Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek : Dany alias TypeR.cz oficiálně partnerem H-C...
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
Slivka je teď offline  Slivka
2 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 20.4.2015 , 22:34   Citovat  

Krása, pekne sa Vám servis rozrastá je to dobrý
Gratulujem a želám veľa spokojných zákazníkov přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Dany je teď offline  Dany
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 20.4.2015 , 22:46   Citovat  

Děkujeme všem za podporu a zákazníkům za důvěru...

Letos plánujeme finální úpravy, vnitřní úpravy fasády, vymalovat a opravit průmyslovou podlahu novou finální vrstvou... Není to bohužel (nebo pro nás spíš bohudík) jen garáž pro jedno stání, díky tomu jdou celkové ceny úprav a vybavení již do stovek tisíc... Takže zatím neustále jen reinvestujeme vydělané peníze, ale jednou... Snad...

Ale zase kdo může říct, že má krytý sklad pro parking aut o velikosti cca 250 m2, navíc monitorovaný kamerami a pod dohledem ochranky areálu...
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 20.4.2015 , 23:10   Citovat  

Já ti nevím, mě to přijde hrozně Slaný Velmi šťastný
   Návrat  
Doktor je teď offline  Doktor
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.4.2015 , 11:51   Citovat  

1. doporučuju
2. doporučuju
3. doporučuju i bez fasády Úsměv
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 24.4.2015 , 11:56   Citovat  

Díky HaHaaa

Honda
   Návrat  
Martin T. je teď offline  Martin T.
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.4.2015 , 12:14   Citovat  

Daver napsal:
Já ti nevím, mě to přijde hrozně Slaný Velmi šťastný

No hlavně, že to není pěkně mastný. Velmi šťastný

I za mě můžu doporučit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 24.4.2015 , 15:32   Citovat  

Já to měl čera i pěkně mastný, přijel jsem na geošku a zjistil jsem, že mi seskočila z manžety na homokineťáku spona ... všechno zamilovaný od vazelíny ... tím to moc díky Lukášovi z TypeR teamu, který to tam se mnou do noci řešil je to dobrý
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 31.5.2015 , 20:15   Citovat  

Daver napsal:
Já to měl čera i pěkně mastný, přijel jsem na geošku a zjistil jsem, že mi seskočila z manžety na homokineťáku spona ... všechno zamilovaný od vazelíny ... tím to moc díky Lukášovi z TypeR teamu, který to tam se mnou do noci řešil je to dobrý

přátele

Jsem koukal jak nám to zvedlo spotřebu hadrů a čističů pořádnej výtlem
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 8.6.2015 , 23:20   Citovat  

Letos budeme mít volno jako každý rok na začátku a na konci prázdnin...

Pokud tedy někdo něco ještě potřebujete, tak si rezervujte termín, nejsme nafukovací HaHaaa

Dovolená ... 6.7. - 10.7.
Dovolená ... 24.8. - 28.8.

Díky za pochopení

Díly originál Honda bez problémů nadále v prodeji, slevy minimálně 10% z koncových cen v ČR, dodání 3-4 dny, pokud to je ve skladu v Evropě Úsměv
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 7.11.2015 , 12:52   Citovat  

Máme za sebou předposlední balíček úprav servisu, alespoň doufám Úsměv

HOTOVO:
- pořízen další zvedák
- kompletně zatepleno, zkulturněno a vymalováno, aby prostory byly více representativní

ČEKÁ NÁS na jaře:
- profi litá podlaha

letos budeme dělat do pátku 18.12.2015. Pak v pondělí a úterý jen dodělávky a úklid...
S plným nasazením budeme pokračovat od pondělí 4.1.2016

- akutní problémy řešíme ihned dle možností
- servis co jde plánovat tak cca ideálně dva týdny dopředu
- snažíme se vyjít vstříct všem, i když to samo pokaždé úplně nejde

Těšíme se na Vaši návštěvu Honda a nejen ta je to dobrý
   Návrat  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.11.2015 , 19:28   Citovat  

je to dobrý je to dobrý Super Dany!! Uz mi snad nebude taka zima pri pripadnej navsteve servisu v zimnom obdobi... HaHaaa
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 7.11.2015 , 21:03   Citovat  

varuj napsal:
je to dobrý je to dobrý Super Dany!! Uz mi snad nebude taka zima pri pripadnej navsteve servisu v zimnom obdobi... HaHaaa

Tak těm co pracovali tam nebyla zima ani teď pořádnej výtlem
   Návrat  
jarka je teď offline  jarka
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.11.2015 , 22:19   Citovat  

Dany napsal:
Tak těm co pracovali tam nebyla zima ani teď pořádnej výtlem

A v létě co bylo letos byly zase zpocený Úsměv . Každopádně Dane jestli to takhle půjde dál, tak budete brzo přistavovat - super OK .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 7.11.2015 , 22:41   Citovat  

jarka napsal:
A v létě co bylo letos byly zase zpocený Úsměv . Každopádně Dane jestli to takhle půjde dál, tak budete brzo přistavovat - super OK .

já to v první chvíli nedomyslel, ale o to více mě to překvapilo, ono totiž to zateplení tak neskutečně izoluje v létě, že díky němu to pak bylo i v létě snesitelné, dokud se neotvíraly vrata Úsměv
Dokonce možná to léto je ještě důležitější, než ta zima, kdy si alespoň můžeš přitopit... Klimatizaci neplánujeme Úsměv
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 24.12.2015 , 12:17   Citovat  

Vše nej, nej a nej do Nového i nového roku Mrk
   Návrat  
Walterrr je teď offline  Walterrr
PříspěvekZaslal: 1.1.2016 , 21:36   Citovat  

Dany napsal:
Vše nej, nej a nej do Nového i nového roku Mrk
Ahoj,asi me neznáš.Ja tebe na ringu a vazne klobouk dolu. Ted k věci,kdo je podle Tebe nejlepší ridic na svete??? U me Walter Rohl a Loeb. Co Ty?? Dekuji za odpoved Honda
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 2.1.2016 , 13:05   Citovat  

Walterrr napsal:
Ahoj,asi me neznáš.Ja tebe na ringu a vazne klobouk dolu. Ted k věci,kdo je podle Tebe nejlepší ridic na svete??? U me Walter Rohl a Loeb. Co Ty?? Dekuji za odpoved Honda
A ještě kopie ze SZ:
AHOJ,kdo je podle Tebe nejlepší ridic? Seb Loeb,Juha Kankunen nebo Walter Rohl?????Piloty okruhu sem nepisi neboť si myslim,ze nej disciplínou motosportu je rally. Dekuji Valterrr

Spojím oboje do jedné odpovědi...
Já osobně si myslím, že takto jednoduše to říct nejde a vše nejde zobecňovat... Každá doba a každá disciplína motorového sportu má své hrdiny. Stejně jako třeba u atletiky nelze montovat jednotlivé disciplíny tak i u motorsportu je jak rally, tak okruh velmi specifický a je třeba se na to specializovat. Dále každé období má různou techniku a ta sedne někomu lépe a někomu více, je to vidět i právě na Loebovi... Ačkoli vlastně je určitě jeden z nejlepších pilotů v rally, přechod na okruh ho neposlal ihned do první řady s náskokem před ostatní...
Navíc každý pilot má ještě pro něco cit, takže říct obecně, že rally je nejtěžší a piloti z rally nejlepší řidiči prostě nejde, napadá mě příklad třeba geniálního Senny na vodě a v přechodných podmínkách, kdy neskutečně dokázal deklasovat konkurenci rozdílem několika výkonnostních skupin...

Protože jsem jezdil obě tyto disciplíny, tak zodpovědně říkám, že je to rozdíl a v každé jde o něco jiného... Na okruhu to jsou desetiny až setiny v každé zatáčce a mravenčí hodinářská práce v každém průjezdu pokud možno na mm přesně, to rozhodne o výsledném čase. Navíc musíš v závodech strašně moc přemýšlet nad strategií a číst jízdu lidí kolem Tebe, no a samo i předvídat, prostě dokázat udělat něco jinak, jezdit hlavou, samotná absolutní rychlost na kolo Ti nemusí být ve výsledku nic platná...

V rally se Ti nikdy nepodaří projet jednu zatáčku stejně i když se sebevíce snažíš a jedeš ji třeba 5x za víkend, pokaždé je to jiné, tady to je hlavně o schopnosti se rychle adaptovat na měnící se podmínky, experimentovat s nastavením, přičemž se můžeš na jízdu soustředit na 100% nemusíš přemýšlet, co se děje kolem Tebe... Na trati jsi sám...

Dříve mě osobně daleko více bavila rally, teď jezdím okruhy a také si to užívám, je to dle mě spíš o pocitu o autě se kterým jezdím... Ale nedokážu říct objektivně (a myslím že to ani nejde) která je víc... Záleží jestli chceš jezdit proti časomíře a tedy proti ostatním "virtuálně" nebo jestli chceš kontaktní závodění na dráze kde není absolutní rychlost jediným kritériem, pak třeba mě obrovsky bavilo závodění na motorkách, které jsem také pár let také měl možnost vyzkoušet...
Navíc čím více se objevuje elektroniky v autech, tak tím méně mě to baví, proto jsem postavil AttackaGTR, který kromě elektroniky motoru žádnou nemá, brzdy ani řízení nemá posilovač, vše je mechanické...
Je to auto takto rychlejší? Rozhodně ne a je to technicky spíše krok zpět ke starým autům, ale je neskutečně zábavné a jízdu si musíš opravdu pracně zasloužit, stále se soustředit na 111%, je to dřina a auto nic neodpustí, tohle si z rally třeba nepamatuji...

K tomu tedy na závěr filozofická otázka, jsem tedy horší pilot na okruhu než někdo z konkurence, který má v autě elektroniku na kontrolu prokluzu, závodní ABS, posilovač řízení, no a je o 2s na kolo rychlejší než já ???
Je to jen řečnická otázka, netřeba na ni odpovídat písemně Mrk
   Návrat  
Walterrr je teď offline  Walterrr
PříspěvekZaslal: 2.1.2016 , 19:57   Citovat  

Dany diky za Tvou vystiznou odpověď. je to dobrý
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 26.3.2016 , 10:27   Citovat  

Pro rychlejší přenos dění v našem servisu a následně i obrazové postřehy ze závodů jsme se připojili na Instagram...

tudy odkaz

Vybral jsem v prvopočátku asi stovku průřezových fotek, které nás tak nějak charakterizují za poslední roky a postupně tam budeme přidávat jak fotky ze servisu se zajímavými auty, opravami či aktualitami, tak i momentky ze závodů, aby jste měli lepší přehled o tom co děláme...

Kdo tedy chce, může náš Instagram navštívit a sledovat...
Bohužel jsem tam nemohl zdaleka dostat fotky všech tajpárů, co k nám jezdí, takže se omlouvám těm, co se tam nenajdou...
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 27.10.2016 , 10:37   Citovat  

Aktuálně místo i na nějaké případně přezutí pneu, kdyby někdo nutně potřeboval a nemohl se nikde uchytit Velmi šťastný

dokonce se nám tam válí nějaké pneu, co by šlo ještě použít, seznam mám na webu ... tudy odkaz
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 27.10.2016 , 12:54   Citovat  

Dany napsal:
...
dokonce se nám tam válí nějaké pneu, co by šlo ještě použít, seznam mám na webu ... tudy odkaz

Doufam, ze tam nejsou i ty moje novy zimaky... Velmi šťastný přátele
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 27.10.2016 , 13:05   Citovat  

Co tu zbylo a valí se tu, tak ano pořádnej výtlem
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 10.2.2017 , 0:17   Citovat  

Letošní rok máme několik novinek, některé (většina) jsou pozitivní, jedna je negativní… Většina se týká servisu a našich služeb…

Začnu tedy tou negativní… Všechno jde nahoru, všechno se zdražuje, takže musíme i my jít s cenou nahoru. Jedná se o hodinovou sazbu servisu, kterou držíme na stejné výši již 5 let…
Od dubna tedy bude hodina práce servisu 400,- kč, toto zdražení se nedotkne již rozpracovaných zakázek, ani zakázek předem dohodnutých, prostě nějak plynule během dubna a května přejdeme na vyšší cenu. Doufám, že toto naše drobné zdražení pochopíte a že i přes něj nám zachováte přízeň. Dále budeme uplatňovat férový přístup, tedy vždy víte přesně kolik hodin práce platíte a za co, cena za práci není kalkulována nijak skrytě či nějak schovávány hodiny další…
Protože si účtujeme opravdu jen tolik hodin práce, kolik na autech trávíme (a vždy spíš méně než více), nemáme možnost bohužel jinak stabilizovat hospodaření díky rostoucím nákladům než takto drobně zdražit… Budeme se to snažit kompenzovat dalšími novinkami…

Druhou novinkou je snad první pozitivní zpráva…
Dali jsme dohromady naše nejstarší CR-V 1. Generace, které je teď ve stavu schopném i půjčování, tedy je možno si nyní předem dohodnout u těch kratších servisů, že přivezete auto a půjčíte si CR-V…
Tím pádem se doufám pro Vás výrazně zjednoduší přistavení a odvoz auta, bude pro Vás výrazně jednoduší přivést Vaše auto na krátkodobý servis bez nutnosti jezdit dvěma auty nebo pokud budete spěchat, nebudete muset jezdit autobusem…
Půjčení u CR-V bude v případě servisu logicky zdarma jen za spotřebované pohonné hmoty, nic složitého… K tomu chceme koupit ještě jednoho Civica 7G, což se nám zatím i přes několik pokusů nedaří… Pokud by tedy někdo měl benzínové 7G ve slušném stavu a chtěl se ho za nějakou rozumnou cenu zbavit, pak mi klidně také napište, ale naše představa je dát za to auto někde okolo 50tis kč, aby to mohlo probíhat stejně jako u toho CR-V a jeho půjčení v případě servisu mohlo být zdarma…

Třetí novinkou, která nepřímo souvisí s tou druhou je, že jsme pořídili nové CTR 9G, které bude možné si také půjčit pravděpodobně někdy od dubna (do konce března je už beznadějně zamluvené). To se, bohužel pro Vás, nebude půjčovat logicky zdarma, ale ani jeho půjčení nebude přímo podmíněno servisem u nás… Je možné si ho samo během servisu půjčit, ale i třeba pokud si ho někdo chce jen vyzkoušet, ceny půjčení budou kalkulovány vždy individuálně s přihlédnutím k okolnostem a bude možné si ho třeba půjčit i jako náhradní vozidlo (s malým doplatkem) v případě škod na vozidle, které si dáte k nám opravit. Chtěli bychom totiž více dělat i pojistné události na vozidle při Vašich nehodách, i když logicky Vám ale nic špatného nepřejeme…

Podmínky půjčení CTR 9G:
- Vratná kauce … buď auto proti, tedy zaparkované či na opravě u nás v servise, nebo 50tis kč
- Přistavení vozu, pokud nebude vyzvednuté a vrácené u nás … 15kč / km
- Půjčení na 24h … 7.500,-kč standard cena (max. 250km) / 6.000,-kč zvýhodněná cena (max. 200km)
- Půjčení na víkend … 17.000,-kč standard cena (max. 500km) /14.000,-kč zvýhodněná cena (max. 450km) … Vyzvednutí v pátek odpoledne a vrácení v pondělí dopoledne
- Půjčení na týden … 35.000,-kč standard cena (max. 1500km) / 30.000,-kč zvýhodněná cena (max. 1500km)
- Půjčení auta na „track days“ tedy k testování na okruhu (Most, Brno, SK Ring, Nordsleife apod.) … individuální cena i kauce
- V případě překročení limitu km … 15kč / km
- Spoluúčast v případě poškození 10% minimálně 10.000,- kč
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 1.10.2017 , 23:08   Citovat  

Na servise již máme na půjčení dvě auta...
CR-V 2.0 AT ... 100kč / den
Civic 5D 7G 1.6 MT ... 300kč / den

je tedy možno si dohodnout i půjčení náhradního auta po dobu servisu. Ceny jsou základní a vždy přihlížíme k rozsahu servisu a cena se může i snížit...
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 21.11.2017 , 8:10   Citovat  

Teď před Vánoci máme na servise v TypeR.cz volněji, hlavni nápor servisu tajparu přijde po vanocich...
Takže pokud tedy někdo potřebuje na autě udělat servis, například vyměnit olej, brzdy, podvozek, udelat STK, geometrii, nebo třeba jen zkontrolovat auto či přezout pneu, je ideální doba to udělat s malou čekací dobou...

Je možnost i zapůjčení náhradního vozu...

Děláme i kompletní servis během případné dopravní nehody... Včetně jednání s pojišťovnou...

Tak se s důvěrou obraťte, těšíme se na Vaši návštěvu...
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 21.11.2017 , 9:44   Citovat  

Dany napsal:
Tak se s důvěrou obraťte, těšíme se na Vaši návštěvu...

To doufám... Velmi šťastný OK
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.11.2017 , 13:27   Citovat  

to SaKaL: Mě nepřekonáš Je to tam.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 20.1.2018 , 23:08   Citovat  

Aktuálně je v servise situace ještě slušná, pokud by někdo něco potřeboval, neváhejte se ozvat, dá se to řešit operativně...
na přelomu února a března máme jarní prázdniny a to bude dílna uzavřena (26.2. - 2.3.), březen pak bude dost plný, budou se připravovat auta na sezónu...

Tedy buď teď nebo pak v dubnu...

Těšíme se na Vaši návštěvu nejen s Honda
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 17.7.2018 , 10:13   Citovat  

Aktuálně máme dovolenou, tak jen aktualizace ohledně půjčení náhradních vozidel... V servise jedeme znovu naplno od příštího týdne...

máme na půjčení jako náhradní vozidla:
... CR-V 1G ... v případě velkého servisu nebo servisu kdy dodáváme materiál my, tak je půjčení možno dohodnout zdarma, jinak cena je 200,- kč /den
... Civic 5D 7G 1.6 ... v případě velkého servisu nebo servisu kdy dodáváme materiál my, tak je půjčení možno dohodnout zdarma, jinak cena je 400,- kč /den

Co se týká tajpárů, také to doplňuji, většinou teď mám k dispozici jak 9G tak i 10G tajpára, takže teoreticky je možné si půjčit obojí, teď o prázdninách je to plnější...
Podmínky půjčení CTR 9G/10G:
- Vratná kauce … buď auto proti, tedy zaparkované či na opravě u nás v servise, nebo 50tis kč
- Přistavení vozu, pokud nebude vyzvednuté a vrácené u nás … 15kč / km
- Půjčení na 24h … 7.500,-kč standard cena (max. 250km) / 6.000,-kč zvýhodněná cena (max. 200km)
- Půjčení na víkend … 17.000,-kč standard cena (max. 500km) /14.000,-kč zvýhodněná cena (max. 450km) … Vyzvednutí v pátek odpoledne a vrácení v pondělí dopoledne
- Půjčení na týden … 35.000,-kč standard cena (max. 1500km) / 30.000,-kč zvýhodněná cena (max. 1500km)
- Půjčení auta na „track days“ tedy k testování na okruhu (Most, Brno, SK Ring, Nordsleife apod.) … individuální cena i kauce
- V případě překročení limitu km … 15kč / km
- Spoluúčast v případě poškození 10% minimálně 10.000,- kč
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 24.12.2018 , 12:40   Citovat  

Vše nej do dalšího roku ... TypeR.cz Racing team Honda

Nové projekty na příští rok...
... Attack s atmo K20
... CTR 10G Race pro vytrvalostní závody
... možná CTR 9G Race pro krátké závody
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek : Dany alias TypeR.cz oficiálně partnerem H-C...
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina