Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
vibruje celé auto - vyřešeno:)
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 
Zaslat odpověď

Strana 5 z 5
Kopy je teď offline  Kopy
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.5.2016 , 14:07   Citovat  

Ahoj. Tak levou stranu mám hotovou. Tam bylo jasný že patří to delší. A zdá se že i u mě byly na vině poloosy. Respektive ten jouda co to skládal když měnil poloosy(tehdy ještě auto nabylo moje ale kámoše) tak dal špatně ložiska vnitřního kloubu takže tam hrkaly. Navíc nějakym způsobem tomu pouzdru tak domlátil hranu že jsem nemohl poloosu s ložiskama dostat ven. Vibrace se zmírnili a teť jdou znatelně z pravý strany takže předpokládám že tam bude stejný problém. Takže prosím někoho znalého jestli by mi potvrdil jaký pouzdro má být na pravý straně? Stejný jako na levý nebo nějaký jiný? Řekl bych že by tam mělo být to delší ale raději bych aby mi to ještě někdo potvrdil Úsměv Předem děkuju je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
bohdy1 je teď offline  bohdy1
0
PříspěvekZaslal: 14.3.2018 , 21:16   Citovat  

Zdravim,honda frv 2.2 ictdi.mam problem, z lavej prednej strany napravy bolo pocut pri prejazde nerovnostami kovovy buchot, bol to vnutorny klb,po vymene super. Je to tam. hned nato po vymene pri jazde rychlost cca 30-40 km a pri silnejsej akceleracii sa auto mierne roztrasie, ale volant je pevny/netrasie/. Pri vyssej rychlosti otrasy neregistrujem. Spodne capy, horne ulozenia, stabilizatory a gumy stabilizatora menene. Capy a tyce riadenia pevne. Za radu a napad dakujem.

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.8.2020 , 10:49   Citovat  

FastCivic napsal:
tak koooneeecneee sem na to prisel a auto uz nevibruje. Bylo to samozrejme poloosama, jak sem rikal hned na zacatku Tak to valím bulvy . Timto dekuji sklenymu za poskytnuti bezproblemovych poloos. Vymenil sem obe a po vibracich ani pamatky. Uz sem si skoro na to tak zvykl, ze mi prislo ze to tak ma byt a kdyz sem to sel projet, a vibrace nikde, jako by mi neco chybelo Velmi šťastný

Testoval jsem teď Tegiwa poloosy a půjdou z auta dolů a na reklamaci Velmi šťastný
Auto v tahu neskutečně vibruje, nejvíc od 2.500 do 4.000 otáček a ty vibrace se pak ve vyšších rychlostech přenášejí do volantu... Tak to valím bulvy
A třešničkou na dortu je, že po 400 km praskla manžeta na vnějším kloubu, takže mám vazelínu úplně všude.... to snad ne
Čerstvě umytá kola pokrytá mazivem, brzdič, tlumič, podběh, rameno..... Tak to valím bulvy
Musím říct, že staré poloosy s prasklým kamenem dělaly menší zlo HaHaaa Toto se jim vážně nepovedlo Smutný

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
vibruje celé auto - vyřešeno:)
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina