Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Administrátoři a moderátoři
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 20:33   Citovat  

Prosím, respektujte pravidla tohoto fora. Admini i moderátoři to dělají ve svém volném čase a mnohdy na úkor ostatních činnosti. Nemusím snad zdůrazňovat, že jen a pouze pro vás. U pár lidí mam dojem, že je jim to totálně ukradený a vůbec si to neuvědomují. Dokážou celkem znechutit a kdo na tom dojede jsou jen a pouze ostatní - nebude nic. Abych ale nebyl pouze negativní, tak je tu i velká skupina lidí, kteří nás podporují, jak jen to jde. Velice si toho vážíme Chápeš! A je to důvodem, proč to dělame.

Prolítněte znovu pravidla. Zabere vám to jen pár minut.

Pro lenochy vypíchnu část tykající se adminů a moderátorů:

Respektujte je! Respektujte jejich rozhodnutí, nekomentujte a nepřekrucujte jejich výroky apod.
Neničte jejich práci! Snažte se využívat funkcionalitu fóra tak, jak je navržená. Řiďte se zdravým rozumem, neporušujte pravidla a nehledejte v nich mezery.
Nenapadejte je! Nenapadejte moderátory ani administrátory. Spravují toto forum dobrovolně, s těmi nejlepšími úmysly a ve svém volném čase.
Neničte forum! Uvědomte si, že forum stojí i padá s lidmi, kteří ho spravují. Když je totálně otrávíte, forum skončí.

Za sebe můžu říct, že mi neni opravdu přijemné se obhajovat proti lživým či učelovým napadením a budeme časteji v těchto případech používat žluté či v extrémních případech červené karty

Možná je na místě se také zmínit, kdo stojí za provozem fora a ostatních částí systému.

tudy Forum vzniklo a je udržovano po stránce funkcionalit mojí maličkostí 665+1 a poslední dobou za vydatné pomoci Davera

tudy Moderátoři hlídající a formující obsah, pravidla, FAQ: Minor, Hellborn, Kojak, Monty, Ninja, PreludeZ, Dark, Drone

tudy Server je obstaravan LK7R, Daver, JackC za podpory 665+1

tímto všem díky za podporu a pochopení OK Honda přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 20:35   Citovat  

OK
   Návrat  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 20:38   Citovat  

diky moc chlapy. sem clenem na dost forech a musim uznat ze tohle je jedno z nejlip fungujicich for v cr co znam.
   Návrat  
Jarys je teď offline  Jarys
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 20:59   Citovat  

Mam pocit, že poslední dobou se tady fakt objevilo hodně stupidních témat a někteří primitivní diskutující dělají všechno proto, aby úroveň fóra poslali do kopru. Takže se připojuju k apelu na slušné chování a dodržování pravidel! Zároveň děkuju všem, kteří za fórem stojí! Díky, pánové! OK
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 21:02   Citovat  

Za sebe mohu říct, že někteří lidé nebo některé jejich hádky a projevy dokážou pořádně otrávit.
Nemíním nikoho jmenovat, o to tu nejde, ono si konec konců většina lidí udělá stejně vlastní názor.
Jen bych vás chtěl všechny poprosit, abyste používali zdravý rozum a řídili se heslem, že méně je někdy více.
Přiznávám se, že některá témata skoro nečtu, protože mě otravují jako taková, případně proto, že jsou plná žabomyších sporů, ale i tak to má na mě vliv. Jsem pak z toho docela otrávenej a v případě nutnosti se mi ani moc nechce někomu radit nebo s někým řešit skutečné problémy.
Myslím, že nejsem jediný, na koho to tak působí. Nejsem zastáncem silových řešení, proto se snažím apelovat na vaši soudnost. Lidi, ničíte to forum nejen sami sobě, ale i jiným. Používejte trochu rozum, tohle je forum věnované hondám.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 21:05   Citovat  

Minor napsal:
Za sebe mohu říct, že někteří lidé nebo některé jejich hádky a projevy dokážou pořádně otrávit.
Nemíním nikoho jmenovat, o to tu nejde, ono si konec konců většina lidí udělá stejně vlastní názor.
Jen bych vás chtěl všechny poprosit, abyste používali zdravý rozum a řídili se heslem, že méně je někdy více.
Přiznávám se, že některá témata skoro nečtu, protože mě otravují jako taková, případně proto, že jsou plná žabomyších sporů, ale i tak to má na mě vliv. Jsem pak z toho docela otrávenej a v případě nutnosti se mi ani moc nechce někomu radit nebo s někým řešit skutečné problémy.
Myslím, že nejsem jediný, na koho to tak působí. Nejsem zastáncem silových řešení, proto se snažím apelovat na vaši soudnost. Lidi, ničíte to forum nejen sami sobě, ale i jiným. Používejte trochu rozum, tohle je forum věnované hondám.

Minorku, to je zbytečné. Musel by si mazat vše, co se nezdá hned rovnou v zárodku, aby byl klid. Já to prostě nečtu a když, tak se nerozčiluji. Vím, že to je pro Tebe o to horší, že jsi moderátor a musíš, takže Ti držím palce a pevné nervy.

přátele
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 21:09   Citovat  

Minor OK
   Návrat  
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 21:13   Citovat  

Souhlas OK
   Návrat  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 21:37   Citovat  

Ja zas musim rict,ze mi nekdy nechybi moc k tomu,abych se stydel,ze znam obe zucastnene strany,respektive vyjimecne se tak i deje.Chtel jsem delat moderatora,ale kvuli ruznym extempore a mym obcas ujizdejicim nervum se tak bohuzel (bohudik?) nestalo...Prestante se uz konecne vsichni,kterych se to tyka,chovat jak maly parchanti a kdyz uz si chcete trhat obcanky,tak to delejte soukrome - nebo si bezte na chat - a s o neco vetsi zodpovednosti Chápeš!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 22:24   Citovat  

Šup nahoru. Třeba si to někdo vezme aspoň na den k srdci.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 22:29   Citovat  

Minor napsal:

bylo by to potreba. posledni dobou si to tu hodne lidi plete s chatem a resej se tu uplny nesmysli. priznavam ze i ja se obcas zapojim do debaty, ale cim dal tim vic si uvedomuju ze to sem proste nepatri. ted si trosku zenu vodu i proti sobe, ale myslim si ze by bylo na case zacit vic trestat zbytecny OT a to hlavne v inzeratech. Me konkretne absolutne stvou komentare k cenam prodavanych veci.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:18   Citovat  

Máš pravdu.
Bohužel realita je taková, že když někoho potrestáš, napomeneš atd., tak nejen, že neuzná chybu, ale ještě ti vynadá, co si to dovoluješ. Ty mu pak musíš zcela zbytečně vysvětlovat, že některá slova opravdu patří mezi vulgární a vznikne z toho série SZ, které člověku jen a jen ubírají čas a ohlodávají nervy.
Lidi, uvědomte si, že moderátoři a admini nejsou drábové a že by měli zasahovat jen v nejnutnějším případě. Vaše příspěvky o vás vypovídají víc, než si umíte představit.
Řešením by byla větší rozvaha a zdrženlivost členů, ale to asi zůstane jen u mého zbožného přání.
Pak by tedy musela nastoupit represe, zamykání témat, trestání, zákazy vstupu atd. Přiznávám, že to není moje oblíbená činnost, ale třeba to bude nutné.
Ještě chci zdůraznit jednu věc, která zřejmě haldě lidí nedochází.
Toto forum je bezplatné a má na něj přístup kdokoli. Vlastní ho nicméně OS HC, z jehož peněz se provoz platí. Když se pak do adminů naváží nečlen, který pro vznik a provoz stránek vůbec nic neudělal, přijde mi to poměrně chucpe, jak by řekli Židé.
A co je to vlastně chucpe? Chvíle hledání mi vynesla tuto trefnou definici: "Chucpe" je ona vzácná vlastnost, kterou oplývá člověk, jenž zabil svou matku i otce, a pak se vrhne k nohám porotě a prosí o milost, protože je sirotek.
A ještě jedna, taky povedená: "Chucpe má ten, kdo se vám vydělá na práh domu a potom zaklepe a požádá o toaletní papír."
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:41   Citovat  

mozna ze by nebylo od veci inzeraty zamknout a dovolit prispevek do nej, pouze inzerentovi. pripadne pripominky k inzeratu by se eventualne dali resit pres jednoho z moderatoru. pripominkou nemyslim komentar k cene, ale napriklad zkusenost s prodavajicim, nebo pripadne varovani pred koupi z toho a toho duvodu, ke kteremu musi mit dotycny dukaz. pak inzeraty dopadaj jako kdyz cruiser inzeroval targu a dalsi 4 lidi se s nim zacli v inzeratu hadat a hazet spinu jeden na druhyho kvuli soucastce. opravdu uz sem byl parkrat rozhodnuty ze sem prestanu chodit(vim ze by to zadna ztrata pro cleny nebyla) ale uz sem byl proste tak otraveny z ruznych slovnich prestrelek a konfilktu... obdivuju vas moderatory a adminy ze ste se na to jeste nevyprdli. musite ty hondy fakt milovat kdyz trpite jejich majitele....
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:44   Citovat  

Winie: jsem rad ze jsi to napsal, protoze me stve to same!!! komentovat neco co nekdo prodava je proste neslusne.. a presne za tohle jsem dal i minus Dronemu, ktery reagoval na muj prodej obleceni a navic je to moderator.. Rozhodne to nebylo za varovani, ktere mi dal nekdo jiny a ja to vedel, neb mi poslal SZ je to dobrý Bohuzel to minus bylo spatne nacasovano z duvodu ze je jen jedno za den a ja dva dny pred daval plusy lidem co si to zaslouzi vice Smutný to jsem zpackal, to priznavam..

666: vsechny hadky stranou..vzdyt ja ti i psal ze dekuju za ty "prinosy" a ze to je super a vazim si toho co delas ackoliv jsi cerstve po moto-nehode.. A jak jsi videl, kdyz Drone zacal radit, uz jsem nereagoval vubec (kdyz pominu nahlaseni ze je vulgarni) vzal jsem si hodne k srdci a tohle nedorozumneni mi opravdu mrzi přátele Pokud je mozne prinosy "smazat"..jsem ochoten to vse nechat byt, smaz je Dronemu (ikdyz jak rikam, dostal to za neco uplne jineho) a i me osobe je to dobrý přátele Ber to jako vstricny krok k urovnani sporu.. Samozrejme varovani mi ponech, to si plne s Beruskou zaslouzime, ikdyz to slovo opravdu bylo synonymum k nadavat je to dobrý a beru ho jako uplne normalni stejne jako kdyz vidim exkrement, tak rikat tomu exkrement, tak si ukroutim jazyk.. je to dobrý
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:48   Citovat  

Minor napsal:
Máš pravdu.
Bohužel realita je taková, že když někoho potrestáš, napomeneš atd., tak nejen, že neuzná chybu, ale ještě ti vynadá, co si to dovoluješ. Ty mu pak musíš zcela zbytečně vysvětlovat, že některá slova opravdu patří mezi vulgární a vznikne z toho série SZ, které člověku jen a jen ubírají čas a ohlodávají nervy.
Lidi, uvědomte si, že moderátoři a admini nejsou drábové a že by měli zasahovat jen v nejnutnějším případě. Vaše příspěvky o vás vypovídají víc, než si umíte představit.
Řešením by byla větší rozvaha a zdrženlivost členů, ale to asi zůstane jen u mého zbožného přání.
Pak by tedy musela nastoupit represe, zamykání témat, trestání, zákazy vstupu atd. Přiznávám, že to není moje oblíbená činnost, ale třeba to bude nutné.
Ještě chci zdůraznit jednu věc, která zřejmě haldě lidí nedochází.
Toto forum je bezplatné a má na něj přístup kdokoli. Vlastní ho nicméně OS HC, z jehož peněz se provoz platí. Když se pak do adminů naváží nečlen, který pro vznik a provoz stránek vůbec nic neudělal, přijde mi to poměrně chucpe, jak by řekli Židé.
A co je to vlastně chucpe? Chvíle hledání mi vynesla tuto trefnou definici: "Chucpe" je ona vzácná vlastnost, kterou oplývá člověk, jenž zabil svou matku i otce, a pak se vrhne k nohám porotě a prosí o milost, protože je sirotek.
A ještě jedna, taky povedená: "Chucpe má ten, kdo se vám vydělá na práh domu a potom zaklepe a požádá o toaletní papír."

Toto je bohužel normální v tomto státě. Asi by možná nebylo od věci, to přestat řešit, ale opravdu, ať už se jedná o kohokoliv a v případě nutném rovnou bez vyzvání zasáhnout a zbytečně s někým neřešit! Pravidla jsou dána.
A neříkejte mi, že to nejde, protože by lidé začali brblat, že se jim to nelíbí? Tak ať, klidně, ať sem přestanou chodit, přispívat, budou OFFTopicovat, tak BAN, šup a bude po srandě. Jestliže na jedné straně může někdo porušovat pravidla tak na straně druhé je někdo bude hlídat, a to bez zbytečné řešení proč a jak.

Proti anarchii jedině represe. Tak navrhuji zkusit chvíli vydržet a pokud se to nezlepší, tak rovnou "střílet bez vyzvání" ...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:52   Citovat  

gizmi napsal:
Winie: jsem rad ze jsi to napsal, protoze me stve to same!!! komentovat neco co nekdo prodava je proste neslusne.. a presne za tohle jsem dal i minus Dronemu, ktery reagoval na muj prodej obleceni a navic je to moderator.. Rozhodne to nebylo za varovani, ktere mi dal nekdo jiny a ja to vedel, neb mi poslal SZ je to dobrý Bohuzel to minus bylo spatne nacasovano z duvodu ze je jen jedno za den a ja dva dny pred daval plusy lidem co si to zaslouzi vice Smutný to jsem zpackal, to priznavam..

jenze o par radku vejs sem napsal ze to forum o autech. a pak se tu obevujou inzeraty. jako prodam kosily nebo kratasy. to sem proste nepatri. meli by se tu resit veci kolem aut vsech znacek. vim ze tu vec proste dotycny chce prodat, ale na to jsou inzertni servery. to ze sem nekdo obcas hodi inzerat typu daruji monitor tak to jo. to je pomoc clenum fora, ale jak by se ti libilo kdyby zacal zemi misto auto z uk tahat obleceni a prodavat tu hadry. Ja osobne bejt admin, nebo moderator, tak tyto inzeraty s oduvodnenim ze to sem neptari rovnou mazu. (tvuj spor s dronem sem nesledoval a nevim o co se jedna a uprimne je mi to i jedno)
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:56   Citovat  

offtopic
Ctu kus a asi budu muset necist forum, pac posledni dobou nachazim svou novou radost a to i ve foru
Jsem desperat, jsem zlej a dela mi to dobre

Proste je tu az moc dobra a potrebuje to trochu stavy z druhe strany. A to bude moje parketa, pac mi to dela dobre. Asi nove nalezene uchylka.
A ted si jdu zakladat na varovani.
Budte nemilosrdni
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.5.2009 , 23:57   Citovat  

Winie: no asi mas pravdu.. konec-koncu s hadrama jsem to asi odstartoval JA tim ze otec zpackal velikosti a me bylo lito to nechat lezet kdyz to nekomu udela radost ... pravda - necekal jsem ze se tu zacnou po me prodavat i nosene veci :o) Na druhou stranu kolik tech veci tady bylo? 3 za rok? Ja tu koupil od M@jka trebas super stojanky na CD a zarizovat byt, tak nejaky nabytek od lidi co to nabizi za par korun taky vezmu..Nejsme jen hondari, ale lide co maji i jine potreby.. Takze je to dvojsecne.. přátele
   Návrat  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 7:32   Citovat  

Minor napsal:

Těch, kterých se to hlavně týká se sem ani nekouknou - bohužel. Ti mají jiné témata.
Jak už tu někdo napsal, že vlastně na některé téma ani nekouká, protože se netýká aut ( nebylo to tak doslova), tak oni zase nechodí na tyto. Opravdu z některých hloupích topiců je mi smutno. Stále se snažím to omlouvat tím, že bych možná byl stejný před těma 10 lety, ale to nepomáhá.
   Návrat  
maryo je teď offline  maryo
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 7:47   Citovat  

Ja bych navrhoval do poslednich temat zahrnout jen veci co se tykaji aut... A ty ostatni nechat jen dole... Kdyz vam ty OTcka tolik vadi...
   Návrat  
-toyo- je teď offline  -toyo-
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 8:15   Citovat  

myslim ze to tady funguje zatim docela dobre,nektera temata sou fakt o ho.ne ,ale to bylo a bude vzdy.Nekteri co tady na to nadavaji tak tam prispivaji taky,pak to nechapu. meetallll
   Návrat  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 9:14   Citovat  

Winie napsal:
mozna ze by nebylo od veci inzeraty zamknout a dovolit prispevek do nej, pouze inzerentovi. pripadne pripominky k inzeratu by se eventualne dali resit pres jednoho z moderatoru. pripominkou nemyslim komentar k cene, ale napriklad zkusenost s prodavajicim, nebo pripadne varovani pred koupi z toho a toho duvodu, ke kteremu musi mit dotycny dukaz. pak inzeraty dopadaj jako kdyz cruiser inzeroval targu a dalsi 4 lidi se s nim zacli v inzeratu hadat a hazet spinu jeden na druhyho kvuli soucastce. opravdu uz sem byl parkrat rozhodnuty ze sem prestanu chodit(vim ze by to zadna ztrata pro cleny nebyla) ale uz sem byl proste tak otraveny z ruznych slovnich prestrelek a konfilktu... obdivuju vas moderatory a adminy ze ste se na to jeste nevyprdli. musite ty hondy fakt milovat kdyz trpite jejich majitele....

NJN A nedal si říct a nedal... Proto jsem požádal Minora o smazání offtopic a lock. Tím mu také děkuji. Nevím, jestli ta funkce přínos +/- byla rozumná volba, jen já tam mám dvě mínus právě od Lukase, s popisem zloděj. Někdo se jeden den špatně vyspí a hned jste lump. Úsměv Jinak mám tohle forum moc rád a chválím práci adminů a moderátorů! OK

I když za větu: "To si ze mě děláš prd..." jste si to varování mohli odpustit... Velmi šťastný
   Návrat  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 9:58   Citovat  

Cruiser napsal:
I když za větu: "To si ze mě děláš prd..." jste si to varování mohli odpustit... Velmi šťastný

já dostal za menší prohřešek Hihi

Jinak tedy souhlasim s Váma OK řeší se tu už i uplně nesmyslný věci občas :c) chtělo by to tu chat
ať si tam každej pokecá místo tolika otčkovejch topiců :c)
   Návrat  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 10:11   Citovat  

sososo napsal:
já dostal za menší prohřešek Hihi

Jinak tedy souhlasim s Váma OK řeší se tu už i uplně nesmyslný věci občas :c) chtělo by to tu chat
ať si tam každej pokecá místo tolika otčkovejch topiců :c)

Chat je uuuplne dole na indexu fora uz nakej ten patek viz. CHAT BOX Tak ho muzete zacit vyuzivat.
   Návrat  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 10:22   Citovat  

drone napsal:
Chat je uuuplne dole na indexu fora uz nakej ten patek viz. CHAT BOX Tak ho muzete zacit vyuzivat.

Tak to koukám! to vidím prvně Velmi šťastný no o to větší váhu má tento topic Tak to valím bulvy přátele
   Návrat  
alicante je teď offline  alicante
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 10:26   Citovat  

georgo napsal:
Těch, kterých se to hlavně týká se sem ani nekouknou - bohužel. Ti mají jiné témata.
Jak už tu někdo napsal, že vlastně na některé téma ani nekouká, protože se netýká aut ( nebylo to tak doslova), tak oni zase nechodí na tyto. Opravdu z některých hloupích topiců je mi smutno. Stále se snažím to omlouvat tím, že bych možná byl stejný před těma 10 lety, ale to nepomáhá.

Jakto? Ja jsem sem kouknul.. Velmi šťastný Je to samo predevsim web o autech, resp o Honda , o tom zadna. Jo, jenze vsechno je relativni. Uznavam, ze treba tema s nazvem "prsiiii" neni zrovna high-endove (a mam tam par prispevku, a co ?!) a je pravda, ze nekdy to vypada jako chat, ale tak proste je to o setkavani lidi..a tak to je. Zregulujte to a bude tu nuda, nepohne se tu listecek, jsou taky lidi, kteri si prectou celej topic o autech a pak si prispejou k nejaky ptakovine, no a co? Me treba zas silne nebavi topicy typu "Novy VW ... neco .. co na nej rikate?", o nicem zzzzzzz , kdyz me to bude zajimat, prectu si new Automobil revue nebo recenzi jinde, tady je to podle me vetsi blato nez kdyz si tu Hondar postne par fotek nejakych Honda buchet .. pifko
   Návrat  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 10:49   Citovat  

tak tak, podle mě se sem podívá hodně lidí, jako třeba i na témata týkajících se aut, a jak řekl alicante, napíšou nějakej blaf do jinýho vlákna...
   Návrat  
Luther je teď offline  Luther
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 11:37   Citovat  

Nevim, jak to maji ostatni, ale na HC chodim predevsim proto, ze to je kvalitni server o Hondach a o vecech bezprostredne s nimi spojenymi.

Nerikam, ze je nutny se drzet striktne aut, ale pokud si chci psat o vsem moznym, asi by bylo rozumny se regnout spis na libimseti.

Co se tyka moderatoru a administratoru, kazdej trosku soudnej clovek si jejich prace vazi a nezamysli se nad tim, jesti jsou jejich zasahy spravedlivy a kde me jak odrbali. S velkou navstevnosti a poctem prispevatelu trpi uroven kazdyho fora, urcita hierarchie je proste nutnosti.
   Návrat  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 12:08   Citovat  

[quote="alicante"]Jakto? Ja jsem sem kouknul.. Velmi šťastný

Velmi šťastný Velmi šťastný jo jo nikoho jsem nejmenoval a taky nehážu vechny témata do jednoho pytle. přátele
jak si třeba psal "pršíííí" tam už vím o co asi go Velmi šťastný . Víc mě mrzí když je téma jakoby neutrální ani teda ne moc o hondách..... říkám si tak se aspoň kouknu co mají za jiné zajmy nebo koníčky ..... a tam se na tři stránky 2 3 kousky dohadují a ukazují své ega .... no znáte to. Ale jo asi to k tomu patří. Jen když nemám moc času tak mě to zvedne ze židle, že jen vyzobáváním toho užitečného člověk ztratí více času.
Třema téma kdo maluje .... mě absolutně nevadí.
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 27.5.2009 , 15:55   Citovat  

"Chucpe" ...včera jsem asi půl hodiny dumal nad tím,jak ten úkaz pojmenovat,definovat a nic,co by bylo 100% trefné mě nenapadlo.Tohle je přesný OK
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Administrátoři a moderátoři
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina