Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 
Zaslat odpověď

Strana 327 z 327
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 6.2.2020 , 14:59   Citovat  

To je vcelku dost orezlé Úsměv To já paradoxně ikdyž parkuju na trávníku, protože nemám garáž, tak mám auto bez koroze. Je tam na podvozku na nosníku jedno místečko, které by šlo přebroušit a na dveřích od ťukance pár bublinek, jinak kastle OK! Ale pořád zvauju tu investici...sloužilo 7 let bez problémů, s minimálními náklady, ale i tak Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.2.2020 , 15:14   Citovat  

No, je rez a rez. Na fotkách je vidět stav po dvaceti letech, bez jakékoli dodatečné ochrany, a je to pouze povrchová rez, a nic jiného dole na podvozku není. Také "garážuju" venku, před barákem.

Já se taky zařekl, že Acco u nás dožije.
Ale zase, když se najde někdo, kdo s ním ještě bude jezdit častějc, než já, a navíc je tu odsaď klubu, tak ať Acco klidně ještě do světa jde. Blbý je, že druhý auto se fakt hodí, dohadovat se o Tourera, tak je jasný, kdo to vždycky vyhraje. Velmi šťastný
Acco bych vyměnil za Civica 4G, ED6. Ale toho dnes nesežene snad ani Rom..Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.2.2020 , 15:20   Citovat  

To je jasný Velmi šťastný Ženě jsme pořídili před 4 lety Civica D15Z6, ale toho se teď z důvodu silný koroze zbavujeme, potřeboval bych ho prodat. Pojízdný je, motor maká jako novej, ale bez kastle nejsou koláče Velmi šťastný Prostě STK už nedá, tak aspoň na díly, ale zatím nikdo nechce Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.3.2020 , 10:59   Citovat  

Čau bando, chci se zeptat jaký máte zkušenosti s benzinkou ONO? Aktuálně koukám, že požadovaný natural 98 do mého vozu mají aktuálně o 4-6kč levnější než jinde, tedy 30,50kč. Rozhodně nehodlám na kvalitním benzinu šetřit, když už jsem se po pomalu 10 letech dopracoval k ATR, každopádně pokud je tu třeba víc hondařů, kteří tam kupují a jezdí na něj dlouhou dobu bez rozdílů ,,kvalitnějších" paliv u Shell, OMV aj., tak mě zajímá názor. Na nádrži je to přeci jen +-400,-Kč Velmi šťastný Díky za názory! Honda
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.3.2020 , 23:27   Citovat  

Mel jsem 3 roky atr a nejdříve tankoval z 90% vervu 100 ale ono to pokaždé taky nejde- zajizdka pro 98,100 asi 30km bohužel ne vsude ho mají...znamy dela v cepru a rikal ze jim tam na jeden benzin najizdeli ruzne cisterny benzina,shell,ono a ze je tedy uplne jedno kde tankuji ale to se bavil o 95. Ono sazi na klasického Čecha a vychazi jim to skvěle...non stop fronty
Nedavno dostali pokutu za pancovani...
Asi zalezi z jakeho roku je motor, do 99 ATR asi v pohodě, stejne tak bionafta do 2002 tdi rotacni čerpadlo, ted mam e46 330 2004 benzin a davam jen vervu 100, tech 400,- na nadrzi je v servisovani auta zanedbatelna částka.
Mimochodem s ATR sem najel na plnou nadrz vzdy cca 550 km a s 3.0 najedu 800 ale tak hondy nejsou auta na spotrebu to uz vime.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 26.3.2020 , 17:45   Citovat  

Souhlasím, taky tankuji Vervu 100 Úsměv A jestli můžu ještě na všechny dotaz? Sehnal jsem pěkné mlhovky na ATR, ale koukám, že tam nejsou dotažený konektory, prakticky kabely, který předpokládám jsou schované někde ve svazku, který vede ke světlometům? Dělal tu někdo něco podobného? Co vše budu potřebovat kromě nalezení kabelů, tlačítka s konektorem pro mlhovky na předek? Nějaké relátko? Doufám, že ne další jednotku...a druhá související otázka: Když bych chtěl do mlhovek dát xenonové výbojky, ať to vypadá stejně jako potkávačky, potřebuju připojit další dva balasty nebo lze napojit tyto dvě výbojky k již existujícím balastům? Díky všem za info a mějte se fajn Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina