Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Noční závod Honday 2012
Fórum: Závody a sprinty
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
Hondza je teď offline  Hondza
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.7.2012 , 14:36   Citovat  

Díky pořadatelům za super noční závod, i když ve zkrácené podobě Úsměv
Příště budeme spěchat pomaleji, ale ty tři sloupky jsme fakt nemohli najít, ač jsme je hledali dlouho i o kilometr dál Velmi šťastný

Zajímalo by mě, kolik lidí poznalo horní uložení tlumiče?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
master88 je teď offline  master88
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.7.2012 , 14:45   Citovat  

imho bych příště dal za nezodpovězené nebo špatné odpovědi víc trestných minut, aby to bylo více o znalostech než o čase... jinak cajk, konečně jsem se taky v něčem umístil celkem slušně pořádnej výtlem

caltiger nás vodila po kraji naprosto nádherně... ITR funguje v jejich rukách moc dobře i na mokru a srnek jsme potkali také dost..

nejlepší scéna byla u betonových patníků, které jsme nakonec našli, marty a caltiger je obhlíželi a já byl odsouzen k tomu navigovat ze zadních sedaček a moc nelézt ven (z ITR se blbě leze a všecko bych tak na tom mokru umazal)... chvíle ohledávání a že prej tam nic není... a když už jedem z5 do stanoviště říkám a koukali ste se i do zádu že jo?... ne.. ale tam určitě nic nebude... mám se vrátit? ne... Je to tam. a pak jsme se samozřejmě dozvěděli, že tam byly fosforeskující šipky, no toto pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
sunnx je teď offline  sunnx
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 31.7.2012 , 15:24   Citovat  

Škoda že jsme to naposlední chvíli odpískali, moc sem se těšil, ale acco se porouchalo a druhé nebylo mé a bez podpůrných sistémů se majiteli nechtelo v dešti jet. Tak snad příští rok NZ NAZDAR VTEC
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.7.2012 , 15:30   Citovat  

sunnx napsal:
sYstémů
   Návrat  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 31.7.2012 , 21:17   Citovat  

master88 napsal:
imho bych příště dal za nezodpovězené nebo špatné odpovědi víc trestných minut, aby to bylo více o znalostech než o čase... jinak cajk, konečně jsem se taky v něčem umístil celkem slušně pořádnej výtlem

caltiger nás vodila po kraji naprosto nádherně... ITR funguje v jejich rukách moc dobře i na mokru a srnek jsme potkali také dost..

nejlepší scéna byla u betonových patníků, které jsme nakonec našli, marty a caltiger je obhlíželi a já byl odsouzen k tomu navigovat ze zadních sedaček a moc nelézt ven (z ITR se blbě leze a všecko bych tak na tom mokru umazal)... chvíle ohledávání a že prej tam nic není... a když už jedem z5 do stanoviště říkám a koukali ste se i do zádu že jo?... ne.. ale tam určitě nic nebude... mám se vrátit? ne... Je to tam. a pak jsme se samozřejmě dozvěděli, že tam byly fosforeskující šipky, no toto pořádnej výtlem

Ono musis prihlednout k tomu, ze nocni zavod, jak jste ho nakonec jeli byl hodne provizorni zalezitost. Trasa byla o polovinu kratsi, hlidky s ukoly vubec nevyjely... Ono by to v pripade puvodni verze vypadalo uplne jinak.
Takze bych vas rad poprosil o schovivavost.

Pristi rok to poradne vysperkujeme, pripravime suchou i mokrou variantu a budete koukat Úsměv
Uz se na to tesim Úsměv
   Návrat  
žížalka je teď offline  žížalka
PříspěvekZaslal: 31.7.2012 , 21:29   Citovat  

Hondza napsal:
Díky pořadatelům za super noční závod, i když ve zkrácené podobě Úsměv
Příště budeme spěchat pomaleji, ale ty tři sloupky jsme fakt nemohli najít, ač jsme je hledali dlouho i o kilometr dál Velmi šťastný

Zajímalo by mě, kolik lidí poznalo horní uložení tlumiče?

pokud si pamatuju dobře,jak jsem to zapisovala,tak poznala jenom posádka č.11 Cruiser Úsměv
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 8:11   Citovat  

Můj komentář jezdce, který jich už pár odjel.

1 - Nejezdit podle navigace (každý máme jinou a my jsme díky tomu první vesnici vůbec nenašli, respektive našli ale někde v krkonoších). Pokud chcete jet podle mapy, navrhuju příště pro všechny vytisknout mapu na A4 a tím mají všichni stejné podmínky.

2 - Dále pak ke zjišťování nevybírat veřejné objekty jako je koloniál. Paní na nás koukala jak na zloděje, když sem se tam přihrnul s baterkou.

3 - nebezpečné úseky vyznačit (pozor zatáčky apod.)

3 - jasně specifikovat úkoly. Ne jeďte tady dozadu, tam bude to a to a co tam je. Ale jeďte 4km a na sloupech něco je. A když mám něco někde hádat, je potřeba hned říct tady máš X předmětů, na každý máš 3 pokusy a ne když začnu střílet doměnky tak najednou vyhrknout no neuhodl můžeš jen 3x. Další je výběr předmětů. Příště volit předměty z Hondy. V životě jsem viděl rozebraný jen jedno auto a to byl motor focusu když bouchnul. Kdežto nějakou Hondu už sem i rozebranou viděl Cool a tak nějak se to hodí...

4 - jízda podle intineráře. Jako spolujezdec sem se nudil až usínal. Protože jediná moje náplň byla vylézt, opsat zalézt. Jízda podle intineráře je zábavnější, trasa může být kratší, protože člověk hlídá každý patník, přepočítává kilometry, hledá orientační body a dají se v něm označit nebezpečné úseky. Protože i když jde o závod, tak jde hlavně o bezpečnost.

5 - příště připravit mokrou variantu závodu. Tak aby se narychlo nemuselo něco předělávat. To znamená znalostní úkoly co se dají vyplnit v autě třeba. Tím pádem nebude potřeba nic předělávat a rušit. Noční závod je to pro mne nejlepší na sobotním programu (a nejen pro to, že ostatního se z organizačních důvodů nemůžu zůčastnit).

6 - pokud by ste chtěli ukázat jak se děla intinerář, můžu Vám to ukázat není problém.

Mým příspěvkem nekritizuju, jen dávám body k zamyšlení. Protože pár závodů sem jel a troufnu si říct, že mohu dát cenou radu. A upřímně říkám, pokud bude závod v koncepci jaké byl, tak pro mne není vůbec atraktivní. Jezdit podle GPS můžu celé víkendy.

Tak a teď se Prcek se CJ urazí a je to v háji.

PS: děkuji za noční závod a věřím, že ten další bude super. OK
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 9:39   Citovat  

crxmann napsal:

3 - jasně specifikovat úkoly. Ne jeďte tady dozadu, tam bude to a to a co tam je. Ale jeďte 4km a na sloupech něco je. A když mám něco někde hádat, je potřeba hned říct tady máš X předmětů, na každý máš 3 pokusy a ne když začnu střílet doměnky tak najednou vyhrknout no neuhodl můžeš jen 3x. Další je výběr předmětů. Příště volit předměty z Hondy. V životě jsem viděl rozebraný jen jedno auto a to byl motor focusu když bouchnul. Kdežto nějakou Hondu už sem i rozebranou viděl Cool a tak nějak se to hodí...

Hah no, ložisko spojky a žhavící svíčka z koncernového dieselu a silentblok stabilizátoru z Mondea ... to mě dost zaskočilo na HONDAy Ble
   Návrat  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 9:42   Citovat  

pro nás jakožto čistě holčičí posádku to byl celkem nerozlousknutelncej oříšek... Smutný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 9:44   Citovat  

CJMonty napsal:
Ono musis prihlednout k tomu, ze nocni zavod, jak jste ho nakonec jeli byl hodne provizorni zalezitost. Trasa byla o polovinu kratsi, hlidky s ukoly vubec nevyjely... Ono by to v pripade puvodni verze vypadalo uplne jinak.
Takze bych vas rad poprosil o schovivavost.

Pristi rok to poradne vysperkujeme, pripravime suchou i mokrou variantu a budete koukat Úsměv
Uz se na to tesim Úsměv

myslel jsem si to, že to bylo okleštěné a proto hlavní roli spíš hrál čas je to dobrý věřím tomu že za sucha by to byl klasicky hardcore Velmi šťastný třeba rok 2010 se mi vyloženě líbil, kdy se na stanovištích řešilo zda umíme resuscitovat, zdali známe povinnou výbavu atd.

jinak co se týká těch dílů tak jsem byl taky překvapenej u posledního což byl myslím díl ze stabíku, kterej jsem na H nikdy neviděl, ale v pohodě, každej NZ je o znalostech v nějakym jinym oboru, každopádně jízda dle itineráře je super, co se týče NZ doporučuju zajet na Vysočinu když pořádá Mega s Hifilem svojí orientační soutěž, to je naprostá pecka je to dobrý
   Návrat  
Hondza je teď offline  Hondza
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:16   Citovat  

master88 napsal:
myslel jsem si to, že to bylo okleštěné a proto hlavní roli spíš hrál čas je to dobrý věřím tomu že za sucha by to byl klasicky hardcore Velmi šťastný třeba rok 2010 se mi vyloženě líbil, kdy se na stanovištích řešilo zda umíme resuscitovat, zdali známe povinnou výbavu atd.

jinak co se týká těch dílů tak jsem byl taky překvapenej u posledního což byl myslím díl ze stabíku, kterej jsem na H nikdy neviděl, ale v pohodě, každej NZ je o znalostech v nějakym jinym oboru, každopádně jízda dle itineráře je super, co se týče NZ doporučuju zajet na Vysočinu když pořádá Mega s Hifilem svojí orientační soutěž, to je naprostá pecka je to dobrý

Hodně podobnou tyčku stabilizátoru má třeba CRX, c4g, c5g... Ví se z čeho byl ten palec? Ten mě přišel dost atypickej, ale znám jenom ten ze Š120 a Hondy. Velmi šťastný

Souhlasím, orientačka na Vysočině s mapou kde některé cesty chybí a některé naopak přebývají je hodně luxusní. je to dobrý
   Návrat  
Kitty je teď offline  Kitty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:36   Citovat  

Jo jako uhodnout ty dily bylo sileny, vypadalo to jako kovouvej kruh (pripominalo mi to takovou nasadku kterou se davaj vicka na sklenice pri zavarovani Velmi šťastný ) pak nejakej hrebikosroub s matkou (prej ze zapaovaci svicka Velmi šťastný) a pak nejakej kus kovu s vystupkama a dirkama Velmi šťastný to je jako kdybychom dali s holkama chlapum sestrojit uzdu od kone a sedlo nejlepe westernove a pak kone nasedlat Velmi šťastný asi tak nejak mi to prislo

Ale na druhou stranu jsme se s holkama fakt bavili a ostatnim protahli cestu protoze vsechny srny a kocky na silnici jsme jako prvni schytali my a ostatni uz meli celkem volnou cestu Velmi šťastný a nejlepsi hlaska ridice "holky ja se bojim" OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:41   Citovat  

pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem kdy jsem tohle zahlásila? Velmi šťastný
   Návrat  
Kitty je teď offline  Kitty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:48   Citovat  

LadyImagine napsal:
pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem kdy jsem tohle zahlásila? Velmi šťastný

nekde mezi dvema vesnicema kdyz jsme projeli kolem prvni ci druhe srnky, ze silnice se vyparovala para a prselo takze nebylo pomalu videt kde je silnice Velmi šťastný a pak chvili na to jsi zahlasila ze jsi myslela ze mame jet po te modre oznacene silnici na navigaci a zjistili jsme ze trasa je znacena bilou barvou takze jsme najeli na blbou cestu Velmi šťastný

Priste musime vzit kamerku nebo neco a nahravat to pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:50   Citovat  

Jo, to bylo jak jsme couvaly a já viděla úplný kulový pořádnej výtlem pořádnej výtlem no co, ale přežily jsme to Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:51   Citovat  

chyba byla časově asi to nejet z Mnichova Hradiště do Březnice po dálnici, jelikož tam byste nahnali tu ztrátu z toho hledání koloniálu Bueee, holt příští rok no je to dobrý

každopádně by to určitě vypadalo uplně jinak kdybychom jeli komplet NZ jak to měli organizátoři připravené, ale to počasí na to nebylo Bueee
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:54   Citovat  

Master88: proto příště budem mít i mapu a pořádnou navi (ted jsem měla půjčenou a měla jsem z ní akorát nervíky... ) ale co, hlavní je, že sranda byla Úsměv Úsměv Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 10:57   Citovat  

LadyImagine napsal:
Master88: proto příště budem mít i mapu a pořádnou navi (ted jsem měla půjčenou a měla jsem z ní akorát nervíky... ) ale co, hlavní je, že sranda byla Úsměv Úsměv Úsměv

po zkušenostech z roku 2010 už s navi nikdy... letos jsme jeli s mapou a baterkou (já) a mapou v telefonu (marty) a já říkal kam jet a márty potvrzoval, což bylo ideální je to dobrý
   Návrat  
Prcek je teď offline  Prcek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 12:14   Citovat  

Já naopak Pepo tvoji kritiku beru a přijímám, je to teprve v pořadí můj druhej závod, co jsme tentokrát vymysleli ve dvou, a mouchy se budem snažit doladit, a že jich je Velmi šťastný K úkolu co byl u Foxe, bohužel ani já sem netušil, že se nebude jednat o díly z Hondy, nechal sem to na jeho uvážení, opět, příští rok doladíme. Neboj, rozhodně se neurazim Velmi šťastný Díky za názor
   Návrat  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 13:08   Citovat  

crxmann napsal:
Můj komentář jezdce, který jich už pár odjel.
...

Nevidim nejmensi duvod se urazet. Jak Prcek tak ja jsme zatim delali nocni zavod jednou. Letos jsme to zkusili dat dohromady. Porad jeste sbirame zkusenosti a nez se dostaneme na urcitou uroven bude to chvilku trvat. Tvoje pripominky, jsou presne to co jsme potrebovali, aby jsme to mohli posunout zase o level vejs. je to dobrý
   Návrat  
mega1 je teď offline  mega1
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 20:35   Citovat  

ó, děkujeme za ocenění orientaček na Vysočině Úsměv ale nemůžu srovnávat, protože jsem noční závod jela na HD jen jednou poprvé (před cca 6ti lety) a to ho pořádal někdo jiný.. ale podle úkolů, co mi říkal CJ to mohlo být za sucha úplně jiný - lepší samozřejmě! a akčnější Mrk
navíc co říkala Caltiger, se celou cestu posádka skvěle bavila, takže účel to jistě splnilo OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 20:40   Citovat  

Megí, když už jsme u těch orientaček, kdypak bude další HCV orientačka? Úsměv Se stydím
   Návrat  
mega1 je teď offline  mega1
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 1.8.2012 , 20:43   Citovat  

zas v březnu Mrk / pardon.. offtopic
   Návrat  
Caltiger je teď offline  Caltiger
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.8.2012 , 22:59   Citovat  

Mega1 má pravdu. Úsměv My jsme měli v autě při závodu dost veselo a cestou jsme se nenudili ani trochu, ale dost za to mohlo složení posádky: Marty a Master88, kterým děkuji za super navigátory a i 2.místo. je to dobrý
Jinak chápu, že to bylo kvůli počasí dost očesané a s orientačkou od HCV se to nedá srovnávat, ale i tak to bylo fajn. je to dobrý
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Noční závod Honday 2012
Fórum: Závody a sprinty
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina