Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tlačítko "Ignorovat téma" a seznam sledovaných ...
Fórum: Náměty
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 2
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 14:27   Citovat  

Nebylo by možné přidat tlačítko "Ignorovat téma" tak, aby se nezobrazovalo ve výpisech ?
Pak mi docela chybí seznam sledovaných témat s možností s tím nějak pracovat a oblíbené témata mi vůbec nefungují ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 14:36   Citovat  

Riccardo napsal:
Nebylo by možné přidat tlačítko "Ignorovat téma" tak, aby se nezobrazovalo ve výpisech ?
Pak mi docela chybí seznam sledovaných témat s možností s tím nějak pracovat a oblíbené témata mi vůbec nefungují ...

Nemáš nad SZ hvězdičku a oblíbená témata a v nich svůj seznam?
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 14:40   Citovat  

Když už se to tu řeší, nejde třeba udělat to, že by se ta hvězdička třeba rozsvítila, nebo změnila barvu když někdo do mnou oblíbenýho tématu napíše? Takhle vlastně nevim že tam někdo něco napsal pokud se nepodívám a furt si rozklikávat oblíbený témata jestli někdo něco psal je celkem otravný zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
shaman23 je teď offline  shaman23
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 14:49   Citovat  

Ignorovat téma je to dobrý šiklo by se
   Návrat  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 14:58   Citovat  

mrgrudge napsal:
Když už se to tu řeší, nejde třeba udělat to, že by se ta hvězdička třeba rozsvítila, nebo změnila barvu když někdo do mnou oblíbenýho tématu napíše? Takhle vlastně nevim že tam někdo něco napsal pokud se nepodívám a furt si rozklikávat oblíbený témata jestli někdo něco psal je celkem otravný zmatenej

tak si nech posílat emaily Velmi šťastný oblíbený aspoň mě slouží jen k tomu, abych to téma nemusel hledat OK jinak posledních 40 aktuálních témat Ti je málo? Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 15:13   Citovat  

Hellborn napsal:
Nemáš nad SZ hvězdičku a oblíbená témata a v nich svůj seznam?

Díky, já jsem asi slepý ... Úsměv
+ uznávám, že vyřadit ze sledovaných témat můžu ve chvíli, kdy mi dojde eMail.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 15:17   Citovat  

shaman23 napsal:
Ignorovat téma je to dobrý šiklo by se

Jo, šiklo by se. Já si říkám, nebudu tam nic psát, nebudu to už číst ... ale když ono to tam pořád na mně svítí Velmi šťastný
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 15:40   Citovat  

MOTyLEK napsal:
tak si nech posílat emaily Velmi šťastný oblíbený aspoň mě slouží jen k tomu, abych to téma nemusel hledat OK jinak posledních 40 aktuálních témat Ti je málo? Velmi šťastný

Ještě toho trochu, stačí že mám z facebooku denně tak 100 mailů Velmi šťastný Velmi šťastný Mail si přečtu tak jednou za 3 měsíce Velmi šťastný
   Návrat  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 16:42   Citovat  

mrgrudge napsal:
Ještě toho trochu, stačí že mám z facebooku denně tak 100 mailů Velmi šťastný Velmi šťastný Mail si přečtu tak jednou za 3 měsíce Velmi šťastný

tak to udělej přes filtr, vyfiltruj si mejly z H-C a máš to OK
   Návrat  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 19:22   Citovat  

tady je už takových věcí, co se nevyužívá anebo neumí používat, že je naprosto zbytečný přidělávat další.

+ nemam energii se pouštět do větší akcí, když tu máme Bitkaře, kterej ví a umí všechno domyslet, včetně procesů Úsměv a hlavně jak (de)MOTIVOVAT lidi. Sorry, ale musel jsem si repjnout.

Taková malá info ze zákulisí moderátorů a adminů. Není to vidět, ale ta skupina opravdu funguje (diskutují, probírají, informují se z vlastní iniciativy) + nebýt toho, že to dělají lidi, kteří se umějí domluvit a dokážou jeden druhýho podržet, což dává sílu fungovat, tak už tu dávno web, forum ani honda-club neni...
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 19:30   Citovat  

665+1 napsal:
tady je už takových věcí...
tak už tu dávno web, forum ani honda-club neni...

OK
Souhlas.
Někdy si říkám, jestli by lidi nemohli spíš myslet na to, co mohou udělat pro forum, než co má udělat forum pro ně. A jednu věc může určitě udělat každý - používat při psaní hlavu a přemýšlet, co jeho příspěvek může udělat Úsměv
   Návrat  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2010 , 19:33   Citovat  

665+1 napsal:
tady je už takových věcí, co se nevyužívá anebo neumí používat, že je naprosto zbytečný přidělávat další.

+ nemam energii se pouštět do větší akcí, když tu máme Bitkaře, kterej ví a umí všechno domyslet, včetně procesů :) a hlavně jak (de)MOTIVOVAT lidi. Sorry, ale musel jsem si repjnout.

Taková malá info ze zákulisí moderátorů a adminů. Není to vidět, ale ta skupina opravdu funguje (diskutují, probírají, informují se z vlastní iniciativy) + nebýt toho, že to dělají lidi, kteří se umějí domluvit a dokážou jeden druhýho podržet, což dává sílu fungovat, tak už tu dávno web, forum ani honda-club neni...

muzu si taky rejpnout? ;D Slo by to lehce, prelehce. Ale tak kdyz sis ulevil a dostal to ven, tak uz snad dobry ne ;)
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 10:28   Citovat  

Nemohl bych moderovat své vlastní téma, když už jsem i člen klubu ? Něco bych tady smáznul Velmi šťastný

Jinak pokud jde o pomáhání klubu - rád pomůžu. Ale moje zkušenost například s moravským klubem je taková, že moje opakované nabídky byly ignorovány. Zápis do seznamu členů u mně trvla snad rok a někteří se nedočkali dodnes.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 10:52   Citovat  

Riccardo napsal:
Nemohl bych moderovat své vlastní téma, když už jsem i člen klubu ? Něco bych tady smáznul :D

Jinak pokud jde o pomáhání klubu - rád pomůžu. Ale moje zkušenost například s moravským klubem je taková, že moje opakované nabídky byly ignorovány. Zápis do seznamu členů u mně trvla snad rok a někteří se nedočkali dodnes.

moderovat vlastni tema by jiste bylo prinosem. Pokud je to technicky mozne. Osobne bych to ale udelal tak, aby se prispevek uplne nesmazal, jen se nahradil textem "smazano autorem tematu" a text by nekde zustal, pripadne tlacitkem "zobrazit vc. smazanych" by se zobrazilo vse. Tak by to bylo pruhledny (treba aby si majitel nemohl mazat ucelove veci proti jeho osobe/praktikam apod., ale jen vylozene OT) a nebyl by bordel.
   Návrat  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 11:22   Citovat  

No je pravda ze moderovani vlastniho tematu by se mi taky libilo Úsměv
tak jak to je v sekci bazar tam si vlastne muzes mazat v danem inzeratu i cizi prispevky pokud jsi autorem
co se tyce oblibenych temat tak pokud kliknu na hvezdicku nad SZ tak se mi objevi seznam temat a pokud do daneho tematu nekdo psal tak se mi objevi cerveny napis NEW a vim ze tam nekdo neco pripsal tohle si myslim ze staci
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 11:25   Citovat  

Moderování vlastního tématu je nesmysl. Vznikl by tu takový chaos, že by za půl roku nebylo kam chodit.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 11:30   Citovat  

crxmann napsal:
Moderování vlastního tématu je nesmysl. Vznikl by tu takový chaos, že by za půl roku nebylo kam chodit.

Nehledě na to,že příspěvky patří OS H-C, členové mají výhodu,že si mohou svůj příspěvek upravit (často kontraproduktivní,protože to smažou a pokud ten příspěvek někdo necitoval,tak se nedá dozvědět o co šlo.. Ble ) a vyjímku tvoří bazar u vlastního inzerátu... Proto mažou jen moderátoři... I když už mi taky bylo nadáváno,že jsem na žádost něco nesmazal, ale nebyl k tomu důvod a zničilo by to návaznost diskuze...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 11:34   Citovat  

a proc je moznost mazat v bazaru zrovna? tam bych se zrovna bal o to, ze nekdo bude prodavat sunt a vsechny negativni ohlasy sam smaze, aniz by se na to prislo. Jediny reseni pak bude pro cloveka, kterej na to chce upozornit, ze vytvori svoje tema.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 11:37   Citovat  

Bitkar napsal:
a proc je moznost mazat v bazaru zrovna? tam bych se zrovna bal o to, ze nekdo bude prodavat sunt a vsechny negativni ohlasy sam smaze, aniz by se na to prislo. Jediny reseni pak bude pro cloveka, kterej na to chce upozornit, ze vytvori svoje tema.

Protože je v "módě" věčně psát,že za tuhle cenu to neprodáš, drahý, hnus apod... Nebo se stane,že se do tématu nacpe někdo se svou nabídkou apod.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 12:06   Citovat  

Nehledě na to, že ,,moderovat,, si může každý (nejen)svůj příspěvek pomocí modrých karet. Je paradoxní, že modré karty využívají v 98% moderátoři aby na příspěvek upozornili jiné moderátory, ale ostatní nic nedělají.
Ono je totiž lehčí svou odpovědnost přehodit na někoho jiného a říct. Ty jsi tam a tam tu SZ nechal, tak proč bych já ted v tomhle topicu nemohl jinou zveřejnit. KO
Až se naučí uživatelé necamrat v každém topicu, a rádobyvtipně na každou větu odpovídat nebude potřeba moderování. Ale to musíme přece napsat do pravidel, že se nesmí do tématu o brzdách psát o něčem jiném, protože pak to nesmíme přece smazat, protože to pravidla výslovně neporušuje.
Nápad je tu! schválně, kolik napočítáte témat na které neupozornil moderátor Cooo???

moderátoři.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
moderátoři.JPG, 125.75 kB
   Návrat  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 12:11   Citovat  

Bitkar napsal:
moderovat vlastni tema by jiste bylo prinosem. Pokud je to technicky mozne. Osobne bych to ale udelal tak, aby se prispevek uplne nesmazal, jen se nahradil textem "smazano autorem tematu" a text by nekde zustal, pripadne tlacitkem "zobrazit vc. smazanych" by se zobrazilo vse. Tak by to bylo pruhledny (treba aby si majitel nemohl mazat ucelove veci proti jeho osobe/praktikam apod., ale jen vylozene OT) a nebyl by bordel.

HaHaaa že ty něco bereš ...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 12:26   Citovat  

Mám teda poklikat na ty modré čtverečky od příspěvku 18.10.2010 , 18:22 až do konce ? Velmi šťastný
Ale vážně, smazal bych to.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 12:34   Citovat  

Riccardo napsal:
Mám teda poklikat na ty modré čtverečky od příspěvku 18.10.2010 , 18:22 až do konce ? Velmi šťastný
Ale vážně, smazal bych to.

Ptal jsi se na možnost moderování, bylo ti několikrát odpovězeno ...viděl bych tu ak jeden, dva offtopic
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 13:28   Citovat  

665+1 napsal:
:lol: že ty něco bereš ...

vitamin C ... je podzim a zacinaj radit nemoce. Dej si taky, urco ti to prospeje ;)
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 14:13   Citovat  

crxmann napsal:
Nehledě na to, že ,,moderovat,, si může každý (nejen)svůj příspěvek pomocí modrých karet. Je paradoxní, že modré karty využívají v 98% moderátoři aby na příspěvek upozornili jiné moderátory, ale ostatní nic nedělají.
Ono je totiž lehčí svou odpovědnost přehodit na někoho jiného a říct. Ty jsi tam a tam tu SZ nechal, tak proč bych já ted v tomhle topicu nemohl jinou zveřejnit. KO
Až se naučí uživatelé necamrat v každém topicu, a rádobyvtipně na každou větu odpovídat nebude potřeba moderování. Ale to musíme přece napsat do pravidel, že se nesmí do tématu o brzdách psát o něčem jiném, protože pak to nesmíme přece smazat, protože to pravidla výslovně neporušuje.
Nápad je tu! schválně, kolik napočítáte témat na které neupozornil moderátor Cooo???

Nějak vůbec nechápu o čem je řeč ... jakou SZ kdo kde nechal ? Tak to koukám!
Mně jenom zajímalo, když tady v celkem nevinném tématu do sebe lidi začnou rýpat, jestli by to od toho konkrétního příspěvku až nakonec nemohl někdo smazat (třeba i já) ... protože to vůbec nesouvisí s nadpisem.
OK, já ne, tak to smažte někdo z administrátorů.
Mně zajímalo tlačítko Ignorovat a problémy v jiných tématech ať se řeší v jiných tématech.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 14:32   Citovat  

To byl příklad .... Mrk
   Návrat  
maryo je teď offline  maryo
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 15:24   Citovat  

Ja bych byl zas pro tlacitko "Nahlasit perlu". Muzeme pak vybrat ty nejlepsi a udelat soutez o nejdutejsi hlavu pripadne treba nejzaujatejsiho moderatora nebo nejvlezdoprdelkovatejsiho prispevovatele.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 15:47   Citovat  

maryo napsal:
Ja bych byl zas pro tlacitko "Nahlasit perlu". Muzeme pak vybrat ty nejlepsi a udelat soutez o nejdutejsi hlavu pripadne treba nejzaujatejsiho moderatora nebo nejvlezdoprdelkovatejsiho prispevovatele.

by bylo luxusní. Já sám osobně si kopíruju perly pro příští honday kde je budu dávat k dobru. Samozřejmě bez autora Mr. Green OK
   Návrat  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 23:24   Citovat  

crxmann napsal:
by bylo luxusní. Já sám osobně si kopíruju perly pro příští honday kde je budu dávat k dobru. Samozřejmě bez autora Mr. Green OK

tomu sám nevěříš Velmi šťastný
   Návrat  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.10.2010 , 23:52   Citovat  

a co treba fce "Libi se mi" pořádnej výtlem

hodne si v netechnickych debatach a OT poctu,dost to o nekterych lidech napovi...ikdyz kdyby bylo ignorovat tema, tak by tu zas nechodilo tolik lidi jen rypat...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Tlačítko "Ignorovat téma" a seznam sledovaných ...
Fórum: Náměty
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina