Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 466, 467, 468, 469, 470  Další 
Zaslat odpověď

Strana 467 z 470
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 0:18   Citovat  

Samozřejmě, že ne. Pokud neprojde tak vyměním výbojku za žárovku. Je to připravené. Jen to chci zkusit zdali to projde.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 14:31   Citovat  

Tie cidla mi nikdy nekontrolovali..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2020 , 22:22   Citovat  

Takže pohoda, proklouzl jsem bez závady.
Jenom jsem koukal mám lišku na trubce od hrdla k nádrži. Měnil ji už někdo? Nemůžu najít nikde nahradu.
Nebo to nemám řesit? Nebo jenom obrousit natřít?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.2.2020 , 8:34   Citovat  

Obrousil jsem to a natřel alkytonem...

Se divím, že to prošlo. Evidentně to moc nehrotí a nekontrolují.
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.2.2020 , 10:54   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Takže pohoda, proklouzl jsem bez závady...

Což je docela smutný. Ty vlastně když bys naložil dva lidi dozadu a něco do kufru,tak všechny oslňuješ a technikům na STK i tobě je to jedno. Přitom kdybys tam nechal to manuální nastavování,tak to můžeš alespoň ručně sklopit,takhle nemůžeš nic,pokud to dobře chápu. Ale ty to tam asi nejspíš vrátíš ne? To tlačítko si chtěl jen schovat na STK...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.2.2020 , 11:19   Citovat  

Jasně, že jsem ho po technicke hnedka vrátil. Normalně se světly šteluju podle zatížení. S Xenony najeto cca 30tisíc a nikdo nikdy neblikl.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.2.2020 , 14:41   Citovat  

a čo potom tie legálne LED ktoré osľňujú už od výroby a podľa technickej a legislatívy všetko OK...
   Návrat  
HIGHTOWER je teď offline  HIGHTOWER
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.2.2020 , 17:40   Citovat  

markos napsal:
a čo potom tie legálne LED ktoré osľňujú už od výroby a podľa technickej a legislatívy všetko OK...

Jj, není nad LED světla u SUV, který mají světla vysoko jak hlava člověka v běžném autě... To je masakr...
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.2.2020 , 21:52   Citovat  

HIGHTOWER napsal:
Jj, není nad LED světla u SUV, který mají světla vysoko jak hlava člověka v běžném autě... To je masakr...
Presne tak. Slusne vypaluji oci. A nejen SUV. Tak hlavne, ze je to IN. Velmi šťastný to snad ne
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.3.2020 , 22:28   Citovat  

Cest Velmi šťastný
Na 7g 2.4 2003 se mi rozsvitilo grilovany kure.Auto nedela nic neobvyklyho.Elektrikar poudal,ze je v haji,vlivem vlhkosti a nasledny koroze,ridici jednotka..
Zkousel nekdo treba Ecuservis.eu nebo mam zkusit cinknou Majorovi,zda nema neco z bouracky?
U odkazu se mi libi rocni zaruka,cenove nemam predstavu,jestli je to adekvatni..Dik za rady OK
   Návrat  
Kynio je teď offline  Kynio
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2020 , 10:17   Citovat  

Ahoj,

bratr má A7g ctdi 2,2 2006, prasklá servo hadice. Už je to docela dost, takže dolévání oleje celkem často. Má někdo zkušenost s přelisováním u tohoto modelu?
Třeba u 6g to nejde kvůli čidlu, který je prostě na blbým místě a každý od toho dává ruce pryč. Tak se bojím, že 7g bude to samé - nová hadice v Hondě 9000Kč...

díky
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2020 , 11:42   Citovat  

Kynio napsal:
Ahoj,

bratr má A7g ctdi 2,2 2006, prasklá servo hadice. Už je to docela dost, takže dolévání oleje celkem často. Má někdo zkušenost s přelisováním u tohoto modelu?
Třeba u 6g to nejde kvůli čidlu, který je prostě na blbým místě a každý od toho dává ruce pryč. Tak se bojím, že 7g bude to samé - nová hadice v Hondě 9000Kč...

díky

Neboj se toho, nech přelisovat,dělal jsem na 2.4 a úplně v pohodě OK
   Návrat  
cico86 je teď offline  cico86
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2020 , 19:36   Citovat  

hosi kolik muze stat vymena rozvodu na A7 2.2 2004 tourer?? cena za praci a material...nasel jsem tady neco jenom je to starsiho datumu.
Dik
   Návrat  
tomyks je teď offline  tomyks
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.3.2020 , 12:19   Citovat  

Ahoj, mam Acco 2003 2,4. Po kompletni vymene vyfuku v Honde jsem zpozoroval neprijemne piskani pri zatezi cca nad 3000 ot. Hledal jsem pricinu, nasel jsem odpojene hadice na sani, myslim ze je tam pripojene odvetrani vika a jeste nejaky bazmek. Nevim proc to bylo odpojene pri vymene vyfuku, hadice jsem nastrcil zpet, nicmene motor piska sice o dost mene, ale piska porad. Samozrejme s tim zajedu do servisu, akorat ted zrovna nestiham, tak mozna nekdo poradi. Predpokladam ze netesny vyfuk by takto nepiskal. Vse okolo sani jsem prolezl, ale na nic jsem neprisel.
   Návrat  
Newtom je teď offline  Newtom
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.4.2020 , 14:09   Citovat  

Dnes jsem neprošel na emisích z důvodu vysokých volnoběžných otáček (800). Následovala návštěva servisu, kde potvrdili zvýšené otáčky a doporučili přehrát ECU, vyčistit klapku a seřídit ventily. Přehrání ECU jsem nejprve zamítl z důvodu reflashe ale nakonec jsem nad tím mávl rukou a povolil. Nicméně to nešlo. Takže zbývá vyčištění klapky a ventily. Jenže ventily by měly být udělány při poslední servisní kampani, která proběhla a klapka je dle mého soudu taky čistá. Naposledy byla čištěna loni v létě, jezdím na LPG a tankuju jen MaxMotion nebo Vervu 100.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, resp. řešení?
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.4.2020 , 18:57   Citovat  

Kde v Honde?V autorizovaném servisu? Dá se udělat reset klapky a udělat idle learning procedure,nebo jak se to jmenuje.Uz jsem to nedělal tak 2roky Se stydím
   Návrat  
Newtom je teď offline  Newtom
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.4.2020 , 19:18   Citovat  

mad_zed napsal:
Kde v Honde?V autorizovaném servisu? Dá se udělat reset klapky a udělat idle learning procedure,nebo jak se to jmenuje.Uz jsem to nedělal tak 2roky Se stydím

Ano, v autorizáku. Mám dojem, že už jsem to taky kdysi dělal. Ale to snad stačilo na nějakou dobu odpojit baterku, nastartovat a nechat běžet motor snad do spuštění ventilátoru, ne?
   Návrat  
Jenda.4g je teď offline  Jenda.4g
PříspěvekZaslal: 9.4.2020 , 16:05   Citovat  

Zdar, dneska jsem byl na geometrii, kde mi řekli, že se odklony na A7G neštelují, je to pravda ?

Polish_20200409_160324357.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Polish_20200409_160324357.jpg, 2.62 MB
   Návrat  
durketa je teď offline  durketa
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 18:37   Citovat  

Jenda.4g napsal:
Zdar, dneska jsem byl na geometrii, kde mi řekli, že se odklony na A7G neštelují, je to pravda ?

Kokotina kvoli tomu som akurat menil na mojom accorde 3 ramena teda silentbloky ramien Velmi šťastný Velmi šťastný vzadu mas zle ramena respektivne silentbloky vymlatene ja som menil najskor horne dve trosku to pomohlo a potom som menil aj spodne obidve a uz je to celkom okej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 19:10   Citovat  

Zdar, mám znovu dotaz... potřebuju poradit s elektrikou... AG7 tourrer... Už mě moc nebaví skoro každej měsíc nabíjet baterku... stačí, aby auto den, dva stálo a nenastartuju... něco mi jí neustále žere a fakt nevím co... Nejsem úplně technickej typ a než pojedu do servisu, zkouším sehnat moudra tady... může to být startér? Že by měl větší odběr třeba...Když dám baterku na nabíječku, je nabitá tak na půl..

Díky za rady
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 19:37   Citovat  

[quote="gratzi"]Zdar, mám znovu dotaz... potřebuju poradit s elektrikou... AG7 tourrer... Už mě moc nebaví skoro každej měsíc nabíjet baterku... stačí, aby auto den, dva stálo a nenastartuju... něco mi jí neustále žere a fakt nevím co... Nejsem úplně technickej typ a než pojedu do servisu, zkouším sehnat moudra tady... může to být startér? Že by měl větší odběr třeba...Když dám baterku na nabíječku, je nabitá tak na půl..

Díky za rady[/quote]
co zkusit jinou baterku jestli neni mrtva???
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 19:50   Citovat  

mne toto robi pokazený bluetooth modul, nájdeš ho pod mriežkami ventilácie v strede, stačí ho odpojiť (celý konektor) a uvidíš. ked ho máš teda.

V každom prípade pozri:

- dobíjanie
- baterka
- premerať kľudový odber poistku po poistke - a vieš na čo sa zamerať. Inak kľudový odber by mal byť pod 0,1 A, ja som mal tuším 0,3-0,4 a to je proste veľa.
Centrálne vieš premerať kľudový odber tak že odpojíš + pol baterky a znova to pripojíš cez multimeter a hneď vieš na čom si.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 19:50   Citovat  

Ja bych zacal zmerenim klidoveho odberu...
   Návrat  
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 20:37   Citovat  

Baterka v poho. Loni kupovaná... Dobíjení zaměřený-OK. Měření v zátěži... Takže zkusím ten klidový odběr. Akorát musím sehnat multimetr Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 20:43   Citovat  

Někde si půjč klešťák...je s tím lepší práce.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.4.2020 , 14:15   Citovat  

panove....zkousel nekdo davat tenhle vyfuk na tourera ?ULTER SPORT; spis mi jde u vizualni stranku nez hluk- ten mne nezajima
:arrow: odkaz

accord tourer 2.2 nafta

111.jpg

111.jpg, 42.12 kB
   Návrat  
FlyawayMonkey je teď offline  FlyawayMonkey
PříspěvekZaslal: 14.4.2020 , 9:21  Naposledy upravil FlyawayMonkey dne 14.4.2020 , 11:31, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

gratzi napsal:
Zdar, mám znovu dotaz... potřebuju poradit s elektrikou... AG7 tourrer... Už mě moc nebaví skoro každej měsíc nabíjet baterku... stačí, aby auto den, dva stálo a nenastartuju... něco mi jí neustále žere a fakt nevím co... Nejsem úplně technickej typ a než pojedu do servisu, zkouším sehnat moudra tady... může to být startér? Že by měl větší odběr třeba...Když dám baterku na nabíječku, je nabitá tak na půl..

Díky za rady

Zdarec, já jsem s Tourerem 2006 řešil to stejné. 2-3 dny stála s novou baterkou a vybitá na srajdy. Nejdřív jsem měnil ovládací panel ve dveřích, protože pořád svítily tlačítka na stahování oken, ale to bohužel nebyl ten problém Velmi šťastný Baterka nová, dobíjení OK, všechno se zdálo v pohodě...
Při vypnutém a zamčeném stavu, auto žralo cca 0,4A. Začal jsem odpojovat pojistky a dělala mi to 10A pojistka vnitřního osvětlení, měla by mít číslo 6.. Potom proud spadnul zhruba na 0,10A. Nevím jestli jsem dobře vložil obrázek...
Co mě akorát zarazilo, že to nebylo jenom vnitřní osvětlení, ale přestala fungovat klima, (na display hláška že pro ovládání klima mám zapnout motor), nefunguje horní malý display a nefunguje ani rádio. Naštěstí jde zapnout alespoň foukání na přední sklo Úsměv
Takže zatím to mám vyřešeno tak, že pojistku mám vytáhlou a auto po 14 dnech stání krásně startuje Je to tam.
Jak bude víc času zkusím zjistit co přesně na tomhle okruhu žere takovej randál...

Každopádně zkus auto nabít, vytáhnout tu pojistku vnitřního osvětlení - asi 6tka = 10A (ikonka světýlka co svítí dolů Velmi šťastný) a zkus to nechat ty 3 dny třeba jestli to bylo ono. Nebo ještě předtím zamkni auto, nech ho pár minut stát a změř proud kolik ti to žere, zkus vytáhnout tu pojistku a pokud ti spadne tak máš stejný problém...

btw, pišu tady asi první zprávu tak sorry jestli se to zobrazí nějak idiotsky to písmo a tak...

Snad ti to pomůže přátele

Výstřižek.PNG

Výstřižek.PNG, 24.57 kB
   Návrat  
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2020 , 11:29   Citovat  

cico86 napsal:
panove....zkousel nekdo davat tenhle vyfuk na tourera ?ULTER SPORT; spis mi jde u vizualni stranku nez hluk- ten mne nezajima
tudy odkaz

accord tourer 2.2 nafta

Mám podobný od Ulteru na K24 a fajne, vypadá dobře a není nijak výrazně hlučnější než originální, spíš jen trochu hlubší zvuk.
   Návrat  
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2020 , 11:32   Citovat  

Pánové neřešili jste někdo vůli v pojezdu u elektrické sedačky řidiče?
Sedačka mi jezdí cca o 1-2 cm při prudším brzdění nebo svižnější akceleraci. to mi hlava nebere
7g executive předface
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2020 , 12:10   Citovat  

_DoDo_ napsal:
Pánové neřešili jste někdo vůli v pojezdu u elektrické sedačky řidiče?
Sedačka mi jezdí cca o 1-2 cm při prudším brzdění nebo svižnější akceleraci. to mi hlava nebere
7g executive předface

Zatím jsem řešil pouze vůli co byla jako by příčná...tu jsem vymezil podložkama...
Tohle mi dělá ale taky a začíná mě to pěkně naštvanej
Tady je řešení: Drivers Seat FIX!
Asi se do toho pustím také, možná bych to mohl oměřit a nechat udělat ty pouzdra nové třeba ze silonu? to mi hlava nebere
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 466, 467, 468, 469, 470  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina