Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek : Výhody členství v klubu
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 5
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 10:40   Citovat  

gizmi napsal:
optimas: nahod KDE jinde jsi tyhle veci koupil.. Mrk Takhle je to placani slovy

odkaz A když použiješ trochu selskýho rozumu tak hodíš kod do vyhledávače a on ti najde nejnižší cenu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 10:43   Citovat  

optimas napsal:
Já jsem někde psal něco o členství? Já jsem pouze poukázal na to ,že ty díly se dají koupit levněji i když si na to dáte tu vaši slevu. Takže ne já ,ale ty jsi nepochopil

Aby sis dal "tu naši" slevu,tak musíš být člen, takže sleva s členstvím souvisí, jsou to spojené. Evidentně vidíš jen peníze,cena, sleva... Nic jiného Tě nezajímá?

Přepočítávat členství na peníze považuji za omezené... KO
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 10:54   Citovat  

Tak tu neřešte AK a schválně optimasi kde seženeš origo náhradní díly se slevou až 40% jako tady od partnera Aldy? Hihi Na to si myslim se to členství saaaaakra vyplatí Je to tam. AK jsou drahý i po slevě, to tu ví skoro každej, ale když prostě není zbytí tak tam zajdu a se slevou nakoupím ikdyž dráž než někde jinde, ale ono moc shopů s dílama nemá otevřeno od pondělí do neděle od rána do večera Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 11:07   Citovat  

Hellborn napsal:
Aby sis dal "tu naši" slevu,tak musíš být člen, takže sleva s členstvím souvisí, jsou to spojené. Evidentně vidíš jen peníze,cena, sleva... Nic jiného Tě nezajímá?

Přepočítávat členství na peníze považuji za omezené... KO

Ježiš vím ,že musíš zaplatit abych měl slevu. "Evidentně vidíš jen peníze,cena, sleva..." dobrá věta a koho v dnešní době peníze,cena a sleva nezajimají? Myslíš, že chci někde platit zbytečně navíc? Já teda rozhodně ne a jestli ty ano a máš na to tak si plať třeba dvojnásob.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 11:13   Citovat  

DanTe napsal:
Tak tu neřešte AK a schválně optimasi kde seženeš origo náhradní díly se slevou až 40% jako tady od partnera Aldy? Hihi Na to si myslim se to členství saaaaakra vyplatí Je to tam. AK jsou drahý i po slevě, to tu ví skoro každej, ale když prostě není zbytí tak tam zajdu a se slevou nakoupím ikdyž dráž než někde jinde, ale ono moc shopů s dílama nemá otevřeno od pondělí do neděle od rána do večera Hihi

Za poslední 4 roky jsem žádný origo díl nepotřeboval tak ,že se mi to sakra nevyplatí Hihi
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 11:15   Citovat  

optimas napsal:
Ježiš vím ,že musíš zaplatit abych měl slevu. "Evidentně vidíš jen peníze,cena, sleva..." dobrá věta a koho v dnešní době peníze,cena a sleva nezajimají? Myslíš, že chci někde platit zbytečně navíc? Já teda rozhodně ne a jestli ty ano a máš na to tak si plať třeba dvojnásob.

To je ale přesně to, o čem jsem psal výše a co Ty nechápeš. Ty přepočítáváš členství na peníze, já ne! Neplatím členství kvůli slevám!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 11:24   Citovat  

Hellborn napsal:
To je ale přesně to, o čem jsem psal výše a co Ty nechápeš. Ty přepočítáváš členství na peníze, já ne! Neplatím členství kvůli slevám!

No tak to nechápu a hotovo jsi spokojený?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 11:53   Citovat  

DanTe napsal:

Zrovna tím Aldou bych neargumentoval...slevy má pro všechny Mrk

Nevím, proč se tady pořád dohadujete. Kdo přispět nechce, tak si důvod vždycky najde...
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 12:07   Citovat  

Hellborn: v tomhle se dobrovolne hlasim jako "omezenec" jak jsi to rekl.. chtel jsem dat 100,- ale pak jsem si umel v duchu prepocitat, ze budu na golfa kupovat brzdy, menit brzdovku, prevodovy olej, tchan bude delat brzdy na fabce, budu kupovat olej do 2T Hondicky motorky, atd atd atd..a ze tech 500,- pomuze foru a i me.. takze 500,- clenstvi a spokojenost na obou stranach - za to jsem omezenej Velmi šťastný ale tak jeste ze tak - tohle forum "zivi" verim pomerne hodne omezencu Velmi šťastný Velmi šťastný

psal jsem to jinam, ale jen nakupem co jsem vypsal nahore se mi vratilo 1300,- přátele a vstup na Honday zadarmiko je taky super duvod proc 500,- golďáka - a né že néééééé.. zijeme v CR, tady kazdy kouka na to malo kde usetrit aby to pak vrazili do supervyhodne kampelicky Úsměv A to na Honday nejedu, slouzim vlasti a diky letosni svatbe dovcu uz nemam Bueee
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 12:09   Citovat  

Stepa napsal:
Zrovna tím Aldou bych neargumentoval...slevy má pro všechny Mrk

Nevím, proč se tady pořád dohadujete. Kdo přispět nechce, tak si důvod vždycky najde...

To je ale problém vedení že to špatně dohodli nebo dobrotivostí Aleše, protože když jsem tu na foru na něj někoho odkazoval, tak mi bylo odseknuto že to je pouze pro členy, proto jsem tu tím argumentoval, každopádně mně je to šumák jestli nějakej optimas platí nebo ne a jestli má někde něco levnějšího, já sem platil členství kvůli podpoře H-C ne kvůli slevám, slevy beru jako takovej bonus VTEC
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 12:29   Citovat  

Optimas : příspěvek ti neplatí slevu, ale je to členský příspěvek v OS jako v každém jiném. Nejdřív si nastuduj pojmy. To že si nejvetší borec a dokážeš si najít slevu tak zááááááviiiiiist ....ale jinak plácáš krávoviny, jako každý kdo chce jen parazitovat na bezplatných stránkách a kalit vodu. Jak jsi psal jinde: Neplatíš, tak mlč a užívej si co jest Tvého poprávu neplatícího člena. meetallll
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 12:40   Citovat  

crxmann: prijde mi ze jsi jako JA driv - desne snadno vyletis jako certik z krabicky (ber to mile). Ber to pozitivne - zase par lidi muze porovnat a koupit levneji. Nekdo na to napsal argument v podobe casu a vikendu - to je taky pravda. AutoKelly pres HC neni nejlepsi nabidka, protoze vzdy se najde lepsi, ale je to dobrej bonus.. Ze by nejak kalil vodu? Ale notaaaaak.. Bud nad vodou Mrk
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 13:04   Citovat  

gizmi napsal:
crxmann: prijde mi ze jsi jako JA driv - desne snadno vyletis jako certik z krabicky (ber to mile). Ber to pozitivne - zase par lidi muze porovnat a koupit levneji. Nekdo na to napsal argument v podobe casu a vikendu - to je taky pravda. AutoKelly pres HC neni nejlepsi nabidka, protoze vzdy se najde lepsi, ale je to dobrej bonus.. Ze by nejak kalil vodu? Ale notaaaaak.. Bud nad vodou Mrk

Ahoj,
no a domluvit slevu u toho obchodu, jako třeba KachnaCRX v HONDE Frydek-Místek či Ostrava? To ne, že? Nebo další ...
přátele Je to tam.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 13:11   Citovat  

M@jk: kdyz mas obchod, kde prodavaji dily za cenu co v Kellyne, aby se to srovnalo, musis dat 30% slevu, tak tezko daji nejakou slevu jeste.. to je zase princip obchodnika Úsměv)))

PS: ja trebas jednomu nejmenovanemu servisu (velmi popularnimu na HC) zarizoval od Ceske Pojistovny statut "vyhradniho opravce vozu Honda" a dotycny majitel se na to vybodnul - dneska vim ze snazit se u lidi jen tak z dobre vule je na dve veci vetsinou Smutný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 15:49   Citovat  

crxmann napsal:
Optimas : příspěvek ti neplatí slevu, ale je to členský příspěvek v OS jako v každém jiném. Nejdřív si nastuduj pojmy. To že si nejvetší borec a dokážeš si najít slevu tak zááááááviiiiiist ....ale jinak plácáš krávoviny, jako každý kdo chce jen parazitovat na bezplatných stránkách a kalit vodu. Jak jsi psal jinde: Neplatíš, tak mlč a užívej si co jest Tvého poprávu neplatícího člena. meetallll

Něco bych ti nejraději řekl pěkně od plic ,ale za to mi nestojíš. A promiň ty velký guru tohoto fora ,že jsem si dovoli tady napsat ,že se dají sehnat díly podstatně levněji a nikde jsem nepsal nic o příspěvku tak nechápu proč to tady pořád taháte. Ano jdu držet hubu, protože dostanu ban OK
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 16:45   Citovat  

optimas napsal:
Něco bych ti nejraději řekl pěkně od plic ,ale za to mi nestojíš. A promiň ty velký guru tohoto fora ,že jsem si dovoli tady napsat ,že se dají sehnat díly podstatně levněji a nikde jsem nepsal nic o příspěvku tak nechápu proč to tady pořád taháte. Ano jdu držet hubu, protože dostanu ban OK

Lucy Lucy já nevím za co bys mi chtěl co říct od plic. Já napsal že ti upřímně závidím, jak jsi dobrej a úžasnej že seženeš díly levněji....je na tom něco nepochopitelnýho?

PS: a končím s offtopic
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 16:51   Citovat  

optimas napsal:

Optimasi,
já se nenechám vyprovokovat jako Pepa. Jemu už to totiž leze na nervy to věčné vysvětlování, ale to mi je jedno. Já dělám s lidmi přes 12let a už jsem si něco vytrpěl a denně trpím. Tady vůbec o nic nejde. Jen diskutujeme a o tom to má být. Myslím, že je na každém, nechť se chová jak chce - hlavně slušně. Takže si dovolím v rámci dobrý vztahů a narovnání celé diskuze položit otázku, chci se totiž dobrat nějakého výsledku z Tvé strany, aby se dalo něco dělat dále,víš Mrk :

Oč Ti přesně jde?Ale přesně!

Rád bych se dobral toho v čem totiž tkví Tvůj přístup, víš? Platba příspěvku je o tom, že přispějech na chod OS a i fora - CZK 500,-, pokud jen podpora fora tak CZK 100,- atd. ... zbytek, jako slevy apod. jsou BONUSy navíc. Myslím, že nikdo Ti nenutí ani jednu variantu. Sice pozorně čtu a vadí Ti tzv. přístup: "NEPLATÍŠ TUDÍŽ MLČ" - ale je to bohužel pravda. Jak jsem psal viz výše. Já osobně Ti vůbec nic nevyčítám, snažím se nikomu nečinit.

Děkuji moc za vstřícnost.
přátele
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 17:13   Citovat  

Ježiši chlapi co furt bláznite. Ja tady do nikoho neryju do ničeho jsem nevrtal mě je úplně jedno jestli platíte neplatíte do žádných členských příspěvku jsem se nenavážel ,nikoho jsem nechtěl popudit. Pouze jsem napsal ,že se dají sehnat díly levněji i když máte tady slevu. To je všechno nic jsem tím nemyslel a už vůbec jsem nechtěl tady nikoho vytáčet. Já nechápu proč to tady někteří začali převracet a spojovat to s členským příspěvkem. Prostě a jednoduše jsem šel do Kelly pro desky co stojí 996 a dal mi slevu 100 kč a jinde jsem je koupil za 737 kč toť vše
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 17:14   Citovat  

M@jk: po tvem textu jsem si predstavil jak si daji Optimas a Cérman pusu, podaji si ruce a bude klid pořádnej výtlem (doufam ze to odlehci situaci - prislo me to vtipny) Úsměv
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 17:20   Citovat  

optimas napsal:
Ježiši chlapi co furt bláznite. Ja tady do nikoho neryju do ničeho jsem nevrtal mě je úplně jedno jestli platíte neplatíte do žádných členských příspěvku jsem se nenavážel ,nikoho jsem nechtěl popudit. Pouze jsem napsal ,že se dají sehnat díly levněji i když máte tady slevu. To je všechno nic jsem tím nemyslel a už vůbec jsem nechtěl tady nikoho vytáčet. Já nechápu proč to tady někteří začali převracet a spojovat to s členským příspěvkem. Prostě a jednoduše jsem šel do Kelly pro desky co stojí 996 a dal mi slevu 100 kč a jinde jsem je koupil za 737 kč toť vše

Opti,
No a to je vše. Já totiž vůbec nenašel nějakou souvislost. Tady ji mám.

Díky
přátele je to dobrý Je to tam.
   Návrat  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 17:25   Citovat  

Majku, založ bar " U Tlumiče"

procenta za napad beru v naturaliích - tim myslim chlast, ne vyse zminene polibky.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 18:35   Citovat  

gizmi napsal:
M@jk: po tvem textu jsem si predstavil jak si daji Optimas a Cérman pusu, podaji si ruce a bude klid pořádnej výtlem (doufam ze to odlehci situaci - prislo me to vtipny) Úsměv

estli je optimas krásná ženská jako máme tady na středo-západu čech tak klidně
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:25   Citovat  

optimas napsal:

Ale navážíš se do "té Vaší slevy", které je pro členy, takže pro lidi,kteří platí členské příspěvky.

optimas napsal:
Jen pořád nedovedu pochopit proč jste z té slevy v Kelly tak hotoví když se ty díly dají koupit jinde a ještě levněji to mi hlava nebere. Potřeboval jsem chladič klimy na KIA Carnival v Kelly 4025 kč s tou vaší slevou byla za 3400 kč a u jiného prodejce i dovozem za 3200 kč. Přední desky Ferodo na Hondu FE FSL613 za 996 kč Kelly mi dalo slevu 100kč OK a opět jiný prodejce za 737 kč rozdíl 159 kč. Zadní desky Nipparts 549 kč jiný 404 kč. A to je spousty a spousty dalších dílu ,které vy koupíte s rádoby nějakou slevou a v konečném výsledku jste to koupili pořád draze, ale hlavně ,že máte tu slevu ,že? Ale je to vaše věc a vaše peníze HaHaaa

A tohle je co? Navážíš se do vydaných peněz členů. Vydané peníze jsou i příspěvky, na jehož základě je možnost mít slevu. Jedno souvisí s druhým. Navážíš se do jednoho,tak i do druhýho.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:29   Citovat  

DanTe napsal:
já sem platil členství kvůli podpoře H-C ne kvůli slevám, slevy beru jako takovej bonus VTEC

Takhle by to mělo být. OK Jde o podporu klubu a hondí rodiny. Což někteří holt nepochopí...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:34   Citovat  

Hellborn napsal:
A tohle je co? Navážíš se do vydaných peněz členů. Vydané peníze jsou i příspěvky, na jehož základě je možnost mít slevu. Jedno souvisí s druhým. Navážíš se do jednoho,tak i do druhýho.

Tak tohle už fakt není normální. Vidíš tam snad někde napsáno něco o tom ,že platí zbytečně členské příspěvky? Prosím tě wc se na to nešťourej do toho nehledej senzaci kde není jsi jak tn.cz.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:37   Citovat  

Hellborn napsal:
Takhle by to mělo být. OK Jde o podporu klubu a hondí rodiny. Což někteří holt nepochopí...

exxsodus napsal:
na baterii starline 95Ah v autokelly sleva 37%, takze z 3071 vyjde na 1920 Úsměv

crxmann:
dobrý a vo tom to je....

pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
capino je teď offline  capino
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:49   Citovat  

koukám, že tady jsou krámy po čtyřech měsících Tak to valím bulvy wokurka
   Návrat  
ExEricss je teď offline  ExEricss
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:51   Citovat  

už se perooooou Tak to valím bulvy Tak to valím bulvy
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 19:53   Citovat  

optimas napsal:
Tak tohle už fakt není normální. Vidíš tam snad někde napsáno něco o tom ,že platí zbytečně členské příspěvky? Prosím tě wc se na to nešťourej do toho nehledej senzaci kde není jsi jak tn.cz.

A musí to tam být doslovně,aby to z toho nevyplývalo?

Tvůj příspěvek

optimas napsal:
Jen pořád nedovedu pochopit proč jste z té slevy v Kelly tak hotoví když se ty díly dají koupit jinde a ještě levněji to mi hlava nebere. Potřeboval jsem chladič klimy na KIA Carnival v Kelly 4025 kč s tou vaší slevou byla za 3400 kč a u jiného prodejce i dovozem za 3200 kč. Přední desky Ferodo na Hondu FE FSL613 za 996 kč Kelly mi dalo slevu 100kč OK a opět jiný prodejce za 737 kč rozdíl 159 kč. Zadní desky Nipparts 549 kč jiný 404 kč. A to je spousty a spousty dalších dílu ,které vy koupíte s rádoby nějakou slevou a v konečném výsledku jste to koupili pořád draze, ale hlavně ,že máte tu slevu ,že? Ale je to vaše věc a vaše peníze HaHaaa

se dá shrnout velmi jednoduše: Jste blbý, že platíte zbytečně víc. S tímhle názorem nesouhlasím, protože klub mi dá mnohem víc, co penězi vyjádřit nejde. Holt nepoměřuju vše jen penězi. meetallll Ale neočekávám, že to dokážeš pochopit, protože to se na kalkulačce spočítat nedá.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 20:03   Citovat  

Hellborn napsal:
se dá shrnout velmi jednoduše: Jste blbý, že platíte zbytečně víc. S tímhle názorem nesouhlasím, protože klub mi dá mnohem víc, co penězi vyjádřit nejde. Holt nepoměřuju vše jen penězi. meetallll Ale neočekávám, že to dokážeš pochopit, protože to se na kalkulačce spočítat nedá.

Hele víš co je to tvůj boj. Najdi si tam třeba atentát na Kennedyho je mi to šuma fuk meetallll
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek : Výhody členství v klubu
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina