Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Strana 14 z 14
Civinka je teď offline  Civinka
2 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.11.2020 , 13:17   Citovat  

Major napsal:
Obepsal jsem jich více, bohužel ITE jej nemá Smutný Našel jsem že by měl údajně pasovat z C7G, takže se na něj v týdnu pojedu podívat. Pak má skladem autovrakoviště Lipůvka u Brna, ale ten za něj chce 2500,- takže na e-bay je k sehnání nový z UK za 3000Kč plus pošta takže bych ho vzal raději nový Velmi šťastný To jsou fajn ceny pořádnej výtlem

Možná ho mám doma, kouknu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Robot je teď offline  Robot
PříspěvekZaslal: 22.1.2021 , 8:17   Citovat  

Kluci mám problém, máte někdo nějakej typ, kde bych sehnal sklo do zpětnného zrcátka u spolujezdce? Co se dá koupi tak akorát celý z bazaru z aumediku(celý stříbrný tudy odkaz ), ale já bych potřeboval jen to sklo ...za Boha prostě nikde nic najít Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.1.2021 , 8:32   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
Smradok je teď offline  Smradok
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.2.2021 , 15:02   Citovat  

Ahojte, kde kto kupoval predne tlmice nakolko v Honde uz sa nedaju zohnat - ukoncena vyroba a ani nahradne diely ? Dakujem Tak to koukám!
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.2.2021 , 18:07   Citovat  

Fakt jo? To jsem mel kliku, ze jsem to delal vloni. Úsměv

Na parts-honda.uk se tvari ze minimalne na diesel maji...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.2.2021 , 10:57  Naposledy upravil Robot dne 12.4.2021 , 8:04, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Stepa napsal:
Fakt jo? To jsem mel kliku, ze jsem to delal vloni. Úsměv

Na parts-honda.uk se tvari ze minimalne na diesel maji...

Stepa......No a kolik tě stála sada na předek?...v jakým nájezdu km jsi to dělal?

Jináč máte někdo nějakou tabulka plánovanejch servisních úkonů v určitých nájezdech km u tohodle auta(motor K20A9 2.0i)? Co jsem zjistil tak při mých 160 000km musím měnit třeba palivovej filtr, kterej vůbec nevím kde koupit...jedině originál HONDA???...ty tlumiče mě docela taky zajímaji, kde se daji sehnat, protože to mě v budoucnu taky čeká a nemine. Jestli to nebude k sehnání, to jsem zvědavej co tam dám
teda Smutný

renda4.....psal jsem klukovi a do CZ neposílá. Koupil jsem v CZ za 700kč a na obalu bylo tušim Accord 2003....vyfotim a vložim sem....jináč celý zpětný je k sehnání za ca. 2500kč v bazaru tady tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.2.2021 , 13:52   Citovat  

Z Polska se dá tahat přes zprostředkovatele s nějakou provizí, většinou z Těšína. Funguje to dobře, objednával jsem mimojiné celé zrcátko u řidiče.

Tlumiče + horní uložení + prachovky a těsnění vyšly v kampani na cca 13000,-, dělal jsem to ve 250t km. Už byly roztrhané prachovky...
   Návrat  
FR-V 2.0 je teď offline  FR-V 2.0
PříspěvekZaslal: 4.3.2021 , 11:03   Citovat  

Zdravím borci, nevíte náhodou kde se dá sehnat servočerpadlo na FR-V 2.0 (BE3), to moje vydává prapodivné zvuky a objevuje se pěna v nádobce. Taky jestli nemáte povědomí o tom, kde sehnat zadní díl (tlumič) výfuku k výše uvedenému autu. Mechanikovi se to nedaří nikde sehnat, takže mi nezbývá než se do toho procesu taky zapojit. Díky za pomoc.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.3.2021 , 12:09   Citovat  

odkaz Máte případně někdo zkušenosti s těmito zadními tlumiči, vydrží to aspoň tři roky nebo to hnije ihned po namontovaní?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2021 , 12:31   Citovat  

Kvílení servopumpy + pěna: nevím kdo doporučil výměnu servopumpy, ale myslím si, že to je zbytečný krok. Protože většinou stačí vyměnit o kroužek na sací hadici a je klid. Je to otázka pár 10ti korun a hodiny práce. Spojil bych to s výměnou servokapaliny. Měl jsem to samé.

Koncák: proč je nutné měnit koncák? Co mu je?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.3.2021 , 12:59   Citovat  

Koncák má díru v trubce u té příruby nebo co to je (jsem mech. antitalent), prostě jak jsou tam ty dva šrouby, že už to sotva drží spojený a dále je vyhnilá díra u koncovky. Když jedu zním pro amatéry jako jsem já jak plnokrevný amer. V8. Servočerpadlo při točení volantem kvílí, že to skoro nepřehluší ani rádio v autě. Za studena ani tak ne, ale po pár kilometrech to je sténání, že zvuky z bordelu proti tomu hadr. Mám to nahraný na videu, ale tady se asi vložit nedá. Píšu z mob.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2021 , 13:24   Citovat  

Koncák bych bezhlavě neměnil, pokud není vysypaný. Přírubu stačí převařit a díru u koncovky zavařit.

Jak jsem psal k servopumpě, vyměnit O-kroužek na sací hadici, pokud to už neudělal a vyměnit servokapalinu, protože je plná vždušné vlhkosti. Pokud to nepomůže, pak můžeš začít řešit repas, nebo výměnu servopumpy.

Nahrávat není nic potřeba, je toho plný youtube (whining steering honda).
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.3.2021 , 14:46   Citovat  

Hele koncák asi vysypaný bude protože s ním zaklepeš a je to jak když tam mám lopatu písku. K tomu servočerpadlu, kláním se tvým znalostem, je to přesně ono. Díky moc za super radu.
   Návrat  
amgp je teď offline  amgp
PříspěvekZaslal: 5.3.2021 , 15:07   Citovat  

Koncový tlumič jsem na FR-V 1.8 dával polský: tudy odkaz rozdíl ve tvaru oproti originálu je pouze v tom, že koncovka je zahnutá dolů
   Návrat  
GoomIce je teď offline  GoomIce
PříspěvekZaslal: 4.4.2021 , 13:28   Citovat  

Řešil někdo přední (s katem) část výfuku na D17A2?
V ČR není oficiální druhovýroba.

V UK vyrábí náhradu Euroflo, ale nedováží do ČR:
ECHA1009TA díl je kompatibilní i se Civicem 7G s D14 a D16..
Stejný díl (pro Civicy) od Bosalu dostupného v ČR kompatibilitu s FR-V nehlásí Ble
odkaz

Nemá někdo zkušenost?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.4.2021 , 9:12   Citovat  

Zdar chlapi, jak jste na tom s tepelným štítem u katalizátoru?.... tudy odkaz ..... je to díl číslo 4 a 5....Já ho mám v úplně žalostným stavu a přemyšlím, že bych ho vyhodil, protože už je hodně rozpadlej a sotva drží(mám ho i pro sichr předrátovaný)....Bohužel se nedá nikde sehnat. Máte ho vůbec na katu nebo ne?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.5.2021 , 18:45   Citovat  

Čus borci. Tímto děkuji za radu ohledně servopumpy. Místo výměny byla provedena oprava za 40,- Kč. Na Hondě již nainstalován nový koncák a už začíná úspěšně reznout. Velmi šťastný

Mám pro vás další dotaz, neřešil jste někdo střešní box na FR-V? Já se v nich nevyznám, nevím kolik mohou přesahovat čelní okno, či zda se tohle vůbec řeší. Zadek je jasně omezen víkem kufru. Ale potřeboval bych box délky minimálně 200 cm, kvůli rybářskému náčiní. Nevím jestli taková dlouhá mrcha jde na FR-V nainstalovat. Netušíte někdo? Díky.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.5.2021 , 11:13   Citovat  

Pokud vím, tak tam žádné omezení není. Problémy s tím budeš mít jenom ty, jako řidič. Pokud ho dáš moc dozadu, tak neotevřeš moc kufr a pokud moc dopředu, tak ti bude možná vadit ve výhledu. Pokud box přesahuje přes auto o metr a víc, tak ho musíš označit...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.6.2021 , 10:16  Naposledy upravil Robot dne 24.6.2021 , 7:55, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Zdar kluci. Potkal me takovy problem, uz par mesicu zjistuji, ze se zhorsilo razeni rychlosti u FRVcka ve vyssich otackach motoru(jezdi s autem spise manzelka a ja ho sedlam obcas, proto jsem to zjistil) . Proste kdyz radim dejme tomu do 3-3,5tis. Tak je vse OK i spojka je OK vse funguje krasne, rychlosti tam padaji krasne lehce. Jak se dostanu kolem 5tis,tak rychlosti tam jdou ohodne hure a musim na radicku proste zatlacit. Spojka nijak nehrci a celkove vystavuje si myslím dobre a tak si myslim, ze bude problem asi jinde...... Mate nekdo nejaky tip? Aktualne mam na aute najeto 167tis (2,0i benzin).... Premyslel jsem o oleji v prevodovce, jestli treba ten by to nedelal a byl KO?????

Tak tedka jsem se docetl, ze by se olej v prevodovce mel menit po 35tis km najezdu... Alespon to pisou u tady origunal oleje MTF3 tudy odkaz ....Chci se zeptat, je to spravny olej do manualni prevodovky? U automatu pisou ATF-Z1 u manualu je tam MTF bez ale cisla, tak nevim jestli MTF3 tam muzu dat, popripade kolik oleje tam prijde? Nasel jsem hodnotu u vymeny 4,9litru a celkove 6,2litru...je to spravne, to je opravdu tolik?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.6.2021 , 19:28   Citovat  

No, máš tam dost nesmyslů Úsměv.

Pokud nevíš, kdy byl měněn, tak začni olejem. Je to nejlevnější a nejrychlejší.

Pokud budeš dávat originál, tak ten se jmenuje Honda MTF (manual transmission fluid). Aktuální číslo by teď mělo být MTF3, je to zpětně kompatibilní. Má se měnit každých 120t km, nebo 8 let pro normální podmínky a 60t km/ 4 roky pro ztížené (krátké trasy, dlouhá stání na volnoběh, vysoká teplota, atp.).

Velikost náplně je 1,7 litru, při výměně 1,5 litru. Tolik litrů, co jsi psal, není ani v motoru, natož v převodovce.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.6.2021 , 8:07  Naposledy upravil Robot dne 28.6.2021 , 7:52, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Stepa..... No me to prave taky prislo, jak mnozstvi do traktoru Velmi šťastný..... Tu jistotu prave nemam co se tyce vymeny, takze zacnu tim olejem a uvidim.... Jestli to pomuze, tak to jsem zvedavi

UPDATE 1:....olej vyměněn v servisu Honda.....náplně kolem 1,5 litru, výměna další po 60tis.km.....no tak nějak to pomohlo z půlky a řazení jde lépe, ale stále to není ono. Všiml jsem si ale jedné věci, že minulý týden jsem měnil kapalinu u spojky, protože měla hnědo-žloutou barvu a nebylo přes ní vidět.....no a po týdnu má tu barvu úplně stejnou. Nedalo mi to a koukal jsem na hlavní spojkový válec a zespoda na něm je linka jako když by po něm kapalina tekla.........takže to vypadá, že možná né úplně dobře vystavuje spojka.....Příští týden jedu do servisu tak uvidím(válec byl už několikrát promazáván)....no snad to nebude celá spojka, no uvidím.

UPDATE 2:.....tak problém odstraněn. U pedálu je vidlička, která tlačí do hlavního spojkového válce...No a ta měla obří vůli,tím pádem se nedostatečně zmáčkla spojka. Vůli jsem seřídil a řazení rychlostí je OK i v nejvyšších otáčkách bez problému.
   Návrat  
Major je teď offline  Major
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.6.2021 , 17:29   Citovat  

Robot napsal:
Zdar chlapi, jak jste na tom s tepelným štítem u katalizátoru?.... tudy odkaz ..... je to díl číslo 4 a 5....Já ho mám v úplně žalostným stavu a přemyšlím, že bych ho vyhodil, protože už je hodně rozpadlej a sotva drží(mám ho i pro sichr předrátovaný)....Bohužel se nedá nikde sehnat. Máte ho vůbec na katu nebo ne?

Zdarec, hele já ho tam mám taky už trochu více zrezlý ten štít na kat. Pokud by jsi chtěl uměl bych přímo z Japonska. To by vyšlo s dopravou, daní a celním řízením. Bohužel nově takovýto "vopruz" na cca +/- 3000 Kč.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 24.6.2021 , 7:16   Citovat  

Major....no já jsem našel na AMAYAMA za 35,7 USD kus tudy odkaz ....takže ještě uvidím, ale spousta lidí jezdí bez toho, radši bych to tam ale samozřejmě měl.
   Návrat  
Major je teď offline  Major
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.6.2021 , 19:34   Citovat  

Robot napsal:
Major....no já jsem našel na AMAYAMA za 35,7 USD kus tudy odkaz ....takže ještě uvidím, ale spousta lidí jezdí bez toho, radši bych to tam ale samozřejmě měl.

No přesně na Amayama jsem posledně bral a všechno super Úsměv tudy odkaz a tudy odkaz
Já to beru v Eurech tedy za jeden 29,91 Eur mě to přijde ještě jako fér cena je to dobrý
Říkám pokud budeš chtít klidně objednám a něco bych si k tomu ještě přihodil Úsměv
Koukal jsem na ceny a kdybych to měl kupovat tady v ČR tak je to nesmysl. Kupoval jsem 4 gufera v ČR cena za originál kolem 3000 Kč a s dopravou z Japonska celkem 700 Kč to je fakt k pláči Bueee
   Návrat  
tomas5t je teď offline  tomas5t
PříspěvekZaslal: 25.8.2021 , 17:47   Citovat  

Ahoj ve spolek.
Může mi někdo prosím poradit kde může být problém.
Snažím se spárovat elm s telefonem ale nějak se mi nedaří viz obrázek.

Screenshot_2021-08-25-17-29-48-916_org.eobdfacile.android.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Screenshot_2021-08-25-17-29-48-916_org.eobdfacile.android.jpg, 827.5 kB
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.8.2021 , 18:06   Citovat  

Zkus jinou appku ,třeba Torque... Máš to dobře zastrčené ? V FR-V to šlo dost ztuha.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina