Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vánoční trhy - všeobecně
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 2
ka8ooi je teď offline  ka8ooi
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 11:59   Citovat  

Ahoj, příští víkend se chystám nasát atmosféru Vánoc do Drážďan. V topicu o Polsku jsem četl, že tam hodně z Vás jezdí, tak jsem se chtěl zeptat, jak to nejlíp vyřešit s parkováním? Na co se zaměřit, co stojí za shlédnutí.

Někde jsem četl, že letos tam bude hodně narváno a prý i víc zlodějů a vykradačů aut, tak kdo tam pojedete taky, dejte si pozor. Chápeš! Chápeš!

Díky za tipy a názory. Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Snap je teď offline  Snap
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 12:37   Citovat  

taky se tam chystám,ale přemejšlím spíš o vlaku.stojí to 250,-Kč pro 2 osoby tam i zpět při zakoupení jízdenky SONE+DB a vyhodí tě to hned vedle Prager Straße,kde je spousta obchůdků. OK
   Návrat  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:07   Citovat  

já bych auto nechal hned u značky Mrk

Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:09   Citovat  

ka8ooi napsal:
Ahoj, příští víkend se chystám nasát atmosféru Vánoc do Drážďan. V topicu o Polsku jsem četl, že tam hodně z Vás jezdí, tak jsem se chtěl zeptat, jak to nejlíp vyřešit s parkováním? Na co se zaměřit, co stojí za shlédnutí.

Někde jsem četl, že letos tam bude hodně narváno a prý i víc zlodějů a vykradačů aut, tak kdo tam pojedete taky, dejte si pozor. Chápeš! Chápeš!

Díky za tipy a názory. Cool

kurna dobrej dotazek..taky pojedem a premejslim kam s autem aby to bylo ne moc daleko a bylo to relativne bezpecny to mi hlava nebere to mi hlava nebere ceka me jeste nakup eko nalepky - aby se tam clovek do mesta vubec bez pokuty dostal Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:20   Citovat  

Hlavator napsal:
kurna dobrej dotazek..taky pojedem a premejslim kam s autem aby to bylo ne moc daleko a bylo to relativne bezpecny to mi hlava nebere to mi hlava nebere ceka me jeste nakup eko nalepky - aby se tam clovek do mesta vubec bez pokuty dostal Velmi šťastný

co jsem se na netu dočetl, tak Drážďany to zatím jenom plánují, takže by nemělo bejt třeba, ne? Pletu se??
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:22   Citovat  

Parkuju buď v Karstadtu na Pražský,ale tam bude asi narváno,takže většinou při těhle akcích nebo o víkendech parkuju v podzemí banky před hl.nádražim(Bayrische Straße 14, 01069 Dresden, Německo).Je to placený,ale s kamerama a teplý a asi nejvýhodnější výchozí bod,protože projdeš pod kolejema hl.nádr.,přejdeš tramvajové a jdeš rovně přes celou Pražskou,přejdeš další tram.koleje,mineš Altmark galerii a jsi v centru vánočních trhů.Rychlou chůzí 10min,ale procházíš prostě kolem všeho co bys chtěl potkat.
Edit:do Dráždan samolepku nepotřebuješ Mrk
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:26   Citovat  

spoon napsal:
Parkuju buď v Karstadtu na Pražský,ale tam bude asi narváno,takže většinou při těhle akcích nebo o víkendech parkuju v podzemí banky před hl.nádražim(Bayrische Straße 14, 01069 Dresden, Německo).Je to placený,ale s kamerama a teplý a asi nejvýhodnější výchozí bod,protože projdeš pod kolejema hl.nádr.,přejdeš tramvajové a jdeš rovně přes celou Pražskou,přejdeš další tram.koleje,mineš Altmark galerii a jsi v centru vánočních trhů.Rychlou chůzí 10min,ale procházíš prostě kolem všeho co bys chtěl potkat.

Super, přesně tohle jsem chtěl slyšet! Úsměv Díky moc. je to dobrý je to dobrý

A v těch garážích bývá volněji? Kolik chtěji za hodinu?
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:30   Citovat  

spoon napsal:

aha..a ja myslel,ze Drazdany uz samojdu chteji Tak to koukám! v tom pripade usetreno na parkovne Úsměv je to dobrý
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 13:58   Citovat  

Seznam měst,kde je potřeba povolení do centra je někde na webu,Dráždany tam nebyly,když jsem naposled koukal.A ani nějaká cedule na vjezdu do centra,policajti mi při kontrole taky nic neříkali.
Cena?Přesně nevim,ale když jdem cíleně pro něco,do 2éček se vejdem,když tam celý odpoledne šmajdáme,tak jsme se nikdy nedostali přes pět,4 už jsem jednou,myslim,platil..Takže i ve srovnání s CZ parkováním na ulici mi to přijde levnější.
Nikdy se mi nestalo,že bych tam měl aspon problém zaparkovat,místa habakůk..Není to známý jako parkoviště,nejsou na to ukazatele přes půl města..tak asi proto Mrk
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 14:16   Citovat  

spoon napsal:
Seznam měst,kde je potřeba povolení do centra je někde na webu,Dráždany tam nebyly,když jsem naposled koukal.A ani nějaká cedule na vjezdu do centra,policajti mi při kontrole taky nic neříkali.
Cena?Přesně nevim,ale když jdem cíleně pro něco,do 2éček se vejdem,když tam celý odpoledne šmajdáme,tak jsme se nikdy nedostali přes pět,4 už jsem jednou,myslim,platil..Takže i ve srovnání s CZ parkováním na ulici mi to přijde levnější.
Nikdy se mi nestalo,že bych tam měl aspon problém zaparkovat,místa habakůk..Není to známý jako parkoviště,nejsou na to ukazatele přes půl města..tak asi proto Mrk

Super, tak díky ještě jednou, určitě to udělám stejně. Úsměv

Jinak, kdo by chtěl z hondařů, tady je odkaz přímo na vjezd do těch garáží.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 14:37   Citovat  

Není zač,ale ne že tam ted přijedu a kvůli hondám nebudu mít kde zaparkovat Úsměv
Před 14dny byl ten vjezd rozkopanej,sjíždělo/vyjíždělo se na semafor,tak se nelekněte jestli to ještě nedotáhli Mrk
PS:a při vycházení si zapamatuj dveře,kterejma vylejzáš od výtahu a na ulici,jsou asi jen dvoje,ale na poprvý celkem bludiště,protože ty dveře nejsou nijak značený a vypadaj jako ostatní v tý chodbě,takže jsem poprvé asi 3 nakouknul jinam než do garáží.Navíc je výtah průchozí Mrk
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 18:26   Citovat  

A hele, my tam take zrovna jedeme v sobotu 4.12. Velmi šťastný
Neudelame hromadnej vylet?
Mimochodem, mame dve volna mista a tak muzeme udelat Free-Taxi OK
   Návrat  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 18:50   Citovat  

my tam jezdíme už léta, téměř každej rok. v posledních letech parkujeme vždycky přímo v altmarkt-galerie a nikdy s tím problém nebyl. ale vyrážíme většinou už po obědě, chvíli prošmejdíme obchody a jak se setmí, tak to má tu správnou atmosféru. těch lidí tam je snad rok od roku víc a musím říct, že vloni mě to už ani nebavilo. člověk nic nevidí, jen ho tlačí dav ze všech stran. už to na mě bylo moc. letos chceme zkusit nějaký jiný německý městečko.
   Návrat  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 18:52   Citovat  

Nechcete někdo jet až 11týho? Že bych se s někým svezl. 4týho jsem v práci:-D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 19:24   Citovat  

Tyjo,

jeli bychom, ale máme před porodem. Ty StriezelMartk jsou fakt super a parádní.

M. Smutný
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 19:32   Citovat  

neyo napsal:
my tam jezdíme už léta, téměř každej rok. v posledních letech parkujeme vždycky přímo v altmarkt-galerie a nikdy s tím problém nebyl. ale vyrážíme většinou už po obědě, chvíli prošmejdíme obchody a jak se setmí, tak to má tu správnou atmosféru. těch lidí tam je snad rok od roku víc a musím říct, že vloni mě to už ani nebavilo. člověk nic nevidí, jen ho tlačí dav ze všech stran. už to na mě bylo moc. letos chceme zkusit nějaký jiný německý městečko.

Prijedte do nejstarsiho nemeckeho mesta vubec- do Trieru Úsměv Stoji to tam za to. A nejkrasnejsi jsou historicke vanocni trhy tady ve francouzskem Rodemack, taky se celemu mestecku prezdiva "male Carcassone". Ale to mate uz dost daleko, jasne. Nikdy jsem tu blizko jeste nikoho z Honda -fora nepotkal.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 20:14   Citovat  

Bully napsal:
Prijedte do nejstarsiho nemeckeho mesta vubec- do Trieru Úsměv Stoji to tam za to. A nejkrasnejsi jsou historicke vanocni trhy tady ve francouzskem Rodemack, taky se celemu mestecku prezdiva "male Carcassone". Ale to mate uz dost daleko, jasne. Nikdy jsem tu blizko jeste nikoho z Honda -fora nepotkal.

Jojo Bully,
jak říkáš Trier za to stojí. Škoda v 90letech jsem ani nevěděl, že nějaká HONDA existuje, jezdili jsme přes Lucemburk a vždy tankovali. Ty trhy jsou prostě v Německu vůbec jiné, krásné a tradiční než ty zprofanované tady u nás. Bohužel to je lidmi ta atmosféra. A to proto třeba v Praze nemůže být předvánoční atmosféra nikdy uvolněná a pohodová. Smutný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 21:08   Citovat  

ReNo napsal:
A hele, my tam take zrovna jedeme v sobotu 4.12. Velmi šťastný
Neudelame hromadnej vylet?
Mimochodem, mame dve volna mista a tak muzeme udelat Free-Taxi OK

Myslím že v tu sobotu tam bude každej.. Smutný Solidně narváno tipuju. Se tam někde potkáme, třeba v těch garážích.. Úsměv
   Návrat  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 21:10   Citovat  

Snap napsal:
taky se tam chystám,ale přemejšlím spíš o vlaku.stojí to 250,-Kč pro 2 osoby tam i zpět při zakoupení jízdenky SONE+DB a vyhodí tě to hned vedle Prager Straße,kde je spousta obchůdků. OK

Prager Straße....vždy když po ní jedu připadám si jak v práglu....samá díra samej hrbol Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 21:13   Citovat  

ka8ooi napsal:
Myslím že v tu sobotu tam bude každej.. Smutný Solidně narváno tipuju. Se tam někde potkáme, třeba v těch garážích.. Úsměv

Kdepa,my jezdíme zásadně ve všední den po práci a upe nejvíc se vyhejbám CZ svátkům,to je v Dráždanech opravdu každej..
   Návrat  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 22:11   Citovat  

Bully napsal:

to věřím... vím, že v německu je to "o něčem jiném", ale je to dost z ruky. drážďany jsou pro mě za humny a teď je to tam pro nás mnohem rychlejší i než do prahy. nejspíš letos zkusíme königstein (pirna).
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 22:12   Citovat  

PAKO napsal:
Prager Straße....vždy když po ní jedu připadám si jak v práglu....samá díra samej hrbol Velmi šťastný

Jedině s něčim nemotorovym,když je to pěší zóna Hihi
Pro nešprechtili to maj,mimo jiné,i česky Mrk
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2010 , 23:40   Citovat  

neyo napsal:
to věřím... vím, že v německu je to "o něčem jiném", ale je to dost z ruky. drážďany jsou pro mě za humny a teď je to tam pro nás mnohem rychlejší i než do prahy. nejspíš letos zkusíme königstein (pirna).

Ten königstein bych bral jako záložní plán v případě katastrofálního přelidnění. Vypadá to na menší, o to romantičtejší trhy. V kombinaci se sněhovou nadílkou.. No báájo. Úsměv
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 30.11.2011 , 12:17   Citovat  

Tak zatim bez eko znamky..loni nam trhy utekly a letos jedem zrovna v den slavnosti stoly..to si to hodime to mi hlava nebere jestli to bude pakec jak bejva na staromaku treba o mikulasi tak uz me tam nikdy neuvidi Velmi šťastný

tudy odkaz
   Návrat  
Job!k je teď offline  Job!k
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.11.2011 , 13:49   Citovat  

taky přemejšlíme o návštěvě trhů ale atem jsem tam ještě nebyl poraďte kde nejlíp zaparkovat pokud máte nějaké zkušenosti
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 30.11.2011 , 14:20   Citovat  

Job!k napsal:
taky přemejšlíme o návštěvě trhů ale atem jsem tam ještě nebyl poraďte kde nejlíp zaparkovat pokud máte nějaké zkušenosti

viz.to co sme resili loni.. Úsměv ja valim do tech Spoons garazi přátele podle mapy je to kousek k tem trhum..a misto by asi snad teda kdyz ne jinde zrovna tam byt mohlo
   Návrat  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.11.2011 , 18:59   Citovat  

ve Wien nekdo nebudete?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 30.11.2011 , 22:48   Citovat  

Hlavator napsal:
viz.to co sme resili loni.. Úsměv ja valim do tech Spoons garazi přátele podle mapy je to kousek k tem trhum..a misto by asi snad teda kdyz ne jinde zrovna tam byt mohlo

V těhle garážích je místo vždycky,i o adventních nedělích OK Všichni se sáčkujou na parkoviště na Pražský nebo do garáží Karstadtu,místní jezděj radši městskou a tady jsem většinou jedinej na patře s CZ značkou.
Je to zašitý,v domě banky,tak se tam moc lidí nehrne Mrk
   Návrat  
punkerka89 je teď offline  punkerka89
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 0:04   Citovat  

hromadnej vylet by byl fajn jela bych ale nemam s kym a samotny se mi nechce Smutný
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 13:01   Citovat  

Takovej dotazek..kolik si tak vzit € kdyz si clovek ve dvou chce koupit tak nejak na co bude chut a zaroven si zaplatil garaz to mi hlava nebere vubec nemam prestavu to mi hlava nebere
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vánoční trhy - všeobecně
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina