Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311  Další 
Zaslat odpověď

Strana 307 z 311
SlaveZer0 je teď offline  SlaveZer0
PříspěvekZaslal: 19.8.2017 , 18:58   Citovat  

panNedra napsal:
Mám vše co žádáš, ale mám ještě jednoho Accorda takže dám jedině ten šroub pokud je ještě třeba. ☺

Jinak u Civica kdysi jsem ten sroub zlomil taky. Dal jsem tam misto toho inbus ktery mel hlavu presne jako ta dira ve viku a ani naznak uniku oleje kolem tesneni nebo te hlavy sroubu.

Díky za nabídku, šrouby jsem nakonec sehnal z vrakáče za rozumnou cenu, dočasně jsem to nakonec řešil podobně jako ty a fungovalo to taky dobře. Úsměv No kdyby ses nakonec z jakéhokoli důvodu rozhodl prodat ty kliky nebo stahovačku, tak to bych měl zájem stoprocentně. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
isulsten je teď offline  isulsten
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 21.8.2017 , 10:00   Citovat  

Ahonda parťáci, dnes čerstvě najeto viz foto. A smůla s autem se mě neustále drží jak klíště a řešíme s pojišťovnou další smutnou událost, chytla mě bouřka s kroupama velikosti pingpongových míčků a kastle to docela schytala. Snad to nějak rozumně vyřeším. Mějte se.

media-share-0-02-05-e965789d25630e7e33f35204af9db0808aa90be59987b6a74b04eb1d215798dc-885136f5-6e0d-4964-b34d-c471a96dc338.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
media-share-0-02-05-e965789d25630e7e33f35204af9db0808aa90be59987b6a74b04eb1d215798dc-885136f5-6e0d-4964-b34d-c471a96dc338.jpg, 99.69 kB

WP_20170820_05_13_11_Pro.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
WP_20170820_05_13_11_Pro.jpg, 1.38 MB
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.8.2017 , 15:01   Citovat  

Stahovačku nevím no.. vím že u Anglických Hond ty stahovačky docela odchází. Tak se mi moc nechce se takových dílů zbavovat.

SlaveZer0 napsal:
Díky za nabídku, šrouby jsem nakonec sehnal z vrakáče za rozumnou cenu, dočasně jsem to nakonec řešil podobně jako ty a fungovalo to taky dobře. Úsměv No kdyby ses nakonec z jakéhokoli důvodu rozhodl prodat ty kliky nebo stahovačku, tak to bych měl zájem stoprocentně. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 21.8.2017 , 17:44   Citovat  

isulsten napsal:
Ahonda parťáci, dnes čerstvě najeto viz foto. A smůla s autem se mě neustále drží jak klíště a řešíme s pojišťovnou další smutnou událost, chytla mě bouřka s kroupama velikosti pingpongových míčků a kastle to docela schytala. Snad to nějak rozumně vyřeším. Mějte se.
To je radost Smutný Mas to pojistene havarijne predpokladam, kdyz to resis s pojistovnou. Bueee Krasny najezd.
   Návrat  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.8.2017 , 18:31   Citovat  

Ahoj, nevíte kolika W žárovky patří na podsvícení budíků (rychloměr, otáčkoměr) ? Úsměv
   Návrat  
sunnx je teď offline  sunnx
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.8.2017 , 14:19   Citovat  

forever222 napsal:
Ahoj, nevíte kolika W žárovky patří na podsvícení budíků (rychloměr, otáčkoměr) ? Úsměv

Podle ESM 3 Watty
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.8.2017 , 15:24   Citovat  

sunnx napsal:
Podle ESM 3 Watty

Že jsem to rozebral a mam tam jen 1,1w a přijde minto málo ale mam strach dat víc s elektřinou nejsem kamarádVelmi šťastný

EDIT: Tak vážně 3W tak proto mi to svítí tak málo Velmi šťastný Akorát jsem se díval že ty 3w s tou paticí co tam je nejde sehnat. Neví někdo kde? Nebo jen origo honda?
   Návrat  
sunnx je teď offline  sunnx
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.8.2017 , 18:15   Citovat  

Hele já tam mám léčky a pohoda. Už sem to tu psal xkrat.mám to v modrý a je to akorát vidět jen v noci což me staci
   Návrat  
Uroroboros je teď offline  Uroroboros
PříspěvekZaslal: 23.8.2017 , 12:59   Citovat  

Zdravím, sháním levou přední mlhovku na předfacelift A6G. Byl jsem i v Hondě a ani tam mi neporadilim, že už nejdou objednat. Sháněl jsem i po různých vrakovištích, ale zatím stále nic. Nevíte někdo o něčem?

Ještě sháním nepomačkanou kapotu jakýkoliv barvy, ale nejlépe černá B92P, ale to pouze okrajově.

Ať vás VTEC provází! VTEC
   Návrat  
Dave898 je teď offline  Dave898
PříspěvekZaslal: 23.8.2017 , 17:06   Citovat  

Zdarec,

jsem tu novy, koupil jsem Accord TypeR, je to kraska Úsměv

Chtel bych se zeptat, jake byste mi doporucili palivo. V manualu je N98. Dal by se tam popr. nalit i V-POWA 100 nebo MaxxMotion 100 a melo by to nejake vyhody oproti 98?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Stevemaister44 je teď offline  Stevemaister44
PříspěvekZaslal: 24.8.2017 , 10:48   Citovat  

Cau chlapi, muzete me poradit? Vyblikal jsem chyby 71,72,73,74 a snad i 76. Co jsem koukal tak je to podle seznamu chyb nizka komprese na valcich, egr ci co? Znamen to ze mam motor k.o.? Nad 4000 totiz vubec nejede a kdyz jsem zkoušel jet pres 4000, coz uz radsi nedelam, tak kontrolka motoru nekolikrat asi desetkrat zablika a nejede to. Predtim svitila, udelal jsem reset pres baterku a ted zas akorat blika. Diky za rady
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
PříspěvekZaslal: 24.8.2017 , 16:52   Citovat  

Spíš jen pro zajímavost tudy odkaz
   Návrat  
Lumak je teď offline  Lumak
PříspěvekZaslal: 24.8.2017 , 20:12   Citovat  

SaKaL napsal:
Spíš jen pro zajímavost tudy odkaz

Týpka sleduju už dlouho, je vtipnej a vášnivec do aut. Accorda koupil zhruba za 15 tisíc s tím jestli projde britskou stk. Samozřejmě, že by neprošel a oprava by stála zbytečně moc. Tak s tím začal zkoušet kraviny typu, jestli sepne vtec na zpátečce, jestli se dá jezdit na seříznutých pružinách daily a podobně. Tohle byla poslední věc a acc by stejně pak šlo mezi kamarády na vrakoviště. Jedině možná škoda dílů je to dobrý
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 24.8.2017 , 21:14   Citovat  

Lumak napsal:
Týpka sleduju už dlouho, je vtipnej a vášnivec do aut. Accorda koupil zhruba za 15 tisíc s tím jestli projde britskou stk. Samozřejmě, že by neprošel a oprava by stála zbytečně moc. Tak s tím začal zkoušet kraviny typu, jestli sepne vtec na zpátečce, jestli se dá jezdit na seříznutých pružinách daily a podobně. Tohle byla poslední věc a acc by stejně pak šlo mezi kamarády na vrakoviště. Jedině možná škoda dílů je to dobrý

tu mlhovku oplakalo hodni accordistu pořádnej výtlem
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.8.2017 , 17:43   Citovat  

Zdravím, mám ještě jeden dotaz. Potřeboval bych vyklepat střechu a nechce se mi za to dávat velký prachy nějaký firmě. Proto bych se chtěl zeptat jestli víte jak sundat čalounění ze stropu abych ho moc nepoškodil a šlo to poté vrátit zpátky Velmi šťastný a jestli má někdo zkušenosti celkově s takovouhle opravou karoserie?? Budu rád za jakékoliv rady a postřehy Úsměv

Ať vás VTEC provází! VTEC
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.8.2017 , 18:07   Citovat  

Zdravím, dnes jsem měnil kapalinu v posilovači řízení, jelikož jsem po náhodné kontrole zjistil, že kapalina je černá jako bota a neskutečně smrdí. Výměna šla vcelku dobře, systém se úspěšně odvzdušnil, alespoň se mi to tak zdá, hladina je přesně na rysce max. Použitá kapalina samozřejmě originál Honda.

Nicméně při vytočení kol do krajní polohy se vždy těsně přes plným vytočením ozve zabzučení/přeskočení, pokud kola držím vytočená je ticho, jak začnu točit zpět, zase lehce zabzučí a to samé se opakuje při vytočení na druhou stranu. Během otáčení je ticho. Zajímalo by mě zda se jedná o běžný projev, nebo zda může být v systému ještě vzduch, případně zda se nemohlo poškodit čerpadlo během výměny, nicméně na sucho běželo možná vteřinu, maximálně dvě. Postupoval jsem dle servisního manuálu. Zajímá mě to jelikož jsem si zvuku dříve nevšiml, nicméně nikdy jsem se na něj nesoustředil a v autě je téměř neznatelný, tudíž byl možná přítomný i předtím. Díky
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.8.2017 , 9:08   Citovat  

SlaveZer0 napsal:
Zdravím, dnes jsem měnil kapalinu v posilovači řízení, jelikož jsem po náhodné kontrole zjistil, že kapalina je černá jako bota a neskutečně smrdí. Výměna šla vcelku dobře, systém se úspěšně odvzdušnil, alespoň se mi to tak zdá, hladina je přesně na rysce max. Použitá kapalina samozřejmě originál Honda.

Nicméně při vytočení kol do krajní polohy se vždy těsně přes plným vytočením ozve zabzučení/přeskočení, pokud kola držím vytočená je ticho, jak začnu točit zpět, zase lehce zabzučí a to samé se opakuje při vytočení na druhou stranu. Během otáčení je ticho. Zajímalo by mě zda se jedná o běžný projev, nebo zda může být v systému ještě vzduch, případně zda se nemohlo poškodit čerpadlo během výměny, nicméně na sucho běželo možná vteřinu, maximálně dvě. Postupoval jsem dle servisního manuálu. Zajímá mě to jelikož jsem si zvuku dříve nevšiml, nicméně nikdy jsem se na něj nesoustředil a v autě je téměř neznatelný, tudíž byl možná přítomný i předtím. Díky

Asi jsi až tak přesně podle manuálu nepostupoval. Úsměv Radí tam, aby jsi otáčel volantem do krajních poloh právě proto, aby se okruh pořádně odvzdušnil..
Odendej víčko, aby jsi viděl hladinu kapaliny, uvidíš, že bude ještě pěnit, až budeš točit volantem do krajních poloh.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 26.8.2017 , 10:20   Citovat  

piskot napsal:
Asi jsi až tak přesně podle manuálu nepostupoval. Úsměv Radí tam, aby jsi otáčel volantem do krajních poloh právě proto, aby se okruh pořádně odvzdušnil..
Odendej víčko, aby jsi viděl hladinu kapaliny, uvidíš, že bude ještě pěnit, až budeš točit volantem do krajních poloh.

Podle manuálu jsem postupoval, volantem jsem kroutil ze strany na stranu snad dvacetkrát, nicméně ještě večer dělalo čerpadlo zmíněné zvuky. Ale musím říct, že jsi měl pravdu. Velmi šťastný Co jsem teď ráno přišel k autu, tak byla hladina kapaliny o pár mm níž než večer, po nahození a vytočení kol už zvuky zmizely. Večer jsem byl s autem ještě pryč a pak jsem už čerpadlo ani kapalinu nekontroloval, počítám že tam byl vzduch kterému se zkrátka nechtělo ven a po večerní jízdě se to uvolnilo, takže z mojí strany zbytečná panika. Velmi šťastný Každopádně díky.
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2017 , 20:12   Citovat  

Ahojte, potřebuju radu než budu rozebírat dveře. Děje se mi s centrálem to, že zamknu. A doopravdy se zamknou všechny dveře krom řidičových. Když pak chci odemknout. Řidičovy jsou samozřejmě odemklé, druha strana se celá odemkne, ale zadní dveře za řidičem se už neodemknou. Ve zkratce, cela práva strana šlape jak hodinky.
A leva strana ve předu nic a vzadu nejde odemknout. Na co kouknout? Cím by to mohlo být?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2017 , 20:19   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Ahojte, potřebuju radu než budu rozebírat dveře. Děje se mi s centrálem to, že zamknu. A doopravdy se zamknou všechny dveře krom řidičových. Když pak chci odemknout. Řidičovy jsou samozřejmě odemklé, druha strana se celá odemkne, ale zadní dveře za řidičem se už neodemknou. Ve zkratce, cela práva strana šlape jak hodinky.
A leva strana ve předu nic a vzadu nejde odemknout. Na co kouknout? Cím by to mohlo být?

Ahoj, podle mě motorky, vepředu je KO vzadu před smrtí, jelikož má silu na to aby zapadl dolů ale nemá sílu na vytlačení nahoru.
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2017 , 20:37   Citovat  

Dva naraz? hmmm a to je běžná závada? Nebo jenom tip? Tak to tedy kuchnu a vyzkouším. Mimochodem všechny jsou stejné? Nebo každé dveře mají specifický motorek?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2017 , 22:01   Citovat  

Jak píše forever...tohle můžu potvrdit ze civica. Odešly 3 během 14 dní...když bylo teplo, tak nějak fungovaly, jakmile bylo chladněji, šlo to ztuha a motorek to neutáhl na jednu stranu. Na předku budou se senzory, protože to reaguje na klíček/kolíček.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.8.2017 , 5:15   Citovat  

Každý dveře mají jiný zámek, motorek uvnitř je asi stejný, to si nejsem jistý, ale rozhodně je jiné tělo (jiný tvar a umístění ve dveřích) a taky záleží jestli máš funkci superzamykání nebo ne, to by byl konektor navíc a jiný vnitřek motoru řidičových dveří. Jinak žádná čidla nemají, to řídí multiplex přes spínače dveří.
V předních jsou napříč hned u zámku a v zadních jsou podél víc v prostoru dveří.
Nedávno jsem řešil stejný problém a taky mi odešli oba motorky najednou na pravé straně. K zadnímu je dobrý přístup, stačí odtáhnout tapec na zadní straně, u předních je to horší. Koukal jsem, že se musí vyndat i okno s vedením stahovaček, jinak ten motor nevytáhneš (možná se pletu a půjde to snažím způsobem, kdyžtak dej vědět Úsměv). Ještě než bych je měnil, tak bych je jednoduše proměřil multimetrem na konektorech od motorků, třeba je problém někde v kabelech, ale pravděpodobně jsou to ty motorky. Já jsem motůrky kupoval na bazoši, ale koukal jsem a už je tam nemá. Tak hodně štěstí, vím jak je nepříjemné když nefunguje centrál Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.8.2017 , 18:45   Citovat  

Ahoj. Za prvé bych se rád zeptal, zda je normální, že v případě kdy stojím na místě, motor běží na volnoběh a začnu zatahovat okýnko, případně pustím klimu nebo zkrátka jakkoli zvýším odběr, tak mírně pohasnou světla? Nic drastického postřehl jsem to náhodou, jen uvažuju zda je tohle zakolísání v normě, nebo je problém s alternátorem, po proměření se mi zdá, že dobíjí normálně. Preventivně jsem se pustil do výměny řemene od alternátoru + serva, což bylo dobře, oba řemeny jsem po sundání vyhodnotil jako téměř mrtvé. Úsměv Nicméně zajímalo by mě, zda nemá někdo radu, jak správně řemeny napnout bez speciálního nářadí?

Původně jsem měl za to, že si označím napínací šrouby v původní poloze a zkrátka vše nastavím tak jak to bylo, nové řemeny jsou bohužel dle značení o 1 a 2 mm delší, navíc byly původní nejspíš vytahané, takže původní nastavení se neosvědčilo. U alternátoru mi řemen s původním nastavením přišel příliš dotažený, naopak u serva už to do původní polohy ani nezarvu, nicméně subjektivně mi řemen přišel volnější a teď mám hrůzu, abych si špatným napnutím neodrovnal kladky. Velmi šťastný
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2017 , 19:06   Citovat  

napínání je jednoduchý Úsměv
jestli máš váhu, tak zkus kolik je prstama tlak 10 kg (jestli ne, tak na dva prsty už přitom docela cítíš bříška Velmi šťastný )
a stejnou silou zatlač v půlce delších stran řemenů
ALTERNÁTOR (v případě klimy) - nový řemen průhyb 5,5 - 7,5 mm (bez klimy 7,5 - 10 mm)
POSILOVAČ - nový řemen průhyb 8,5 - 11 mm

u starých řemenů je průhyb 1,5 až 2 násob
je to dobrý
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.8.2017 , 21:15  Naposledy upravil SlaveZer0 dne 31.8.2017 , 23:45, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

RASTA napsal:
napínání je jednoduchý Úsměv
jestli máš váhu, tak zkus kolik je prstama tlak 10 kg (jestli ne, tak na dva prsty už přitom docela cítíš bříška Velmi šťastný )
a stejnou silou zatlač v půlce delších stran řemenů
ALTERNÁTOR (v případě klimy) - nový řemen průhyb 5,5 - 7,5 mm (bez klimy 7,5 - 10 mm)
POSILOVAČ - nový řemen průhyb 8,5 - 11 mm

u starých řemenů je průhyb 1,5 až 2 násob
je to dobrý

Díky, pokusil jsem se to dotáhnout na předepsané hodnoty, snad se to povedlo i když měřit to není vzhledem k prostoru zrovna sranda. Zdá se že vše běží dobře, jen tedy alternátor i jeho kladka jsou po chvíli chodu dost rozpálené, nejsem si jistý jaká má být provozní teplota, ruku na tom každopádně za chvíli udržím jen těžko. Tak snad to není moc dotažené.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2017 , 23:06   Citovat  

SlaveZer0 napsal:
Díky, pokusil jsem se to dotáhnout na předepsané hodnoty, snad se to povedlo i když měřit to není vzhledem k prostoru zrovna sranda. Zdá se že vše běží dobře, jen tedy alternátor i jeho kladka jsou po chvíli chodu dost rozpálené, nejsem si jistý jaká má být provozní teplota, ruku na tom každopádně za chvíli udržím jen těžko. Tak snad to není moc doražené.

nezkoušel si, bez řemenu, točit s řemenicí na altíku jak jsou na tom ložiska?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 31.8.2017 , 23:45   Citovat  

RASTA napsal:
nezkoušel si, bez řemenu, točit s řemenicí na altíku jak jsou na tom ložiska?

Zkoušel, přišlo mi že ložiska jsou v pořádku, nic nedrhne, nehučí, vůle tam možná byla, ale téměř neznatelná.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.9.2017 , 12:50   Citovat  

SlaveZer0 napsal:
Zkoušel, přišlo mi že ložiska jsou v pořádku, nic nedrhne, nehučí, vůle tam možná byla, ale téměř neznatelná.

tak pak ještě zkouknout, jestli není řemen moc našponovanej a popř. trošku povolit
rozpálený tak, že na něm po chvíli chodu neudržíš ruku rozhodně být nemá Ble
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.9.2017 , 13:33   Citovat  

RASTA napsal:
tak pak ještě zkouknout, jestli není řemen moc našponovanej a popř. trošku povolit
rozpálený tak, že na něm po chvíli chodu neudržíš ruku rozhodně být nemá Ble

Zkusím to trochu povolit a uvidíme. Každopádně se to takhle rozehřeje a pak už je ta teplota konstantní i při jízdě, musel jsem dnes ujet cca 60 Km, v průběhu cesty jsem to kontroloval, nic se nepálí nic nesmrdí, kladka je na dotek pouze teplá, takhle horký je jen alternátor. Ještě ho zkusím jednou komplet přeměřit.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina