Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Klubová Amnestie 2013
Fórum: Klubové záležitosti
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.1.2013 , 22:53   Citovat  

Sakul napsal:
Co musim udelat, abych mel alespon 5 bananku nad nickem ? to mi hlava nebere ty Honda se mi nelibi Smutný

Myslim ze mas nakroceno spravnym smerem, neboj Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 8.1.2013 , 22:58   Citovat  

master88 napsal:
Víš co.. pošli mi prosím na SZ svou verzi příběhu.

To myslíš vážně?! Já jsem nic neprovedl, nic ti nebudu posílat, já se nemám co obhajovat a nemám na to čas.
   Návrat  
master88 je teď offline  master88
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.1.2013 , 23:02   Citovat  

crxmann napsal:
To myslíš vážně?! Já jsem nic neprovedl, nic ti nebudu posílat, já se nemám co obhajovat a nemám na to čas.

ten příběh jsem sledoval na HC, když se vyvíjel a nevšiml jsem si nikdy že by tě někdo nařknul z toho že jsi zloděj... není to záměna s nějakou jinou kauzou?

nicméně i kdyby se taková věc stala, pořád platí, že každý si zaslouží mít právo na amnestii... ať už urazil na HC koho chtěl, každý jsme si tu snad rovni ne...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Sakul je teď offline  Sakul
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 8.1.2013 , 23:08   Citovat  

master88 napsal:
ten příběh jsem sledoval na HC, když se vyvíjel a nevšiml jsem si nikdy že by tě někdo nařknul z toho že jsi zloděj... není to záměna s nějakou jinou kauzou?

nicméně i kdyby se taková věc stala, pořád platí, že každý si zaslouží mít právo na amnestii... ať už urazil na HC koho chtěl, každý jsme si tu snad rovni ne...

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 8.1.2013 , 23:27   Citovat  

Hele mastere, ty už s tím Mílou nechlastej, když vám tu becherovku teď přicukřili, asi to nemá upe dobrý účinky HaHaaa
   Návrat  
PIWEL je teď offline  PIWEL
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.1.2013 , 0:10   Citovat  

jak to tak sleduju tak se varování a banány budou rozdávat za některé příspěvky přímo v tomto topicu Velmi šťastný

Master88 : všichni jsou si rovni...ale někteří jsou si rovnější...tak to bylo, je a bude... nesouhlas
   Návrat  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.1.2013 , 19:38   Citovat  

master88 napsal:
Víš co.. pošli mi prosím na SZ svou verzi příběhu.

no rád si poslechnu tu tvojí
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.1.2013 , 22:47   Citovat  

665+1 napsal:
no rád si poslechnu tu tvojí

proč mojí, já se snažím vystupovat jako nestranný pozorovatel... promiň pupu ale každý si zaslouží dostat šanci ať je jaký je.. bitkař nikoho nezabil aby si zasloužil trest smrti, takže si myslím, že jen a čase ho "propustit"... pokud se ty ani crxmann nechcete svěřit se svou verzí příběhu je to vaše volba... ale pak se nedivte, když se většina připojí k příběhu někoho jiného a vy pak budete vypadat jako ti špatní.. a tj přesně to co já nechci... chci abychom se proste odprostili od klasických malicherných "tys mě urazil a proto se stebou nekamaráduju" k trochu dospěláckým "nespamuješ-li forum a šíříš-li svoje názory nechám tě být... pokud budeš mít podporovatele vyslechnu tě, pokud je nebudeš mít zanikneš v čase sám" tohle je asi tak první i poslední věc co si musíte kluci uvědomit.. není třeba umlčovat někoho s kým nesouhlasíte... ale pokud on podle Vás nemá pravdu a nemá ani porporovatele, nikdo jeho volání nevyslechne a všichni ho tak jako tak budou mít za blázna.. pokud ho ale zavřete a budete ho veřejně pranýřovat budou ho všichni mít za mesiáše...
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.1.2013 , 23:11   Citovat  

master88 napsal:
proč mojí, já se snažím vystupovat jako nestranný pozorovatel... promiň pupu ale každý si zaslouží dostat šanci ať je jaký je.. bitkař nikoho nezabil aby si zasloužil trest smrti, takže si myslím, že jen a čase ho "propustit"... pokud se ty ani crxmann nechcete svěřit se svou verzí příběhu je to vaše volba... ale pak se nedivte, když se většina připojí k příběhu někoho jiného a vy pak budete vypadat jako ti špatní.. a tj přesně to co já nechci... chci abychom se proste odprostili od klasických malicherných "tys mě urazil a proto se stebou nekamaráduju" k trochu dospěláckým "nespamuješ-li forum a šíříš-li svoje názory nechám tě být... pokud budeš mít podporovatele vyslechnu tě, pokud je nebudeš mít zanikneš v čase sám" tohle je asi tak první i poslední věc co si musíte kluci uvědomit.. není třeba umlčovat někoho s kým nesouhlasíte... ale pokud on podle Vás nemá pravdu a nemá ani porporovatele, nikdo jeho volání nevyslechne a všichni ho tak jako tak budou mít za blázna.. pokud ho ale zavřete a budete ho veřejně pranýřovat budou ho všichni mít za mesiáše...

vůbec nechápu, co to řikáš ani o co ti jde.
Ten kluk lhal, házel špínu, kde se dalo a pomlouval nás všechny. Nemám potřebu se obhajovat ani nikdo z nás. Doufám a věřím, že za nás všechny hovoří činy a věci, který jsme udělali a děláme pro H-C. Trošku mě vadí, že bych byl srovnáván s někým takovým, protože si o něm nemyslím rozhodně nic hezkýho.
S klukama jsme to tu vytvořili, tvoříme a dále nejspíš tvořit budeme.
A proč to ? Nejspíš nemáš asi co dělat ? Myslíš, že to bude nějakej přínos KO Tohle téma určitě u mě neotvírej a nejspíš ani u zbytku kluků, kteří ještě mají nějakou energii dělat něco pro druhý a rozvijet to tu, protože takovýhle věci je dozajista znechutí.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.1.2013 , 23:23   Citovat  

Bitkarovi se (mimo jiné) nelíbil systém "mazání" a chtěl "odvolací orgán" - 2x jsem mu psal,aby teda něco navrhl. Odpověď - nic dělat nebude... Pak jsem měl dovolenou... Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.1.2013 , 23:36   Citovat  

665+1 napsal:
vůbec nechápu, co to řikáš ani o co ti jde.
Ten kluk lhal, házel špínu, kde se dalo a pomlouval nás všechny. Nemám potřebu se obhajovat ani nikdo z nás. Doufám a věřím, že za nás všechny hovoří činy a věci, který jsme udělali a děláme pro H-C. Trošku mě vadí, že bych byl srovnáván s někým takovým, protože si o něm nemyslím rozhodně nic hezkýho.
S klukama jsme to tu vytvořili, tvoříme a dále nejspíš tvořit budeme.
A proč to ? Nejspíš nemáš asi co dělat ? Myslíš, že to bude nějakej přínos KO Tohle téma určitě u mě neotvírej a nejspíš ani u zbytku kluků, kteří ještě mají nějakou energii dělat něco pro druhý a rozvijet to tu, protože takovýhle věci je dozajista znechutí.

mne osobně níčím neurazil ani nepomluvil, jestlis myslel celou HC komunitu... pupu promiň jestli to bereš jako útok na svou osobu, já to tak rozhodně nemyslím, mám vás kluci v úctě za to co tu pro komunitu děláte a hlavně mám vás za to rád.. toho si doufám jste vědomi, jedná se prostě o můj morální postoj k životu... chci aby všichni byli spokojeni, upřímně řečeno pochybuji zda se nějaký bitkař doma zžírá tím, že by neměl přístup na HC, jelikož i přes IP ban atd si lze přečít kdekoli cokoli a nelze tak jeho přístupu na HC zabránit... opakovat své věty nebudu jelikož si je každý může přečíst výše... ať je člověk jaký je.. pokud má honda srdce určitě ho zajímá honda komunita... pokud se mu nelíbí a nesedí mu zdejší prostředí odejde sám.. není důvod ho nějak vykazovat... tj prostě můj názor a proto postoj i k celému systému banování... jsem zastáncem názoru, že není třeba příliš regulovat cokoli.. vše se v demokratickém světě vyřeší mezi lidmi samo...

Helby: souhlasím že špatný přístup k věci... jako nápad je to celkem zajímavé, chtělo by to ale rozvést...
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 10.1.2013 , 0:04   Citovat  

Hellborn napsal:
Bitkarovi se (mimo jiné) nelíbil systém "mazání" a chtěl "odvolací orgán" - 2x jsem mu psal,aby teda něco navrhl. Odpověď - nic dělat nebude... Pak jsem měl dovolenou... Velmi šťastný

To Hellbi: když to tu "válčilo" před 2 lety, tak jsem několikrát Mišu alias Bitkaře vyzýval, aby něco navrhl či nastínil, co pro klub vymyslel - bez odezvy.

Protože mu bylo dáváno za vinu, že "mele pantem" jak s plno věcmi pomůže a když mu bylo řečeno, ať něco vymyslí, tak nic. A vím, že Pupu už několik let předtím čekal, co Bitkař přinese za řešení u věcí, které se mu nelíbily. (nevím už přesně jaké) Osobně jsem byl svědkem, jak se 665+1 a Bitkař na nějakém MMS Chodov v roce 2008 či 2009 domlouvají, aby něco Bitkař vymyslel.

Tak jsem Bitkaře vyzýval, aby sdělil klubu či spíše jeho vedení, aby sdělil, co vymyslel za řešení či změny u věcí, které toliko kritizoval a nelíbily se mu, aby se už konečně vymanil z kritiky vedení atd. Bohužel s ničím nepřišel.

Master88: Míšo, regulace je potřeba, zvláště v našich českým podmínkách ... bohužel. Slušní lidé ji samozřejmě nepotřebují, oni ji jaksi mají v sobě.

přátele je to dobrý
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 15.1.2013 , 22:19   Citovat  

Nápad je tu! Všichni mají vynulované varování k dnešnímu dni 15.1.2013 21:20Nápad je tu!

Shodla se na tom rada občanského sdružení na pondělní schůzi.

Zůstaly nám 3 bany, které jsme prodiskutovali. Společně jednomyslně shodli, že na tomto rozhodnutí se nic nemění.

Pokud někdo má v hodnocení banány, nechť napíše a změníme na klasická Honda

Takže ode dneška lépe, radostněji, bez urážek a vulgarismů. H+
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 15.1.2013 , 22:25   Citovat  

OK OK
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.1.2013 , 22:41   Citovat  

665+1 napsal:
Nápad je tu! Všichni mají vynulované varování k dnešnímu dni 15.1.2013 21:20Nápad je tu!

Shodla se na tom rada občanského sdružení na pondělní schůzi.

Zůstaly nám 3 bany, které jsme prodiskutovali. Společně jednomyslně shodli, že na tomto rozhodnutí se nic nemění.

Pokud někdo má v hodnocení banány, nechť napíše a změníme na klasická Honda

Takže ode dneška lépe, radostněji, bez urážek a vulgarismů. H+

přátele je to dobrý
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 16.1.2013 , 11:36   Citovat  

A dneska budeme nulovat poděkování Velmi šťastný
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2013 , 16:02   Citovat  

jo, a M@jk, Minor a další lidé s víc jak padesáti poděkováníma dostanou banánek pod nick Velmi šťastný
   Návrat  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 20:57   Citovat  

Dobrý den vespolek mám jen pár věcí a ve stručnosti

dozvěděl jsem se na FB od jednoho člena že jsem dostal amnestii, nevěřil jsem mu ale zkusil jsem se přihlásit a opravdu to tak je. úplně mě to znechutilo a rozčílilo, vůbec se mi to nelíbí, když sem jednou dostal doživotní ban tak tím chápu doživotní ban a né že dostanu nějakou amnestii.
Pochybuji o tom že tuto Amnestii stejně jako já dostal třeba i Bitkař, takže vás tímto žádám o znovu aktivaci doživotního banu nebo jak to mám říct a budu zase spokojený
to je tak asi vše co sem chtěl říct předem děkuji za kladné vyřízení mé žádosti.
   Návrat  
Jofrey je teď offline  Jofrey
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2014 , 1:44   Citovat  

Nemůžu spát a hledám topic s amnestií... kuky kuk

Kdy jsem dostal varování za hádání se, nebo něco podobného s Pepou?
Platí ještě amnestování po roce od varování?
Kdy budu osvobozen?

Kuju za odpověď OK
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 16.7.2014 , 9:42   Citovat  

Na novej rok, když budu mít dobrou náladu ... je to stejný jako s prezidentem Velmi šťastný
   Návrat  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2014 , 1:01   Citovat  

já mám dotaz, co znamenají ty Háčka?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka