Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Hudební přehrávač USB / AUX / Bluetooth
Fórum: Interiér a Hi-Fi
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Lucaslegend je teď offline  Lucaslegend
0
PříspěvekZaslal: 29.6.2020 , 19:32   Citovat  

Zdravím.
kúpil som audio krabičku do legenda aby som mohol počúvať hudbu aj cez bluetooth a aj cez usb....
Takže popíšem ako funguje.
Zapojenie bolo jednoduché, stačilo dať dole stredový panel a odpojiť dvd/cd prehrávač a namiesto neho zapojiť audio krabičku....lenže ja som chcel aby aj dvd prehrávač ostal funkčný...
takže som spolu s audio krabičkou objednal aj rozdvojovací kábel aby mohol fungovať aj dvd prehrávač aj audio krabička...
pozor nie ale každá audio krabička vie prepínať medzi dvd....

takže po zapojení som začal testovať....hneď som nahral na usb klúč FLAC pesničky a hurá začalo prehrávať Velmi šťastný

lenže po chvilke prišlo sklamanie.....počul som seknutie v pesničke....v každej pesničke to seklo na chvilinku zo dva krát....skúšal som všetky mozné flac čo mám až sa stalo že jeden album nesekal....trvalo asi týždeň kým som sa ktomu dopracoval naštvanej ..
musel som si začal vytvárať vlastné flac aby som zistil že nesekajú tie, ktoré nemajú večšie čislo ako 2 v nastavení flac levelu rychlosti kompresie- toto nastavenie nemá vplyv na kvalitu......
takže všetko už funguje....cez usb klúč mp3(aj320kbps), flac, wav..dokonca funguje aj 24bit flac , nesmie ale mať viac ako 48kHz a musí to byť len stereo...
cez bluetooth tak isto všetko prehrá ....mp3, flac(aj tie ktore sekali cez usb), internetové rádio....kvalita tiež ok
prehrávanie cez bluetooth sa zapína tiež rýchlo, dá sa tlačidlami na volante prepínať ďalšia aj predchádzajúca skladba.

-funguje aj handsfree, ku krabičke je dodávaný mikrofón...ovláda sa síce trocha divoko, prijať hovor sa dá iba tlačidlom predchádzajúca pesnička buť na rádii alebo na volante, odmietnuť hovor sa dá tlačidlom ďalšia pesnička...takže použiteľné to je...len si treba zvyknúť....momentálne ale používam vstavané handsfree v legende...dá sa nastaviť aby audio krabička svoje handsfree nepoužívala....ale ak by ste chceli používať originál handsfreez auta a aj prehrávanie hudby cez bluetooth z krabičky, tak ide to, ale ked prijmete hovor tak ked ho ukončíte nechce nabehnúť prehravánie hudby cez bluetooth krabičku....treba prepnúť bluetooth v mobile na audio krabičku....

-usb klúč som skúšal 32gb a aj 64gb usb 3.0 a v pohode načíta....128gb som neskúšal nemám doma...
usb klúč načítava takmer okamžite...fakt je to rýchle...

-krabička má 2 USB porty...jeden je čisto len na nabíjanie, písané má 2A....druhý na prehrávanie z usb klúča a aj nabíjanie ale zrejme len 500mA

JEDNO VELKE MINUS:
- bohužial krabička nevie prenášať text na displej!! dokáže iba zobraziť čislo adresára a číslo pesničky na malom informačnom displeji kde zobrazuje aj čas....a je jedno ako máte pomenované adresáre a pesničky....medzi adresármi sa dá prepínať tlačidlami 5 a 6

krabička bola skúšaná na honde legend kb1, čiže na inom modeli hondy sa može trocha správať ináč....

krabičku som si nechal, kvalita prehrávania mi príde ok...ale ešte to chcem dať vypočut kamarátovy ktorý má trocha drahšiu muziku doma a má asi lepší sluch Úsměv....ale mne to príde podobnej kvality ako z dvd/cd prehrávača....

-pustená navigácia dokáže krabičku stíšiť ako keď originál rádio, tak isto keď máte nastavené dopravné správy na rádii a máte pustené pesničky z audio krabičky , tak pekne to prepne na dopravné spravy a potom aj naspeť na pesničky...

názov krabičky:
Hudební přehrávač USB / AUX / Bluetooth Honda 555HO001 KOD: STU-555ho001
rozdvojka:
kabel pro YT-M06 HON2 YT-HON2Y CABLE

nejake obrázky a video:

tudy odkaz

tudy odkaz

tudy odkaz

po zmontovani:
tudy odkaz
ten kábel čo trči z krabičky je od mikrofónu, keď bude čas tak ho prevediem tak aby bol úplne skovaný....aj krabička sa dá zakomponovať do toho popolníka tak aby bola viac skovaná....

zobrazenie na displeji
tudy odkaz

takto to hra:
tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
0
PříspěvekZaslal: 15.8.2020 , 14:20   Citovat  

tak uz som to konecne zakomponoval tak, aby krabicku nebolo vobec vidiet....v popolniku je vyvedene USB pre usb kluc a kabel micro usb pre nabijanie a krabicka je pod popolnikom...

tudy odkaz

hra to dobre ako som spominal a aj dalsi ludia to potvrdili co sa aj rozumeju hudbe a maju to scim porovnat...

LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.8.2020 , 20:43   Citovat  

Ted jsem nove koupil do Accorda CM2 tudy odkaz a funguje skvele. Zkousel jsem i FLAC a rozdil v kvalite je proti MP3 znatelny.

capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 1.9.2020 , 10:45   Citovat  

Lucaslegend kde jsi koupil tu rozdvojku, resp Y kabel prosím? Všude jí mají vyprodanou Smutný

0
PříspěvekZaslal: 1.9.2020 , 22:22   Citovat  

Cau.
kupoval som to na tudy odkaz

lenze adapter uz nemaju....a ako si pisal tak veru nikde na svk/cz ho uz nemaju skladom...

hladal som akoze dost dlho a nasiel som jedine toto na ebay od cinanca....popis uplne nezodpoveda ale podla obrazka konektory
zrejme sedia ale pripojenie kablov sa mi nezda, tazko sa to len z fotiek porovnava........skus mu napisat ci to bude pasovat...

tudy odkaz

ps:
nedalo mi to tak som este hladal a som nasiel tento na aliexprese, ten sa mi pozdava viac aj popisom to sedi...
tudy odkaz

capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 3.9.2020 , 9:38   Citovat  

Děkuji vřele je to dobrý

Obsah fóra Honda-club.cz