Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Další 
Zaslat odpověď

Strana 99 z 103
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.10.2019 , 8:37   Citovat  

dudikopf napsal:
Zdravim na mojej accord 8g 2.4 2009 z 90tis km mam pocit ze mi ide tazie stlacinat plynovy Pedal respektivne po dlhsej jazde ma boli noha... Riesil niekto nieco podobne?
Dakujem

Tempomat to řeší Velmi šťastný

Je tam elektronický, takže žádný velký mechanismy tam nejsou Zkontroluj jestli tam nevadí nějaký nečistoty, hlavně jakoby za ním. Potom ho případně vyndat, vyčistit a trochu promazat pohyblivé spoje.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
dudikopf je teď offline  dudikopf
PříspěvekZaslal: 14.10.2019 , 9:20   Citovat  

Tak jasne ze na dialnice useky pouzivam Tempomat... Jedna Sa o useky kde nie je mozne pozit Tempomat.. Zapchy, okrsky... Atd. Ale dik skusim pozriet to Co pises...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 15.10.2019 , 9:01   Citovat  

Ahoj, mám dotaz na naftu 2,2. Nedávno se mi z něj začalo chvilku kouřit a co jsem zjišťoval, tak je to nějaká egr hadice, která by se měla měnit a má životnost cca 180tis. Údajně se dá sehnat jen v hodně za x tisíc. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možná nějaká oprava, koupit to někde jinde nebo koupit z nějaké bouračky? děkuji za info.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2019 , 15:51   Citovat  

dudikopf napsal:
Tak jasne ze na dialnice useky pouzivam Tempomat... Jedna Sa o useky kde nie je mozne pozit Tempomat.. Zapchy, okrsky... Atd. Ale dik skusim pozriet to Co pises...

Však jo, fungovat musí pedál dobře, to bylo jen pro odlehčení situace Velmi šťastný

jirkasnoopy napsal:
Ahoj, mám dotaz na naftu 2,2. Nedávno se mi z něj začalo chvilku kouřit a co jsem zjišťoval, tak je to nějaká egr hadice, která by se měla měnit a má životnost cca 180tis. Údajně se dá sehnat jen v hodně za x tisíc. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možná nějaká oprava, koupit to někde jinde nebo koupit z nějaké bouračky? děkuji za info.

Nejideálnější zatnou zuby a dát nový originál, nová by měla být modifiková a víc vydržet. Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.10.2019 , 15:13   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Nejideálnější zatnou zuby a dát nový originál, nová by měla být modifiková a víc vydržet. Úsměv

Děkuji, už jsem si zjišťoval nějaké podrobnosti a ceny, takže ji budu muset dát. Výměnu musí udělat jen honda nebo se to zvládne i doma?
   Návrat  
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.10.2019 , 15:32   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Děkuji, už jsem si zjišťoval nějaké podrobnosti a ceny, takže ji budu muset dát. Výměnu musí udělat jen honda nebo se to zvládne i doma?

Ahoj, také mě před časem (2014) potkala tato závada. Zdarma udělali v Hondě, údajně to byla závada z výroby a prý na to byla nějaká svolávačka.
Zkus prověřit.
(Já A8gT, iDTEC, 110kW, 2009)
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 26.10.2019 , 8:09   Citovat  

Děkuji za info a zjistím někde svolávací akce? Mám stejný motor i rok jako ty. Když jsem auto kupoval před cca 2,5 roky, tak jsem ho měl v hondě a vyměnili mi airbag, protože ten prej byl na svolávačku. O tomhle nic neříkali, jestli mělo auto málo najeto nebo se s tím nechtěli plácat, protože i s prací je to cca 10tis. Když jsem nedávno na hodnu psal jen tak pro info ceny a práce, tak mi taky nenapsali, ať se stavím, že mi to udělají zdarma, naopak ať to prej zatím neřeším, když se mi to stane jednou za x času.

Carlos66 napsal:
Ahoj, také mě před časem (2014) potkala tato závada. Zdarma udělali v Hondě, údajně to byla závada z výroby a prý na to byla nějaká svolávačka.
Zkus prověřit.
(Já A8gT, iDTEC, 110kW, 2009)
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.10.2019 , 17:18   Citovat  

jirkasnoopy napsal:
Děkuji za info a zjistím někde svolávací akce? Mám stejný motor i rok jako ty. Když jsem auto kupoval před cca 2,5 roky, tak jsem ho měl v hondě a vyměnili mi airbag, protože ten prej byl na svolávačku. O tomhle nic neříkali, jestli mělo auto málo najeto nebo se s tím nechtěli plácat, protože i s prací je to cca 10tis. Když jsem nedávno na hodnu psal jen tak pro info ceny a práce, tak mi taky nenapsali, ať se stavím, že mi to udělají zdarma, naopak ať to prej zatím neřeším, když se mi to stane jednou za x času.

Tohle není svolávací akce jako taková, ale spíš prodloužená záruka, kterou ti uznají/závadu vyřeší, až když nastane. Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 6:43   Citovat  

Zdravim som majitelom 2.4 exe chcem sa spytat ci existuje moznost domontovat si adaptivny Tempomat Co niektore exe modely mali...mam na mysli kupit to z neakej buracky napr. Otazka je ci je to technicky mozne, ci ten add. tempomat je realne funkcny nakolko to vymysleli v roku 2008 a neaka Cena tejto dorabky ak to niekto riesil.. Dakujem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 8:18   Citovat  

Adaptivní radar je výbavě Top Exe. Co se týče dodělání, tak já jsem celkem odvážný a baví mě tyhle věci řešit, ale do tohodle bych nešel. Pokud by jsi sehnal Top Executive komplet na díly (což pochybuju) tak možná přeházet komplet celý auto. Ale jinak není šance. Adaptivním tempomat je úzce spojený se systém LKAS a CMBS. A myslím, že musí být funkční všechno, jinak to bude hlásit chyby) Takže, když to vezmu po dílech, který je nutno vyměnit/dodat: přední mřížka se speciálním logem H, radar (nový 100tisic), čelní LKAS sklo (pouze originál), kamera pro LKAS s držákem, volant, budíky, spínače, celé řízení, přední pásy, možná obě MICu komfort jednotky, jednotka VSA ... a o kompletní elektroinstalaci ani nemluvím. Dle mě to finančně vyjde minimálně na cenu auta. Úsměv
Co se týče funkčnosti, tak funguje vše skvěle.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.11.2019 , 11:13   Citovat  

Uha to je Masaker tak to radsej pockam a kupim 10g civic... Diki moc za info
   Návrat  
Adlok je teď offline  Adlok
PříspěvekZaslal: 5.1.2020 , 15:44   Citovat  

Ahojte, chci se zeptat, používám ze zajímavosti už pár dní adaptér ELM 327 do zásuvky OBD II a aplikaci Torque Pro. A dle printscreenu se vůbec nehlásí čidlo teploty oleje. Čím to je, nevíte někdo? Že by ho A8G vůbec neměla resp ECU neposkytuje výstup z tohoto čidla? Jde mi jen o sledování teploty během zahřívání motoru na provozní teplotu. Táta to má v palubním PC i v obyčejné oktávce 1.6 TDI, tak je mi s podivem, že to Honda nemá. Možná třeba až pozdější modely... Díky za info.

Screenshot_20200103-163944.png

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Screenshot_20200103-163944.png, 217.96 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2020 , 16:41   Citovat  

Čidlo teploty oleje A8g (nebo alespoň K24) má, ale diagnostika ho špatně čte a to i dokonce orig Honda Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.1.2020 , 18:31   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Čidlo teploty oleje A8g (nebo alespoň K24) má, ale diagnostika ho špatně čte a to i dokonce orig Honda Velmi šťastný

Kurde... Velmi šťastný Tos mě nepotěšil. Díky za info...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 14:57   Citovat  

Zdravim. Mam problem ze u mojho accord 2009 Sedan prestali fungovat tlacitka na otvaranie kufra-tlacitko z vonku a vnutri na dverach... Kufor dokazem otvorit iba na dialkovom na klucach... Dik
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 19:08   Citovat  

dudikopf napsal:
Zdravim. Mam problem ze u mojho accord 2009 Sedan prestali fungovat tlacitka na otvaranie kufra-tlacitko z vonku a vnutri na dverach... Kufor dokazem otvorit iba na dialkovom na klucach... Dik

Někdo nebo ty sám sis nechtěně přepnul spínač v přihrádce před spolujezdcem...

DSC_2369 (2).JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_2369 (2).JPG, 825.76 kB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 19:56   Citovat  

Lol... Moj 5.5rocny spolujazdec:))) diki moc!
   Návrat  
alvi je teď offline  alvi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.1.2020 , 2:07   Citovat  

kdyby nekdo z Vas uvazoval o zmene vozovohe parku
a zcela nahodou !!! pokukoval po HR-V , jsem velmi
ohotny provest pripadnou vymenu .
Mam nove HR-V 1.5 atm. , momentalne najeto cca.600km .

Zajem je pouze o A8G sedan - nafta (i-DTEC) a
jen od prvniho majitele !!!
   Návrat  
madlass je teď offline  madlass
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.2.2020 , 14:51   Citovat  

Zdravím, prosím o radu kde a kterým šroubem nastavím ručně sklon xenonu, mam auto pár dnů, a nějak nevím kde to hledat, ideálně obrázek se zakresem Velmi šťastný .. děkuji Velmi šťastný
edit: Ještě bych prosil o radu s klíčky od auta, když vyměním baterii v DO, složím klíč, dioda na klíči chvíli svítí a pak zhasne a nerozsvítí se při mačkání tlačítek, prosím nějakou radu, co s tím. Děkuji.
Další poznatek při zkoumání je, že když vložím do DO baterku tak se na autě trošku stáhnou všechna okna, vypadá že klíč nějak komunikuje, ale jen při vložení baterie a ještě takto blbě.
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.2.2020 , 23:37   Citovat  

Rad bych koupil A8G Tourer a zajimalo by me par veci.Muzete mi prosim poradit? cože cože ? je to dobrý

Od jakeho roku vyroby se mam na A8G koukat?
Da se slusny sehnat v nafte? popripade jit do 2.4 a predelat na plyn?
Auto potrebuji denne do prace 70km a z5 70km plus vylety o vikendu.
Je velky rozdil spotreba u naftaku 110kw a 132 kw (typeS)?.... ma smysl jit do nejsilnejsi motorizace?
Sedadla v kuzi znazornuji EXECUTIVE nebo TOP EXECUTIVE nebo to bylo za priplatek?

Nazor?
tudy odkaz nechapu ty LEDky
tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz

Popřipadě ,kdyby jste vedeli o nejakem peknem,ucite mi prosim hodte odkaz do SZ OK

diky přátele
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 9:52   Citovat  

POG: od začátku výroby, facelift nic zásadního nepřinesl a kvalitativně se auto nezměnilo (měl jsem k naprosté spokojenosti 6 let a 80k km sedan 2.4 r.v. 2009).
Chrochtáky nemám rád, jestli jde něco sehnat budou muset jiní. Reálný rozdíl ve spotřebe zkus spritmonitor nebo fuelio.
Kůže je od Exe, za příplatek nešla.

madlass: první odkaz na guglu: tudy odkaz

A neunkční klíček - začal bych u bývalého majitele (říkal, že je tam slabá baterka a proto to nefunguje? Pokud ano, máš to ve smlouvě, abys po něm mohl chtít peníze?) a následně v Hondě.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 14:48   Citovat  

Kůži měly jak Exe tak TOP Exe. Top exe je vrchol výbavy (LKAS, CMBS, ACC tempomat, Navi, paměti sedaček atd.) poznáš ji podle "skleněného předního znaku" za kterým je schovaný radar (1 a 4 odkaz co jsi dával)
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 16:04   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Kůži měly jak Exe tak TOP Exe. Top exe je vrchol výbavy (LKAS, CMBS, ACC tempomat, Navi, paměti sedaček atd.) poznáš ji podle "skleněného předního znaku" za kterým je schovaný radar (1 a 4 odkaz co jsi dával)

A které z uvedených aut by jsi doporučil od pohledu? Jinak první auto má stav tachometru je 173 256 km.
1. majitel, servisní kniha k dispozici.
O kolik je větší spotřeba u 132kw o proti klasické 110?
   Návrat  
Punisher je teď offline  Punisher
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 19:23   Citovat  

Mám facelift 2.2 naftu (132kW) v sedanu, výbava Type S, takže polokůže (Alcantara). Rozhodně je to nejlepší volba pro mě, jelikož jezdím převážně jen dálnice a okresky. Spotřeba v létě normální jízda 6.3, v zimě tak okolo 7 litrů. Dálnice v Německu při tempomatu cca 180 km/h okolo 8 litrů.
Měl jsem předtím i dva 2.4 benzíňáky (jeden kombík, pak i sedan, oba předface) a rozhodně to byla dobrá volba. Nicméně v té naftě je mi jízda mnohem bližší, převážně na dálnici nemusíš tolik vytáčet otáčky a spotřeba je taky znát (8 litrů nafty versus 11-12 benzinu při velké rychlosti). Za mě je tedy nejlepší volba 132kW motor. Mám najeto 180 tisíc a vše šlape jako hodinky.

Pokud bych se rozhodoval co koupit, určitě bych připlatil za facelift. Sice opravdu nepřinesl žádné převratné novinky, ale pár věcí oceňuji - bixenony a celkově přední část vozu je uhlazená, vypadá to mnohem lépe a lidé se za tím doteď otáčejí. Určitě to má vychytané první bolesti této generace vozu, jako repráky, trubka EGR aj.

Jinak ta LED páska je strašnej humáč to snad ne
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 23:03   Citovat  

Punisher napsal:
Mám facelift 2.2 naftu (132kW) v sedanu, výbava Type S, takže polokůže (Alcantara). Rozhodně je to nejlepší volba pro mě, jelikož jezdím převážně jen dálnice a okresky. Spotřeba v létě normální jízda 6.3, v zimě tak okolo 7 litrů. Dálnice v Německu při tempomatu cca 180 km/h okolo 8 litrů.
Měl jsem předtím i dva 2.4 benzíňáky (jeden kombík, pak i sedan, oba předface) a rozhodně to byla dobrá volba. Nicméně v té naftě je mi jízda mnohem bližší, převážně na dálnici nemusíš tolik vytáčet otáčky a spotřeba je taky znát (8 litrů nafty versus 11-12 benzinu při velké rychlosti). Za mě je tedy nejlepší volba 132kW motor. Mám najeto 180 tisíc a vše šlape jako hodinky.

Pokud bych se rozhodoval co koupit, určitě bych připlatil za facelift. Sice opravdu nepřinesl žádné převratné novinky, ale pár věcí oceňuji - bixenony a celkově přední část vozu je uhlazená, vypadá to mnohem lépe a lidé se za tím doteď otáčejí. Určitě to má vychytané první bolesti této generace vozu, jako repráky, trubka EGR aj.

Jinak ta LED páska je strašnej humáč to snad ne

Tak 180 urcite nepoletim...spis tech 120 strop Velmi šťastný,ale prave premyslim,ze bych se jel podivat do te Prahy na ten Acc.... Je A8Gmaniaku nekdo z Prahy,kdo by se na to jel semnou podivat? HaHaaa Nebylo by to samozrejme zadarmo Úsměv přátele
   Návrat  
andrejfff je teď offline  andrejfff
PříspěvekZaslal: 18.2.2020 , 21:56   Citovat  

peto487 napsal:
Zdravim
Mam taky problem ze mi nevyhrieva sedak ale operadlo ano. Mali ste uz niekto takyto problem??
Viete poradit co s tym?? Diki

zdravim peto487 ja mam podobny problem sedacka u sofera mi nevyhrieva ... poistky si pozeral ?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.2.2020 , 22:19   Citovat  

Probos napsal:
Ale já na zadním skle žádnou roletku nemám a do teď vše fungovalo Smutný Tak já nevím, jestli to opravdu přestalo fungovat.

Zdravim, mne sa tiez zda ze mi nefunguje stmievanie zrkadla, vyzera akokeby bolo stmavene vzdy ... vyriesili ste to nejak ? Dik
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.2.2020 , 22:28   Citovat  

vercetti82 napsal:
CZ/SK servisny manual accord 8g ma niekto v pdf formate? neviem to nikde najst na webe, iba EN verzie

zdravim nasli ste niekde servisny manual na 8g ? Dik
   Návrat  
alvi je teď offline  alvi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 1:33   Citovat  

to opravdu nikdo nepotrebuje (treba rodinne duvody)
vymenit ACC8G nafta za HR-V 1.5 atm. pri soucasnych a opatrne najetych 2k. km ???
Jsem zhavy zajemce .
   Návrat  
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 9:57   Citovat  

POG napsal:
Rad bych koupil A8G Tourer a zajimalo by me par veci.Muzete mi prosim poradit? cože cože ? je to dobrý

Od jakeho roku vyroby se mam na A8G koukat?
Da se slusny sehnat v nafte? popripade jit do 2.4 a predelat na plyn?
Auto potrebuji denne do prace 70km a z5 70km plus vylety o vikendu.
Je velky rozdil spotreba u naftaku 110kw a 132 kw (typeS)?.... ma smysl jit do nejsilnejsi motorizace?
Sedadla v kuzi znazornuji EXECUTIVE nebo TOP EXECUTIVE nebo to bylo za priplatek?

Nazor?
tudy odkaz nechapu ty LEDky
tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz
tudy odkaz

Popřipadě ,kdyby jste vedeli o nejakem peknem,ucite mi prosim hodte odkaz do SZ OK

diky přátele

Vzal bych z Vejprnic, auto přivezené z Dánska !!!
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina