Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 
Zaslat odpověď

Strana 34 z 34
chupi je teď offline  chupi
PříspěvekZaslal: 12.2.2021 , 6:45   Citovat  

Nevíte, jak vyměnit parkovací žárovku na před FL na straně spolujezdce? Zkoušel jsem to klasicky zezadu světlometu přes kryt pod kterým je dálková žárovka H7, ale sotva na ni dosáhnu, a pak nevím jestli je jen nastrčená, nebo na pootočení. Výměnu potkávacích H7 mám již natrénovanou a zvládnu ji i za tmy v -12°C (včera), ale parkovačku ee Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Honza20 je teď offline  Honza20
PříspěvekZaslal: 18.2.2021 , 13:27   Citovat  

Zdravím vás všechny a prosím o radu. Pročítal jsem to zde a nějak se nemohu dopátrat odpovědi. Mám Civica 2016 na kolech R16 a chtěl bych si dokoupit dojezdové kolo, které upevním v podlážce + vše potřebné na výměnu. Našel jsem tato kola:
tudy odkaz
tudy odkaz

Můžete mi prosím poradit, které z nich pořídit, aby pasovalo a vešlo se pod podlážku? Myslel jsem, že budou levnější, ale i tak to bude větší jistota než lepící sada.
A ještě poprosím, jestli mi zde můžete hodit nějaké odkazy, který zvedák a klíč mám dokoupit, aby pasovali do připravených míst v bočních kapsách?

Mockrát vám děkuji za radu.
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.2.2021 , 16:51   Citovat  

Máš SZ
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.2.2021 , 19:53   Citovat  

Honza20 napsal:
Zdravím vás všechny a prosím o radu. Pročítal jsem to zde a nějak se nemohu dopátrat odpovědi. Mám Civica 2016 na kolech R16 a chtěl bych si dokoupit dojezdové kolo, které upevním v podlážce + vše potřebné na výměnu. Našel jsem tato kola:
tudy odkaz
tudy odkaz

Můžete mi prosím poradit, které z nich pořídit, aby pasovalo a vešlo se pod podlážku? Myslel jsem, že budou levnější, ale i tak to bude větší jistota než lepící sada.
A ještě poprosím, jestli mi zde můžete hodit nějaké odkazy, který zvedák a klíč mám dokoupit, aby pasovali do připravených míst v bočních kapsách?

Mockrát vám děkuji za radu.

Já bych osobně napsal nebo zavolal Itemu nebo Makor-Hondovi - mají vrakoviště Hond a dojezdovku pošlou... Koupil jsem za 1.500,- přímo podle TP...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.2.2021 , 14:58   Citovat  

Hellborn napsal:
Já bych osobně napsal nebo zavolal Itemu nebo Makor-Hondovi - mají vrakoviště Hond a dojezdovku pošlou... Koupil jsem za 1.500,- přímo podle TP...

Moc děkuji, Itemu jsem napsal SZ, ale druhého kolegu se mi bohužel nedaří najít Tak to valím bulvy
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.2.2021 , 15:15   Citovat  

Honza20 napsal:
Moc děkuji, Itemu jsem napsal SZ, ale druhého kolegu se mi bohužel nedaří najít Tak to valím bulvy

komerční inzeráty. Mrk Jo, už vidím překlep - major-honda.. Se stydím
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.2.2021 , 15:25   Citovat  

Hellborn napsal:
komerční inzeráty. Mrk Jo, už vidím překlep - major-honda.. Se stydím

Super, díky moc, už jsem ho našel OK
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.2.2021 , 11:36   Citovat  

Prodám vanu do kufru.
   Návrat  
jenda200 je teď offline  jenda200
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.2.2021 , 16:41   Citovat  

Tak upgrade osvětlení ( Osram LED ) proběhl v pořádku, kontrola regloskopem před a po výměně - nebylo třeba nic seřizovat. Zatím jsem neměl moc možností potmě to pořádně otestovat ( mlha ), ale subjektivně dobrý OK

20210224_135505.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20210224_135505.jpg, 2.2 MB

20210224_141747.jpg

20210224_141747.jpg, 2.42 MB
   Návrat  
cport je teď offline  cport
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2021 , 21:50   Citovat  

jenda200: Ty Osramy jsou tu ž legálně a nebo stále pořád jen DE?

Dej sem pak i nějaké ty zkušenosti, tohle mě fakt zajímá Úsměv
   Návrat  
jenda200 je teď offline  jenda200
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.3.2021 , 8:31   Citovat  

cport napsal:
jenda200: Ty Osramy jsou tu ž legálně a nebo stále pořád jen DE?

Dej sem pak i nějaké ty zkušenosti, tohle mě fakt zajímá Úsměv

Koupil jsem tyto: tudy odkaz
, ale ještě existuje toto : tudy odkaz - ani jedny nemají u nás schválení. Proto jsem taky počkal až bude auto po první STK abych neprovokoval...Klasický halogen má udaváný světelný tok cca 1500 lm, ta ledka má 1200 lm. Takže nějaký velký zázrak se nekoná, ta svítivost je +- stejná. Ale pocitově to bílé světlo svítí tak nějak lépe, ostřeji. Je otázkou zdali to za ty 2000 stojí... Cooo???
Jako plus tam vidím delší životnost, menší příkon ( 15W - světlo by se nemuselo tak zahřívat )a sladění barvy denního svícení s hlavním světlem OK
Tady jsem našel ty novější LED co mají v DE homologaci ( na určitá vybraná auta, Honda to není ), ale ta cena je už fakt tragická tudy odkaz
A tady je odkaz na která auta to má homologaci tudy odkaz
   Návrat  
Jurek je teď offline  Jurek
PříspěvekZaslal: 6.3.2021 , 16:53   Citovat  

Ahoj,nemá někdo zkušenost s dodatečným přiděláním couvací kamery na civicu 9G? Kdybych to chtěl přesně jako je originál dle výbavy. Na mém autě není a přemýšlím,že bych to tam dodatečně namontoval,ale jde mě o to,zda je potřeba tahat kabely od zadu až k displeji,nebo zda už tam jsou od výrobce připravený a bude stačit koupit origo kameru a nainstalovat ji do pátejch dveří. Pokud je nutná kopletní instalace kabeláže,nebo dokonce ještě pak něco dalšího aby se ta kamera vůbec zobrazovala na displeji,tak na to kašlu. HaHaaa
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 2:38   Citovat  

Zdravím.
Nevíte jaké se dělali barvy 9g poface? Jestli byli všechny v metalíze?
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 10:25   Citovat  

Červená (nevím jestli to bylo ještě R81 nebo už Rally red) nebyla metla..

Jinak jo - bílá, stříbrná, oranžová, modrá (2 odstíny), šedá, černá (někde byla ještě jedna červená metla), předface žlutozelená a zelenomodrá. Lišit se to může podle kastlí (nevím, jestli krátký (nikoli TypeR) měl obě modré) a podle faceliftu.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 11:59   Citovat  

Jo právě tento je ten bez metly jediný tedy,díky.

odkaz
   Návrat  
spurek je teď offline  spurek
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 12:55   Citovat  

Oni uvádějí "červená základní", ale je to "Red Milano".
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 17:50   Citovat  

needs napsal:
Jo právě tento je ten bez metly jediný tedy,díky.

odkaz

Das Welt Auto jsou jako AAA,s nějvětší pravděpodobností,je to inzerát neexistujícího vozu,neboli PPV právě prodaný vůz,který má jen nalákat klienta,takovej podvodnejch a neexistujících vozů inzerujou áčka a jim podobný mraky. Nejsem si jistý,ale mám dojem že spadaj opod AAA.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 18:12   Citovat  

Jurek napsal:
Das Welt Auto jsou jako AAA,s nějvětší pravděpodobností,je to inzerát neexistujícího vozu,neboli PPV právě prodaný vůz,který má jen nalákat klienta,takovej podvodnejch a neexistujících vozů inzerujou áčka a jim podobný mraky. Nejsem si jistý,ale mám dojem že spadaj opod AAA.

Já docela slyšel chválu na prověřená auta právě Das Welt Auto. Volal jsem tam,auto mají na pobočce v Praze ale ted je to trochu komplikované s tím cestováním i nákupem, jde to jen online nákup vozu,zálohová faktura,nákup atd vše složité. Auto se mi líbí ale ten lak se mi zdá jako z jedničkové fábie právě. Jsem trochu detailista ale lak vozu je jeden z hlavních vzhledových faktorů pro mne.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 18:21   Citovat  

Já jednu 9g okukoval na Jarově... Nebyli schopni mi k ní říct informace... Až jsem přes klubáky zjistil servisní historii a např., že měla měněné kroužky ve Varech (tam mi poskytli podrobné info po telefonu)... Tak jsem radši vzal (dražší) 8g...

A to na kecy ohledně AAA nedám - jo, mají neexistující auta k nalákání, ale když se nenechám ukeact,tak co? Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 18:32   Citovat  

No,je možný že to není PPV a skutečne se vůz nachází na pobočce,ovšem za tudle cenu,tenhle rok s tolika km,tam bude nejspíš nějakej šotek,bud to bylo nabořený nebo se tam něco dost zásadního na autě dělalo,bez osobní prohlídky bych do toho rozhodně nechodil,to je muj názor. Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 18:38   Citovat  

Vždyť je to 1.4 víceméně v základní výbavě (nižší snad byla jen "S")...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 18:47   Citovat  

Jo to je,ale i ty se pohybujou okolo 280-290 když budou mit tolik km a bude to facelift. Byl bych prostě opatrný kupovat todle konkrétní auto.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 19:25   Citovat  

No nevím.. Já koupil 1.8, 2015, se 43tis. (výbava Lifestyle) před rokem a půl za 330tis... Ta 1.8 (2012 s 50tis),co jsem okukoval na Jarově, byla v r. 2016 za 250tis...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 20:28   Citovat  

No kdo ví taky co opět ta 1.8 na Jarově měla za šotek,proto ta cena,a za ten rok a půl ceny těhlech aut se spolehlivou atmosférou takřka neklesly,max o 10tis a jelikož se nový auta prodávaj mín a těd jěšte corona,tak ani klesat nebudou. Kupoval jsi to ve správný čas.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 20:48   Citovat  

Problém bych tam neviděl, cena není nízká. Je to jak bylo řečeno 1.4 v základu. Ještě listopad a prosinec byli poface s nájezdem do 100 tisíc do 300 tisíc,sleduji to od léta. To až letos vyleteli nesmyslně ceny za vše. Honda Pardubice prodává taky pěkný kousky s krásným nájezdem za dobrou cenu. Nejdražší nesmyslné ceny jsem zaznamenal vždy od soukromých osob což je logické,taky bych nasadil cenu a šel pak dolů.
Tento byl v U.Hradišti za 227 najeto 90 tisíc 1.4. Vyfoukly nám ho o jeden den dřív. Ale prodejce nám poslal i rozpis z cebie.

am4F2.jpeg

am4F2.jpeg, 114.82 kB

Screenshot_20210307-205129_OneDrive.jpg

Screenshot_20210307-205129_OneDrive.jpg, 457.06 kB

Screenshot_20210307-205121_OneDrive.jpg

Screenshot_20210307-205121_OneDrive.jpg, 546.46 kB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 21:40   Citovat  

Jak píšeš,po face s nájezdem do 100tis. pod 300tis,takže auto co má 67 tis najeto a je za 240 má nízkou cenu a né že ne,koukám na ně každej den rok a půl od tý doby co mám 9G,inzeráty z AAA ignoruju a jinak jsem jich teda za rok a pul faceliftový aby měli do 70tis najeto v 1.4 do 240tis moc neviděl,spíš žádný. Spíš tak od 270 vejš,zaleží na roku km atd. a to i ty 1.4. Každopádně,bych byl obezřetný,nemyslím to zle Mrk
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 22:28   Citovat  

Jurek napsal:
Jak píšeš,po face s nájezdem do 100tis. pod 300tis,takže auto co má 67 tis najeto a je za 240 má nízkou cenu a né že ne,koukám na ně každej den rok a půl od tý doby co mám 9G,inzeráty z AAA ignoruju a jinak jsem jich teda za rok a pul faceliftový aby měli do 70tis najeto v 1.4 do 240tis moc neviděl,spíš žádný. Spíš tak od 270 vejš,zaleží na roku km atd. a to i ty 1.4. Každopádně,bych byl obezřetný,nemyslím to zle Mrk

No tyhle auta jsou tam většinou na protiůčet. Nějaké tukance a opravy laku mi nevadí. Teda ne mne,je to pro ženu,já už své mám. Kdyz jsem kupoval byl predemnou typek s merkou laku a zkoušel slevu i když měl v ruce výpis kde ti z havarijního pojištění tukance opraví a už to každý bere hned jako bourané. Jasné není to jako funglovka ty naše káry ale na druhou stranu to není esko ani integra. Jsou to auta na to aby nám sloužila každodenní provoz. Nespěchám a hledám určitě poface ale je jich málo. Každopádně krásné auto to je,hlavně v modré se mi líbí

Třeba tento pěkná cena taky.
odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2021 , 23:07   Citovat  

Jo moc jich není,ty faceliftový jsou hezčí,vo tom žádná a nějaká ta kosmetika pro mě osobně není až tak důležitá,jako spíš technický stav,dřív nebo pozdějc to většinou stejně nějakej šrám dostane,stačí to nechat před nákupákem. A je jednoduší řešit kosmetiku než křivou kastli. A pokud je nějakej díl lakovanej,je trefenej odstín a pěkně nastříkanej,tak by mě to asi nevadilo,když bych veděl důvod nebo viděl foto kuli čemu se to lakovalo. Ta černá z Pardubek je opravdu pěkná,má málo najeto,konec roku 2016 tam ta cena odpovídá a je to taky o 60 vic nez ta z Jarova. Mě osobně se v černý třeba líbí moc,ovšm černý auto jsem měl a je to barva nepraktická,je na ni vše videt,jak bordel,tak škrábance a v létě vedro Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.3.2021 , 19:33   Citovat  

Tak Das Welt Auto pod AAA nespadá Mrk
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: