31.10.2019 , 23:27   Citovat  

Ahoj, jsem tu úplně nový. Pořídil jsem si Accorda 6. generace, benzín, auto mám necelý měsíc.
Jestli mohu poprosit o pomoc, radu, auto má najeto lehce přes 100tisíc a potřeboval bych udělat komplet rozvody,
prej nebyly dělaný.
Měl by někdo tip na dobrej servis,nebo dobrýho garážovýho mechanika,kterej by to udělal ?
Po zavolání do autorizáku jsem zjistil,že by tam za to chtěli cenu,která je větší než můj měsíční plat, a rovnala by se polovině ceny auta. Což mi přišlo trochu mimo...
Jsem z Prahy 5 ,ale rád dojedu cca do okruhu 30 km. Samozřejmě čím blíž,tím líp...
Co jsem zkoušel pár servisů v okolí,všude mi řekli,že Japonce nedělají,nebo se do toho nechtějí pouštět...
Tak kdyby měl někdo tip, nebo přímo to tu četl člověk,co by mi to byl ochotný udělat,budu moc rád.
Díky předem za SZ, nebo klidně odpovědˇ tady ...

Milan
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.11.2019 , 3:14   Citovat  

hondakpraha napsal:
Ahoj, jsem tu úplně nový. Pořídil jsem si Accorda 6. generace, benzín, auto mám necelý měsíc.
Jestli mohu poprosit o pomoc, radu, auto má najeto lehce přes 100tisíc a potřeboval bych udělat komplet rozvody,
prej nebyly dělaný.
Měl by někdo tip na dobrej servis,nebo dobrýho garážovýho mechanika,kterej by to udělal ?
Po zavolání do autorizáku jsem zjistil,že by tam za to chtěli cenu,která je větší než můj měsíční plat, a rovnala by se polovině ceny auta. Což mi přišlo trochu mimo...
Jsem z Prahy 5 ,ale rád dojedu cca do okruhu 30 km. Samozřejmě čím blíž,tím líp...
Co jsem zkoušel pár servisů v okolí,všude mi řekli,že Japonce nedělají,nebo se do toho nechtějí pouštět...
Tak kdyby měl někdo tip, nebo přímo to tu četl člověk,co by mi to byl ochotný udělat,budu moc rád.
Díky předem za SZ, nebo klidně odpovědˇ tady ...

Milan

To to auto nedojede dál než 30 km...? Tak to koukám!
A 100 tis. km za 20 let...? Čudné...
Pokud není problém dojet do Rokycan, tak bych se mohl zeptat svého "dvorního" servisáka, co se nám o Acco stará...
   Návrat  
Mapone je teď offline  Mapone
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 18:16   Citovat  

Ahojte,
2000 Honda accord 2.3 ILS, začal jsem v kabině cítit olej. Tak zjistil jsem že to teče přímo pod chladičem oleje. Nikdy jsem to neměl rozebrané. Je tam nějaké těsnění, nebo se to dá jen přetáhnout?

DSC_1979.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_1979.JPG, 4.03 MB
   Návrat  
hondakpraha je teď offline  hondakpraha
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 19:40   Citovat  

piskot napsal:
To to auto nedojede dál než 30 km...? Tak to koukám!
A 100 tis. km za 20 let...? Čudné...
Pokud není problém dojet do Rokycan, tak bych se mohl zeptat svého "dvorního" servisáka, co se nám o Acco stará...

Ahoj,
moc díky za nabídku tvého servisáka. Ohledně vzdálenosti,právě kdyby se vyskytl problém,a nepovedlo se v ten den,kdy budu objednaný,a třeba i celodenní čekání... Tak jsem měl na mysli něco poblíž,že to tam nechám,odjedu mhd,za chvíli doma a nebo do práce,a třeba za pár dní až to bude 100pro hotové,bych si přijel.Ale moc díky.Kdybych nesehnal někoho poblíž,rád se domluvím,kdyby to šlo u tebe ..

A 100 tis. za 20 let, v tom zas nevidím nic divného,já sám, třeba najedu ročně kolem 6-7 tis, prostě jezdím jen pár km do práce,a dovolená např. není autem.Znám dost lidí,co najedou 5-8 tis. ročně,ono i tak už je to dost projetých peněz za phm..
Jako třeba já, mám to do práce 12 km,dostanu se tam jen autem a dělám krátký-dlouhý, tj. 15 dní v měsíci, tj. 360 km/měs.
to máš za 12 měs.4320 km a to je měsíc dovolené,takže 3960 za rok, a když nejezdím autem na dovolenou a jen občas na nákupy,tak mi to tak dává těch 5-6 tis. ročně max, což odpovídá těm 100 tis. za 20 let ...
Samozřejmě také znám dost lidí,co najedou ročně 20,30,40 tis. Úsměv

Milan
   Návrat  
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 11.11.2019 , 11:52   Citovat  

Čau kolegové,

neměl by tu někdo fotografie podvozku Accord 2.0i? Potřebuju vědět, kudy a jak přesně vedou brzdové trubky. Aktuálně si nemám pod auto kde vlézt, zvedák nemám a jámu 30km vzdálenou a vzhledem k prasklýmu potrubí nikam nedojedu. Koukal jsem, že na Moravě to vytvarují přesně podle trubek, když je vymontuju a zašlu vcelku, ale nejsem si jistý, jestli je to možné, pokud vedou pod nápravama atd...Díky za odpovědi Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.11.2019 , 13:19   Citovat  

Kuk...

20160505_143532.jpg

20160505_143532.jpg, 1.43 MB

20160505_143550.jpg

20160505_143550.jpg, 1.32 MB

20160505_143606.jpg

20160505_143606.jpg, 1.55 MB

20160505_143610.jpg

20160505_143610.jpg, 1.7 MB

20160505_143622.jpg

20160505_143622.jpg, 1.58 MB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.11.2019 , 17:43   Citovat  

Zdravím ,

za posledních asi 10 jízd se mi cca 3x stalo, když jsem vložil klíč do spínačky, 1 poloha, to se jesště kontrolky nerozsvicí,
a v té 2. ( předstartovací) , se mají klasicky rozsvítit ( mil,tlak oleje, atd..)
po zkoušce startování , to normálně nastartovalo ..

čím by to mohlo být ? napadl mě spínač s dráty, co je na konci spínačky,
nebo to může dělat i třeba nějaké relé ?

Podlě mě by rozsvícení kontrolek měl ovládat budˇ ten spínač na spínačce, nebo nějaké relé, nic jiného mě nenapadá...

moc díky za případnou odpovědˇ....

Petr
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.11.2019 , 12:58   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Zdravím ,

za posledních asi 10 jízd se mi cca 3x stalo, když jsem vložil klíč do spínačky, 1 poloha, to se jesště kontrolky nerozsvicí,
a v té 2. ( předstartovací) , se mají klasicky rozsvítit ( mil,tlak oleje, atd..)
po zkoušce startování , to normálně nastartovalo ..

čím by to mohlo být ? napadl mě spínač s dráty, co je na konci spínačky,
nebo to může dělat i třeba nějaké relé ?

Podlě mě by rozsvícení kontrolek měl ovládat budˇ ten spínač na spínačce, nebo nějaké relé, nic jiného mě nenapadá...

moc díky za případnou odpovědˇ....

Petr

Na spínací skříňku byla ofiko svolávačka. Pozeptej se v aut. servise, podle VIN ti dohledají zda tvůj Acco na ni byl.
Ani nevím, zda je zadek spínačky přístupný, pokud ano zkusil bych prvně Kontaktol.
Jinak těžko radit takhle od monitoru...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.11.2019 , 22:42   Citovat  

piskot napsal:
Na spínací skříňku byla ofiko svolávačka. Pozeptej se v aut. servise, podle VIN ti dohledají zda tvůj Acco na ni byl.
Ani nevím, zda je zadek spínačky přístupný, pokud ano zkusil bych prvně Kontaktol.
Jinak těžko radit takhle od monitoru...

Díky za tip,poptam se v autoriz. Servisu,zda to bylo na svolávače..
Ještě jsem to neměl rozebrané,kouknu jak je ten zadek přístupny a zkusím nejdřív
Kontaktol,zda pomůže...
Snad tam budou jen nečistoty a mohlo by to pomoct..

Moc dík, aspoň vím čím začít

Zdraví Petr
   Návrat  
Bari77 je teď offline  Bari77
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.11.2019 , 6:46   Citovat  

Ahoj .Mám dotaz. Z ničeho nic den ze dne mě přestal svítit displey na ovládání panelu pro klimu .Zbytek ovládacích tlačítek svítí ale display ne funguje ale osvětlení ne.Dají se vyměnit žárovky ? Nevite někdo prosím ? Díky.
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.11.2019 , 19:22   Citovat  

Bari77 napsal:
Ahoj .Mám dotaz. Z ničeho nic den ze dne mě přestal svítit displey na ovládání panelu pro klimu .Zbytek ovládacích tlačítek svítí ale display ne funguje ale osvětlení ne.Dají se vyměnit žárovky ? Nevite někdo prosím ? Díky.

Určitě dají, já už to měnil. tudy odkaz
   Návrat  
Bari77 je teď offline  Bari77
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.11.2019 , 8:20   Citovat  

Děkuji už jsem to rozebral Úsměv Díky
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.11.2019 , 20:07   Citovat  

Ahoj,

nemel by prosim nekdo vadnou lambdu, nebo alespon konektor od ni ? aspon s kouskem vodicu ...

je to ta seda kostka, a potreboval bych, aby na konektoru byly ty jazycky , ne dirky..

nechci to zadarmo...

Predem moc dekuji, kdyztak poslu fotku do sz , kdyby nekdo neco mel, moc by mi to pomohlo ..

diky , Petr
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina