Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 6G Aerodeck
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 25
Vokys je teď offline  Vokys
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 1:10   Citovat  

tak povidejte o svejch kombikach

hned zacnu otazkou muze mi nekdo zmerit jak ma blatniky od zeme na seriovych tlumicich/pruzinach na r14 185/65 ? predek i zadek. dik
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 1:46   Citovat  

ven to měřit nepůjdu Ble , ale tohle Ti snad bude stačit...

Honda_Civic_Aerodeck_1998.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Honda_Civic_Aerodeck_1998.jpg, 463.06 kB
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 8:43   Citovat  

jo todle mi staci. uvidime o kolik myho aerodecka snizil horst Velmi šťastný
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 16:16   Citovat  

Kdyby se nekomu hodila, tak bych mel na prodej origo loketni operku, cernou.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 16:41   Citovat  

jak vypada origo ?? ja mam tu z vti interieru a stve me ze neni polstrovana a je tvrda jak beton
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 16:42   Citovat  

ta co nabizim taky neni polstrovana
   Návrat  
VlastaFR je teď offline  VlastaFR
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 17:52   Citovat  

jak neni polstrovana.. ja mam VTi a mam operku mekkou a v kuzi..

JInak zatim jsem velice spokojenej, sice me vadi ta silena vaha auta Smutný a nedavno kdyz sem menil tlumice, tak sem proklinal anglany!! zadni srouby v ramenech naprosto bez vazelinky
   Návrat  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 17:54   Citovat  

ninja napsal:
Kdyby se nekomu hodila, tak bych mel na prodej origo loketni operku, cernou.
Ahoj pošli foto tý loketky a napiš mi cenu do SZ dík
   Návrat  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 18:29   Citovat  

VlastaFR napsal:

JInak zatim jsem velice spokojenej, sice me vadi ta silena vaha auta Smutný a nedavno kdyz sem menil tlumice, tak sem proklinal anglany!! zadni srouby v ramenech naprosto bez vazelinky

Tohle ale není problém jenom anglánů, ale všech Civiců do r.v. 2001. Tohle holt klucí japonský nedomysleli.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 19:51   Citovat  

VlastaFR napsal:

Ja nepsal nic o VTi. Kozenou ma jen VTi a SR
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 20:00   Citovat  

ninja napsal:
Ja nepsal nic o VTi. Kozenou ma jen VTi a SR

myslím, že ani všechny SRy nemají koženou
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 21:05   Citovat  

ja mam SR a nemam kozenou. ze bych upragnul ??
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 21:40   Citovat  

Petr 78 napsal:
Tohle ale není problém jenom anglánů, ale všech Civiců do r.v. 2001. Tohle holt klucí japonský nedomysleli.

na predku vse v poho - medena vazelinka uplne vsude, ale na zadku ani u tlumice ani spojovaci mezi pricnym a podelnym ramenem, jen jeden ze ctyr sem povolil a zbytek odrezal a vyvrtal meetallll skousel sem na ne kdejaky figle..

nechapu jak se na tohle mohli vybodnout. Kamos pred 5lety daval dokupy spodek CRXa a vsechno slo jak po masle - vsechno promazany atd...

vymena tlumicu se mi stala nocni murou Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 23:18   Citovat  

MalTake napsal:
Ahoj pošli foto tý loketky a napiš mi cenu do SZ dík

Jestli se zitra dostanu do dilny tak to vymontuju a vyfotim. Je to pro 4 elektricky okna (ale neni problem pouzit i kdyz jsou jen predni elektricky). Pripadne bych mel i zadni elektricky okna .-)
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 23:20   Citovat  

VlastaFR napsal:
na predku vse v poho - medena vazelinka uplne vsude, ale na zadku ani u tlumice ani spojovaci mezi pricnym a podelnym ramenem, jen jeden ze ctyr sem povolil a zbytek odrezal a vyvrtal meetallll skousel sem na ne kdejaky figle..

nechapu jak se na tohle mohli vybodnout. Kamos pred 5lety daval dokupy spodek CRXa a vsechno slo jak po masle - vsechno promazany atd...

vymena tlumicu se mi stala nocni murou Velmi šťastný

To ze to bylo promazany je znamka ze uz to nekdo delal. Vyrobci v prvovyrobe temer nic nemazou. Prave proto jsou treba v ramenech a silenblocich srouby s drazkama - aby to nezarezlo. To ze to zarezne je druha vec.
   Návrat  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.12.2010 , 23:23   Citovat  

ninja napsal:
Jestli se zitra dostanu do dilny tak to vymontuju a vyfotim. Je to pro 4 elektricky okna (ale neni problem pouzit i kdyz jsou jen predni elektricky). Pripadne bych mel i zadni elektricky okna .-)
kamosovi by se hodila ppouze elektroika od loketky k zadnim el oknum, to nemas? okna i motorky sou tam ale ta elektrika jaksi chybi
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.12.2010 , 7:42   Citovat  

Brnďa napsal:
kamosovi by se hodila ppouze elektroika od loketky k zadnim el oknum, to nemas? okna i motorky sou tam ale ta elektrika jaksi chybi

To bohuzel. Dam to k tem elektrickym oknum. Ulehci to hodne montaz.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 22.12.2010 , 19:54   Citovat  

ninja napsal:
To ze to bylo promazany je znamka ze uz to nekdo delal. Vyrobci v prvovyrobe temer nic nemazou. Prave proto jsou treba v ramenech a silenblocich srouby s drazkama - aby to nezarezlo. To ze to zarezne je druha vec.

jj, u C4g a CRX 88-89 předface byly v nápravách ještě šrouby bez drážek ... a to bylo dílo zmatenej
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.12.2010 , 20:34   Citovat  

petr 78: aha to by me nenapadlo, diky za info je to dobrý

tahne mi volant tam kam zatocim, je to dost neprijemny.. nevim jestli stim ma neco spolecnyho samosvor, ale napadli me vymackany silenty na ramenech - pri operaci vymeny tlumicu Velmi šťastný sem ale vsechno kontroloval i s montpakou a vsechno se zdalo byt OK .

Nejde o velky tahani volantu, ale treba kamosova Preludka to nedela..
Poradi nekdo? Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.12.2010 , 22:39   Citovat  

VlastaFR napsal:
petr 78: aha to by me nenapadlo, diky za info je to dobrý

tahne mi volant tam kam zatocim, je to dost neprijemny.. nevim jestli stim ma neco spolecnyho samosvor, ale napadli me vymackany silenty na ramenech - pri operaci vymeny tlumicu Velmi šťastný sem ale vsechno kontroloval i s montpakou a vsechno se zdalo byt OK .

Nejde o velky tahani volantu, ale treba kamosova Preludka to nedela..
Poradi nekdo? Úsměv

Začalo to tahat až poslední dobou nebo to tahá co to auto máš? Jáká tam máš teď kola?
   Návrat  
sicik je teď offline  sicik
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 16:30   Citovat  

ninja napsal:

kolik by jsi chtěl za ty zadní okna?
   Návrat  
Matjbc je teď offline  Matjbc
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 16:45   Citovat  

Pár mých zkušeností s Aerodeckem v zimním období.
Asi největší závada, která se mi zatím stala byl nejspíš problém s imobilizérem. Už 2x se stalo, že po otočení klíčku se normálně rozsvítí kontrolky, něco v motoru zabzučí, kontrolky které mají zhasnout zhasnou a nic, otočí se klíčkem a vůbec nic. Vůbec není slyšet snaha startéru, kontrolky dál svítí svoji intenzitou, ale nic se neděje. Takže když se mi to stalo podruhé šel jsem se trochu vyvztekat na vzduch, vrátil se, párkrát promačkal dálkáč a po třetím otočení to v poho naskočilo (poprvé se to stalo bratrovi v sobotu ráno nenastartoval a v neděli úplně v poho). Takže kdyby měl někdo njk radu sem s ní Úsměv
Další závada, ne úplně fungující centrál na zadních levých dveřích. V létě úplně v poho, ale teď v zimě když jsem se vrátil po měsíci ze zahraničí a vyházel si svoje auti z pod sněhu jsem nemohl otevřít zadní levé dveře, málem jsem si utrhnul kliku, protože jsem si byl 100% jist, že jsem v předzimní přípravě nic nezanedbal, zámek jsme dost silně prosříkal takovou německou vodoodpuzující emulzí a gumu kolem řádně namazal silikonovým olejem, ale dveře se ani nehnuly. Až pak jsem zjistil, že stačí jen brknout do čudlíku na dveřích který nepovyskočí snad jen o milimetr a dveře tím pádem zůstávají zamčené. Teď když mrazy povolili tak zas vše funguje naprosto normálně, takže nevim.
Další věc co soudruzi tak úplně nedomysleli je "křidýlko" na pátých dveřích. Když máte trochu sněhu na střeše a "křidýlku" a chcete tyto 5-té dveře otevřít, dost slušně se ten sníh začne drtit na střeše.
A poslední věc, ale to neni chyba, ale smůla nebo spíš štěstí v neštěstí, prdla mi žárovka, ale jeslikož jsem si přál od Ježíška Silverstary, tak jsem překecal Ježíška, aby mi je dal už teď a rovnou jsem je tam šoupnul, tak jsem zvědavej na večer jakej to bude rozdil od původních obyč.
Pozitivní věc kterou jsem zatím shledal na zimním provozu s Aerodeckem je, že jsem se i přes celkem sjeté zimáky všude vyhrabal i když to občas chtělo trochu trpělivosti a umu, ale aspoň někde se ta váha toho malého obříka pozitivně projevila.
Jeden malý dotaz, v autě mám snad ještě origo baterku Yuasa 45Ah, šlo by tam dát njk silnější, ne že bych někdy nenastartoval, ale přeci jen proč nemít větší jistotu, že mě baterka nenechá ve štichu zrovna když to clověk bude nejvíc potřebovat.
A poslední malej postřeh, Aerodeck není pro vysoký lidi, což můžu se svými 204cm velice dobře posoudit Velmi šťastný
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 17:45   Citovat  

Matjbc napsal:
Asi největší závada, která se mi zatím stala byl nejspíš problém s imobilizérem. Už 2x se stalo, že po otočení klíčku se normálně rozsvítí kontrolky, něco v motoru zabzučí, kontrolky které mají zhasnout zhasnou a nic, otočí se klíčkem a vůbec nic. Vůbec není slyšet snaha startéru, kontrolky dál svítí svoji intenzitou, ale nic se neděje. Takže když se mi to stalo podruhé šel jsem se trochu vyvztekat na vzduch, vrátil se, párkrát promačkal dálkáč a po třetím otočení to v poho naskočilo (poprvé se to stalo bratrovi v sobotu ráno nenastartoval a v neděli úplně v poho). Takže kdyby měl někdo njk radu sem s ní Úsměv
Další závada, ne úplně fungující centrál na zadních levých dveřích. V létě úplně v poho, ale teď v zimě když jsem se vrátil po měsíci ze zahraničí a vyházel si svoje auti z pod sněhu jsem nemohl otevřít zadní levé dveře, málem jsem si utrhnul kliku, protože jsem si byl 100% jist, že jsem v předzimní přípravě nic nezanedbal, zámek jsme dost silně prosříkal takovou německou vodoodpuzující emulzí a gumu kolem řádně namazal silikonovým olejem, ale dveře se ani nehnuly. Až pak jsem zjistil, že stačí jen brknout do čudlíku na dveřích který nepovyskočí snad jen o milimetr a dveře tím pádem zůstávají zamčené. Teď když mrazy povolili tak zas vše funguje naprosto normálně, takže nevim.
Další věc co soudruzi tak úplně nedomysleli je "křidýlko" na pátých dveřích. Když máte trochu sněhu na střeše a "křidýlku" a chcete tyto 5-té dveře otevřít, dost slušně se ten sníh začne drtit na střeše.
A poslední věc, ale to neni chyba, ale smůla nebo spíš štěstí v neštěstí, prdla mi žárovka, ale jeslikož jsem si přál od Ježíška Silverstary, tak jsem překecal Ježíška, aby mi je dal už teď a rovnou jsem je tam šoupnul, tak jsem zvědavej na večer jakej to bude rozdil od původních obyč.
Pozitivní věc kterou jsem zatím shledal na zimním provozu s Aerodeckem je, že jsem se i přes celkem sjeté zimáky všude vyhrabal i když to občas chtělo trochu trpělivosti a umu, ale aspoň někde se ta váha toho malého obříka pozitivně projevila.
Jeden malý dotaz, v autě mám snad ještě origo baterku Yuasa 45Ah, šlo by tam dát njk silnější, ne že bych někdy nenastartoval, ale přeci jen proč nemít větší jistotu, že mě baterka nenechá ve štichu zrovna když to clověk bude nejvíc potřebovat.
A poslední malej postřeh, Aerodeck není pro vysoký lidi, což můžu se svými 204cm velice dobře posoudit Velmi šťastný
ja to rikam furt ze anglan ma malo mista, ale porad vic nez japonec me prijde, mam 2 metry a v anglanovi si za me nikdo pohodlne nesedne. Jinak k baterce, pokud bude v rozmerech jaky potrebujes aby se ti vlezla do toho mista tak muzes dat silnejsi
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 17:46   Citovat  

to mas pravdu, preci jen je to japonec a driv se jeste na evropany moc nemyslelo Velmi šťastný

Petr78: dela to od zacatku co autak mam - cervenec 2009 - jednou rukou pri sviznym rozjezdu v zatacce bez sance. A ted na snehu dvojka co provadi s volantem je neuveritelny cuka ze strany na stranu. Myslim ze to tam nema co delat..

kola tam jsou 15´ s ET35 - zimaky 195/85 to co je v technicaku az na to ET, jinak na letnakach 205/45 R16 ET35 to dela to sami

Na originalech s ET55 to delalo taky - tyhle kola na zigulika sem ale "vyhodil" Velmi šťastný
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 21:01  Naposledy upravil Petr 78 dne 23.12.2010 , 21:08, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Matjbc napsal:

To špatné startování nemá nic společného s imobilizérem. Máš nejspíš špatně utažené (nebo zoxidvané) svorky na kontaktech baterky nebo se baterka loučí (vnitřní skrat apod.).
45Ah hodin bohatě stačí když máš v pořádku dobíjení. Baterka s větší kapacitou bývá většinou větší takže bys jí tam stejně nevtěsnal.
S tím zadním křidýlkem souhlasím. Je tam prostě málo místa, stačí trošku zmrzlého sněhu ve spáře a není šance otevřít zadní vrata bez násilí.
Problém s centrálem bych viděl v tom použitém mazadle. Při velkém mrazu prostě ztuhne a nedovolí zámku správně fungovat.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 21:07   Citovat  

VlastaFR napsal:
to mas pravdu, preci jen je to japonec a driv se jeste na evropany moc nemyslelo Velmi šťastný

Petr78: dela to od zacatku co autak mam - cervenec 2009 - jednou rukou pri sviznym rozjezdu v zatacce bez sance. A ted na snehu dvojka co provadi s volantem je neuveritelny cuka ze strany na stranu. Myslim ze to tam nema co delat..

kola tam jsou 15´ s ET35 - zimaky 195/85 to co je v technicaku az na to ET, jinak na letnakach 205/45 R16 ET35 to dela to sami

Na originalech s ET55 to delalo taky - tyhle kola na zigulika sem ale "vyhodil" Velmi šťastný

Jo to je samosvor, kámo Mrk
S tím se nedá jezdit "kudla" frajersky s jednou rukou na volantu. LSD prostě tahá za volant a je ho třeba držet pevně oběma rukama. Je to naprosto normální vlastnost samosvoru. Přečti si Danyho článek o diferenciálech a pochopíš.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 21:07   Citovat  

já bych tipoval špatnou spínačku
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 22:21   Citovat  

Petr 78 napsal:
Jo to je samosvor, kámo Mrk
S tím se nedá jezdit "kudla" frajersky s jednou rukou na volantu. LSD prostě tahá za volant a je ho třeba držet pevně oběma rukama. Je to naprosto normální vlastnost samosvoru. Přečti si Danyho článek o diferenciálech a pochopíš.

Silenty byla posledni moznost.. ale je me divny, ze kamos s P5G 2.0 ma samosvor (aspon to tvrdi- nepatral sem po tom)
jen sem to ridil na suche asvaltce a vyjezdy ze zatacek nebo kruhacu si muzu dovolit s jednou rukou a druha radi - to u me pokud vyuzivam plnyho vykonu 8000ot/min je tohle zivotu nebezpecny.

Heh a takova perlicka aspon pro me Úsměv , ze aerodecky nemaji vzadu stabilizator - japani (sedan) ho maj to mi hlava nebere
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 24.12.2010 , 11:39   Citovat  

Matjbc napsal:

A kdyz bys mel stresni okno, tak zjistis, ze s takovou vyskou uz by to bylo auto uplne nevhodne.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.12.2010 , 12:50   Citovat  

VlastaFR napsal:
Silenty byla posledni moznost.. ale je me divny, ze kamos s P5G 2.0 ma samosvor (aspon to tvrdi- nepatral sem po tom)
jen sem to ridil na suche asvaltce a vyjezdy ze zatacek nebo kruhacu si muzu dovolit s jednou rukou a druha radi - to u me pokud vyuzivam plnyho vykonu 8000ot/min je tohle zivotu nebezpecny.

Heh a takova perlicka aspon pro me Úsměv , ze aerodecky nemaji vzadu stabilizator - japani (sedan) ho maj to mi hlava nebere
tak pokud vim tak ho nemaj jen aerodecky ale fastback vti ho ma ne?Úsměv a prelude 2.0 nema samosvor ne?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 6G Aerodeck
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina