Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 161, 162, 163, 164  Další 
Zaslat odpověď

Strana 162 z 164
pitbuell je teď offline  pitbuell
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2020 , 21:32   Citovat  

225 40 r18 jsou asi nej cena výběr.
A snad i vzhled / komfort. Jinak ja mam zkušenost 245 versus 215 litr rozdíl ve spotřebě....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
marwek201 je teď offline  marwek201
PříspěvekZaslal: 13.1.2020 , 6:56   Citovat  

s tym tempomatom, co sa stazujete, ze po zasliapnuti spojky a vyhodeni rychlosti ide do omedzovaca az potom sa vypne,

zo zaciatku som mal rovnaky problem ale asi po navsteve servisu a update riadiacej jednotky, mi to uz normalne zrusi tempomat, bez obmedzovaca....

pri tom update..to si len myslim...dalsiu vec co som nasiel pri adaptivnom tempomate, ked detekuje auto a odide auto z detekcie tak pipne, to mi tiez pred tym nerobilo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.1.2020 , 23:50   Citovat  

piskot napsal:
Ziskovost roste s počtem prodejů. Jo?

Ne pokud auto vůbec nevydělává. S počtem prodaných aut tak může růst ztráta. Někde ve výpočtech Honda Europe budou předpoklady, jaká ztráta na e je ještě akceptovatelná a "zaplatí se" nižšími pokutami za prodej benzínových aut. Někde tam budou grafy a v nich bod, kdy se ty křivky protnou a další zvyšování prodejů e bude pro Hondu dražší než placení pokut.

Takhle nějak to bylo při eurové okrádačce 2013. Doplatil na to v JP montovaný Accord, který by musel zdražit, aby nebyl ztrátový. Ale to už u tak starého auta nebylo myslitelné. Honda to marketingově doslova pohřbila, protože z čeho platit marketing na auto, které nevydělává? A tak Accord doslova "dožil" v nabídce na okraji zájmu.

Můžu se pochopitelně plést a při té brutální ceně už třeba e ztrátové není. Nicméně to nedává logický smysl a jak píšu, Honda není jediná, kdo tu elektromasírku nedělá a proto si myslím, že to není náhoda.
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 5:45   Citovat  

offtopic No, nebude to mít Honda e snadné. I dojezd dle WLTP mají konkutenti vesměs vyšší. Exklusivita bude u Éčka zřejmě jistá (nebudou tady jezdit "mraky Éček)

-Honda e od 899.900 Kč, verze 100kW
-Renault Zoe od 835.000 Kč, verze 80kW,
-VW ID3 od 780.000 Kč (neoficiálně), verze 110kW,
-Mini Cooper SE od 890.000 Kč (neoficiálně), verze 135kW,
-Peugeot e-2008 od 870.000 Kč (akční ceník 810.000 Kč) verze 100kW,
-Nissan Leaf od 950.000 Kč (konfigurátor), verze 110kW

pitbuell:
Rozdíl ve spotřebě paliva mezi zimákama 215 R16 a letními 225 R18 na mé "zdechlině", není nijak zásadní Úsměv Ten centimetr v šíři "sebere" vyšší valivý odpor měkké zimní směsi, takže "šul null".

V hondě.cz pořád spí, ceník 5D 2020 stále nikde to snad ne
   Návrat  
romča je teď offline  romča
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 9:17   Citovat  

Jeden krasavec ( asi vyrobený pro USA trh, akorát jestli nebude mít tachometr v milích Úsměv ) , mít někoho kdo mi auto proklepne a řekne, že je good asi bych neváhal Úsměv

tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 10:13   Citovat  

Romča Ty kamery Velmi šťastný Tacháč přepneš v menu Úsměv
Ty elektro auta jako druhé možna aho ,ale za 4kila mám auto a 4 kila na benzín Hihi
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 10:36   Citovat  

No už jsem i koukal na verzi sport line, vypadá pěkně a v comfortu cca 470tis., ale pořád mě odrazuje ten třívalec ( přeci jen chtěl jsem 1,5T...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 10:47   Citovat  

litr stačí ,ale jen na první tři rychlostní stupně 4 na přivadeči a už to bylo nic moc a přitom ten podvozek je tak boží!
A problém je že vzhledově to dosahuje warp rychlosti a pak zklamaní Velmi šťastný
ta ceni není marná když vezmeš že jen minula sport sada bez spojleru kol atd byla za 40
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 10:57   Citovat  

Chci s jopeeenem oživit Ostravskou kliku ať tady jezdí i nějaká 1,5 Velmi šťastný ( uvidíme jak to bude s cenovou politikou,případně půjdu do ojetinky )
   Návrat  
Ivoč je teď offline  Ivoč
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 14.1.2020 , 15:49   Citovat  

moje 1,5T už tu jezdi vvic než 2 roky Velmi šťastný

romča napsal:
Chci s jopeeenem oživit Ostravskou kliku ať tady jezdí i nějaká 1,5 Velmi šťastný ( uvidíme jak to bude s cenovou politikou,případně půjdu do ojetinky )
   Návrat  
Djabel je teď offline  Djabel
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.1.2020 , 7:48   Citovat  

D.a.l.i.

S tím tempomatem mi to nejde do otáček. Schválně jsem to párkrát zkusil, při zapnutém tempomatu vyřadit na neutrál, motor drží otáčky jaké byly před tím a asi za vteřinu se tempomat vypne.
   Návrat  
D.a.l.i je teď offline  D.a.l.i
PříspěvekZaslal: 15.1.2020 , 8:31   Citovat  

Djabel napsal:
S tím tempomatem mi to nejde do otáček. Schválně jsem to párkrát zkusil, při zapnutém tempomatu vyřadit na neutrál, motor drží otáčky jaké byly před tím a asi za vteřinu se tempomat vypne.

A kdy bylo auto vyrobeno?

Podle kódu pneumatik mám auto někdy z 8-9/2018, je možné, že novější soft to vyřeší (jak psal někdo o pár příspěvků výše).

V servisu jsem domluvený, že až budu dělat první výměnu vody za olej v cca 3-4.000km, tak mi software přehrají.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.1.2020 , 9:31   Citovat  

Barva, Kola ,Zástěrky a ZAHRADKA Boží OK

zahradka.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
zahradka.jpg, 359.32 kB
   Návrat  
gregy4 je teď offline  gregy4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.1.2020 , 12:30   Citovat  

Tak mi dneska prisla odpoved od dalsi firmy ze plug&play kabel pro zapojeni dsp/zesilovace za HU pro c10g nemaji a ani neplanuji ...

Nasel jsem jen neco v Americe
tudy odkaz

Byl nekdo uspesnejsi nez ja a uspesne pouziva DSP za HU ?

Jinak provizorni reseni - vypnuti DSP-FLAT na jednotce + vytlumene dvere + viper4android zni docela dobre
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
3 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 9:16   Citovat  

ještě k tomu tempomatu - mě to nejde až do omezovače, po vyřazení a zobrazení symbolu řadící páky s D, se motor vytočí někam ke 3400-3500 ot., tempomat se vypne a otáčky spadnou - auto 10/2017

gregy4: zkus si projít tohle vlákno, tomu říkám přestavba Úsměv honda civic touring sq build jbl audiofrog
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 10:04   Citovat  

pitbuell: kola jsou parádní. Jsem zvědav, jestli budou i tady, i když předpokládám, že to u mě skončí na ceně - díval jsem se na aktuální 18" Apollon a cena je kolem 8k Kč/ks, přesně už nevím, ale bylo to určitě přes 30k za sadu. Tyhle levnější určitě nebudou...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 10:22  Naposledy upravil pitbuell dne 16.1.2020 , 10:49, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Skyline
OM kola je to padle ty ceny a nejen u hondy! Myslím že ne 19 knam vozit asi nebudou nevim proc cena homologace ??? myslim že 600 US D sleva na 420 dolaru... v Čr stejne tak 10
mě se líbí ta offroad zahradka ještě byto chtelo led rampu OK
jabudu brat nejaké 18 od borbetu a i s gumamma+ matky seš nad 20.. Zimni gumy dám na om a plechy skusim prodat.....
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 10:34   Citovat  

Na Slovensku už se "vesele" prodávají 5D facelifty... Úsměv A v ČR spí mravenec
tudy odkaz

Studuji ceníky a katalogy. Sport plus 2020 není na 18" kolech? Jsem někde podchytil, že ano to mi hlava nebere
tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 10:41   Citovat  

Jopeeeno v katalogu píší 17 a celé černé /zase levnejší na vyrobu/ Ble
ten sport line semi asi tuze líbi Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 10:50   Citovat  

pitbuell:
18", to jsou další vícenáklady při pořízení auta, brrr, Civika pak v tom případě už nechci Velmi šťastný Ne, vážně, nevím odkud jsem to podchytil, možná z USD trhu...

Jj, myslím, že Sport line se bude líbit. Docela dobře zvolili i možnost objednání tohoto stupně u dvojí úroveň výbav, že to lze i u Comfortu OK
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:07   Citovat  

Honda CZ na to očividně vysloveně wc
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:10   Citovat  

Jopeeeno: v dnešní době 18" základ? Už jen kvůli homologaci a emisím určitě ne. Vícenáklady jsou to vždycky, ne? Když bereš druhou sadu. Akorát nevím, co bych pak dělal s letními gumami. Pořád mě 18" lákají, uvidíme dle financí.

pitbuell: jasně, že jsi s celou sadou přes 20k, ale u OEM jsi přes 30k bez gum, takže celá sada cca 45k. To není zrovna málo. Sice člověk prodá původní 17", na kterých auto koupil, ale kolik za to můžu dostat? 5k? Oproti tomu koupit druhou sadu 17" disků je tak za 15-20k dle typu max a gumy už mám.

Mimochodem, v konfigurátoru Civiku (předface, nový zatím není) je sada Apollonů vč. pneu za 76850 Kč Velmi šťastný To je teprve úlet.

BTW když jsme u toho, tak jen taková perlička - poptával jsem černé kryty zrcátek, cena něco přes 5k za obě, tak jsem to nakonec nechal plavat. Když jsme auto přebírali, tak na to přišla řeč a prodejce se jen usmál a říkal, že to taky chtěl. Ale taky se mu to zdálo drahé a tak ho napadlo se podívat, kolik stojí náhradní díl "černý kryt zrcátka" a ejhle, je to asi za litr jeden Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:23   Citovat  

Skyline za 17 chtejí tak 20 a za 16 kolem 15 Tkč Nové... Na bazaru uzke 17 ze sedanu asi neprodejné....
Ano Om kola jsou draha za to máš luxusni OZ atd....
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:27   Citovat  

Jopeeeno Za krasu a zbytečnosti se platí! Těch 50 litru za SL bych jim dál Velmi šťastný a stím křidlem vzadu bych se cítil na pořádnej výtlem
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:33   Citovat  

2bep: ne wc ale přímo sopťa sopťa

skyline:
Beru to tak, že když bude teď Sport plus vlastně TOP výbava (nepočítám CTR), tak by se mohli trochu prásknout přes hubu a "poslat" to tady také na 18". Myslím, že to jezdí standardně na 235/40 R17, no když vezmu tento rozměr, resp. šíři i na pneu 18", nemusí se tím přeci o tolik zásadně zvednout spotřeba (emise), ne? Vím, je to homologace navíc, ale přesto... Kdyby to auto bylo standardně na 18", navíc těch hezkých, koupím komplet 16" zimáky za pár šlupek. Pasuje to snad ze všech asiatů. No a 18" fajně na léto. Ceny OEM 18" ani nekomentuji, zvažoval jsem je před koupí háerva. Stejný nesmysl Úsměv KO tak mám komplety Borbet za cca 16.000 Kč.

Odbočím. Chtěl jsem na motorku zadní blatník. Píšu do Kawasaki, ano, není problém, v barvě 5.500 Kč. Kolik výjde bez barvy? 3.500 Kč. Pošlete mi ho. No a za pár piv mi ho laknul kámoš. Tak se vydělává kuky kuk

pitbuell:
jako jo, nelze jim upřít, že na zákazníky úplně kašlou. Sportovnější paket v Civiku, háčky na tašky a vyhřívání volantu v novém Jazzu.... Blýská se na lepší časy pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:41   Citovat  

to Skyline: Já prodal OEM i s těma starejma ekošlupkama od Mišelínu za 15k ještě při vyzvednutí auta Velmi šťastný (obchod byl domluven předem kouř a ano, nemám Michelinky rád, obvzláště řadu Primacy)

Už se těším až na jaře obuju GY F1 Asymetric5 94Y 235/45R17

zn. Nepřiplácel jsem si za podvozek, abych to zabil obutejma šlupkama VTEC
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:43   Citovat  

to Jopeeeno: Ukažme si na tu žábu na prameni -> tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:52   Citovat  

2bep napsal:
to Jopeeeno: Ukažme si na tu žábu na prameni -> tudy odkaz

hm, viz část textu:
"Tíhnul vždy spíše ke kreativitě, a proto využil toho, že společnost Honda vypsala výběrové řízení na pozici public relations. Napsal tehdy, že je ideální kandidát......"
Jj, ten je ideální pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 11:56   Citovat  

I dle vyjádření těch co s ním občas něco řešili, tak se stará o motorky, na auta z vysoka dlabe. Což je vidět jak na výstupech, tak na výsledcích.
p.s. Němci, Rakušáci, Maďaři, Slováci i Poláci už ceníky pro MY20 maj... Takže to asi nebude o tom, že ještě přemýšlí nad kurzem k přecenění na CZK

Holt i z těch fotek vypadá na klasického arogantního korporátního Z šuk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2020 , 12:12   Citovat  

2bep: vím, vím, jenže já si koupil 17" zimní, takže OEM disky potřebuju a prodat bych musel jen gumy. A to bude horší než prodávat komplet sadu, vlastně vůbec nevím, jak moc velký je o samotné gumy zájem. Osobně bych to třeba na inzerát nekoupil - komplet sadu jo, disky jo, gumy ne. Ale třeba to mají ostatní jinak.

pitbuell: mám Sport plus. 17" se dají koupit v pohodě do 15k (samotné disky, např. MAK). 16" neřeším, zvažoval jsem to na zimu, nakonec jsem koupil 17" zimáky.

Jopeeeno: však sis odpověděl sám, zbytečná homologace a i kdyby to zhoršilo emise o gram, je to v dnešní době zbytečný náklad, navíc pro model, který vlastně ani nechtějí prodávat.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 161, 162, 163, 164  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina