Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek : Výhody členství v klubu
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 5
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 21:06   Citovat  

optimas napsal:
Hele víš co je to tvůj boj. Najdi si tam třeba atentát na Kennedyho je mi to šuma fuk meetallll

Nečekal jsem argument na úrovni,ale tohle je hodně slabé... KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
kuba je teď offline  kuba
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 21:30   Citovat  

Ale já taky nakupuju díly levněji a u jiné firmy, taky partner klubu a dělá super kvalitní díly pro naše japonské mazlíky. je to dobrý H+ pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 7.7.2011 , 22:39   Citovat  

optimas napsal:
Hele víš co je to tvůj boj. Najdi si tam třeba atentát na Kennedyho je mi to šuma fuk meetallll

Ach jo,

myslel jsem to dobře, ale proč mám pocit, že to nikam nevede.
to mi hlava nebere
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 4:05   Citovat  

optimas napsal:
Jen pořád nedovedu pochopit proč jste z té slevy v Kelly tak hotoví když se ty díly dají koupit jinde a ještě levněji to mi hlava nebere. Potřeboval jsem chladič klimy na KIA Carnival v Kelly 4025 kč s tou vaší slevou byla za 3400 kč a u jiného prodejce i dovozem za 3200 kč. Přední desky Ferodo na Hondu FE FSL613 za 996 kč Kelly mi dalo slevu 100kč OK a opět jiný prodejce za 737 kč rozdíl 159 kč. Zadní desky Nipparts 549 kč jiný 404 kč. A to je spousty a spousty dalších dílu ,které vy koupíte s rádoby nějakou slevou a v konečném výsledku jste to koupili pořád draze, ale hlavně ,že máte tu slevu ,že? Ale je to vaše věc a vaše peníze HaHaaa

Dnes jsem pochopil Tvůj příspěvek chlape. tys to v kelly zkusil ale oni Tě poslali ...pryč.

optimas

Zaslal: 30.5.2011, 15:10 Předmět: HKM a slevová karta v Autokelly

--------------------------------------------------------------------------------

Nazdar pánové, dneska se s váma podělím o jednu zkušenost z AutoKelly. Kupoval jsem chladič klimy na KIA Carnival. Vím ,že to není Honda ,ale proč tu slevu nevyužít když tu je. Po předložení slevového kuponu mi bylo zděleno ,že mezi slevama klub HKM vůbec nefiguruje pouze H-C. Po kratším handrkování mi nakonec dal slevů na H-C se slovy ,že opravdu tam HKM nefiguruje. Tak se ptám jak je to možné?? Může to někdo vysvětlit?

HaHaaa
   Návrat  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 8:40   Citovat  

Hellborn napsal:
Takhle by to mělo být. OK(joke) Jde o podporu klubu a hondí rodiny. Což někteří holt nepochopí...
vidíš vidíš,za vším vidíš peníze Velmi šťastný ,hondí rodinu bych z klubem zase tak úplně nesrovnával .Filozofové se přou o to zda byla dříve slepice nebo vejce,v našem případě byla nejdřív hondí rodina a z té vzešel klub.Samozřejmě tam nechtějí být všichni.Jejich volba ale držet se hesla "kdo nejde s námi jde proti nám" (zakuklené do vět typu neplatil jsi mlč apod. Při při rádoby demokratickém podsouvání tohle je diskuze).Ještě že je čas žní a je zakázáno rozdělávat otevřené ohně,jinak by se snad na honday začli upalovat nemlčící neplatící čarodejnice ,případně hlas lidu včele se státním zástupcem Urválkem by v procesu omlátili některým jedincum o hlavu hondozradu. Pokud se dobře pamatuji tak se do klubu po dlouhé době(a diskuzích) nakonec pustila tržní ekonomika ,aby se zaplatil web a honday(jiným slovem náklady klubu). Neznám poslední čísla ,jen si myslím že to asi bez členských příspěvků asi nejde,jedinou placenou reklamu sem tady snad viděl jen na Remax. Podpora "partnerů" kromě kliku nikde,tudíš se asi jede jen ve slevách a nějakém to dílu na výhru na honday.
Myslel jsem že když je člověk nečlen má omezeny jasně dané výhody ,slevy,vstup na honday,vstup do členských sekcí na webu.Ale ono se musí MLČET ,i v sekcích pro smíšené osazenstvo(člen nečlen).Samozřejmě chápu proč tady, když je to reklamní lákadlo-diskuze na nové členy. Spousta hondařů si dokáže obstarat díly laciněji než je klubová sleva,ale vyžší procento je spokojeno přijít koupit odejít nic nehledat nesrovnávat cenově a vědět že cena se drží v nižší hladině a stačí na to jen klubová kartička(platná)...což je super.Sleva na honday je taky super,protože honda je dost oblíbená u lidí typeS Velmi šťastný "student" .
Pls: sundejte si prosím tu klapku z očí kde je zevnitř napsáno "hondař je jen klubista"
hondaři jsou okolo Vás i bez klubu,a jestli Vám to udělá radost ,berte členy klidně jako vyšší evoluční vývoj Velmi šťastný
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 9:30   Citovat  

PAKO napsal:
vidíš vidíš,za vším vidíš peníze Velmi šťastný ,hondí rodinu bych z klubem zase tak úplně nesrovnával .Filozofové se přou o to zda byla dříve slepice nebo vejce,v našem případě byla nejdřív hondí rodina a z té vzešel klub.

trochu mi to připomíná Paroubka, jak bojoval za "obyčejného" člověka:-DD Pravdu máš jen v tom, že nejdřív byla skupina Hondařů a poté vznikl klub, a to proto, aby se zaštítílo konání Honday... klub se rozrostl, no a co? jsou snad noví Hondaři horší, když tu nebyli od "prvopočátku"? nikdo tu vyháněn není, ale taky tu nikdo nemá chuť nechat se otravovat menšinou (to nejsou "neplatiči", pro tvou informaci, ale notoričtí stěžovači) jak se tomu děje ve společnosti
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 9:59   Citovat  

cheerion napsal:
trochu mi to připomíná Paroubka, jak bojoval za "obyčejného" člověka:-DD Pravdu máš jen v tom, že nejdřív byla skupina Hondařů a poté vznikl klub, a to proto, aby se zaštítílo konání Honday... klub se rozrostl, no a co? jsou snad noví Hondaři horší, když tu nebyli od "prvopočátku"? nikdo tu vyháněn není, ale taky tu nikdo nemá chuť nechat se otravovat menšinou (to nejsou "neplatiči", pro tvou informaci, ale notoričtí stěžovači) jak se tomu děje ve společnosti

jj hondař jako hondař ,pravdu díš ,ale ty menšiny.... no tak

mě je blízké co řekl pan Karel Čapek : Děsím se davu, je nejkrutější a nejhloupější ze všech přírodních živlů.

stěžovače vyvracet nebudu ,jen to že kdo nejde s náma= stežovač je zde dost zažité.Bohužel

Ps: za tou první větou v příspěvku prvním a přímo za smajlem mám v závorce psáno joke ,nevím proč se to nezobrazilo.
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 10:04   Citovat  

PAKO napsal:
jj hondař jako hondař ,pravdu díš ,ale ty menšiny.... no tak

mě je blízké co řekl pan Karel Čapek : Děsím se davu, je nejkrutější a nejhloupější ze všech přírodních živlů.

stěžovače vyvracet nebudu ,jen to že kdo nejde s náma= stežovač je zde dost zažité.Bohužel

Ps: za tou první větou v příspěvku prvním a přímo za smajlem mám v závorce psáno joke ,nevím proč se to nezobrazilo.

- není dav jako dav, mně zase jsou vadí lidi, co musí vždycky být na druhé straně jen z principu
- pokud jen někdo remcá a není konstruktivní, tak to pro mě je stěžovač, navíc otravuje ovzduší lidem, co jsou tu rádi
- Úsměv
   Návrat  
marty89ul je teď offline  marty89ul
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 10:21   Citovat  

mam dotaz,plati i sleva v autokelly na dily v usti nad labem nebo v litomericich?jinak clenstvi zaplacene mam diky za info je to dobrý
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 10:30  Naposledy upravil PAKO dne 18.7.2011 , 10:32, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

marty89ul napsal:
mam dotaz,plati i sleva v autokelly na dily v usti nad labem nebo v litomericich?jinak clenstvi zaplacene mam diky za info je to dobrý

měla by platit ve všech pobočkách ,protože OS honda club má registraci

případně budou po tobě chtít toto info Název:
Občanské sdružení Honda-club.cz

IČ: 26609959

Sídlo:
Vítězná 253
Komárov
267 62

a samozřejmě platnou členskou kartu ,byl li by problém at si zavolaj na centrálu
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 10:32   Citovat  

PAKO napsal:

Sídlo:
Vítězná 253
Komárov
267 62

super diky moc je to dobrý přátele
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 10:34   Citovat  

tedy zda je již u nich změna sídla nahlášena ,jinak to bývali Žhery
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 11:52   Citovat  

není to jen o slevě u AK..celý léta nakupuju u AK na otcovu slevu (autodoprava,taxi) pro kamarády a ty jsou hoodně rádi,protože v tom nechodí a sleva je výrazná.
Ovšem na svoje,tam kupuju jen když hoří. Někteří lidé (stádo tupců) bezhlavě letí za slovem SLEVA a už si nezpočítaj,že i po slevě jsou na tom hůř,hlavně že je sleva.
Každopádně se najde pár dílů, u kterých to tak neni, člověk ale musí hledat a porovnávat. Ne všichni na to mají čas.
A čas jsou peníze. Takže každej ať se slevou naloží, jak uzná za vhodné OK

Pro mě byl hlavní bod pro zaplacení členství a tim přesun na druhou stranu barikády HaHaaa HONDAY
jelikož sem se naučil počítat,500 členství a vstup ZDARMA - nečlen a 350 vstup = 150 to mi hlava nebere
Co je to 150?? NIC oproti tomu co se dá "ušetřit" radama a zkušenostma jiných zde na klubu OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2011 , 12:11   Citovat  

RASTA napsal:
není to jen o slevě u AK..celý léta nakupuju u AK na otcovu slevu (autodoprava,taxi) pro kamarády a ty jsou hoodně rádi,protože v tom nechodí a sleva je výrazná.
Ovšem na svoje,tam kupuju jen když hoří. Někteří lidé (stádo tupců) bezhlavě letí za slovem SLEVA a už si nezpočítaj,že i po slevě jsou na tom hůř,hlavně že je sleva.
Každopádně se najde pár dílů, u kterých to tak neni, člověk ale musí hledat a porovnávat. Ne všichni na to mají čas.
A čas jsou peníze. Takže každej ať se slevou naloží, jak uzná za vhodné OK

Pro mě byl hlavní bod pro zaplacení členství a tim přesun na druhou stranu barikády HaHaaa HONDAY
jelikož sem se naučil počítat,500 členství a vstup ZDARMA - nečlen a 350 vstup = 150 to mi hlava nebere
Co je to 150?? NIC oproti tomu co se dá "ušetřit" radama a zkušenostma jiných zde na klubu OK

pořádnej výtlem ja clenstvi zaplatil pro rozvoj OS honda-club.cz ne pro slevu ale kdyz uz jsem clenem a neco potrebuju v AK tak proc slevu nevyuzit Mrk
jinak ta posledni veta je presna a pravdiva je to dobrý
   Návrat  
BENNY je teď offline  BENNY
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.8.2011 , 8:42   Citovat  

Ble tak ja vcera u nas v bruntale v AK pokus o slevu me nevysel Smutný vubec nemeli v seznamu tudle hondackou slevu... naštvanej
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.8.2011 , 8:48   Citovat  

BENNY napsal:
Ble tak ja vcera u nas v bruntale v AK pokus o slevu me nevysel Smutný vubec nemeli v seznamu tudle hondackou slevu... naštvanej

Pořešíme. Je to na ulici Dr. E. Beneše?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.8.2011 , 9:09   Citovat  

Hellborn napsal:
Pořešíme. Je to na ulici Dr. E. Beneše?

ano Úsměv diky
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 10:58   Citovat  

BENNY napsal:
ano Úsměv diky

takze u nas porad nic Smutný
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 11:05   Citovat  

BENNY napsal:
takze u nas porad nic Smutný

A co Ti přesně řekli? Všude to funguje,tak musí i u vás... Není možný,aby tam klub neměli. Buď jsou líný nebo to neumí nebo se jen vymlouvají kvůli zisku...
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 11:05   Citovat  

odpoledne tam zavolám. Ale je to nesmysl. Lžou Hondaclub.cz je normálně uveden v seznamu (není tam honda-club.cz) Chápeš!
   Návrat  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 11:11   Citovat  

PAKO napsal:

Sídlo:
Vítězná 253
Komárov
267 62

a samozřejmě platnou členskou kartu ,byl li by problém at si zavolaj na centrálu
připojim se k tomuto, mě u nás v žatci odpalkovávaj že jsou filialka či co a že u nich slevu nedostanu, přitom maj ceduli jak bejk autokelly nad vchodem.co s tim???
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 11:28   Citovat  

Vidíš tam Žatec? Úsměv
kód:
http://autokelly.cz/#CMSCT=Branches|CT=18|PCT=2|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=1|SD=1|ST=0|LNG=0|
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 11:39   Citovat  

Stepa napsal:
Vidíš tam Žatec? Úsměv
kód:
http://autokelly.cz/#CMSCT=Branches|CT=18|PCT=2|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=1|SD=1|ST=0|LNG=0|
no jo ale zaráži mě ta arogance, i když jsem řek že to budu brát na hondaclub tak mi řekli at jedu do podbořan že tady mi na H-C nedaj.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.8.2011 , 12:50   Citovat  

Hellborn napsal:
A co Ti přesně řekli? Všude to funguje,tak musí i u vás... Není možný,aby tam klub neměli. Buď jsou líný nebo to neumí nebo se jen vymlouvají kvůli zisku...

nene prede mnou hledal slevove partnery je tam treba ochcavia klub porshe atd ale mi ee Smutný
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.12.2011 , 23:32   Citovat  

Dnes zaplaceno gold členství na 2012. I kdybych nikde u partnerů nenakupoval (jako že semtam nakupuju), tak to pětikilo je kapka v moři vděčnosti, že klub existuje a jaká je to komunita.. H+ díky!
   Návrat  
theg je teď offline  theg
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 20:11   Citovat  

zdravím chci se zeptat jak docílíte tech slev u auto kelly přesedlal sem na ford a ted toho lituju protože fordclub.eu stojí za prd z fora se človek nic nedozví a celkove je to na hov..
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 22:01   Citovat  

theg napsal:
zdravím chci se zeptat jak docílíte tech slev u auto kelly přesedlal sem na ford a ted toho lituju protože fordclub.eu stojí za prd z fora se človek nic nedozví a celkove je to na hov..

Hoj ... tak slevy můžeš mít i když máš FORDa .... členství v H-C není podmíněno vlastnictvím HONDY ... takže se můžeš stát členem, získat kartičku a užívat klubové slevy ... a přitom kupovat díly na FORDa, děje se to tak běžně Úsměv

Se situacé ve fordclub Ti bohužel už pomoci neumíme ... zdejší komunita už je hold za ty roky vypiplaná Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.2.2012 , 13:29   Citovat  

Právě jsem odeslal jednu polovinu Velmi šťastný jako loni.
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 10.5.2012 , 19:43   Citovat  

Ahoj dnes jsem mel problem v Autokelly nemaji Hondaclub jako partnera v pocitaci a ani o nicem nevi.Provozovna Karlovy Vary Smutný
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 10.5.2012 , 21:10   Citovat  

To je hodně divné ... zřejmě se jim to asi nechtělo hledat nebo nevím ... mají nás vedené jako "HondaClub.cz" IČ: 26609959
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek : Výhody členství v klubu
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina