Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 210, 211, 212  Další 
Zaslat odpověď

Strana 211 z 212
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2020 , 21:54   Citovat  

Luboun napsal:
Krásná práce....
Jako nováček, který nemá s Hondou až tak zkušeností mám z fóra pocit, že se s Hondou nedá žít bez protikorozního nátěru a izolace interiéru. Příští týden si jdu pro auto a doufám, že se bez toho obejdu. Žádné auto jsem zatím neměl dýl jak 10 let, tak snad vydrží. To všechny ty krásný Hondy 7,8 a 9g mají takovou péči nebo jsou udělány líp? Vím, že jsem na specializovaným webu, kde "ulítlých" bude víc...

Těžko říct, někdo už tu poznamenal, že u CXG se vrazily peníze do motorů, kdežto u C9G, facelift, se Honda zaměřila na kvalitu.
Každopádně u našeho Tourera za pět let nic navíc. V 70 tis. km komplet brzdy (kotouče a destičky). Interiér bez pazvuků, plasty kupodivu snášejí denní používání auta.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
pitbuell je teď offline  pitbuell
2 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2020 , 23:32   Citovat  

luboun tak nater je Fajn stara vecktra B shnila tak po 12 letech otcova osetrna zacla korodovat az po 18 v 22 mela trosku lemy chytle...ale semtam je treba nater popravit. A jak psal Jopeeeno udržované auto je hned prodane nebo slouží 20 let v rodine... a civic ma strasne clenitou podlahu strukturu nater se oplatí.....

Ten hluk je daný kolame jak typem gumy tak i rozmerem cim sirsí a nizsí profil tak je kolo hlucnejsí i pri stejnem typu gumy. ted to merili a rozdil mezi 205 a 245 je obrovský nezapomen ze 3 db je rozdil 50 procent hluku navic
jamam 215 letni zimni a ticho letni 225 a hučení i žena nedavala...
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.8.2020 , 10:47   Citovat  

to Luboun: Většina z nás to ošetření spodku dělá spíš pro dobrý pocit a trochu i kvůli myšlence, že tohle bude na dlouho poslední nové auto co si člověk koupí Tak to valím bulvy

A pak je zde audiofilní skupina, která si potrpí na kvalitní zvuk a odhlučnění hluku z vnějšku. V tomhle měla Honda vždy slabinu, obvzláště odhlučnění od kol. Tak holt vylepšují. A pak obecně je to i tom, že když se nekazí nic kritického a péče/vrtání v autě Tě baví, tak máš čas na blbosti Úsměv

Upravovali a dolaďovali se i předchozí generace Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2020 , 20:56   Citovat  

2bep ja rad tu jejich kulturu a jejich styl ale co se tyce tuningu tak nemecky styl hold vw zanechal ve mě stopu. a Méně je více

HBos 0003.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
HBos 0003.jpg, 54.95 kB
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2020 , 23:09   Citovat  

pitbuell:
Provedli jsme s Romanem včera testík. Mé i jeho auto, stejná trasa, stejné podmínky. Měl jsem však "blbý nápad" položit mobil se spuštěnou apkou "hlukoměr" na přihrádku ve středové konzoli. Tam byla poněkud izolovaná možnost relevantních dat (mobil byl nízko a "utopený"), měli jsme ho spíše držet v úrovni ramenou. Nicméně, Roman si pak sedl dozadu a něco málo ještě vnímal od levého podběhu a mě to pak v hlavě "šrotovalo" po zbytek dne.

Dnes jsem to znovu rozebral a našel dvě místa, kudy se hluk stále přenášel. První je nářaďový kastlík, tedy prostor v LZ podběhu, kde má 5D schránku na zvedák, tažné oko a trychtýř. Vzhledem k tomu, že tam nelze nijak tlumit, pokud by člověk nevylepil i celý blatník, nalepil jsem na kryt kastlíku dvě vrstvy soft wave. Další místo mi uniklo při prvotním tlumení. Jedná se o dva otvory nad výztuhou vnitřního podběhu, do kterých častečně zasahují vnitřní plasty C sloupku. Vytlumené podběhy sice značně utlumily hluk od pneu, ale tyto otvory se ve "finále" chovaly jako bassreflex. Takže jsem je přelepil Dark D2 s tím, že jsem pláty vytvaroval tak, aby do nich plasty C sloupku v pohodě vlezly. Výsledek? Teprve teď je v zadní části auta opravdu klid. Takže, pokud se tím budeš zabývat, mysli i na tato místa. Jevilo se to jako banalita, ostatně i pánové z 2DIN, dle videa z montáže, tahle místa "přehlédli", ale docela to změnilo akustický komfort v autě.

IMG_20200830_224123.jpg

IMG_20200830_224123.jpg, 535.52 kB

IMG_20200830_224140.jpg

IMG_20200830_224140.jpg, 951.18 kB

IMG_20200830_230719.jpg

IMG_20200830_230719.jpg, 319.33 kB

IMG_20200830_230745.jpg

IMG_20200830_230745.jpg, 258.31 kB
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2020 , 0:30   Citovat  

Jopeeeno mitrovství se skryva v detajlech. Aje super zese stavas mistrem Úsměv
Schranku mám v plánu zatěsnit jak jeste nevim přesně idealne oblepit bebo vylepit ci jen vlozit izolaci ja bych u tebe prilepil izolaci na misto heveru a udělal jako pant pres zbytek schranky ještě
Kukam a vidím že máš víko potažené kobercem. Umě v základu je jen plast takže ho mužu jěště vytunit OK sam.kobercem od corfomatu ,ale to asi zté prace do vánoc nevylezu Úsměv

Ja tam mám zatim místo tlumení Honda hever pořádnej výtlem
Utoho 2din jsem sitoho všiml.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2020 , 13:39   Citovat  

pitbuell:
Díky Velmi šťastný OK
Zprvu jsem dal wave na zadní část toho kastlíku, ale nepodařilo se mi to spasovat (zasunout) zpět. Takže jsem nakonec zvolil cestu vytlumení krytu a pohoda. Chci, ať je to "čisté" a nic nebije do očí. Proto jsem nalepil i ten "reprobednový" koberec na poslední vrstvu tlumení, do prostoru pro rezervu. Je to na pohled prostě hezčí.
Přemýšlím, s čím si hrát teď. Přes léto vše podstatné zrealizováno Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2020 , 14:12   Citovat  

Jopeeeno: sední na stolek dej kafe ,cigaretku, podívejse na oblohu a ono tě časem něco napadne... Úsměv pifko no můžes natřít třmeny Velmi šťastný
   Návrat  
King je teď offline  King
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.9.2020 , 9:54   Citovat  

Civic Type R jako Pace Car pro Indy. Grafika jako u showcaru z obchoďáku, ale povedené fotky. je to dobrý

tudy odkaz

Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Luboun je teď offline  Luboun
PříspěvekZaslal: 3.9.2020 , 9:24   Citovat  

Pánové, začínám uvažovat o druhé sadě disků na zimu a zaujala mě jakási značka Oxxo, navíc má všechny rozměry zcela shodné s originálními disky na sedan. Nemáte někdo s touto značkou zkušenosti? Případně uvítám vaše návrhy na 7x17et45. Kolečko STK + magistrát se mi absolvovat nechce a vzhledem k tomu, že musím na zimu obouvat i druhé auto, tak jsou ceny origo disků i v "akci" nad moje aktuální finanční možnosti. Díky
tudy odkaz
   Návrat  
porew je teď offline  porew
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 3.9.2020 , 14:13   Citovat  

Luboun napsal:
Pánové, začínám uvažovat o druhé sadě disků na zimu a zaujala mě jakási značka Oxxo, navíc má všechny rozměry zcela shodné s originálními disky na sedan. Nemáte někdo s touto značkou zkušenosti? Případně uvítám vaše návrhy na 7x17et45. Kolečko STK + magistrát se mi absolvovat nechce a vzhledem k tomu, že musím na zimu obouvat i druhé auto, tak jsou ceny origo disků i v "akci" nad moje aktuální finanční možnosti. Díky
tudy odkaz

Uzivatel Operator13 (myslim je i tady na foru) je ma v 16" na HRVcku. tudy odkaz
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.9.2020 , 8:12   Citovat  

Tak asi trošku větší kola 225 a lepivější gumy UHP a spotřeba asi o dvě tři deci více ne že bychto řešil. ale pozoruji to od přezutí a tedka 14 dní obvyklé trasy a jsem nad 7 - 7,3L a pri eko kolečku jsem se pod 5 nedostal předtím 4,8L Smutný Radím nekupovat litra Velmi šťastný žere asi chce vyrůst pořádnej výtlem
offtopic Jinak jsem se byl svézt v mazde 3 a parádní auto fajn ,měkky, motor OK ale tak nějak jsem čekal víc přeci jen 2,0l...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.9.2020 , 19:47   Citovat  

Ahoj, závétečný příspěvek na téma odhlučnění, čili
poslední etapa. Odhlučnění podlahy, opět verze light = necelých 8 kg. Není třeba rozebírat středovou konzoli, postačí vycvaknout prahové lišty, plasty prahů a B sloupku, no a vytáhnout sedadla. Tak není problém vytlumit i tunel. Práce se vším všudy cca 7 hodin...

Včera dolepeny poslední zbytky tlumení, a to pod zadní sedačky a okraje podběhů. K vůli "patentu" - zámcích sedačky, jsem použil jen antivibrační materiál Dark D2, protože druhá vrstva by neumožnila zámky docvaknout. Takže mi zbylo 9 plátů Vision.
Na víko palivového čerpadla jsem nic nelepil (přeci jen, bude svolávačka na čerpadlo), tak jsem tam zatím jen položil akustickou pěnu Soft wave. Všechny nosníky jsem nechal "dýchat" a opatřil je dutinovým voskem.

Závérečné resumé?

Výsledek celého tlumení, je podle očekávání skvělý. Na běžných cestách je auto i s UHP pneu velmi tiché (co teprve na sériovém obutí) a po drsném asfaltu, je slyšet jen mírný a hlavně nyní zcela akceptovatelný šum. Nějaký hluk jde vzdáleně cítit přes boční okna, ale tohle nemám Hondě za zlé, není to Lexus, že.

Na celou úpravu (podlaha, vnitřní podběhy, zavazadelník a boční dveře, vše ve verzi LIGHT, spotřebován materiál za 12.200 Kč s nárůstem váhy o 28.5 kg. Nedokážu posoudit, zda se to nějak projeví na následné spotřebě paliva, či akceleraci, ale myslím, že tento narůst je za daný komfort akceptovatelný. Pro srovnání. Verze odhlučnění STANDARD (nárůst hmotnosti o 39 kg), PREMIUM (nárůst hmotnosti o 58 kg) a především ve verzi EXPERT (nárůst hmotnosti o 61 kg) by už mohl být znát.

Za mě, je to dobrá investice, zejména pro stejně "postižené" tzv. audiofilní mánií

20200916_193746.jpg

20200916_193746.jpg, 165.37 kB

20200916_193809.jpg

20200916_193809.jpg, 359.52 kB

20200916_193826.jpg

20200916_193826.jpg, 376.43 kB
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 7:49   Citovat  

Jopeeeno: sakra, Tys dal i podlahu? Jsem se inspiroval, naklikal jsem v ahifi to, cos popsal na předchozí stránce (podběhy atd.) a jsem tam objednán na listopad (dřív nemají čas, skoro 2 měsíce čekačka). Při té příležitosti i výměna předních i zadních repro za Hertze (trochu se opičím, co už se mnou Velmi šťastný ).

Jak bys hodnotil přínos samotné podlahy? Tím, žes to nedělal naráz, tak máš představu, jestli další kg mám přihodit nebo to už neřešit a zůstat u "stage 1".

Pitbuell: jakým jsi jel motorem s tou mazdou? Se Sky-X 180 hp?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 10:16   Citovat  

skyline:
Podlaha nebyla původně vůbec v plánu, abych Ti pravdu řekl. Základ jsou určitě dveře, za tím si stojím, bez toho by to celé nemělo smysl. O "stežejním bonusu" v podobě hlubších bassů, ani nemluvě.

Nicméně, pokud bych měl s odstupem času hodnotit celý tento "projekt", tak aby byl člověk opravdu spokojený, musí tu podlahu udělat Smutný Následné vytlumení samotného zavazadelníku a podběhů tomu samozřejmě taky pomohlo, ale pořád se nedostavil ten kýžený pocit "teď už je to podle představ", víš, co tím myslím. Normální silnice = pohoda a spokojenost, ale jakmile jsem vjel na drsný asfalt, kterého je tu v okolí "požehnaně", stále tam ten "hukot" byl slyšet. Víc, než v HR-V, a to mě štvalo. Byl jsem prostě zvyklý na jinou akustiku, ať už z repráků, nebo od pneumatik.
Takže nebyla jiná volba, než koupit materiál a udělat i tu podlahu. Jak jsem psal, podlaha není reliéfní, je k ní krásný přístup, takže jednodenní práce, čistého času 7 hodin. Stejně jsem chtěl ošetřit proti korozi i vnitřní nosníky, takže bych to jednou musel rozebrat.
Výše jsem popisoval, že vytlumení podlahy je opravdu znát a ono to opravdu znát je. A budu se znovu opakovat, s odstupem času a srovnáváním si poznatků a vjemů, je celá předchozí činnost (bez vytlumení podlahy), zbytečná. Nevím, jestli je to kontrukcí auta, nebo použitými pneumatikami, ale nevybavuje se mi auto, do kterého by se přes pneu do auta dostávalo tolik vibrací. Stage 3 tento jev významně eliminovala a zcela upřímně tvrdím, že nyní je to tak, jak jsem si to představoval. Opravdu. Hmotnost neřeš, těch sotva 30 kg nepoznáš. Stojím si za tím, že měřitelné rozdíly jsou znát spíše u dobře a hůře zajetého auta, než pár desítek kilogramů navíc. Takže ano, přihoď i podlahu.

S Hertzy chybu neuděláš Velmi šťastný Fader si ale nastav o čárku až dvě ve prospěch zadních repro. Premium sound systém by Honda záměrně posílá víc signálu v neutrální poloze na předek. Takže abys dosáhl vyrovnaný, prostorový efekt s novými repráky, je třeba nastavit fader. Ale třeba jsem hluchý, těžko říct. Nicméně, teď tam těch téměř 500W slyším, a to je důležité.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 12:13  Naposledy upravil pitbuell dne 17.9.2020 , 12:42, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Jopeeeno tak toje super palec za odvahu delat i podlahu...
Cim si strikal ty nosniky normalni smradlavy vosk. Ja ted vystříkaval mamce toyotu a smrdi-m jeste ted..
Jinak 30 kg nepoznaš 60-70 kg už trošku ano.
Nastaveni R L a F R je trepa bo ridic sedí v koute pos. Prostoru.
Tak uzivej muziky OK
Úsměv KO
Skyline Ne známy poridil zanovni trojku s tim silnejsim 2,0i jako auto super ale staré dvoulitry byly vybusnejsí tohle je takove pohoda auto Neprislo mito pocitove jako neco extra.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 12:23   Citovat  

pitbuell:
Díky OK
Podlaha byla určitě snazší, než zavazadelník. Vosk používám už řadu let od Würthu, nepáchne tolik. Když jsem po vytlumení, ošetřoval zadní podběhy, vůbec jsem v interiéru nic necítil. U té podlahy trochu ano, ale nic extra zapáchajícího. Prostě pohoda.
Hudba je fajn, nic už s tím dělat nebudu Úsměv
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 12:32   Citovat  

Prodeje Hondy Civic v EU jsou ještě horší než v nejslabším roce vůbec - 2019. V relativním srovnání: tržní podíl modelu Civic byl letos jen 0,9%.

Honda potvrdila, že v červenci 2021 uzavře továrnu ve Swindonu, kterou zakládala v roce 1985, tedy ještě v dobách, kdy produkovala velmi úspěšné modely. O zaměstnání přijde 3500 lidí. Továrna vyrobila i 160 tis. modelu Civic ročně.

Honda také ukončí výrobu prodejně neúspěšného modelu Civic v Turecku.

Každopádně se jedná o logický krok, protože např. v roce 1997 Honda v EU prodala 145.540 ks modelu Civic, kdežto vloni jen 37.486 ks. To je o víc jak 100 tis. ks méně. Výsledné prodeje jasně ukazují, jak silně poslední generace modelu Civic míjí původní cílovou skupinu, kterou si Honda v EU vybudovala.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 12:58   Citovat  

Jopeeeno jentakova uváva když píšes okna neco málo! by pomohly ciré bezpečnostní folie...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 13:52   Citovat  

pitbuell:
Bingo.
Kdysi, ještě jak jsem měl HR-V, jsem nad těmi fóliemi uvažoval. Ale týpek, co mi lepil zatmavovací fólie na zadní okna, tvrdil, že ten rozdíl není markantní. Kdo ví, zda by se investice fakt projevila.
Zatím neřeším, užívám, co mám Velmi šťastný Ale dík za tip OK
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 16:18   Citovat  

Jopeeeno jako mozný obdivovatel mcintoshe s elektronkami bysto mohl prubnout Velmi šťastný kouř pak to bude dokonale Hihi
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 21:03   Citovat  

Jopeeeno: tos mě moc nepotěšil, když jsem to hodil do konfigurátoru, naskočilo 10 kg a skoro 7k v práci a materiálu... Ale už jsem jim napsal o nabídku a možnosti realizace (bez podlahy to dají i s repro za jeden den).

Pitbuell: takže s minulou generací G165?

Vůbec by neškodilo, kdyby autista přestal tapetovat a cpát sem ty svoje srajdy, ale holt autista, ten nechápe.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 21:41   Citovat  

pitbuell:
Letos určitě ne, i kdybych chtěl Velmi šťastný Od března jsem do toho naházel skoro 70.000 Kč. To máš 1 sada ALU, 2 sady pneu, Acuity, repráky, antikoro, odhlučnění, prahy, ambient... A voi la, rána jak čert.

skyline:
Víš co, na Barona Prášila si hrát nechci, takže píši, jak to vnímám. Nějaký materiál mi zbyl, takže kilo až tři odepiš. A to samé od nákladů na pořízení materiálu. Záleží také, zda budeš nechávat tlumit i podběhy zvenčí, což nepovažuji za dobré řešení (max. na plast vpředu), přeci jen drží se tam marast z cest, navzdory tomu, že tam jsou plastové a kobercové "kryty".
No, uvidíš, spíše uslyšíš sám. Já mám, bez urážky vůči ostatním, poněkud vyšší nároky na akustiku, takže mi stage 1 i 2, nestačily KO
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2020 , 22:04   Citovat  

Skyline Ano předesly model
To jim cheš nechat tolik peněz za nalepení gumy v ahifi Úsměv to zvladneš sém je to dobrý
ja osobně bych taky na kastli z venku nic nelepil. maximálně bych kraje izolace objel sikou a zatrel ale kdobyto dělal...

Jopeeeno Tak i Honda je koníček OK ja to odhlučnění pojmu hybridně a roproduktory donese ježíšek Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 8:17   Citovat  

Jopeeeno: hmm, s tím lepením zvenku jsi mě zase trochu nahlodal. Konfigurátor na ahifi zná pojmy "kufr plus zadní podběhy", "přední podběhy" a "vnější zadní podběhy".

Ty "přední podběhy" jsou tedy "ano" nebo "ne"? Jsou "vnější" nebo nejsou? Rozumím tomu, že "kufr plus zadní podběhy" jsou zevnitř a proto ještě odlišují "vnější zadní". Ale u předních si nejsem jistý, jestli to mám chtít nebo ne.

Pitbuell: když vidím, kolik hodin tomu věnoval Jopeeeno a ten je tohle zvyklý dělat a ví co a jak, tak pro mě by to bylo řádově na dva víkendy a ty prostě nedám plus si nemyslím, že bych to udělal tak dobře jako ahifi. To jim radši dám tu cca desítku.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 13:27   Citovat  

skyline:
Ano, dle fotek instalací z ahifi, vypadá, že zadní podběhy tlumí zevnitř. A tak je to myšleno i v konfigurátoru.

Přední podběhy, podle mě, tlumí zvenčí, ať už podběh, jakožto součást karoserie a také ten (vyjímatelný) plast (nadkolí). U nadkolí no problem, tam je to žádoucí. Ale...
Osobně bych si určitě nenechal nic lepit na vnější část karoserie. Jak jsem psal, povrch je reliéfní a nevěřím tomu, že by se jim podařil vylepit butylem každý milimetr podběhu, aby pod to pak nezatekla voda a nevzlínala tam vlhkost. Čili potencionální riziko budoucí koroze. Pod butyl se jen tak nic nedostane, toho se nebojím, mám tu na mysli okraje, přechody, víš, co tím chci říct...

Pokud necháš vytlumit podlahu, stejně Ti pak ty podběhy vpředu budou tlumit, takže "odhlučněné" to bude. No stress.

Škoda, že nebydlíš dřív, helpnul bych Ti s tím. Tak je to ješté horší, než s tím antikorem. Vím, jak dlouho jsme to dělali s Romanem (2.5 dne). Tohle je pro hobbíka práce tak na 4 dny.
   Návrat  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 13:34   Citovat  

JardaBar: zajímavé je že Toyota si čísla drží, dokonce prodeje větší než v 2019.

Je to jednoduché, Honda je prostě v Evropě drahá. A současné situaci Brexit, Covid atd, jim nic jiného nezbylo. Spíš se zaměří na Americký trh.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 13:46   Citovat  

Ad odchod hondích továren z Evropy. Ano. Tohle už bylo "upečeno" než byl Covid19 v Číně, v podstatě souběžne s jednáním o vystoupení GB u EU. Čili, i kdyby nebyla "rýmečka", o zavření Swindonu už bylo dávno rozhodnuto.
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 15:39   Citovat  

Honda neopouští jen UK, ale i Turecko (výroba C7/8/9/10G sedanů), zveřejnilo se 2019/02 a důvodů se sešlo víc:
1) loni padlo dovozní clo z Japonska
2) Honda má doma nevytížené výrobní kapacity
3) Honda je dlouhodobě nespokojená s kvalitou Evropských subdodavatelů
4) Brexit a celkově Eko šílenství Evropy
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 16:38   Citovat  

Jopeeeno: nevím, jestli dost přesně rozumím - ty přední podběhy bys tedy tlumil jen v případě, že to NElepí na plech? V takovém případě si ale nejsem jistý, kam to dají a jestli to tedy vůbec dělat...?

"Zadní vnější" určitě zruším. U těch předních bych to ještě potřeboval dojasnit.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 210, 211, 212  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina