Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kategorie úprav v garáži
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 9:56   Citovat  

Zdar,

přidal jsem novou kategorii úprav do garáže pod názvem "náplně", kde můžete dávat různé provozní kapaliny a mazadla a já nevím co ještě HaHaaa

Celkem máme tyto kategorie:

Motor
Převodovka
Podvozek
Brzdy
Interiér
Exteriér
Audio
Pneu
Security
Opravy
Náplně

Kdyby někoho napadla nějaká další rozumná, tak dejte vědět, přidáme je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 9:58   Citovat  

co samotna elektroinstalace
   Návrat  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:13   Citovat  

Úsměv ja bych to spis udelal jinak, myslim ze puvodni zamereni uprav v garazi tak nejak ztraci smysl.

Ja jsem si myslel ze to je o tom aby se videlo kdo ma kolik uprav na aute aby to treba cloveka inspirovalo co vsechno se da udelat ale zda se mi ze to prerostlo v jakousi "honbu za nejvyssim cislem" HaHaaa jako vzdy ze Velmi šťastný a tak tam zacali lidi davat opravy, jako co kde natreli za dubku od kaminku, ze opravili tohle a tamhleto, nebo nejlepe ze tam natahali x dratu v interieru a jeste k tomu daji kazdy drat zvlast podle barvy pořádnej výtlem
To mi uz prijde dost ujety a pak tam vychazeji auta s 40-90ti upravama ktery vlastne nejsou nic moc Úsměv

Aby bylo skutecne videt kdo ma jak moc a dobre upravene auto, spis bych vyhodil kategorii opravy (nebo bych ji nechal ale aby se aspon nezapocitavala do uprav), vyhodil bych security protoze by nikoho nemelo zajimat jak ma kdo zabezpeceny auto (aspon ja bych to tam nepsal) a rozhodne bych nezakladal skupiny jako elektro atd Úsměv ani nevim co bych vytunil v elektru, jako ze misto vetraku se ctyrma rychlostma bych dal patou HaHaaa to by spis patrilo do interieru ne? Úsměv akorat to bude svadet pridavat a vydavat za upravy dalsi tahani ruznobarevnych dratu pořádnej výtlem

muj nazor je ze pocet technickych kategorii v garazi by mel byt jednotny s jejich poctem na foru (takze pet) protoze tam to funguje a je to rozvrzene celkem rozumne....
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:29   Citovat  

Preluďáku já myslím, že s tebou ve většině souhlasím. Ale zase si myslím, že je každého věc, co si tam dává ... esi je to honič záznamů, tak je to jeho problém a znepřehledňuje si vlastní auto.

Mě by se třeba líbilo uvádět kompletní přehled servisu auta pro vlastní informaci a když bych chtěl auto prodat, nemusel bych nic psát, jen bych poslal link.
   Návrat  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:44   Citovat  

to sice zneprehlednuje vlastni auto ale odsouva taky ty skutecne upraveny dolu. Ja jsem byl zvykly vstupovat do garaze vyhradne pres "nej auta" a treba tudy odkaz v tabulce peti nej nikdy nebyl coz si myslim neni spravne...

Ale neva je to jen muj pohled jako jednotlivce, at pisou i ostatni Úsměv přátele
   Návrat  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:53   Citovat  

ja teda absolutne souhlasim s edou OK prijde mi taky dost ujety psat ze jsem si natrel bubny na zeleno,ze jsem nalepil novou samolepku apod....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 10:55   Citovat  

Souhlas s Preluďákem. Zabezpečení bych úplně vyhodil.
   Návrat  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 11:44   Citovat  

já bych to nechal tak jak to je je to dobrý já myslim že je na každym co si tam napíše,prezentuje svoje auto néé vaše HaHaaa
   Návrat  
TYPEing je teď offline  TYPEing
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 13:09   Citovat  

eda má pravdu,kategorie uprav v garáži by mělo být spiš jako "tuning" a ne "tuzing" - jako lepičky a blikátka pořádnej výtlem
   Návrat  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 16:01   Citovat  

mam podobný názor s preludakem, sekci security bych odstranil, co třeba když se najde nakej chytrej lapka a bude chodit na H-C a zjištovat jak je to auto zabezpečeny to či ono auto a dle toho si je vybírat na ND naštvanej
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2009 , 16:27   Citovat  

Dalsi duvod proc jsem byl spokojenej vice s "moje honda"...mohl jsem si tam napsat co jsem chtel, melo to vzhled kartoteky, pekne hlavni foto a par dalsich, slo seradit podle ruznych kriterii a nikdo nebyl "lepsi" a "horsi" protoze zadne cislo u uprav nebylo.. Smutný Hledal jsem nekoho? stacilo znat motor a barvu auta..nikoliv nick..proste vse bylo citelnejsi.. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Administrátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2009 , 9:04   Citovat  

Díky za názory, klidně pište dál ... zkusíme se zamyslet nad vytvořením více druhů hodnocení (tuning, styling ...), popřípadě některé kategorie vyřadit z hodnocení ... a možná i přidat nějaké filtry ... ale to až časem, nejprve musím nahodit novej web. je to dobrý
   Návrat  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.4.2009 , 9:12   Citovat  

spíš uvítal kvalitnější vyhledávaní...momentálně zdlouhavé a pracné

ps:a jinak bych to tu zamknul ,každej tu máte jinej názor a ještě se pohádáte(prevence je prevence)
   Návrat  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.4.2009 , 10:47   Citovat  

hoši co se tady o to staráte...nešlo prosím nešlo ,ještě jednou prosím,nešlo by odkaz na chat který je neviditelně dole a mizí při ruzných variací zobrazení stránek přesunout konečně nahorů vedle Zpět nebo do odkazu pod seznam uživatelů(je tam volno) nebo se vám pořád líbí ta blahořečená "přehlednost" nezasÝranost nového webu narozdíl od starého...přeci jen chat je osobnější záležitost než tady ten "vzkazník" ano připadá mi to někdy a někde jako "vzkazník" což je škodo při té práci co tomu věnujete...a bohužel lidská lenost je taková že co není na očích to nehledám,nepíši o každém...dobrá reklama dělá více zákazníků OK co vidím to chci ,vidím li že tam již někdo je nakuknu

ps:a jinak bych to tu zamknul ,každej tu máte jinej názor a ještě se pohádáte(prevence je prevence)
   Návrat  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
PříspěvekZaslal: 16.4.2009 , 18:32   Citovat  

PAKO napsal:
hoši co se tady o to staráte...nešlo prosím nešlo ,ještě jednou prosím,nešlo by odkaz na chat který je neviditelně dole a mizí při ruzných variací zobrazení stránek přesunout konečně nahorů vedle Zpět nebo do odkazu pod seznam uživatelů(je tam volno) nebo se vám pořád líbí ta blahořečená "přehlednost" nezasÝranost nového webu narozdíl od starého...přeci jen chat je osobnější záležitost než tady ten "vzkazník" ano připadá mi to někdy a někde jako "vzkazník" což je škodo při té práci co tomu věnujete...a bohužel lidská lenost je taková že co není na očích to nehledám,nepíši o každém...dobrá reklama dělá více zákazníků OK co vidím to chci ,vidím li že tam již někdo je nakuknu

chat je kostra. potrebuje to dotahnout, ale sou dulezitejsi veci bohužel.
   Návrat  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
PříspěvekZaslal: 16.4.2009 , 18:43   Citovat  

gizmi napsal:
Dalsi duvod proc jsem byl spokojenej vice s "moje honda"...mohl jsem si tam napsat co jsem chtel, melo to vzhled kartoteky, pekne hlavni foto a par dalsich, slo seradit podle ruznych kriterii a nikdo nebyl "lepsi" a "horsi" protoze zadne cislo u uprav nebylo.. Smutný Hledal jsem nekoho? stacilo znat motor a barvu auta..nikoliv nick..proste vse bylo citelnejsi.. je to dobrý

to resila anketa davera, tam jasne vyplýva, že 90% lidi ma opacnej nazor. (tzn Garaž na foru), ktery se ma zde rozvijet. ne opet psat a schazovat, jak je vse spatne. Diky, ze se sdržís komentaru.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Kategorie úprav v garáži
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina