Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Jazz 4g e:HEV (2020)
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 
Zaslat odpověď

Strana 23 z 23
anunaki je teď offline  anunaki
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2021 , 11:12   Citovat  

Jde to, ale pokud vim, neni to plnohodnotne tazne, jen na ten nosic kol. Ale lepsi nez nic. Koukal jsem na youtube na posledni testy Jazze e:hev. Na to na co je Jazz urcen jede pekne. Akustický komfort a podvozek jsou minimalne o tridu vys nez v minule generaci. Taky lepsi sedadla a materialy. Skoda toho mensiho kufru a dojezdovka taky nepotesi.

Jopeeeno napsal:
A pak, že to nejde Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2021 , 11:46   Citovat  

anunaki:
Blíže jsem nezkoumal.
Jj, už tohle je fajn věc a usnadní manipulaci s převáženými koly. Ne každému se to chce tahat na střechu Úsměv
e:hev sklízí v testech většinou plusové body a asi se shodneme, že bychom s ním ve vlastní garáži až takový problém neměli.
Co se týče rezervy, měním názor a pořídím si do FK7 dojezdovku. V pátek jsem jel do Plzně pro psa a cestou chytl defekt. 250 km od baráku. Naštěstí jsem jel prozíravě EP1 (kdyby štěně blinkalo, čůralo, kadilo uvnitř auta) a tam je dojezdovka. Naštěstí je to dobrý
S FK7 bych čekal na asistenčku to mi hlava nebere
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2021 , 16:33   Citovat  

Dovolena ve trech by se asi zvladla. Clovek by nebral alespon blbosti. Na bezne vyuziti a nakupy v pohode. Hlavne ve meste a pri beznych cestovnich rychlostech mi to prijde na tu tridu komfortni a tiche. No a spotreba zacinajici ctyrkou nebo dokonce trojkou je super.

Je otazka, jestli by to zvladla opravit ta opravna sada. Ja bych spis duveroval knotu. Kazdopadne dojezdovka je jistota, ne vsechno se da opravit knotem. A s dojezdovkou hlavne nic neresis, za par minut mas kolo vymeneny a jedes. Na druhou stranu jsem letos pichnul kolo u auta poprve v zivote. A presne vim, odkud ten vrut byl - z vedlejsi stavby...
   Návrat  
stani-stani je teď offline  stani-stani
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.5.2021 , 18:35   Citovat  

Jopeeeno napsal:
A pak, že to nejde Úsměv

Na stejné stránce (nahoře) před tebou jsem to dával - vč. českého ceníku toho tažného.

----
Jojo, kdyby tam bylo plnohodnotné tažné, dojezdovka, bylo by to super auto. Klidně bych kvůli tažnémo oželel ten menší kufr s tím schodem, i ten "klacek". Mr. Green

Takhle zbývá ještě počkat na nové HR-V, jak to bude a hlavně za kolik, ale obávám se, že tady tažné tuplem nebude, ale třeba se stane zázrak. Toyota v tomto vyslyšela evropské zákazníky, a i když to neutáhne žádné tuny, přece je tam (od Prius 4G) začala dávat. Jenže Toyota u mě celkově skončila (modely se mě nelíbí), rozhoduji se mezi Jazz, HR-V nebo snad dokonce i ze zoufalství Mitsubishi ASX. Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.5.2021 , 20:46   Citovat  

HEV bude mit vetsi kufr, misto na dojezdovku mit urcite nebude, bude tam podobny odkladaci prostor pod podlahou, jako ma Jazz. Tazne tam pujde urcite, ale jestli plnohodnotne? Ale rekl bych, ze HRV pod 600tis v zakladu nebude.
   Návrat  
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 7.8.2021 , 20:03   Citovat  

tudy odkaz
Pekný test spotreby... V tej zime pri krátkych trasách tá spotreba môže byť asi ozaj horšia. Keď som pozeral test hybrid Toyota CH-R, tam sa napríklad spomínalo, že v zime kvôli kúreniu išiel spaľovací motor aj keď na jazdu ho nebolo treba...
Ešte spotreba podľa palubáku vyšla vyššia ako tá reálna. Čo sa tiež nevída často. Podobné to má asi C9G.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.8.2021 , 7:59   Citovat  

Trochu oživím tohle vlákno a dovolím si sem vložit odkaz na recenzi majitele nového Jazze e:HEV Executive. tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Jazz 4g e:HEV (2020)
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina