Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 471, 472, 473 
Zaslat odpověď

Strana 473 z 473
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 7.9.2020 , 20:51   Citovat  

Pavel Jiřík napsal:
To jsou opravdu rady k nezaplacení je to dobrý A teď prosím zase z jiného soudku. Je to jen taková maličkost a týká se jen majitelů Tourera. Jde o zadní stěrač, resp. celé rameno a stěrač. Ten můj komplet už byl unavený, tak jsem si u Autodíly ZH našel nový. Ačkoliv tam píšou, že je určen pro r.v. 2005 - 2008, vzal jsem ho. Nepředpokládám, že by v "poface" mohl být nějaký rozdíl. A? Namontuju to tam, zapnu a stěrač se zasekne ve 12hodin o strop přístřešku (převis přes zadní okno). Nové rameno je o 5mm delší a stěrač na něm o dalších 2,5mm delší (315mm) od osky po konec. Tak jim píšu a oni, že VIN, tak já VIN a oni, že mám 2003, takže sopťa sopťa . Mohli byste prosím někdo změřit délku od osy ramena po "strop"? Přijde mi, že plácají nesmysly, ale raději bych to věděl.

Nejspíš to bude tím, že před a poface mají rozdílný zadní spoiler (přístřešek, jak píšeš). Z vnějšku se na první pohled liší, poface je širší a má v polovině štěrbinu, skrz kterou vzduch ofukuje zadní okno a to se tak nešpiní vířícím vzduchem za autem. Tím pádem má křídlo ze spodu rozdílný tvar a vyžaduje jinou délku stěrače.

Ale celou teorii posílá do háje to, že EPC katalog ukazuje u před i poface shodnou délku stěrače 300mm (číslo dílu 76730-SED-003) i délku číslo ramene (76720-SED-003). Jestli nebudou mít něco špatně spíš oni...

Ráno se na to podívám na autě, mám předface auto s poface spoilerem a předface stěračem Velmi šťastný

Edit ráno: poface křídlo má ze spodní strany vybrání do oblouku a vzdálenost k ose stěrače je 38,5 cm. Stopa od stěrače je od toho vybrání cca 2,5 cm. Takže o těch celkových 7,5 mm delší stěrač by tam vešel.
Delší stěrač nahoře moc smysl nedává, protože sklo jednak je v těch místech už černé a jednak zakryté tím křídlem. Do boků ale smysl má, stíraná plocha je širší.

Teď je otázka, jestli předface křídlo to obloukové vybrání má nebo ne.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Matěj Krupař je teď offline  Matěj Krupař
PříspěvekZaslal: 8.9.2020 , 9:56   Citovat  

Prosím, nevíte někdo, co může být za problém, když se mi po prudkém kontinuální brzdění nevrací pravá zadní brzda? Zůstane zablokovaná. Když jen tak "přibržďuji", tak ok a neělá to.
Třmen je nedávno repasovaný a prohlédnutý, brzdy byly odvzdušněné...

Mechanik říkal, že je škoda dělat znova pístek, když byl teď měněný, že asi bude špatná hadice, že bude zevnitř poškozená, utvoří se tam chlopeň jak na žilách dolních končetin a brzdovka se nevrací z5 Tak to koukám! Velmi šťastný

Může to být ona?

Pokud ano, jakou mám koupit? Origoš za 1 951 Kč je tedy řacha... ATE/Brembo okolo 900 Kč... Třeba takové Delphi něco přes 200 Kč... Bude to fungovat? Litr za hadičku mi přijde dost.

Díky za rady.
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.9.2020 , 10:22   Citovat  

Najcastejsie to je nevhodný typ platničky, už som to videl asi 3x.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.9.2020 , 10:44   Citovat  

markos napsal:
Najcastejsie to je nevhodný typ platničky, už som to videl asi 3x.

Jako brzdové destičky?

A které destičky byly "špatné"? Případně dá se s nimi něco udělat, nějak "natvarovat", např.?

Díky moc!

Edit: Zkontroloval jsem, že na tom třmenu se desky neměnily, jsou tam stejné jako na všech ostatních třmenech, a jsou ještě v dobrém stavu. ATE.
   Návrat  
adam.k je teď offline  adam.k
PříspěvekZaslal: 8.9.2020 , 17:21   Citovat  

Matěj Krupař napsal:
Jako brzdové destičky?

A které destičky byly "špatné"? Případně dá se s nimi něco udělat, nějak "natvarovat", např.?

Díky moc!

Edit: Zkontroloval jsem, že na tom třmenu se desky neměnily, jsou tam stejné jako na všech ostatních třmenech, a jsou ještě v dobrém stavu. ATE.

Já měl na písky "skřípnutou" tu gumičku a dělal mi to ona...
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.9.2020 , 6:53   Citovat  

Mne jeden odborník objednal podľa VIN platničky na sedan, už opticky tam nesadli kvôli tým výstupkon a celé sa to tam skrížilo, a pri reklamácii chcel meniť brzdovú hadicu alebo strmeň.

Proste musia mať správny tvar pre strmeň a nesmú mať tie kolíky na ploche kde tlačí piestik
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.9.2020 , 10:05   Citovat  

markos napsal:
Mne jeden odborník objednal podľa VIN platničky na sedan, už opticky tam nesadli kvôli tým výstupkon a celé sa to tam skrížilo, a pri reklamácii chcel meniť brzdovú hadicu alebo strmeň.

Proste musia mať správny tvar pre strmeň a nesmú mať tie kolíky na ploche kde tlačí piestik

Hmm, jasně.
Mám asi jiný problém, protože moje desky tam jsou už delší dobu a doteď fungovaly bezchybně.
   Návrat  
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.9.2020 , 8:09   Citovat  

Jak píše adam.k, zkontroloval bych gumičku kolem pístku po repasi. Měl jsem stejný problém. Hadičky od renomovaných výrobců bych se nebál (TRW, ATE). Stejně jsou na EU Accordu brzdy komplet od ATE...
   Návrat  
cico86 je teď offline  cico86
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.9.2020 , 19:15   Citovat  

zdar hosi...accord 2.2 2004 ...v otackach na 2 rychlsotni stupen cca 1700-2000 mi to strasne cuka??? po com ist??? rozvody nove, vstrekovace skontrolovane- 1 spicka opravena, dvouhmota a spojka nova cca 20tis km.....ostane rychlostne stupne bezproblemu..uz som zufaly z toho motoru...a vnutorne klby vymeneny cca 25tis km dozadu...ale netusim co za znacku..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 8:41   Citovat  

Zdravím s dalším dotazem motoristy začátečníka.

Acco mám od 170 kkm, nyní má 252 kkm.
Poslední dobou se mi zdá, že jde spojka nějak trochu hůře sešlápnout a zdá se mi, jakoby pomaleji "rozpojovala". Když je spojka na výměnu, tak vždycky slyším "už mi prokluzuje". To se mi ale neděje. Jezdím s autem pianko a rozjezdy rozhodně nehrotím, takže možná je to i tím. Navíc mám takový pocit, když dojížím třeba na světlech a dobržďuje to mottor, jakoby dobržďoval víc, než by musel.
Nevím, bude už spojka v háji? Nemůže tam třeba být přidřené nějaké ložisko? Na co se zaměřit?
Auto žádnou chybu nehlásí, jen mi to připadá takové nějaké celé těžkopádnější, než dříve.
Děkuji za rady.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.9.2020 , 8:43   Citovat  

Hodilo by se tu spojku vyměnit i "preventivně", když už má něco za sebou? Aby nějak neovlivňovala svou malfunkcí motor a převodovku...
   Návrat  
Jakub Světlík je teď offline  Jakub Světlík
PříspěvekZaslal: 19.9.2020 , 21:02   Citovat  

Mám menší dotaz, nevíte někdo jak svépomocí vypnout to protivné pípání při automatickém otevírání kufru Toureru?? Případně jenom ztišit??
Vždycky když příjezdu v noci domu, tam mám pocit ze tim vzbudil celou čtvrt.
Dik
   Návrat  
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.9.2020 , 19:59   Citovat  

Jakub Světlík napsal:
Mám menší dotaz, nevíte někdo jak svépomocí vypnout to protivné pípání při automatickém otevírání kufru Toureru?? Případně jenom ztišit??
Vždycky když příjezdu v noci domu, tam mám pocit ze tim vzbudil celou čtvrt.
Dik

otvírat ručně ? jediné řešení Úsměv
   Návrat  
Pavel Jiřík je teď offline  Pavel Jiřík
PříspěvekZaslal: 21.9.2020 , 18:16   Citovat  

Dopis napsal:
Nejspíš to bude tím, že před a poface mají rozdílný zadní spoiler (přístřešek, jak píšeš). Z vnějšku se na první pohled liší, poface je širší a má v polovině štěrbinu, skrz kterou vzduch ofukuje zadní okno a to se tak nešpiní vířícím vzduchem za autem. Tím pádem má křídlo ze spodu rozdílný tvar a vyžaduje jinou délku stěrače.

Ale celou teorii posílá do háje to, že EPC katalog ukazuje u před i poface shodnou délku stěrače 300mm (číslo dílu 76730-SED-003) i délku číslo ramene (76720-SED-003). Jestli nebudou mít něco špatně spíš oni...

Ráno se na to podívám na autě, mám předface auto s poface spoilerem a předface stěračem Velmi šťastný

Edit ráno: poface křídlo má ze spodní strany vybrání do oblouku a vzdálenost k ose stěrače je 38,5 cm. Stopa od stěrače je od toho vybrání cca 2,5 cm. Takže o těch celkových 7,5 mm delší stěrač by tam vešel.
Delší stěrač nahoře moc smysl nedává, protože sklo jednak je v těch místech už černé a jednak zakryté tím křídlem. Do boků ale smysl má, stíraná plocha je širší.

Teď je otázka, jestli předface křídlo to obloukové vybrání má nebo ne.

Má. Takový pěkný žlábek. Nakonec jsem použil to nové rameno a na tvrdo zkrátil stěrač tak, any se tam přesně vešel a zajistil protil výsuvu stírací gumy. Howk HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.9.2020 , 9:40   Citovat  

Pepino_Honda napsal:
otvírat ručně ? jediné řešení Úsměv

Ten suprotravnej pípák, je k odpojení po sundání spodku pátých dveří - celej ten plastovej vehement jak je na něm SPZ.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 23.9.2020 , 10:00   Citovat  

Děkuji za radu, určitě to zkusím, je to dost otravné.
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.9.2020 , 10:19   Citovat  

Jakub Světlík napsal:
Děkuji za radu, určitě to zkusím, je to dost otravné.

Ještě jedna rada - ty gumový lemy, co vedou po bokách pátých dveří a končí na spodní hraně, jsou tlakový senzory dovření kufru. A jsou až nechutně drahý, pozor ať se jim neulomí špička. Je to tam.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 23.9.2020 , 17:10   Citovat  

Dik, ze jsi mě upozornil, budu to dělat asi až o víkendu, tak si dam pozor.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 471, 472, 473 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina