Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 402, 403, 404 ... 429, 430, 431  Další 
Zaslat odpověď

Strana 403 z 431
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 15:49   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
no akorat to dle oka je ,ale pres blatnik to uz cumy ,daval bych jsi bacha pre hopy mne si skrtlo o podblatnik i 18x7,5 ET40 225/40 kdyz se prehoupl podvozek ve vyssich racjlostech aby jsi nezratil podblatnik Velmi šťastný ,snizeni mam taky nakych 50+mm.. hold tohle na sportovni svezeni na hrane moc neni ..

musi to byt na svezeni na hranu Úsměv jestli to bude skrtat tak s tim neco vymyslim Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
koty1989 je teď offline  koty1989
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 19:11   Citovat  

Pokud ti to bude škrtat tak už jen udělat něco s odklonem.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 19:38   Citovat  

MattiK napsal:
musi to byt na svezeni na hranu Úsměv jestli to bude skrtat tak s tim neco vymyslim Úsměv

taky abys neskrtal i tim krasnym sirokym kolem ,na takove jezdeni na hrane bych minimalne dodrzel siri disku s pneu dle vyrobce nebo dal pneu jeste sirsi ,treba jako mam ja 225/45 17x7 tam to kolo tak hned nechytnes o silnici a i ta ochrana rantlu funguje jak ma ,ale vzhledem na dizajn kola chapu ,ze tam to moc nejde .. ty kola maj vetsinou hodne maly ET a sire disku je mnohem vetsi jako ma byt ...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 19:41   Citovat  

koty1989 napsal:

to bych moc nedelal ,pak se mu budou blbe sjizdet gumy a po jedne ,dvou sezonach sice z venci bude mit krasnej dezen ,ale vnitrek bude uz na limitu .. ja chapu ,ze to vypada luxusne ,ale je to na ukor trakce ,zivotnosti gum a take podvozku ..
   Návrat  
koty1989 je teď offline  koty1989
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 19:47   Citovat  

Auto má stejně jako sezónní záležitost
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2018 , 21:27   Citovat  

Prosím máte někdo zkušenost se zadním nábojem na sedana? Před rokem jsem objednal SNR,v krabičce přišel náboj NTN Japan,stejně jako byl origo a po roce a zhruba 20 tisících km znovu hučí.Tak nevím jakou značku?
   Návrat  
Acxe je teď offline  Acxe
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 6:53   Citovat  

Mám v levo i v pravo NTN (FAG) už asi 60k a 70k km a zatím v pohodě Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 9:12   Citovat  

koty1989 napsal:

jak rikas Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 9:14   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
taky abys neskrtal i tim krasnym sirokym kolem ,na takove jezdeni na hrane bych minimalne dodrzel siri disku s pneu dle vyrobce nebo dal pneu jeste sirsi ,treba jako mam ja 225/45 17x7 tam to kolo tak hned nechytnes o silnici a i ta ochrana rantlu funguje jak ma ,ale vzhledem na dizajn kola chapu ,ze tam to moc nejde .. ty kola maj vetsinou hodne maly ET a sire disku je mnohem vetsi jako ma byt ...

ale ja mam 225 takze sirku pneu mam stejnou... origo doplnkovy 17" mam a nelibi se mi jak je to kolo utopeny v blatniku a nez abych daval podlozky tak sem objednal kola...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 9:16   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
to bych moc nedelal ,pak se mu budou blbe sjizdet gumy a po jedne ,dvou sezonach sice z venci bude mit krasnej dezen ,ale vnitrek bude uz na limitu .. ja chapu ,ze to vypada luxusne ,ale je to na ukor trakce ,zivotnosti gum a take podvozku ..

na tech mych par km za rok bych to neresil...
ja nevim, ale i pri mym snizeni mam vetsinou ojety spis venky nez vnitrky Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 10:05   Citovat  

MattiK napsal:
na tech mych par km za rok bych to neresil...
ja nevim, ale i pri mym snizeni mam vetsinou ojety spis venky nez vnitrky Úsměv

asi myslis venek gumy jako od ostreho jezdeni na hrane ,ale dezen nemuzesmit mene sjetej jaku uvnitr ,to je naka blbost to mi hlava nebere
i umne vypada predek odproti zadku spis jako do V ,ale predej je rovne a zadek do acka ..

jinak k te gume ,gumy mas stejne siroky ale disk mas predpokladam minimalne o palec sirsi ,tak jsem to myslel..no poznas to sam az po lete budes prodavat odreny kola z ostrych zatacek Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 10:23   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
asi myslis venek gumy jako od ostreho jezdeni na hrane ,ale dezen nemuzesmit mene sjetej jaku uvnitr ,to je naka blbost to mi hlava nebere
i umne vypada predek odproti zadku spis jako do V ,ale predej je rovne a zadek do acka ..

jinak k te gume ,gumy mas stejne siroky ale disk mas predpokladam minimalne o palec sirsi ,tak jsem to myslel..no poznas to sam az po lete budes prodavat odreny kola z ostrych zatacek Velmi šťastný

ano prosim jak sem psal 8,5 je disk... ale "Acka" to nedela... je to tak akorat guma vs disk
   Návrat  
Pablo je teď offline  Pablo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 11:03   Citovat  

Ahoj, na toureru 2003 mi přestala fungovat elektrika 5. dveří, tj. po zavření se nepřitáhnou, nejdou elektricky otevřít a zavřít, auto nejde zamknout dálkovým, protože 5. dveře považuje za otevřené. Na palubce svítí TAIL GATE a znak otevřených pátých dveří. Snažil jsem se hledat nějakou pojistku, co by mohla s 5. dveřmi souviset, ale nenašel jsem, poradíte? Světla ve dveřích fungují (třeba osvětlení SPZ), tlačítko na zavření kufru se mi zdá svítí nějak málo.
Nechal jsem to 2 dny v garáži a vymlátilo mi to baterku (teda už je zralá na výměnu, ale něco tam musí odebírat, možná to osvětlení tlačítka na "nezavřených" dveřích)

Bohužel se bojím, aby to nakonec nebylo
Svolávačky: 1) Tourer do roku výroby 2004 byla svolávací akce a to z důvodu špatného kabelového svazku k elektrickým kufrovým dveřím. Zavada prostě se dveře nedali ani dálkově ani ručně otevřít. Cena nového svazku stojí 14.000,-Kč Jinak elektrikář v Ústí v Hondě to umí opravit sám vyměnou dvou drátků a nějakého relátka.

I když nevím, co je myšleno "nedaly ručně otevřít", to mi jde, ty 5. dveře se chovají prostě jako by tam nebyl zámek a motor na otevírání, tj. zavřu je ručně a nic, nedotáhne je to, otevírat a zavírat ručně normálně jdou.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 11:08   Citovat  

Pablo napsal:
Ahoj, na toureru 2003 mi přestala fungovat elektrika 5. dveří, tj. po zavření se nepřitáhnou, nejdou elektricky otevřít a zavřít, auto nejde zamknout dálkovým, protože 5. dveře považuje za otevřené. Na palubce svítí TAIL GATE a znak otevřených pátých dveří. Snažil jsem se hledat nějakou pojistku, co by mohla s 5. dveřmi souviset, ale nenašel jsem, poradíte? Světla ve dveřích fungují (třeba osvětlení SPZ), tlačítko na zavření kufru se mi zdá svítí nějak málo.
Nechal jsem to 2 dny v garáži a vymlátilo mi to baterku (teda už je zralá na výměnu, ale něco tam musí odebírat, možná to osvětlení tlačítka na "nezavřených" dveřích)

Bohužel se bojím, aby to nakonec nebylo
Svolávačky: 1) Tourer do roku výroby 2004 byla svolávací akce a to z důvodu špatného kabelového svazku k elektrickým kufrovým dveřím. Zavada prostě se dveře nedali ani dálkově ani ručně otevřít. Cena nového svazku stojí 14.000,-Kč Jinak elektrikář v Ústí v Hondě to umí opravit sám vyměnou dvou drátků a nějakého relátka.

I když nevím, co je myšleno "nedaly ručně otevřít", to mi jde, ty 5. dveře se chovají prostě jako by tam nebyl zámek a motor na otevírání, tj. zavřu je ručně a nic, nedotáhne je to, otevírat a zavírat ručně normálně jdou.
Koukal jsi do tematu o 5 dverich, kde se to resi? Promazal jsi zamek a kliku? Zkousel jsi odpojit baterku?odkaz
Napis i tam. Pokud Ti nejde elektrika kvuli prerusenemu kabelu ve svazku do motorku kliky a zamku, tak neotevres. Tobe otevrit jde.
   Návrat  
Pablo je teď offline  Pablo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 12:29   Citovat  

Kendik napsal:
Koukal jsi do tematu o 5 dverich, kde se to resi? Promazal jsi zamek a kliku? Zkousel jsi odpojit baterku?odkaz
Napis i tam. Pokud Ti nejde elektrika kvuli prerusenemu kabelu ve svazku do motorku kliky a zamku, tak neotevres. Tobe otevrit jde.

Díky koukal, dokonce jsem tam i přispíval, když jsem kupoval nové vzpěry, ale ten popis závad mi nějak neseděl na můj případ. Přerušený svazek by to teoreticky být taky mohl, pokud by se přerušil v době odemknutého zámku - což by sedělo na to, že dveře jakoby nemají zámek, mohu je volně otevírat a zavírat, elektrika neměla ani náznaky pokusů něco dělat (nějaké cvaknutí, pokusy motoru). Vše mám pěkně namazáno a vzpěry v podstatě nové. Ale nakonec jsem to ještě jednou pročetl, udělal to nejjednodušší, co jsi i ty radil, reset přes odpojení baterky a funguje. Takže díky za nakopnutí OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 12:30   Citovat  

Prosím nemáte někdo na předface Accordu stěrače z poface?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 13:30   Citovat  

Pablo napsal:
Díky koukal, dokonce jsem tam i přispíval, když jsem kupoval nové vzpěry, ale ten popis závad mi nějak neseděl na můj případ. Přerušený svazek by to teoreticky být taky mohl, pokud by se přerušil v době odemknutého zámku - což by sedělo na to, že dveře jakoby nemají zámek, mohu je volně otevírat a zavírat, elektrika neměla ani náznaky pokusů něco dělat (nějaké cvaknutí, pokusy motoru). Vše mám pěkně namazáno a vzpěry v podstatě nové. Ale nakonec jsem to ještě jednou pročetl, udělal to nejjednodušší, co jsi i ty radil, reset přes odpojení baterky a funguje. Takže díky za nakopnutí OK
Nemas zac Úsměv přátele Kazdopadne je dost pravdepodobne, ze se chyba znovu objevi.
   Návrat  
madlass je teď offline  madlass
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 13:51   Citovat  

Zdravím, někdo nějaké rady na co se prvně zaměřit pokud mám na emisích vysokou kouřivost u 2,2. Limit 0,72 nejsem schopen dodržet v žádném případě... Smutný, nechce se mi dát auto do servisu kde začnou postupně měnit mraky dílů a nakonec to třeba něčím bude...
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 13:57   Citovat  

Blbá nafta, EGR, vstřiky...co do toho liješ? Dáváš aditiva?
   Návrat  
monty je teď offline  monty
Moderátor
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 14:33   Citovat  

Overit funkci egru,vycistit ho,protahnout poradne auto ve vsech rezimech aby se rozchodila regulace turba a saze se vyfoukly ven ,pokud nebyl tak vymenit vzduchový filtr .
   Návrat  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 14:38   Citovat  

madlass napsal:
Zdravím, někdo nějaké rady na co se prvně zaměřit pokud mám na emisích vysokou kouřivost u 2,2. Limit 0,72 nejsem schopen dodržet v žádném případě... Smutný, nechce se mi dát auto do servisu kde začnou postupně měnit mraky dílů a nakonec to třeba něčím bude...

Ako pise Stepa...skus vybrat EGR a poriadne ho vycistit aj so sanim. Pri tankovani pridavaj aditiva.

Ked pojdes na emisie, cestou tam motor po zohriati naozaj poriadne pretiahni, sami mechanici z emisnej to radia zakaznikom Úsměv
   Návrat  
-toyo- je teď offline  -toyo-
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 17:35   Citovat  

no asi to pořeším novými disky r17 s menším et než je origo et55 naštvanej
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 19:48   Citovat  

Kmóďa napsal:

Stěrače,nebo raménka?
já jsem dával raménka z poface kvůli lepšímu výhledu ale jsou to ty ještě s háčkem (klasické uchycení stěrače)
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 21:45   Citovat  

madlass napsal:

jak jsou na tom vstřiky,dle kalibračních odporu
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 22:00   Citovat  

Mourl napsal:
Stěrače,nebo raménka?
já jsem dával raménka z poface kvůli lepšímu výhledu ale jsou to ty ještě s háčkem (klasické uchycení stěrače)

Už jsem byl informován,že poface stěrače nejdou na předface raménka,že ta ramenká ksou taky jiná. Nevím tedy v čem. Přijde mi že na poface raménku je navíc ten stabilizer který drží stěrače u kraje. Háčky na uchycení mají oboje ne?
   Návrat  
futcha je teď offline  futcha
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 22:53   Citovat  

Ahoj, sorry za maly off topic, ale shanim nekoho z okoli ustecka, kdo by byl ochotny se zajet podivat na jednoho A7G, mrknout na nej zblizka, udelat fotky, atd. Jsem z Ostravy a nechce se mi marnit cas a penize jezdit pres pul republiky a pak zistit, ze bylo auto bouchle, prestrikane atd. Uz jsem takhle 2 cesty udelal, a tak to ted zkousim jinym zpusobem. Odmena je samozrejmosti Úsměv Kdyztak SZ prosim.
   Návrat  
Newtom je teď offline  Newtom
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.2.2018 , 6:48   Citovat  

Kmóďa napsal:

Já měl poFL stěrače na předFL autě a pasovaly a fungovaly.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2018 , 8:37   Citovat  

Newtom napsal:
Já měl poFL stěrače na předFL autě a pasovaly a fungovaly.

tusim ze jedinej problem byl v ostrikovacich... kdyz tam das poface tak strikaji primo do sterace... resil sem to na jednom aute a vyresil pouzitim osrikovacu z poface verze a vse ok....
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2018 , 8:57   Citovat  

Jaka je vyhoda-rozdil poface sterace a pred? Abych byl v obraze Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2018 , 9:47   Citovat  

Kendik napsal:
Jaka je vyhoda-rozdil poface sterace a pred? Abych byl v obraze Úsměv

Poface jsou hezčí,neměli by tolik překážet ve výhledu. Předface č.19 a 22, poface č.30 a 31. Prostě ramínkový a bezramínkový. Doufám že ty bezramínkový dobře stírají. Jde mi o to jestli č.14 a 18 jsou stejný nebo taky jiný. Jestli nejsou jinak dlouhý a zahnutý. Ale podle toho nákresu ne,jinak by tam byli snad dvakrát. Rozdíl je jen č.15+17 navíc u předface a to se odšroubuje. Ale je to jen moje teorie...

B__1400.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
B__1400.jpg, 72.69 kB
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 402, 403, 404 ... 429, 430, 431  Další 
Zaslat odpověď