Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek: ALDA - servis a prodej náhradních dílů Honda
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další 
Zaslat odpověď

Strana 7 z 9
YIvashko je teď offline  YIvashko
PříspěvekZaslal: 18.8.2014 , 21:27   Citovat  

Myslim si, ze je tu dost popsanych kladnych zkusenosti s Aldou, ale s dovolenim sdilim ty moje Úsměv

Byl jsem u Alese dneska poprve s mym prvnim autem v zivote, prvni Hondou v zivote (teda vlastni Hondou) na prvni servisni prohlidce u me Hondy. Mel jsem obavy, ktere me trapily a napsal jsem je na papiru, ponevadz nejsem cech a lepsi bylo nechat to pisemne na celem papiru A4 Úsměv Ales to pozorne precetl a zacal prohlizet auto spolu s odpovidanim na me otazky. V podstate meli jsme dialog, nechal moznost me vyhadrit se, i kdyz moje obavy mozna pripadaly smesne kvuli neznalosti a jazyku. Nicmene se Ales peclive podival na kazdy milimetr auta, zvednul ho na zvedaku, dotknul se vseho, co na tom aute je Úsměv Pak autem projel, zkontroloval brzdy, atd. Za cele 1,5 hodiny jsme stihli aj prijemne pokecat o Belorusku, Cesku, Ukrajine atd Úsměv Udelal pocitacovou diagnostiku (origo Honda), jen jedna nahodna chyba - smazano papa Rikali mi, ze jeho prace neni levna, neni to pro me problem, ale ja jsem ocekaval tedy vic, nez po me chtel. Takze vrele doporucuji!!

Prede mnou tam byl nekdo se sedanem Legend, moc pekny kus OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
nexus_cz je teď offline  nexus_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.8.2014 , 5:47   Citovat  

A vida, jako bych videl sebe pred rokem, kdyz jsem jel k Aldovi poprve. U nej bude City-go Úsměv v dobrych rukou.

Edit: Netušíte prosím zda nemá Alda dovolenou? Nemůžu se dovolat..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 25.8.2014 , 14:37   Citovat  

Stále dovolená? Neví někdo do kdy?
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.8.2014 , 21:47   Citovat  

Byl po dovolené týden v práci a teď si odskočil ... tento týden se vrací, jen nevím přesně den Úsměv
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 25.8.2014 , 21:54   Citovat  

Daver napsal:
Byl po dovolené týden v práci a teď si odskočil ... tento týden se vrací, jen nevím přesně den Úsměv

OK, díkajs...
   Návrat  
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.8.2014 , 18:20   Citovat  

Ve stredu by mel uz byt....
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 5.3.2015 , 23:49   Citovat  

Alda je zachránce! Úsměv Zachránil mě od utrpení jet na hory Ochcávkou 2 2.0 TDi... V pondělí jsem přijel a byli cítit brzdy a levé zadní kolo horké, takže SOS a v úterý večer už byl Acco u Aleše. Pístky sice nechávám 2x ročně mazat,ale holt stáří se projevilo a trocha rzi u desek byla... Dneska hotovo a zítra na hory... Je to tam.
je to dobrý
   Návrat  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.3.2015 , 7:55   Citovat  

Jo to máš kliku,ja když sem u něj byl na diagnostiku a zjišťoval jsem dostupnost lambda sondy na tu moji jepku tak me zklamal,prý v Evropě vůbec nejsou nikde na skladě.
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.3.2015 , 8:26   Citovat  

Jojo včera jsem tam byl Majkovi pro nějaký věci a zrovna měl na heveru tvoje koreisha Acco HaHaaa a vedle černýho sedana Úsměv
   Návrat  
Slivka je teď offline  Slivka
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2015 , 23:34   Citovat  

Tak som konečne videl dokončenú novú Alešovu dielňu a musím povedať, že je to nádhera. Kopa priestoru a dva zdviháky - takže môže makať na dvoch autách naraz. je to dobrý Je to tam.
Boli sme tam nechať obhliadnuť krátkeho 9G Civica 2.2 v dechtu. Ako vždy profesionálny prístup a maximálna spokojnosť! je to dobrý
Aleš všetko poriadne popozeral, všade posvietil a nakoniec priznal, že u neho tak nové auto ešte nikdy nebolo. HaHaaa
Po obhliadke sa nevedel dočkať skúšobnej jazdy, pretože 9G v 2.2 ešte neriadil. Celý čas potom za volantom krochkal blahom nad tým, ako tá 2.2 krásne s autom cvičí. Nakoniec sme skončili v super reštaurácii, kde sme spáchali 6. smrteľný hriech. Se stydím Je to tam.
Cestou domov nám potom Bubaak ukázal zopár krásnych ciest, kde mohol Civic odhaliť svoju druhú tvár VTEC , pri ktorej ukazovateľ spotreby neopúšťal hodnoty, za ktoré by sa nemuselo hanbiť ani ATRko. Se stydím HaHaaa
Musím povedať, že ten podvozok je parádny a v zákrutách drží ako ďas - skrátka Honda. je to dobrý
V Type R verzii to bude brutál, už sa teším na skúšobnú jazdu. VTEC

Aleš a Bubaak, ďakujeme za krásne strávené sobotné popoludnie přátele
   Návrat  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 7:31   Citovat  

Slivka napsal:
...... kde sme spáchali 6. smrteľný hriech. Se stydím Je to tam.

6. Nesesmilníš. ?
...ja dobre vedel, proc si s Aldou stale vykám.....
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 8:22   Citovat  

Ivánek do sebe vepchal chléba s pomazánkou, kulajdu, kachnu se zelím a aby neměl hlad, tak si dal jako zákusek biftek a zakončil to vdolkama Je to tam.

Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 9:04   Citovat  

Bubaak napsal:
Ivánek do sebe vepchal chléba s pomazánkou, kulajdu, kachnu se zelím a aby neměl hlad, tak si dal jako zákusek biftek a zakončil to vdolkama Je to tam.

Už chápu, proč potřebuje ropáka se slušným krouťákem... Velmi šťastný
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 9:06   Citovat  

Sodoma gomora, Ivan tebe bych nechtěl živit Velmi šťastný Jinak abychom jen neofftopicovali, tak Aleš má dílnu fakt parádní, takový prostor mu hodně závidím a vy zase můžete závidět mně, protože to k němu mám asi 2 kilometry cesty Velmi šťastný je to dobrý
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 10:28   Citovat  

Slivka napsal:
Tak som konečne videl dokončenú novú Alešovu dielňu a musím povedať, že je to nádhera. Kopa priestoru a dva zdviháky - takže môže makať na dvoch autách naraz. je to dobrý Je to tam.
Boli sme tam nechať obhliadnuť krátkeho 9G Civica 2.2 v dechtu. Ako vždy profesionálny prístup a maximálna spokojnosť! je to dobrý
Aleš všetko poriadne popozeral, všade posvietil a nakoniec priznal, že u neho tak nové auto ešte nikdy nebolo. HaHaaa
Po obhliadke sa nevedel dočkať skúšobnej jazdy, pretože 9G v 2.2 ešte neriadil. Celý čas potom za volantom krochkal blahom nad tým, ako tá 2.2 krásne s autom cvičí. Nakoniec sme skončili v super reštaurácii, kde sme spáchali 6. smrteľný hriech. Se stydím Je to tam.
Cestou domov nám potom Bubaak ukázal zopár krásnych ciest, kde mohol Civic odhaliť svoju druhú tvár VTEC , pri ktorej ukazovateľ spotreby neopúšťal hodnoty, za ktoré by sa nemuselo hanbiť ani ATRko. Se stydím HaHaaa
Musím povedať, že ten podvozok je parádny a v zákrutách drží ako ďas - skrátka Honda. je to dobrý
V Type R verzii to bude brutál, už sa teším na skúšobnú jazdu. VTEC

Aleš a Bubaak, ďakujeme za krásne strávené sobotné popoludnie přátele

je to dobrý přátele
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 17:29   Citovat  

Hellborn napsal:

Ivanek do auta pod tři litry jít nemůže HaHaaa
   Návrat  
Slivka je teď offline  Slivka
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 19:27   Citovat  

kandik napsal:
6. Nesesmilníš. ?
...ja dobre vedel, proc si s Aldou stale vykám.....

Písal som 6. a nie 5. pořádnej výtlem

Hellborn napsal:

No je pravdou, že mám takmer 100kg, takže zachvíľu mi vezmú občiansky a dajú zakáľací list pořádnej výtlem

DanTe napsal:
Sodoma gomora, Ivan tebe bych nechtěl živit Velmi šťastný ...

To ani ja nie, ale nemám na výber HaHaaa

DanTe napsal:
...Jinak abychom jen neofftopicovali, tak Aleš má dílnu fakt parádní, takový prostor mu hodně závidím a vy zase můžete závidět mně, protože to k němu mám asi 2 kilometry cesty Velmi šťastný je to dobrý

Hmm, ja to mám teraz síce ďalej len o cca 12km, ale časovo to trvá 2-krát dlhšie Bueee
Ale čo si budeme rozprávať, jazdil by som za ním, aj kedy sa odsťahoval na Moravu HaHaaa je to dobrý

Bubaak napsal:
Ivanek do auta pod tři litry jít nemůže HaHaaa

Bohužiaľ nie pořádnej výtlem
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2015 , 19:41   Citovat  

Za ty prachy, co jsi mu tam jako ten "pravý srdcař" nechal, by tě měl na obědy zvát on pořádnej výtlem
   Návrat  
TargaMan je teď offline  TargaMan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.6.2015 , 10:29   Citovat  

Dlouho jsem čekal s touto referencí na služby Aleše, ale po marném měsíci čekání jsem se rozhodl již tuto ne zrovna milou referenci napsat. Předesílám, že jsem k Alešovi jezdil dva roky a neměl nikdy problém. Ty začaly až před cca měsícem, kdy jsem chtěl na Preludě 5G vyměnit komplet brzdy a udělat roční kontrolu. Nejprve jsem chtěl vědět cenu sady předních a zadních kotoučů a desek. Aleš asi týden zjišťoval cenu a pak zavolal, že celá sada by byla za 10 600,- Kč. Hned se mi to nezdálo a tak jsem po položení sluchátka najel na internet a našel stejnou sadu za 4 600,- Kč. Druhý den ráno jsem Alešovi volal, že od něho za tuhle cenu brzdy nechci a že si přivezu pokud s tím nemá problém materiál sám. V ten moment jsem slyšel, že se něco změnilo a sice mi potvrdil, že tedy můžu, ale že už to objednal a musí to rušit. Opravdu se mi nechtělo dávat 6 tis. navíc za materiál. Jsem ochotný akceptovat rozdíl 20-30%, ale tady bych měl 2,5 sady za tu cenu. Auto jsem přistavil příští týden na výměnu brzd, výměnu oleje a kontrolu úniku oleje u vany. Večer telefonát, že zadní kotouče nesedí. Ok, dej tam tedy ty původní. Dobře, ale zaplatíš mi práci! Ok, chápu není problém. Pak jsem byl celkem překvapen za cenu výměny kotoučů a desek, která byla neceněná na 2 850,- Kč.Ještě říkám, jestli vyměnil i olej a on, že ne, jen brzdy. Nejsem mechanik a nevím jak dlouho to může trvat, ale asi tam byl příplatek za dovezení vlastního materiálu. Olej neměnil proto, že u olejové vany je prý špatné jedno těsnění, které musí objednat v Hondě. ještě mu říkám, že za 3 neděle jedu do Alp ať je auto hotové. Já jsem objednal správné kotouče na zadek (došly na 2.0 motorizaci) a týden čekal. Po týdnu mu volám, že mám kotouče a jestli má těsnění? ne ještě ho nemám, až bude tak zavolám. Na nic jsem nečekal a po tónu v hlase jsem zajel do Hondy a těsnění objednal sám. Za tři dyn jsem ho měl doma, vzal auto a dal ho do jiného servisu. neměl jsem čas čekat na dodací lhůty Alda servisu. Zde proběhla výměna oleje, výměna zadních kotoučů, kontrola nefunkčního větráku na klimu a měla proběhnou výměna těsnění u vany, které Aleš diagnostikoval jako vadné, že zde vzlíná olej. Všechny tyto práce byla za necelé dva tisíce (olej a filtr jsem měl vlastní). Výměna těsnění na vaně nebyla potřeba, protože olej tudy neteče, ale teče u rozdělovače a stýká dolů. Takže tato výměna nebyla potřeba a celá akce těsnění na vanu byla zbytečná. Po této zkušenosti jsem si ještě vytáhl fakturu za výměnu spojkového válečku a to jak hlavního, tak přídavného značky TRW. Cena od Aleše byla 2 tis. za kus, tedy 4 000,- Kč + práce. cena na internetu bez registarce autoservisu byla 500 Kč/ks tedy 1 000,- kč za oba za stejnou značku. Tedy přirážka 300 %. Jak jsem psal, tak 20-30% cenový rozdíl mi přijde OK, ale tohle je pro mě přes čáru. Perlička na konec. Aleš stále čeká na těsnění k olejové vaně, protože se mi ještě neozval. Asi ani nečekám, že se mi ještě někdy ozve. Bohužel je mi to líto, byl jsem rád, že jsem našel někoho, kdo Hondám rozumí a mám ho po přestěhování kousek od domu. Ale s takovým to přístupem tam auto již nikdy nedám a nemohu ho dále doporučovat, tak jak jsem to dříve dělal. Jak píše Aleš, že je sice dražší, ale jeho péče je 100% mi nepřijde jako realita. Takže taková moje zkušenost.
   Návrat  
karnas je teď offline  karnas
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.6.2015 , 11:16   Citovat  

Mam taky posledni spatnou zkusenost, v tydnu jsme se domluvili na terminu servisu, v pondeli jsem prijel, podotykam mam to pres celou Prahu, Ales nikde. Volam mu a on dneska to neklapne neco mi do toho vlezlo,nemel jsem na tebe cislo abych ti zavolal. Do teto doby jsem byl taky spokojen.
   Návrat  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
PříspěvekZaslal: 8.6.2015 , 16:48   Citovat  

no já zkoušel od něj nakoupit díly (lma a těsnění pod vtec) a bylo mi řečeno že tedka mění dodavatele a nic mi neprodá minimálně 3 měsíce
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 9:23   Citovat  

par holych fakt z posledniho servisu u Alda:
- auto jsem potreboval vyresit behem dovolene ktera me cekala a v samozrejmym zmatku v moji firme pred tim odjezdem jsem nemel energii lustrovat na netu cenu, kterou Alda rekl. Dohodnuta cena 21000,- za kompletni brzdy, spodni predni silenty ramen, zadni tycky stabiku a reseni vybijejici se baterie ( od lokalniho mechoše se uz vedelo , ze je tam nekde odber pri vypnutym aute a Alda hned pri predani vozu vyslovil dotaz na HandsFree, jestli ho pouzivam.) Vyjadril jsem mirny udiv nad cenou " nicmene budiž" a byl jsem ujisten, ze je v tom i rezerva, protoze mozna bude treba menit i zadni silenty prednich spodnich ramen, ze zarezly atd....
- faktura:

zvyseni ceny je udajne kvuli zadnim silentum, cili prdlajs rezerva.
- co se tyka cen ve fakture, zbezne jsem čeknul dve prvni polozky a jsou drazsi o cca 50% nez na prvnim doguglovatelnym shopu, dal jsem nelustroval.
- cena prace je 7300,- . Nejsem mechanik a neprislusi mi garazistum urcovat hodinovku, ale pri cenovce 500,-/hod ( coz je mam pocit cena autorizaku pri vyuziti HC slevy (?)) to je 14,5 hodiny prace. Trva vymenit brzdy, ctyri silenty, zadni stabiky a diagnostikou potvrdit problem s HF sadou ( a tu odpojit) 14,5 hodiny? nevim....
   Návrat  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 11:35   Citovat  

To, ze Alda neni nejlevnejsi si myslim je vseobecne znamo a na druhou stranu se to snazi vyvazovat kvalitou prace. Bude to fungovat tak dlouho az se stane cena pro jeho zakazniky tak vysoka, ze to prevysi i tu vyskou kvalitu a radeji pojedou jinam.
- Origo dily: Co jsem se s nim bavil o dilech tak momentalne ma nejaky jiny kontakt v Honda nez driv a tudiz origo dily trvaji desive dlouho a cena taky neni valna.
- Neorigo dily: Neorigo dily moc nechapu protoze tam je cena vetsinou katastrofalni takze to resim tak, ze nakoupim vse co chci a privezu to v kufru. Kdyz jsem se ho na to ptal tak rikal, ze nema cas projizdet weby kde co maji nejlevnejsi a tam to kupovat. Myslim ze by tu nikdo neresil kdyby ten dil byl o par kacek drazsi ale kdyz to jsou nasobky tak se nad tim uz clovek pozastavi, ze. Nicmene vzhledem k tomu, ze nema problem mi tam namontovat / nalejt co mu privezu, tak s tim nemam problem ani ja.
- Cena prace: prijde mi, ze posledni dobou je to o neco horsi nez drive, uvidime jak se to bude vyvijet dal. Pred 3 tydny jsem tam mel Streama na vymenu oleje, filtru a brzdovky. Puvodne to mel byt velky to servis ve 160 tis ale z duvodu vysoke ceny dilu a hlavne dlouhe objednaci lhuty na dily jsem si vsechno ostatni koupil a udelal sam (vule ventilu, ostatni filtry na aute, brzdy, atd...) a na Alese zbyl jen ten olej a brzdovka ktery jsem koupil a privezl. Na uctu jsem pak mel 500 vymena oleje, 500 vymena brzdovky, 500 kontrola auta + doliti chladice + nejaky dalsi drobnosti, tak to celkem slo ale i tak to bylo vic nez jsem cekal...
Dneska rano jsem tam odvezl Preludu tak uvidime co tam bude. Je tam taky na vymenu oleje a brzdovky a jeste nalepeni zadniho skla co mi vymlatili zlodeji Smutný Olej a brzdovku jsem koupil, sklo jsem ocistil a privezl, kastle je taky ocistena a odstrojena. Kastli jeste asi bude docistovat ale jinak je to uplne pripravene bez dalsich vice praci a odstrojovani a nastrojovani, tak uvidime. Zitra si pro to mam prijet, tak dam vedet. OK H+
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 12:44   Citovat  

Můj pohled na věc: jezdím k němu už nějaký pátek, ale dost věcí si udělám sám, které mi za to stojí a nevyváží to čas na tom ušetřený. Díly má všeobecně dražší, jak píše Prelude, ale je to o dohodě...buď to chci, nebo nechci. Brzdy jsem si dělal sám, když mi byla oznámena velmi podobná cena co psal kandik, protože mi to za to stálo. Olejem také nekonkuruje eshopům a taky to na rovinu říká.

Důvod proč teď šel nahoru s cenou je si myslím nový prostor a fixní náklady...předchozí nízká dvougaráž X stávající "stodola"

Já si to vždycky rozmyslím a spočítám, než mu to tam dám a pak nejsem překvapený...zatím Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 12:52   Citovat  

Stepa napsal:

Důvod proč teď šel nahoru s cenou je si myslím nový prostor a fixní náklady...předchozí nízká dvougaráž X stávající "stodola"

To je možný... Jen ten hangár trochu vytopit....

Edíku, zeptej se ho na to až půjdeš pro Preludu.
   Návrat  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 13:05   Citovat  

Hellborn napsal:
To je možný... Jen ten hangár trochu vytopit....

Edíku, zeptej se ho na to až půjdeš pro Preludu.

na co se mam zeptat?
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 13:11   Citovat  

PreludeZ napsal:
na co se mam zeptat?

Jestli nezdražil kvůli nákladům na provoz.
   Návrat  
Conty je teď offline  Conty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 14:32   Citovat  

To bych řek je asi zbytečná otázka, jakmile začne člověk ve svým a ještě rekonstruuje, je prostě potřeba peníze někde vydělat a hodin je jen omezené množství. Pak už zbývá jen jedna proměnná, se kterou se dá hýbat...

Jen doufám, že kvalita práce neklesne, otázku kolik kdo je ochoten zaplatit, si každý musí zodpovědět sám.
   Návrat  
David vti je teď offline  David vti
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 18:26   Citovat  

Nikdy jsem to sem nechtěl psát,vzhledem k tomu,jak s Alešem byli všichni spokojeni,tak jsem si říkal,že to třeba já jediný mám zase jinak,ale k věci,byl jsem u něj pouze jednou,kdy jsme byli dohodnuti,že tam nechám auto a on mi udělá ventily a napíchne se s diagnostikou,aby mi řekl,které abs čidlo mám špatné. Po příjezdu mi zdělil (po 60ti km k němu),že dnes ventily dělat nebude Tak to koukám! a že mi zjistí to čidlo a mrkne zespoda na podvozek a řekne mi,co by to vše chtělo udělat. Ok,čidlo jsem se dozvěděl a Aleš mi řekl,že to stejně samo nezhasne a budu muset přijet na smazání chyby a znovu zaplatit napíchnutí. Zajímavé,že když jsem si čidlo vyměnil,kontrolka na budíkách přestala svítit sama... Při kontrole podvozku si samozřejmě také nějaké chybky našel,ale ceny,které při tom létaly,se mi už tenkrát zdály dost vysoké,když vím,co jak dlouho trvá vyměnit (většinu jsem si na autech vždy dělal sám) Nakonec si za napíchnutí a prokecanou hodinu a půl,řekl 1500,- Dobrá hodinová sazba,když odečtu 500,- za diagnostiku... Po cca 14ti dnech jsem řešil cívku v rozdělovači a potřeboval jsem rychlou radu,tudíž jsem mu zavolal a po prosbě,s čím bych potřeboval poradit,mi odvětil,že po telefonu neopravuje, ať to kdyžtak přivezu a rozloučil se. Bohužel bylo 8 večer někdy v listopadu, žena s autem potřebovala ráno do práce a on 60km ode mě. No poradil jsem si sám a řekl si,že k němu už bohužel nepojedu. Možná někdy dělal dobře a za rozumné peníze,ale podle mě se z něj stal vyčů...ý člověk,který se hodně dobře živí na hondařích (což mi při povídání řekl i sám,když se svěřil,že z většiny dělá auta lidem z klubu a já se ještě smál,že on jezdí renaultem...)
Toť za mě zkušenost s ALDOU...........Ale věřím,že někdo,kdo si na autě neudělá vůbec nic,je s ním možná spokojený...
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 23.6.2015 , 22:19   Citovat  

David vti napsal:
Nikdy jsem to sem nechtěl psát,vzhledem k tomu,jak s Alešem byli všichni spokojeni,tak jsem si říkal,že to třeba já jediný mám zase jinak..

... joo tohle je na H-C celkem znamej jev. Staci vzpomenout jak dlouho trvalo, nez se " oficialne" zaclo kritizovat Esa-sannycarse. Pak to nekdo odspuntoval ( tusim Padam?) a najednou zacly vyplouvat sceny stary leta...
Ale chapu, proste strach ze clovek bude pred ostatnima za vola je mocnej. Mam ho taky, a mel jsem ho zrovnatak tehdy a suskandy ( co se ke me donesly bokem po icq) jsem nesiril....
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek: ALDA - servis a prodej náhradních dílů Honda
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina