Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2020
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 
Zaslat odpověď

Strana 5 z 5
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 8.9.2020 , 8:56   Citovat  

Ja jsem prejizdel mezi 2 dovolenymi a tak jsem zkouknul az vcera dopoledne zaznam pri baleni. Ale Sainz mel 19 kol na stahnuti necelych 4s a nic se vlastne nestalo.
Ano Gaslymu k vyhre obrovskou merou dopomohlo stesti, tak jako RB si zase vyzral smulu.

Ale zavod to byl zajimavy. Jsem zvedavy, zda u RB/AR neplanuji zase rosadu. Gasly se asi opet nasel a Albon se pro zmenu zacina trapit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 14:51   Citovat  

2bep napsal:
Ja jsem prejizdel mezi 2 dovolenymi a tak jsem zkouknul az vcera dopoledne zaznam pri baleni. Ale Sainz mel 19 kol na stahnuti necelych 4s a nic se vlastne nestalo.
Ano Gaslymu k vyhre obrovskou merou dopomohlo stesti, tak jako RB si zase vyzral smulu.

Ale zavod to byl zajimavy. Jsem zvedavy, zda u RB/AR neplanuji zase rosadu. Gasly se asi opet nasel a Albon se pro zmenu zacina trapit.

On ty 4 vteřiny dal tuším do deseti kol, pak už hrály hlavní roli pneumatiky...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 15:17   Citovat  

Vet pro dnešek hotovo.. Rána zezadu, a konec...
Auto mu přestalo jet, proto se propadl až tam, kdy pak bylo buch-buch.
Příležitost pro Alb ukázat, že umí.
Demolition derby...
Gasly, Sainz, něco mi říká, že Monza byla náhoda pro ně...
Co kdo asi mohl čekat, když je vypustí na trať, kterou v životě nejeli. Není tak hezky široká, jako tratě od Tilkeho, má zatáček poněkud více, než jinde, atypická startovní rovinka, kdy se Bot evidentně bál, aby ho Ham po restartu SC do první zatáčky nepředjel, proto Bot akceleroval v podstatě z cílové čáry a způsobil tak probrzdění zbytku pole s následným karambolem...

Aj epo závodě. Ham předjel Bot tak, jak se dalo čekat...

Tvl, to fakt nikomu nepřijde divný, že Mercedes má gumy medium, ostatní soft, a ačkoli mají být medium gumy horší na kolo 0,9 vteřin, jsou Mercedesy stejně rychlejší...?
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 20:10   Citovat  

Čekám, že autista zase doleze s tím, že Rencek je spolehlivější HaHaaa Ještě, že se na to nedívám, záznamy jsou ideální. Z nich bylo vidět, že výrazně rychlejší a lepší Rencek dostal od té plečky Hondy na zadek i od Albona, takže antihondař sem bude muset nablít něco nového.

Každopádně škoda, když i Albon zvládl dojet na bednu, tak Max nemít smůlu, mohl klidně jít po Mercedesech, nikdo jinej na ně nemá. Byl to ovšem dnes masakr, ten restart po safetycaru byl jak mateřinka a ne profíci v F1 to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 21:11   Citovat  

Nevíme, co se Max s autem po startu stalo, byl na úrovni Bot, pak zpomalil, byla i signalizace jeho zadního červeného světla. Jak se propadal polem, měl by těžké se Mercedesům vůbec dostat na dohled.
I ALb po restaaru evidentně zpomalil, z jeho pohledu bylo dobře, že byl další SC.
Jak to tak vypadalo, po kolizi měl Max auto v pořádku, ale zahrabané v písku. Mohli mu komisaři pomoct ven?

Jsem rád, že jsem důvod karambolu trefil...Úsměv tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 21:40   Citovat  

to piskot: Ještě k Itálii, pneumatiky to rozhodují už spoustu let. Gaslyho vítězství bylo velkou měrou díky štěstí na "načasování" SC a červených vlajek. Po 26. kole vyjel na nových středních a Sainz nazouval už použité střední.
Ale stále to byly necelé 4s a Sainz, který by měl být lepším pilotem než Gasly, Mcl lepším autem než AT a Renault lepším motorem než Honda (aspoň dle vyjádření některých HaHaaa ) a za 19 kol se k nějakém výraznému ohrožení nedostal.

U Maxe, resp. RB-AT/H mají od začátku sezóny problém s chováním PU. Nejede a po kontrole se vše tváří v pohodě. Maxovi ani po VC Rakouska ani po Itálii motor neměnili. Celý tento víkend jel v pohodě a hlásil problém při nájezdu na rošt před závodem... Už by vážně měli najít přičinu to mi hlava nebere Ble
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 22:52   Citovat  

Ale závod to byl zajímavý, i když ze začátku spíš trochu šroťák Velmi šťastný Konečně si Albon dojel pro bednu je to dobrý
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.9.2020 , 6:40   Citovat  

Verstappen je frustrovaný po dalším problému s pohonnou jednotkou

tudy odkaz

Nic moc.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.9.2020 , 9:37   Citovat  

McLaren se docela zvednul. Norris je nyní na prozatímním 4. místě v pohárů jezdců a má 62 bodů. S Hondou měli v roce 2017 za celou sezónu jako tým 30 bodů. (v roce 2018 s Renaultem 62 bodů) Jdou nahoru. Jako tým letos 3. místo a 106 bodů.
Kdyby Ferrari nechytlo koronu, byli o pozici níže, ale to asi i RedBull.
Jsem zvědav co udělá s McLarenem motor Mercedes a jak se bude dařit Ricciardovi, jednomu z mála srandistů v F1.

K problémům s motorem Honda u Verstapena (po GP IT):

"As a result of the analysis, we've pretty much solved it. Fortunately the engine suffered no damage so the plan is to continue using it. However, the issue was also due to high temperatures, so it will be necessary to prepare for the hot weather forecasted for this weekend's race."

Prior to the red flag, Verstappen was caught in the DRS train, but was that the cause of the high temperatures?
"No, it was not due to that. If anything, you can say that the red flag stoppage was not ideal."

Zdroj v původním znění pro fajnšmekry Úsměv
tudy odkaz

Nyní si opět užili mnoha restartů, takže jsou motory pod mnohem větší zátěží.
U Verstappena to zatím vypadá na MGUK.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.9.2020 , 13:13   Citovat  

záznam startu Verstapena včetně rádia

tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2020 , 8:51   Citovat  

Red Bull bude s Verstappenem řešit jeho frustraci

tudy odkaz

Podle Verstappena je letošní sezóna ztracená. A ta příští vlastně taky
tudy odkaz

„Honda udělala pokrok, ale Mercedes je stále lepší, pokud jde o elektrickou energii,“ řekl Helmut Marko pro německý Sport 1. „Musíme se zlepšit a kvůli tomu Honda vyměnila některé inženýry, takže možná proto začínají mít neočekávané potíže.“
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2020 , 23:06   Citovat  

Medical car z Monzy je to dobrý

Odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2020
Fórum: Pokec o autech