Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek: ALDA - servis a prodej náhradních dílů Honda
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
Zaslat odpověď

Strana 9 z 9
bahamontes je teď offline  bahamontes
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.11.2015 , 12:02   Citovat  

Pavle, to přece netvrdím, že nešlo dovézt svoje díly...Už si nejsem jistej, myslím že i na tohle jsem se ho ptal a že řekl že si je dovézt můžu, ale že s tím bývají skoro vždy problémy, že to nepasuje apod, takže jsem to neriskoval. Nicméně asi by to šlo, v tom problém nevidím. Jen tvrdím, že nebyl schopen specifikovat, co tam dává za kotouče, i když cenově odpovídaly podle netu těm brembo max. Proto to na mě dělalo, dojem, že si na nich mohl přirazit klidně 100 - 150 %, což samozřejmě může, ale musím s tím být srozuměn, ne že nějaký díl nemá vůbec žádné jméno, označení atd., takže si nelze porovnat, za kolik ho mají jinde.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
nexus_cz je teď offline  nexus_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.11.2015 , 16:28  Naposledy upravil nexus_cz dne 10.11.2015 , 19:18, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Alda mi říkal někdy vloni, předloni, že teď už dává jen TRW brzdy, že to jsou jediné, kterým věří. Mě namontoval moje Bremba, co jsem si sám sehnal a dovezl. S tím nebyl problém. Problém byl s tím, když jsem měnil ramena, čekal jsem, že mi je dá zpět, protože jedno bylo zcela bez problému, druhé skoro také, mělo pouze velmi malou vůli v čepu (proto jsem se rozhodl ho vyměnit). Říkal mi tehdy, že si je nechá, že je někam "vrací"... nebyl jsem rád, vzhledem k tomu, že jedno stojí asi 7500,-.
   Návrat  
kubikula78 je teď offline  kubikula78
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.11.2015 , 17:57   Citovat  

nexus_cz napsal:
Alda mi říkal někdy vloni, předloni, že teď už dává jen TRW brzdy, že to jsou jediné, kterým věří. Mě namontoval moje Bremba, co jsem si sám sehnal a dovezl. S tím nebyl problém. Problém byl s tím, když jsem měnil ramena, čekal jsem, že mi je dá zpět, protože jedno bylo zcela bez problému, druhé skoro také, mělo pouze velmi malou vůli v čepu (proto jsem se rozhodl ho vyměnit). Říkal mi tehdy, že si je nechá, že je někam "vrací"... nebyl jsem rád, vzhledem k tomu, že jedno stojí asi 5500,-.

Vidíš, mě třeba TRW brzdy na Acco už nesmí...jednoznačně nejhorší co jsem kdy měl. Už jedině EBC.

Jinak co se týká vlastních dílů.....servisuju celý rodině 4 auta, jedno sousedovi a sem tam pro nějakýho kámoše. Když vidím, že cena v Kelly( což je +- cena, kterou dá mechanik jako cenu dílu) je o 100% vyšší než za kolik koupím já musel bych být blázen nechat to koupit někoho jinýho:-)

Zrovna řeším spojku na tchánovo Golfu....jdu za mechanikem (na spojku jsem línej:-),říkám za kolik? Odpověď - 2000, jestli máte vlastní 4000. To je přesně rozdíl mezi mojí a jeho cenou dílu.....z toho se mi chce blejt.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.11.2015 , 21:07   Citovat  

Tak si otevri vlastni dilnu. Zafinancuj si jeji vybaveni a naklady na provoz. K tomu vydelek pro sebe a muzes jim smele konkurovat a delat vse jen 200kc/h prace Velmi šťastný

Nezlobte se na me, ale tohle uz je fakt mimo. Pokud se nekomu nelibi kolik a za co musi platit at jezdi jinam, ale neni potreba tu nabalovat dalsi a dalsi postrehy jak se to dela!

Osobne me zajima az tady bude nekdo napadat kvalitu prace!

Peace
   Návrat  
mortein je teď offline  mortein
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.11.2015 , 22:17   Citovat  

Hlavator napsal:
Tak si otevri vlastni dilnu. Zafinancuj si jeji vybaveni a naklady na provoz. K tomu vydelek pro sebe a muzes jim smele konkurovat a delat vse jen 200kc/h prace Velmi šťastný

Nezlobte se na me, ale tohle uz je fakt mimo. Pokud se nekomu nelibi kolik a za co musi platit at jezdi jinam, ale neni potreba tu nabalovat dalsi a dalsi postrehy jak se to dela!

Osobne me zajima az tady bude nekdo napadat kvalitu prace!

Peace

Jen by stačilo nemlžit a jednat se zákazníky na rovinu. Fakturovat jednotlivé díly s origo nákupním kódem a staré věci vracet v krabicích od nových dílů, na kterých je ten kód také nalepen. Tak to běžně děláme, není důvod něco tajit.
Zákazník má právo vědět jaký díl byl použit, naopak je vhodné mu i vysvětlit kvalitativní rozdíl mezi díly a nechat na něm, aby si vybral jakou kvalitu chce (jen ho upozornit, pokud by řešil jen cenu a kvalita dílu by byla už na hraně). Pak jedině montáž bez záruky a nebo "nezlobte se ale jeďte jinam, toto opravdu nedělám".
Ale těch dílů, kde je kvalita OK je dostatek a za rozumné ceny, takže je opravdu z čeho vybírat.

Rozhodně bych nikomu nezaplatil za díl, jehož výrobní kód mi byl zatajen, s tvrzením, že jde o nějaká "základní Bremba". Budete mu to věřit? Nechce vám prodat to nejlevnější za cenu toho nejdražšího?
A docela mě zaráží, že si tímto postupem pan Alda kazí svou dobrou pověst.

A cena práce, tu musí zákazník na základě kvality služeb (oprav) respektovat a rozhodnout se, zda zůstane a rád si třeba i připlatí, nebo půjde příště jinam.
Jen řeknu, že já vždy jakékoliv navýšení předběžné ceny se zákazníkem konzultuji a vysvětlím mu její důvody. Je to pak o větší vzájemné důvěře a zákazník pak není nemile překvapen. přátele
   Návrat  
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.11.2015 , 14:10   Citovat  

žádný mlžení od Aldy jsem nikdy neslyšel a vždy jsem viděl co vymontoval... naopak teď se svojí Toyotou jsem měl problém, pač některý díly byly přebalený nipparts a to Aleš na moje auto nechtěl dát, takže hledal jiný dodavatele.

Ale vše je jen o domluvě a nebát se zvednout telefon, nebo si to sním rovnou říct, ačkoliv vypadá drsně, je to mirumilovný a vztřícný člověk.

Ale líná huba a brečení na H-C nic nezmění, pač to tady ani moc nečte to mi hlava nebere
   Návrat  
bahamontes je teď offline  bahamontes
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.11.2015 , 21:31   Citovat  

Tak jasně že se člověk musí zeptat přímo Aldy, což jsem také udělal. A bylo mi opakovaně řečeno, že ty kotouče žádný kód, specifikaci atd. nemají...Tak po pěti minutách jsem toho nechal a neřešil to, jelikož jsem potřeboval tu spojku i další věci a nikam by jsme se dál nedostali. Ale právě z tohodle důvodu jsem tam pak přestal jezdit, protože pokaždý jsem tohle tolerovat nehodlal a buchví kolik by pak mě pak stály díly v budoucnu...
   Návrat  
jc je teď offline  jc
1 háčko
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 13.11.2015 , 23:44   Citovat  

Pridam i neco ze sve zkusenosti. Jezdil jsem k nemu par let a s praci jsem byl spokojenej. Obcas neco nevyslo, obcas jsem nekde cekal. Cena obvykle nebyla hodinova, ale podle ukonu (asi aby to bylo drazsi) - na tohle tema jsem se i konkretne ptal. Celkove cena podle mych zkusenosti na urovni autorizaku (ne-li vice). Nikdy nebyla nizsi nez domluvena, obcas to trosku naskakalo. Celkove jsem s praci byl spokojenej, s cenou nikoliv.

Nejsem z tech, kdo by se o cene handrkoval, takze nevim proc bych to s nim mel resit. Kdyz vidim, ze se nase predstavy neslucuji, zacnu hledat jine moznosti. Tim spis ze se mi po prestehovani vzdalil.
   Návrat  
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2016 , 11:05   Citovat  

Oznámení od Aleše
19.3. - 4.4. 2016 - Dovolená
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.7.2016 , 11:41   Citovat  

Nema ted aktualne dovcu ? to mi hlava nebere nevi nekdo?
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.7.2016 , 11:45   Citovat  

Má.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.7.2016 , 11:47   Citovat  

Myslel sem si OK nejaka informace kdy bude online?
   Návrat  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.7.2016 , 13:50   Citovat  

u aldy jsem jednou byl, ohledne kontrolky motoru. vyresili jsme problem a pokecali spolu asi 2 hodinx. super pohodovy typek, ktery to ma zmakle a vi co dela. akorat ze na mou 15 let starou hondu vycislil rozvody na 15tis. coz se mi zda hodne moc. to zdvojnasobi hodnotu meho auta. tak je proste udelam jinde. vy co mate ale nove stroje, urcite bych si ho zvolil s klidnym srdcem.
   Návrat  
Walterrr je teď offline  Walterrr
PříspěvekZaslal: 4.7.2016 , 15:00   Citovat  

Byl jsem tam 2krat a me to stacilo... Smutný Origo servis Usti=levnejsi kvalita.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 28.3.2017 , 20:30   Citovat  

Pokud je mi známo, slevy už nejsou. Skončil autogarant forte, dodavatel je jiný a ceny jsou normální jako jinde, zjišťoval jsem před 2 týdny trysky ostřiku na jazze a noumání cena. Už mne na to ale upozorňoval dříve.

přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek: ALDA - servis a prodej náhradních dílů Honda
Fórum: Partneři
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina