Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Dobrý servis Praha
Fórum: Servis
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 3
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.4.2014 , 21:03   Citovat  

nexus_cz napsal:
Za sebe můžu doporučit tudy odkaz za Suchdolem. Opravovali mi poškrábaný nárazník, ale na dvoře mají vždy i pořádné bouračky, stříkají i pro autorizované servisy. Navíc pan Pirev je milovník a bývalý majitel Hondy. Úsměv

to mě zajímá Úsměv schánim někoho kdo by dal trochu do kupy civica 6g coupe ... sou potřeba přehodit poloosy a udělat geometrii ... myslíš že by byly schopný ??? a případně jak sou drahý a adresa ? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
YIvashko je teď offline  YIvashko
PříspěvekZaslal: 10.8.2014 , 22:45   Citovat  

M@jk napsal:
Ola,
záleží co potřebuješ:
Petk@ - Praha 4 - Chodov - vše podvozek, motor, kapaliny a běžný servis - občas k Petrovi jezdím
Wheelman - Vestec u Prahy - vše podvozek, motor i GO, Set Upy turbo zástavby, kapaliny a běžný servis, elektrika, ECU ladění atd. - Petr je můj takříkajíc dvorní mechanik
ALDA servis - Jesenice u Prahy - vše podvozek, motor i GO, kapaliny a běžný servis a umí zajistit i STK i geometrii a klempířinu i lakování - také jsem měl tu čest
MOTORART - Praha 4 - Michle - vše podvozek, motor i GO, Set Upy, zástavby, kapaliny a běžný servis a umí zajistit i STK i geometrii a klempířinu i lakování - také jsem měl tu čest

Pak je tu pár šikovných kluků jako Georgino, Hometuner, atd. atd. atd.

Dobry den. Prosim te, doporucil bys nekoho konkretniho z techto lidi pro pocitacovou diagnostiku? V zari pravdepodobne odvezu Hondu k panu Kuhnelovi, ale mozna bych nechal auto zkontrolovat jeste nekym jinym. Kratce receno, krome samotne diagnostiky potreboval bych zkontrolovat:

- brzdy, rucni brzdu (klepnuti vzadu po nastartovani po nekolikadennimu stani se zatazenou rucni brzdou)
- svicky, filtry, valce, skrtici klapku (nerovnomerna vibrace vyfuku, dlouhe nastartovani po nekolikadennimu stani, padani otacek)
- spatne zarazeni nekolika stupni prevodovky (zpatecka vubec nejde, kdyz drzim nohu na pedalu brzd)

Ja jsem novacek a veril jsem prodejcovi, ze se na aute bylo vsechno vcas vymeneno v autorizovanem servisu v Brne (prodaval auto dealer AMServis). Ale ted' se o tom pochybuju Smutný

Predem dekuji tobe a vsem za pomoc!
-
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 11.8.2014 , 7:38   Citovat  

YIvashko napsal:
Dobry den. Prosim te, doporucil bys nekoho konkretniho z techto lidi pro pocitacovou diagnostiku? V zari pravdepodobne odvezu Hondu k panu Kuhnelovi, ale mozna bych nechal auto zkontrolovat jeste nekym jinym. Kratce receno...

...

-

Nevim jak je na tom přesně Wheelman s Hondí diagnostikou, to musí napsat M@jk nebo někdo jiný, nicméně:

Petk@ dělá v Hondě Chodov - Autogarant Forte, takže tam určitě zvládne vše co potřebuješ.

Pokud chceš více osobní přístup a i o něco nižší ceny za náhradní díly, tak neváhej a zajeď k Alešovi do Alda Servisu, kde bude o Tebe resp. Tvůj vůz taky dobře postaráno.

MotorArtu se obloukem vyhni. Já naštěstí tu čest neměl, ale poslední zdejší zkušenosti jsou vesměs negativní...

Kontakty zde: tudy Partneři
   Návrat  
nexus_cz je teď offline  nexus_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2014 , 8:26   Citovat  

WrabCZak_ napsal:
to mě zajímá Úsměv schánim někoho kdo by dal trochu do kupy civica 6g coupe ... sou potřeba přehodit poloosy a udělat geometrii ... myslíš že by byly schopný ??? a případně jak sou drahý a adresa ? Úsměv

Adresu máš na tudy odkaz co se týče servisu, tak nevím, mám zkušenost pouze s lakem na nárazník a ta byla 100% kladná, jak přístup, tak práce. Servisovat jezdím k Aldovi.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 11.8.2014 , 8:29   Citovat  

SaKaL napsal:
Nevim jak je na tom přesně Wheelman s Hondí diagnostikou, to musí napsat M@jk nebo někdo jiný, nicméně:

Petk@ dělá v Hondě Chodov - Autogarant Forte, takže tam určitě zvládne vše co potřebuješ.

Pokud chceš více osobní přístup a i o něco nižší ceny za náhradní díly, tak neváhej a zajeď k Alešovi do Alda Servisu, kde bude o Tebe resp. Tvůj vůz taky dobře postaráno.

MotorArtu se obloukem vyhni. Já naštěstí tu čest neměl, ale poslední zdejší zkušenosti jsou vesměs negativní...

Kontakty zde: tudy Partneři

Dekuji za odpoved'! Na Chodove uz jsem byl, delal jsem geometrii a cena byla vicemene stejna jak i v ostatnich neautorizovanych servisech.

Alda Servis zni lakave kvuli 13lete zkusenosti mechanika a zkusenosti spis s novymi vozy (2006+). Zavolam tam.

Jinak mozna pro nekterych bude uzitecne info - Pavel Kuhnel je na dovce do konce srpna Mrk
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 11.8.2014 , 19:53   Citovat  

YIvashko napsal:
Dobry den. Prosim te, doporucil bys nekoho konkretniho z techto lidi pro pocitacovou diagnostiku? V zari pravdepodobne odvezu Hondu k panu Kuhnelovi, ale mozna bych nechal auto zkontrolovat jeste nekym jinym. Kratce receno, krome samotne diagnostiky potreboval bych zkontrolovat:

- brzdy, rucni brzdu (klepnuti vzadu po nastartovani po nekolikadennimu stani se zatazenou rucni brzdou)
- svicky, filtry, valce, skrtici klapku (nerovnomerna vibrace vyfuku, dlouhe nastartovani po nekolikadennimu stani, padani otacek)
- spatne zarazeni nekolika stupni prevodovky (zpatecka vubec nejde, kdyz drzim nohu na pedalu brzd)

Ja jsem novacek a veril jsem prodejcovi, ze se na aute bylo vsechno vcas vymeneno v autorizovanem servisu v Brne (prodaval auto dealer AMServis). Ale ted' se o tom pochybuju Smutný

-

Ola,
nech mi na sebe prosím Telefon a zavolám Ti, až budu mít čas a vysvětlím situaci.

A samozřejmě doporučím, stačí napsat SMS na +420777105233.

Díky Michal
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.9.2014 , 16:26   Citovat  

Mozna jste to jiz videli, ale pobavilo me Velmi šťastný

16083_840995822578136_4998873345786532500_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
16083_840995822578136_4998873345786532500_n.jpg, 73.29 kB
   Návrat  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 10:26   Citovat  

Ahoj, potřeboval bych SPOLEHLIVÝ servis (nebo člověka), který mi pomůže odhalit a třeba i odstranit závadu na mém A4G 1993..

auto je před prodejem a najednou se nějak se*e.. dlouhodobě mi kolísal volnoběh po zastavení - 3x kleslo na nějakých 200 a pak se ustálil na cca 600-700.. moc jsem to neřešil, i když to bylo otravné, ale prostě se nic víc nedělo ani za několik měsíců..

pak se ale párkrát opravovaly rozvody (údajně kvůli špatnému těsnění při poslední výměně před 50ti tisíci) a od té doby problémy.. přetěsňoval nejdřív Kuhnel, ale ten moc utáhnul řemeny, takže při varování, že mi odejde pumpa a spol. jsem u Aldy nechal znovu rozebrat a dát dopořádku.. ten při té příležitosti zjistil, že je na odpis těsnění víka ventilů, tak jej vyměnil.. odjel jsem od něj a po nějakém týdnu začalo auto škubat.. nejdřív do cca 2000 ot., po této hranici jelo normálně.. zajel jsem do Motorartu (Alda měl dovču) a tam mi vyměnili palec a víko rozdělovače a svíčky. Svíčky byly prej už šílené, navíc zalité olejem, údajně při poslední výměně těsnění víka ventilů se nevyměnily i gufera kolem svíček a to nějak proteklo, tak se tyto vyměnily, těsnění dříku se nějak znovu zapatlalo a auto chvíli fungovalo.. jenže se závada vrátila ještě ve větší míře - momentálně mám pocit, že jede na 3 válce, absolutně netáhne, občas se zase chytne, ale celkově to podivně vibruje v celém spektru, má to divnej zvuk a na volnoběh vynechává motor.. vše se více projevuje spíše až po zahřátí.. už jsem z toho nešťastnej - za týden si má přijít kupec a auto se totálně zbláznilo, když do půlky letoška fungovalo bez problémů.. asi mi chce vrátit to, že ho chci prodat nebo co.. to mi hlava nebere

Poradíte někoho? Do Motorartu se mi už znovu nechce, když mi minule ani neřekli, co budou dělat a vyměnili mi díly za 3 litry a postavili před hotovou věc (jenže to na chvíli pomohlo, tak jsem ještě poděkoval).. Alda zase mám pocit, že tyto elektro/motorové věci na starých autech moc nedává (nebo se pletu? proč teda neudělal pořádně těsnění víka i s kroužky kolem svíček a nezkontroloval svíčky, které byly špatné?!).. Potřebuju někoho, kdo ví, co by to mohlo být a nasměruje..
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 10:35   Citovat  

To škubání do 2000 měl velmi pravděpodobně na svědomí olej v šachtách svíček, už jsem to párkrát zažil.
Jestli ho tam máš i teď, neumím říct, pokud se opravdu všechno vyměnilo, být by tam neměl.
Těsnění šachet bývá někdy spolu s těsněním víka v sadě, ale někdy ne. Takže pokud tam nebylo, zřejmě ho neobjednával extra.
Na vině může být i rozdělovač.
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 10:41   Citovat  

Těsnění šachet svíček je u originálů v sadě "to těsnění okolo" + "4 kroužky na šachty svíček" + "matky s podložkami na přišroubování víka", aspoň u D15B2 tomu tak bylo.

Jestli byl v šachtách svíček olej, zkusil bych po jeho odstranění a přetěsnění víka ještě jiné kabely - u mě ten olej nějak rozrušil ten gumový "žalud" na konci svíčkokabelu a ten pak upadl a blbě to drželo.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 11:16   Citovat  

Olej tam asi byl, ale už neni-alespon jej nevidím, kdyz vytáhnu kabel ze svíčky..
Zjistil jsem, že byly povoleny šrouby na rozdělovači v miste jeho uchycení na blok motoru a rozdělovač tak vůbec nedržel, tak jsem je utahl, ale nic moc se nezmenilo, stále motor vynechává a jakoby strili ve vyfuku.. jeden kabel má teda zoxidovany kontakt, může to mit vliv? Jiskru zda se dávají všechny.. nebo musím ty svíčky vyndat abych zjistil ten olej v nich?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 11:20   Citovat  

Střílí do výfuku.. to je jiskra v chybný čas, což takhle zfleku může bejt rozdělovačem (není v něm vlhko?) nebo klidně i rozvodama, ale jestli se rozvody kontrolovaly..

Zoxidovaný kontakt vadit určitě může. Svíčky by bylo samozřejmě úplně optimální úplně vyndat všechny ven a očistit od oleje komplet. Kabely by mohlo stačit (na straně toho "žaludu", co se nasazuje na svíčku) prostříknout čističem brzd nebo něčím takovým..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 11:40   Citovat  

O rozvodech už nechci ani slyšet.. sakra.. měnili je před 60ti nebo kolik tisíci v Kolíně ještě předchozímu majiteli a nevyměnili tehdy gufera, od té doby se 2X přetěsňovaly a jednou upravovalo napnutí řemene..

rozdělovač mě napadnul no.. dal jsem to tady chlapům ze servisu co mám kousek od firmy, že změří tlaky, objednají kabely a zkusí to..

Byl jsem to ještě předtím projet a do cca 2500 ot. to auto netáhne na žádnou rychlost, totálně celý vibruje a motor má zvuk jak tříválec, pak se to vzpamatuje a jede to celkem normálně.. tak asi ten rozdělovač nebo kabel.. Smutný ale palec a víko je prý nové.. zkusím jim říct, ať na to mrknou kdyžtak..
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 12:03   Citovat  

když to po výjezdu z motorartu fungovalo a pak najednou ne, a našel jsi povolenej rozdělovač.. to samé se mi stalo taky, když mi měnili motor a stačilo seřídit předstih a pořádně utáhnout rozdělovač... jestli jsi ho dotáhl ve špatné poloze, tak to může zlobit
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 12:21   Citovat  

no povolený rozdělovač jsem zjistil až dnes, skoro po měsíci od servisu v Motorartu.. jeden šroub byl skoro venku, ostatní povolené a rozdělovač nedoléhal, byla tam asi 0,5cm mezera na jedné straně.. to se dá utáhnout ve špatně poloze? tvl.. tak to dopadá, když se v autě hrabe laik.. jdu jim to říct do servisu..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 12:34   Citovat  

Jauda napsal:
no povolený rozdělovač jsem zjistil až dnes, skoro po měsíci od servisu v Motorartu.. jeden šroub byl skoro venku, ostatní povolené a rozdělovač nedoléhal, byla tam asi 0,5cm mezera na jedné straně.. to se dá utáhnout ve špatně poloze? tvl.. tak to dopadá, když se v autě hrabe laik.. jdu jim to říct do servisu..

jj, pootáčením rozdělovače mi nastavovali předstih, když to sedělo, tak ho fest dotáhli.. dej vědět jak jsi dopadl Honda
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 12:48   Citovat  

Ten předstih by to chtělo nastavit stroboskopem a dotáhnout.. ale v poloze rozdělovače "uprostřed" by to mělo jet víceméně normálně u jakékoliv hondy.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 12:49   Citovat  

Takže dobrý servis v Praze? Místní fórum.. je to dobrý

Díky jakubM za navedení na odstranění závady - byl to opravdu špatně nasazený rozdělovač, stačilo s ním malinko pootočit a vše vpořádku.. možná to přijde ostatním úsměvné, ale prostě jsem to nevěděl.. ikdyž už jsem o tom asi v minulosti slyšel.. holt jsem produkční, ne mechanik.. muhehe
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 13:39   Citovat  

Jauda napsal:
Takže dobrý servis v Praze? Místní fórum.. je to dobrý

Díky jakubM za navedení na odstranění závady - byl to opravdu špatně nasazený rozdělovač, stačilo s ním malinko pootočit a vše vpořádku.. možná to přijde ostatním úsměvné, ale prostě jsem to nevěděl.. ikdyž už jsem o tom asi v minulosti slyšel.. holt jsem produkční, ne mechanik.. muhehe

kdybych kdysi neměl stejný problém, taky bych to nevěděl Velmi šťastný hlavně že je vše ok je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 19:53   Citovat  

Tak přecejen to ještě není 100%, chtělo by ten předstih ještě nastavit pořádně, asi tím osciloskopem.. nemáte ho někdo? A taky by se asi hodily kabely.. kde kupujete? Ještě mi auto při dvou startech chcíplo.. může to souviset s kabelem?
Napadá mě, že bych mohl dát nastavit ten předstih Motorartu, jako kompenzaci za ten povolený rozdělovač..
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 20:00   Citovat  

Jauda napsal:
Tak přecejen to ještě není 100%, chtělo by ten předstih ještě nastavit pořádně, asi tím osciloskopem.. nemáte ho někdo? A taky by se asi hodily kabely.. kde kupujete? Ještě mi auto při dvou startech chcíplo.. může to souviset s kabelem?
Napadá mě, že bych mohl dát nastavit ten předstih Motorartu, jako kompenzaci za ten povolený rozdělovač..

Tak takovej pitomej nápad ti vážně nedoporučuju, Motorartu se vyhni megavelkým obloukem Mrk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.10.2014 , 20:20   Citovat  

DanTe napsal:
Tak takovej pitomej nápad ti vážně nedoporučuju, Motorartu se vyhni megavelkým obloukem Mrk

je to dobrý asi jo čoveče.. ale kde si to nechat seřídit? to už nemůže být tak těžký.. ale pořád to trochu škube a občas střelí do výfuku..
   Návrat  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.10.2014 , 8:08   Citovat  

ve vestci je wheelman (napišu mu třeba sz tady přes fórum a dohodnete se na konkrétní datum a čas) nebo alda servis (viz seznam partnerů klubu)
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 3.10.2014 , 8:41   Citovat  

Jauda napsal:
je to dobrý asi jo čoveče.. ale kde si to nechat seřídit? to už nemůže být tak těžký.. ale pořád to trochu škube a občas střelí do výfuku..

AHojda,
jestli chceš, mohu pomoci. Napiš mi SZ.
   Návrat  
zmaxxx je teď offline  zmaxxx
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 9:00   Citovat  

Dobrý den, pánové, nechci hnojit dalším tématem. Neznáte někdo slušného auto elektrikáře v Praze(východ - P10,3,8,9,4 v tomto pořadí nejlépe)?

Problém: na volnoběh svítí dobíjení, v otáčkách ne. S autem rozhodně nechci nikam daleko jezdit.

Díky, Z.
   Návrat  
nexus_cz je teď offline  nexus_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 9:07   Citovat  

Možná bych i zkusil tudy odkaz prý dělají i altíky atp, vozí to nějakýmu šikulovi.
   Návrat  
zmaxxx je teď offline  zmaxxx
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 9:31   Citovat  

nexus_cz napsal:
Možná bych i zkusil tudy odkaz prý dělají i altíky atp, vozí to nějakýmu šikulovi.

Díky za tip. Sice už je to 15+km, ale v nouzi...
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 9:32   Citovat  

zmaxxx napsal:
Dobrý den, pánové, nechci hnojit dalším tématem. Neznáte někdo slušného auto elektrikáře v Praze(východ - P10,3,8,9,4 v tomto pořadí nejlépe)?

Problém: na volnoběh svítí dobíjení, v otáčkách ne. S autem rozhodně nechci nikam daleko jezdit.

Díky, Z.

Pravděpodobně stačí vyměnit uhlíky v altíku.
   Návrat  
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 10:18   Citovat  

Na altíky se mi nejvíc osvšdčil: tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.8.2015 , 10:24   Citovat  

Uhlíky jdou vyměnit i podomácku celkem bez potíží, jen někdy není úplně snadné odšroubovat šrouby na startéru (chce to pevnou dobrou golu). Příznaky přesně sedí na uhlíky.. postupem času jak budou uhlíky čím dál víc sjetý se budou zvyšovat otáčky, při kterých to začíná dobíjet.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Dobrý servis Praha
Fórum: Servis
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina