Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Accord Type-R - prosím o radu(y)
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Pasler je teď offline  Pasler
PříspěvekZaslal: 8.4.2020 , 8:04   Citovat  

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně koupi vozu.
Honda Accord 6g 2.0i byla moje první auto a nebýt mé mladé nevybourenosti, měl bych ho možná do teď. S autem jsem byl velice spokojen a po mých dalších (hrozných) zkušenostech s Němci se chci vrátit zpět ke kvalitě!
Uvažuji o koupi opět Accordu stejné generace ale dívám se po krasavicich - Type-R. Chtěl bych se zeptat na jakeholiv zkušenosti s tímto modelem, ať už dobré, či špatné. Přidávám momentální vyhlidnuty kousek, chápu, že je třeba auto vidět a projet ale třeba se tu najde někdo kdo auto třeba zahlidnul osobně -https://www.sportovnivozy.cz/127323-honda-accord-type-r-zlin
Budu rád za jakoukoliv radu nebo zkušenost!
Předem díky Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.4.2020 , 10:54   Citovat  

Doporučuji přečíst tohle a probrat koupi a co potřebuješ vědět s CTR01: tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2020 , 7:59   Citovat  

Ahoj, vlastnil jsem 3 kusy a jel celkove v 7, jelikož uz nevlastním tak budu kritizovat Úsměv

Ne, tak z nejakeho duvodu jsem ho vlastnil a stojim si za tím- pro mne to je uz novejsi Honda se zachovanim vlastností starsich Hond.

Oproti civikovy 4g,crx 2g, uz je to dospele auto- pohodlné, bezpečné, posilovač, klimatizace, centrál na dalku z vyroby, imobilizér,....da se s tím jezdit pohodove jako s beznym autem. Vynikající razeni chod kulisy, tocivy motor, dobre sedačky...

Tim ze je bezpecne souvisi i to ze je těžké...motor se vytaci auto jede, ale neni to úplně takove jak by si clovek u type-r predstavoval- auto na pohled vypada ze jede rychleji nez je skutečnost, papirova hodnota 212 PS vypada na papire pěkně ale je to uz tesi auto...nerikam ze to nejede, ale mohlo by lepe i v seriji si myslím- jel sem v upravenem a ten jel vyborne ale mel dvojnasobnou cenu proinvestovanou v upravach.

V roce 1998 byl obsah 2.2 neco jineho nez dnes a 156 kw bylo fantastickych-jake auto z te doby to má? Dnes bych si dovedl představit 2.5 , 3.0 v type-r a nejakych 200 kw, s hmotností tam neni moc kam ubrat pokud chce mit clovek auto na denni jezdeni a ne vykuchany special.

Možná bych sel cestou 2.3 a uzival si pohodli toho auta a prijatelny kroutak, S 2.0 jsem byl take spokojen, 1.8 se vyhni to byl omyl Úsměv
Neni to kritika ATR ale objektivni nazor, vynechal jsem dolevani oleje se kterym se pocita a neni to zadna tragédie a spotřebu ktera z auta dela vikendovku Úsměv

Osobně pokud sportovnejsi Honda a EE uz sou temer nesehnatelné tak Integru, sice jen 1.8 ale jede zrejme lepe nez ATR, pocitove určitě.
Honda
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2020 , 9:17   Citovat  

No dovol Civic 4g se servem je bomba a sedan je velmi pohodlný a má tempomat a klimu,to jen tak na okraj.
Dělal se tento Accord i s 1.6 krásných 115koni:D
Obyčejný 2.0 108kw v tom autě není na divočení.Je to vyloženě na pohodové ježdění.To auto vypadá agresivně a každý s ním chce závodit,ale ten motor není sportovně laděný.S jiným motorem zkušenost nemám.

Věřím, že to h22 ze samosvorem nebude špatné svezení,jen je to v pro mě špatné kastli=vyrobené v Anglii.
Na VIN,co začíná SHH mám alergii.
Toť můj názor.
Ve Zlínském kraji jsou naprodej 2ks
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.4.2020 , 8:20   Citovat  

Cody napsal:
Ahoj, vlastnil jsem 3 kusy a jel celkove v 7, jelikož uz nevlastním tak budu kritizovat Úsměv

Ne, tak z nejakeho duvodu jsem ho vlastnil a stojim si za tím- pro mne to je uz novejsi Honda se zachovanim vlastností starsich Hond.

Oproti civikovy 4g,crx 2g, uz je to dospele auto- pohodlné, bezpečné, posilovač, klimatizace, centrál na dalku z vyroby, imobilizér,....da se s tím jezdit pohodove jako s beznym autem. Vynikající razeni chod kulisy, tocivy motor, dobre sedačky...

Tim ze je bezpecne souvisi i to ze je těžké...motor se vytaci auto jede, ale neni to úplně takove jak by si clovek u type-r predstavoval- auto na pohled vypada ze jede rychleji nez je skutečnost, papirova hodnota 212 PS vypada na papire pěkně ale je to uz tesi auto...nerikam ze to nejede, ale mohlo by lepe i v seriji si myslím- jel sem v upravenem a ten jel vyborne ale mel dvojnasobnou cenu proinvestovanou v upravach.

V roce 1998 byl obsah 2.2 neco jineho nez dnes a 156 kw bylo fantastickych-jake auto z te doby to má? Dnes bych si dovedl představit 2.5 , 3.0 v type-r a nejakych 200 kw, s hmotností tam neni moc kam ubrat pokud chce mit clovek auto na denni jezdeni a ne vykuchany special.

Možná bych sel cestou 2.3 a uzival si pohodli toho auta a prijatelny kroutak, S 2.0 jsem byl take spokojen, 1.8 se vyhni to byl omyl Úsměv
Neni to kritika ATR ale objektivni nazor, vynechal jsem dolevani oleje se kterym se pocita a neni to zadna tragédie a spotřebu ktera z auta dela vikendovku Úsměv

Osobně pokud sportovnejsi Honda a EE uz sou temer nesehnatelné tak Integru, sice jen 1.8 ale jede zrejme lepe nez ATR, pocitove určitě.
Honda

Děkuji, ještě bych se chtěl zeptat, jakožto bývalého majitele 3 kusů, na reálnou spotřebu ve městě a na dálnici (samozřejmě při dodržování předpisů +-10 km/h), s autem byvh jezdil 1x max. 2x týdně do práce po dálnici cca 80 km tak a 80 km zpět. Auto by se mělo stihnout zahřát, ještě před nájezdem na ni, je to cca 15 km...? Předem díky Úsměv
   Návrat  
Hanus je teď offline  Hanus
PříspěvekZaslal: 11.4.2020 , 9:18   Citovat  

nezapomen, ze tankujes N98. s ATR jet po dalnici beznych 130 je nezazivne. Hluk a tocis 4500, chybi 6. Spotreba pri poklidne jizde jde za 7-9. Nejnizsi spotreba je vylozene kochani a VTEC mas zapovezeny Velmi šťastný. Kdyz si uzivas na okreskach, tak 10-13 je realita. Na okruzich bude spotreba vetsi, ale tam to neznam. Pocitej s dolivanim oleje, kdyz vytacis, dolivas vice HaHaaa. Me to jako vikendovka bavi, v prumeru tech 3t km rocne dam. Na bezne jezdeni bych ho nepouzival, od toho mam jine auta. Tak at natrefis na fajn kus a bavi te kazdy km za volantem Mrk
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.4.2020 , 10:17   Citovat  

Vím, že svezení po našich dálnicích nebude bůh ví co, ale myslíš, že to jednou až dvakrát do týdne nezkousnu s lehčí nohou na plynu? Dostávala by zabrat o víkendech... Velmi šťastný
   Návrat  
Hanus je teď offline  Hanus
PříspěvekZaslal: 12.4.2020 , 10:26   Citovat  

auto zvladne jezdit kazdy den, od toho jsou auta vyrabena, aby hltaly kilometry Velmi šťastný. Jestli to zvladnes ty, to netusim. HaHaaa
   Návrat  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.4.2020 , 11:32   Citovat  

Prej s lehkou nohou.hodne stesti teda.ja to nevydrzim ani po skoro 20ti letech Velmi šťastný
   Návrat  
Slivka je teď offline  Slivka
2 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 28.6.2020 , 23:57   Citovat  

Ak ťa to ešte zaujíma, tak tu je moja spotreba za celú dobu, čo som ATR vlastnil: tudy odkaz
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.6.2020 , 10:42   Citovat  

mad_zed napsal:
No dovol Civic 4g se servem je bomba a sedan je velmi pohodlný a má tempomat a klimu,to jen tak na okraj.
Dělal se tento Accord i s 1.6 krásných 115koni:D
Obyčejný 2.0 108kw v tom autě není na divočení.Je to vyloženě na pohodové ježdění.To auto vypadá agresivně a každý s ním chce závodit,ale ten motor není sportovně laděný.S jiným motorem zkušenost nemám.

Věřím, že to h22 ze samosvorem nebude špatné svezení,jen je to v pro mě špatné kastli=vyrobené v Anglii.
Na VIN,co začíná SHH mám alergii.
Toť můj názor.
Ve Zlínském kraji jsou naprodej 2ks

Akorát C4g je pojízdná rakev a v A6g už je alespoň nějaká šance Velmi šťastný A tím neříkám nic proti 4g, ale je to holý fakt Velmi šťastný

Co se týče britské produkce. Obdivuju lidi, co dokáží najít rozdíl. Vlastním a i servisuju různé JHM i SHH a fakt jsem nezaznamenal nějaký výraznější rozdíl v zpracování. Typické závady a "průsery" má jak JHM tak SHH. Máme v rodině A5g (=SHH) aktuálně kolem 400tkm a je pořád v kondici. Sjezdil jsem s ním půl Evropy a nikdy nezklamal. Vždy záleží na chování se a údržbě auta.
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.6.2020 , 11:13   Citovat  

Abych to vysvětlil.
Accorda 5g jsem měl US vyrobu 1HGCD7..,teď mám logicky JHMCL9.C4g mám JHMEE i 1HGED Velmi šťastný .
A slícováním např. palubovky je Japonec na tom líp než US,ale to je bokem.
Tu alergii ve mě vypěstoval Anglan SHHMB.Kdyz to shrnul slovama jednoho zdejšího člena:Co jsem chytl do ruky,to odpadlo Velmi šťastný .Tím myslel sklápění sedadla,kliky dveří,atd.
A plechy jsou na 4g tvrdší, včetně předního čela i nosníků...rovnal jsem bohužel obě kastle Smutný .Radši bych boural s tím anglanem,protože je ta deformační zóna výš.Je to víc na bezpečnost s tím souhlasím.Dnesni běžné"nízké" auta mají výztuhu v nárazníku ve výšce palubní desky běžné c4g Smutný
Proto jsem vždy ty 6g accordy obcházel Se stydím

Jo ta moje a5g coupe měla přes 460tis.vubec nebrala olej.Ma ho synovec.Mel jsem ji 10let.Kdyby šlo to auto koupit nové,tak ho koupím znovu.A7g už takový držák není a to má jen necelých 340tis.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Accord Type-R - prosím o radu(y)
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina