Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 
Zaslat odpověď

Strana 234 z 234
willothewisps je teď offline  willothewisps
PříspěvekZaslal: 29.6.2021 , 11:49   Citovat  

Zdravím "desítkaře". Jak je na tom tahle generace se spolehlivostí elektroniky, motoru atp? Pročítal jsem toto vlákno, kde si často majitelé popláčou, jak byla 9G oproti 10G bezproblémová.
Mám možnost koupit jak Tourer 1.8, tak 10G 1.0 po záruční výměně motoru, turba a čerpadla kvůli prvnímu majiteli, který ignoroval varování servisu, aby vyměnil rozvody.

Pokud chci auto na delší dobu, 10G dobrá volba? Nebo od ní ruce pryč a raději vzít starší ověřenou generaci? Mám dost obavy z digitálního všeho, přímého vsřikování, turba apod.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
wartas je teď offline  wartas
PříspěvekZaslal: 29.6.2021 , 18:07   Citovat  

willothewisps napsal:
Zdravím "desítkaře". Jak je na tom tahle generace se spolehlivostí elektroniky, motoru atp? Pročítal jsem toto vlákno, kde si často majitelé popláčou, jak byla 9G oproti 10G bezproblémová.
Mám možnost koupit jak Tourer 1.8, tak 10G 1.0 po záruční výměně motoru, turba a čerpadla kvůli prvnímu majiteli, který ignoroval varování servisu, aby vyměnil rozvody.

Pokud chci auto na delší dobu, 10G dobrá volba? Nebo od ní ruce pryč a raději vzít starší ověřenou generaci? Mám dost obavy z digitálního všeho, přímého vsřikování, turba apod.

Zatim je jich par potkanych v Evrope. Problem jsou rozvody z tovarny. Jinak treba ten tvuj, myslim, ze vime o ktery jde, tak kdyby se rozvody udelaly podle planu, tak auto jezdi a to ma pres 150tkm, takze si troufnu tvrdit, ze auto je postavene dobre. Nicmene litra z druhe ruky bych se bal a s menenym motorem tuplem. Neco jineho je od novoty v zaruce + 5 let a 150tkm prodlouzene na pripadne problemy od vyrobce (viz. rozvody). Sel bych do 1.5, ted jich je par na prodej, navic nebudou tak klesat na cene, je to posledni vynikajici spalovak od Hondy v Evrope.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.6.2021 , 18:47   Citovat  

elektroniku bych neresil, nebude ji tam o moc vic nez v jakemkoliv jinem aute i starsim aute treba ten tourer, zas tak sofistikovane to neni, jsou tam nejake jizdni asistenty sensing, ale to kdyz se odporouci, tak se da jezdit bez toho. Co me tak mozna napada, tak el parkovaci brzda, to bude celkem draha legrace na vymenu imho
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.6.2021 , 16:15   Citovat  

wartas napsal:
Zatim je jich par potkanych v Evrope. Problem jsou rozvody z tovarny. Jinak treba ten tvuj, myslim, ze vime o ktery jde, tak kdyby se rozvody udelaly podle planu, tak auto jezdi a to ma pres 150tkm, takze si troufnu tvrdit, ze auto je postavene dobre. Nicmene litra z druhe ruky bych se bal a s menenym motorem tuplem. Neco jineho je od novoty v zaruce + 5 let a 150tkm prodlouzene na pripadne problemy od vyrobce (viz. rozvody). Sel bych do 1.5, ted jich je par na prodej, navic nebudou tak klesat na cene, je to posledni vynikajici spalovak od Hondy v Evrope.

To chápu, já akorát nastavil rozpočet na 9G Tourer, je náhoda, že se zrovna levně nabízí ta "re-engined" 10G. Kdyby ty 1.0 něco vydržely, nižší výkon mi tam nevadil.

"Myslím že víme o které jde" zní jako že děláš v tom servisu, kde se to předělávalo? Nebo to špatně chápu?
   Návrat  
pitbuell je teď offline  pitbuell
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.7.2021 , 7:19  Naposledy upravil pitbuell dne 2.7.2021 , 7:43, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Proč by 1,0t nevydržela rozvody se rozletěly v 140tkm ,ale měly být dávno vyměněny... Já osobně bych bral mezi mladými ojetinami Turer A to jsem vlastník 1.0...jelip poskládaný tižší minulý týden jsem jeden ohlizel Velmi šťastný alitr žere jak dvoulitr.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.7.2021 , 7:21   Citovat  

willothewisps napsal:
"Myslím že víme o které jde" zní jako že děláš v tom servisu, kde se to předělávalo? Nebo to špatně chápu?

Ten případ je známý, jelikož to nový nešťastný majitel dost řešil ve facebookové skupině Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.7.2021 , 12:56   Citovat  

2bep napsal:
Ten případ je známý, jelikož to nový nešťastný majitel dost řešil ve facebookové skupině Úsměv

Můžeš na to hodit odkaz?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.7.2021 , 13:45   Citovat  

Tady řešil to samotné neštěstí -> tudy odkaz
Zde prodává -> tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.7.2021 , 22:43   Citovat  

2bep napsal:
Tady řešil to samotné neštěstí -> tudy odkaz
Zde prodává -> tudy odkaz

Díky. Aha, to je soukromé, zkusím požádat o přístup. Ten realtime kontext mě hodně zajímá Velmi šťastný Jinak pokud by to příbramská Honda posvětila, jsem nakloněný tomu to vzít, zatím mi to majitelé drží.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2021 , 22:49   Citovat  

Chápeš! Vstup do skupiny je na vlastní nebezpečí, hrozně se tam utrácí Chápeš! pořádnej výtlem
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2021 , 17:16   Citovat  

Mi to nedá...
Letos se pro japonský kompakt rozhodlo 62 lidí, o 47,46 procenta méně než loni, kdy jich za půl roku bylo 118.
tudy odkaz

No, Mustang je na tom obdobně...
tudy odkaz
   Návrat  
CageJ je teď offline  CageJ
PříspěvekZaslal: 27.7.2021 , 13:10   Citovat  

Ti ktorí majú výmenene palivové čerpadlo, nemáte pocit, že isla spotreba nahor ? Tak o liter a viac??
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.7.2021 , 13:50   Citovat  

piskot napsal:
Mi to nedá...
Letos se pro japonský kompakt rozhodlo 62 lidí, o 47,46 procenta méně než loni, kdy jich za půl roku bylo 118.
tudy odkaz

Při pohledu do ceníku bych to považoval za velký úspěch je to dobrý Osobně bych si ze současné nabídky nevybral asi nic nesouhlas
   Návrat  
gregy4 je teď offline  gregy4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.7.2021 , 15:57   Citovat  

CageJ napsal:
Ti ktorí majú výmenene palivové čerpadlo, nemáte pocit, že isla spotreba nahor ? Tak o liter a viac??

U me ne, spotreba se nezmenila.
   Návrat  
KarelPetrasek je teď offline  KarelPetrasek
PříspěvekZaslal: 11.8.2021 , 10:56   Citovat  

Zdravím, není tu někdo, kdo si nechával odhlučnit podběhy u Hondy Civic? Něco v tomto stylu: tudy odkaz kdyby ano, budu rád když mi napíšete, jestli jste s tím spokojení.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.8.2021 , 12:42   Citovat  

KarelPetrasek: je tady toho víc, stačí se probrat pár (desítkami Úsměv ) stránek tohoto topicu. Odhlučněné mám přední i zadní dveře (vč. montáže jiných repro), kufr a zadní (vnitřní) podběhy, vnější zadní podběhy, přední podběhy a podlahu. Poznat to samozřejmě je, což není nic divného s ohledem na to, jak je C10G mizerně odhlučněný z výroby. Mám to, čemu ahifi říká "light", protože jsem nechtěl mít přes 60 kg materiálu (light je v mé konfiguraci tuším 32 nebo 35, už nevím, byla to cca polovina toho, co váží běžné materiály).
   Návrat  
CageJ je teď offline  CageJ
PříspěvekZaslal: 17.8.2021 , 22:08   Citovat  

Pánové po aktualizácii Garminu mi ani za boha nejde načítať dopravu? Máte s tým niekto problém? Ak náhodou nájde prevádzkovateľa tak to je skôr zázrak.
Pozriete mi ktorých predplatených prevádzkovateľov tam máte?
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2021 , 17:51   Citovat  

Příští týden v pátek jedu na výměnu nízkotlakého palivového čerpadla, v rámci svolávačky. Svolávací dopis mám doma cca 5 týdnů, objednával jsem se teprve tento týden. Auto vyrobeno září/2019.
Chtějí, ať mám v nádrži co nejméně paliva. Zatím jde o čtvrté auto, o kterém vím, že bylo k téhle svolávačce "pozváno".
   Návrat  
gregy4 je teď offline  gregy4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.9.2021 , 23:11   Citovat  

Pri tankovani se mi uz opakovane stalo ze pri zastrceni pistole do hrdla nadrze mi foukne vzduch z nadrze ven. Uz stojim bokem protoze ten vzduch obsahuje benzin a kdyz dopadne na obleceni je to citit.
Zkusil jsem hledat, a nasel jen ze se stejny nebo podobny problem resil v Americe a tam to resili upravou v ramci zaruky.

Nema nekdo stejny “problem” ? Capless tankovani bych radsi nemel, u predchoziho auta stacilo trochu povolit uzaver a pockat na vyrovnani tlaku coz tady nejde.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.9.2021 , 9:51   Citovat  

Mi to rekli hned v salonu, kdyz jsem auto prebiral, ze se to muze stavat a je to normalni. Obcas mi to trosku foukne, ale benzinu tam uz moc neni. Tankuju vetsinou az pri kontrolce nebo tesne pred.
   Návrat  
zed82 je teď offline  zed82
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 14.9.2021 , 20:45   Citovat  

Zdravím, vím že se to zde řešilo, ale zeptám se. Jaký doporučujete autorizovaný servis na Vaše 10G ve středních Čechách. Blíží se mi pravidelný servis a chtěl bych dát vůz někam na doporučení.

díky
   Návrat  
dave.a je teď offline  dave.a
PříspěvekZaslal: 15.9.2021 , 7:50   Citovat  

Doporučuji Honda Styx Car Kolín.
   Návrat  
KarelPetrasek je teď offline  KarelPetrasek
PříspěvekZaslal: 24.9.2021 , 10:56   Citovat  

Hihi Souhlasím, tlumení jsem chtěl konečně dodělat a přesně proto jsem si nechával odhlučnit auto: tudy odkaz kde jsem se i dočetl, jaké materiály potřebuju, kdybych si to chtěl udělat svépomocí..
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina