Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Strana 14 z 14

Máte, jako nadšenci, reálný zájem přijet na Legendí sraz do okolí Brna v roce 2019?
Ano
95%
 95%  [ 20 ]
Ne
4%
 4%  [ 1 ]
Hlasovalo : 21
Celkem hlasů : 21

ondrous je teď offline  ondrous
PříspěvekZaslal: 27.8.2021 , 18:42   Citovat  

Ahoj, moc ti toho neporadím, ale za mě:
1. netuším. Občas při nízkých otáčkách taky slyším takové plechové "drnčení" ale nikdy jsem nepřišel na to, odkud to je. Ale bude to asi něco jiného, z přihrádky spolujezdce to neslyším.
2. trochu bych se bál o převodovku člověče. Uvidíš až tam vyměníš olej.
3. to je hodně zvláštní, mluvíš o posilovači nebo o tom nouzovém brždění (CMBS), které se aktivuje jako poslední v řadě (první je pípání a blikající display, pak přitáhnutí bezpečnostního pásu, pak brždění) - to asi ne, to bys poznal podle těch dalších příznaků. Řekl bych, jestli nemáš spíš něco s brzdama, nechal bych si je prohlédnout
4. Mluvíš určitě o tom "gumovém" potahu tlačítek, aby měly v originále takovej měkkej touch. Občas se poškrábe, žlutej jsem ho nikdy neviděl, třeba byl předchozí majitel kuřák a je to nějak z toho, nevím. (ty z techničáku nevíš, kdo byl předchozí majitel?)
5. Bouraček je na bazosi dost a rádi Ti díly prodají (nijak levně). Volant bych si nechal zrepasovat, jsou na to firmy, stojí to ca. 2000 Kč a je jak novej (dělal jsem to asi na všech Legendech, je to běžný problém)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
ondrous je teď offline  ondrous
PříspěvekZaslal: 27.8.2021 , 18:43   Citovat  

1. netuším. Občas při nízkých otáčkách taky slyším takové plechové "drnčení" ale nikdy jsem nepřišel na to, odkud to je. Ale bude to asi něco jiného, z přihrádky spolujezdce to neslyším.
2. trochu bych se bál o převodovku člověče. Uvidíš až tam vyměníš olej.
3. to je hodně zvláštní, mluvíš o posilovači nebo o tom nouzovém brždění (CMBS), které se aktivuje jako poslední v řadě (první je pípání a blikající display, pak přitáhnutí bezpečnostního pásu, pak brždění) - to asi ne, to bys poznal podle těch dalších příznaků. Řekl bych, jestli nemáš spíš něco s brzdama, nechal bych si je prohlédnout
4. Mluvíš určitě o tom "gumovém" potahu tlačítek, aby měly v originále takovej měkkej touch. Občas se poškrábe, žlutej jsem ho nikdy neviděl, třeba byl předchozí majitel kuřák a je to nějak z toho, nevím. (ty z techničáku nevíš, kdo byl předchozí majitel?)
5. Bouraček je na bazosi dost a rádi Ti díly prodají (nijak levně). Volant bych si nechal zrepasovat, jsou na to firmy, stojí to ca. 2000 Kč a je jak novej (dělal jsem to asi na všech Legendech, je to běžný problém)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 27.8.2021 , 19:53   Citovat  

ondrous napsal:
3. to je hodně zvláštní, mluvíš o posilovači . . . Řekl bych, jestli nemáš spíš něco s brzdama, nechal bych si je prohlédnout
Mluvím asi o posilovači. Měl jsem to 3 týdny v Hondě Kolín. Platil sem si i celkovou prohlídku vozu. Ale po zkušenostech s jinými servisy bych se vůbec nedivil, kdyby to ani neprojeli Smutný

ondrous napsal:
4. Mluvíš určitě o tom "gumovém" potahu tlačítek (ty z techničáku nevíš, kdo byl předchozí majitel?)

Auto je psáno na firmu.

ondrous napsal:
5. Volant bych si nechal zrepasovat, jsou na to firmy, stojí to ca. 2000 Kč a je jak novej (dělal jsem to asi na všech Legendech, je to běžný problém)

Dáš mi nějaký link, kde máš dobré zkušenosti? A dělají jen volanty, nebo se dají i jiné části vozu? Například na místě za spolujezdcem jezdilo zichr dítě . . . kůže tam je i potrhaná. Naštěstí jen na zadní straně sedačky spolujezdce a na dveřích kolem repráků.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.8.2021 , 15:49   Citovat  

Kolínu bych se nebál, lepší servis na Hondy asi nebude. Tu převodovku bych si nechal udělat taky u nich. Má svoje specifika a pochybuju, že o ní někde budou vědět víc. To že kope při volbě voličem je problém.
Jinak CMBS stejně jako jiný asistenti by se mělo dát vypnout vlevo u budíků. Jsou tam tři tlačítka. Jestli to tam nebude tak to vypnout nejde.
To pogumování na tlačítkách se sedře používáním, pod tím už je jen plast, takže leda sehnat jiný z bouračky. Ty se občas objevují hlavně na Bazoši, chce to sledovat.
   Návrat  
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 30.8.2021 , 16:15   Citovat  

capino napsal:
Kolínu bych se nebál, lepší servis na Hondy asi nebude. Tu převodovku bych si nechal udělat taky u nich. Má svoje specifika a pochybuju, že o ní někde budou vědět víc. To že kope při volbě voličem je problém.
Jinak CMBS stejně jako jiný asistenti by se mělo dát vypnout vlevo u budíků. Jsou tam tři tlačítka. Jestli to tam nebude tak to vypnout nejde.
To pogumování na tlačítkách se sedře používáním, pod tím už je jen plast, takže leda sehnat jiný z bouračky. Ty se občas objevují hlavně na Bazoši, chce to sledovat.

Ten Kolín mám dost z ruky. Nejspíš to nechám v Hondě Ostrava, nebo tady v Opavě máme firmu, která se specializuje přímo na opravy automatických převodovek . . . nic jiného nedělají.

Možná to jen dlouho stálo. Co sem s tím vyjezdil půl nádrže, tak už to nekope tak, jak to kopalo. Přesněji, už to není cítit, ale zvuk to vydává pořád.
   Návrat  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.9.2021 , 20:52   Citovat  

Pěkný večer,
dlouho jsem ho chtěl a čekal jsem, že to bude super auto ..... ale je to daleko lepší než jsem si myslel . Mám ještě CRX 1 a accorda aerodecka 5 .... každé auto má něco do sebe, ale Legend mě překvapil jak pěkně se s ním jede dálka i klidně jen město .... to ticho, ten relax - ten motor když se probudí tak ani neposlouchám BOSE. Prostě nádhera.

koupil jsem přímo tuhle:

tudy odkaz

image0.jpeg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
image0.jpeg, 3.16 MB
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: