Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další 
Zaslat odpověď

Strana 17 z 20
hornet je teď offline  hornet
PříspěvekZaslal: 9.4.2017 , 19:20   Citovat  

Tak ohledně zadních tapeců podbězích to beru zpět.Dnes jsem se podíval na druhou stranu a je to tam taky zkrabacené.Je to takový slabý zátěžák,že to vydrží tak jednu zimu.To bych čekal u Dacie a ne Hondy.V červenci jdu na servis,tak se uvidí.Po záruce holt budu kupovat po každé zimě keš.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
jenda200 je teď offline  jenda200
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.4.2017 , 10:31   Citovat  

Tak včera v Chomutově proběhla reklamační výměna zadních podběhů ( prý to má každé druhé auto podobně ), dotáhnutí páky ruční brzdy, oprava kolíčku na nulování PC a neuspěšný pokus zprovoznit automatiku stěračů - podle diagnostiky to asi nemám Tak to valím bulvy , nicméně přístí týden se mi ozvou co a jak - budou u výrobce podle VIN zjištovat. Bud je špatné čidlo ( vymění ) anebo tam není Je to tam.
PS: Tourer na saloně po ohmatání podběhu je na to stejně, kdepak asi soudruzi z Honda udelali chybu...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
C9G je teď offline  C9G
PříspěvekZaslal: 3.5.2017 , 19:00   Citovat  

Ahojte, kto ste boli s autom na servise po 20 000km, kolko servis trval? Je treba tam auto nechať na viac dní alebo je to otázka pár hodín?
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.5.2017 , 19:32   Citovat  

Byl jsem v Hondě Dukla Pardubice na 2. garanční prohlídce. Rozsah prací byl jen A, B (mám najeto jen 20.000km). Takže výměna oleje + filtru + prohlídka vozu (prohlídka brzd, hnacího systému, kapalin, koroze,... + zkušební jízda). Měl jsem tam ještě několik drobných věcí, které opravili. Zavolali mi cca po 3 hodinách, cena 1300,-Kč (olej jsem měl vlastní). Za mě spokojenost.

C9G napsal:
Ahojte, kto ste boli s autom na servise po 20 000km, kolko servis trval? Je treba tam auto nechať na viac dní alebo je to otázka pár hodín?
   Návrat  
Punisher je teď offline  Punisher
PříspěvekZaslal: 6.5.2017 , 21:24   Citovat  

jenda200 napsal:
Tak včera v Chomutově proběhla reklamační výměna zadních podběhů ( prý to má každé druhé auto podobně ), dotáhnutí páky ruční brzdy, oprava kolíčku na nulování PC a neuspěšný pokus zprovoznit automatiku stěračů - podle diagnostiky to asi nemám Tak to valím bulvy , nicméně přístí týden se mi ozvou co a jak - budou u výrobce podle VIN zjištovat. Bud je špatné čidlo ( vymění ) anebo tam není Je to tam.
PS: Tourer na saloně po ohmatání podběhu je na to stejně, kdepak asi soudruzi z Honda udelali chybu...

No právě jsem se podíval a mám zadní podběhy taky načlý.. Takže to asi v Ústí taky vyreklamuju. Tohle bych fakt nečekal, holt se šetří fakt všude.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.5.2017 , 0:14   Citovat  

Hmm, zajímavý. Na první pohled jsem na svých podbězích nic neviděl. Kolik máš najeto Cooo???

Punisher napsal:
No právě jsem se podíval a mám zadní podběhy taky načlý.. Takže to asi v Ústí taky vyreklamuju. Tohle bych fakt nečekal, holt se šetří fakt všude.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 9:52   Citovat  

Punisher napsal:

Foto nových podběhů po výměně, taky to není žádný zázrak Tak to valím bulvy , ale už to řešit nebudu...

P5023963.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P5023963.JPG, 1.17 MB

P5023964.JPG

P5023964.JPG, 1.1 MB

P5023973.JPG

P5023973.JPG, 1.01 MB

P5023972.JPG

P5023972.JPG, 1.03 MB

P5023969.JPG

P5023969.JPG, 1.16 MB
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 12:07   Citovat  

jenda200 napsal:
Foto nových podběhů po výměně, taky to není žádný zázrak Tak to valím bulvy , ale už to řešit nebudu...

Tohle je po výměně?!?
Šup s tím zpátky do servisu, ať to předělají.
Takhle nevypadají podběhy u našeho auta po dvou letech provozu....
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 12:23   Citovat  

Tohle je hodně špatné až totálně odfláknuté... to snad ne
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 12:30   Citovat  

Vrátit a omlátit o hlavu...za tohle bych se styděl Ble
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 15:53   Citovat  

Já to vidím na problém toho dílu, když je z tohoto materiálu, tak se to bude kroutit vždycky...to prostě líp nepřiděláš.To by se muselo chytat na každém centimetru a to dost dobře nejde...Třeba mají víc dodavatelů a některé série jsou horší a někdy lepší Cooo???
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 16:05   Citovat  

jenda200 napsal:
Já to vidím na problém toho dílu, když je z tohoto materiálu, tak se to bude kroutit vždycky...to prostě líp nepřiděláš.To by se muselo chytat na každém centimetru a to dost dobře nejde...Třeba mají víc dodavatelů a některé série jsou horší a někdy lepší Cooo???

Ten tepich má určitou tuhost, takže držet tvar zkrátka musí. Nejsem u auta, ale co si pamatuji, tak kraje tepichu jsou mírně zalezlé do těch platů-krytů hran podběhu.
Neo(d)mlouvat, a vrátit k předělání...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 17:28   Citovat  

Pánové, múžu vás poprosit o foto vašich podběhů ? At mám nějaké srovnání jak to vypadá u vás...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 17:59   Citovat  

jenda200 napsal:
Pánové, múžu vás poprosit o foto vašich podběhů ? At mám nějaké srovnání jak to vypadá u vás...

Za mě klidně, ale nejdřív v pátek, až budu doma.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.5.2017 , 22:26   Citovat  

anunaki napsal:
Hmm, zajímavý. Na první pohled jsem na svých podbězích nic neviděl. Kolik máš najeto Cooo???

Mám cca 52 tkm. A na každé straně je to zhruba na 3-4 místech takto odlepené, jak tu píše jenda200. Jinak teda tohle bych ani nepřevzal, co to má bejt? To je fakt odfláklé. Takhle vypadá po dvou letech a zmíněným nájezdu můj podběh, ale ne nový. Asi si na to dám pozor, ale dost mě to zklamalo, vypadá to, že to nic nevydrží. Pak si kupte nový auto...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 8:27   Citovat  

jenda200: Dneska budu mýt auto, tak to nafotím.

Punisher: Tak jestli ty tépichy budou jediná slabina, tak si můžeme gratulovat. Jednomu chlápkovi tady v práci se už podruhé po*ral motor 1.2 TSI na Golfu... To radši budu řešit ty podběhy.

Nenarazili jste náhodou někdo na zadní plastový podběhy? Nevyrábí to někdo? Jestli ne, tak je to díra na trhu, protože výhledově by po nich mohla být pěkná poptávka. Je to tam.

Nevíte, ty tépichy tam má C9G od samýho začátku???

jenda200 napsal:
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 8:56   Citovat  

anunaki napsal:

Punisher: Tak jestli ty tépichy budou jediná slabina, tak si můžeme gratulovat. Jednomu chlápkovi tady v práci se už podruhé po*ral motor 1.2 TSI na Golfu... To radši budu řešit ty podběhy.

Nenarazili jste náhodou někdo na zadní plastový podběhy? Nevyrábí to někdo? Jestli ne, tak je to díra na trhu, protože výhledově by po nich mohla být pěkná poptávka. Je to tam.

Ano, má. My měli MY2012.
   Návrat  
Johnyss je teď offline  Johnyss
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 17:10   Citovat  

anunaki napsal:

Kupoval jsem Civica 11/2016 a už mám koberečky taky ohnuté Ble Kdyby se místo nich daly sehnat plastové nebo gumové podběhy, tak by to bylo pěkný je to dobrý
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 18:24   Citovat  

Koberec je prý kvůli odhlučnění...

Jinak to takhle má i CTRo... Ble
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 20:30   Citovat  

Už to vidim, jak tam lidi začnou bastlit plastové podběhy z C8G Velmi šťastný
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 20:42   Citovat  

No vzhledem k tomu pískovišti,co je za tím, bych se nedivil... Ble
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 20:52   Citovat  

Pro srovnání - zadni koberce podběhů u rok starého HR-V.

IMG_20170509_204117.jpg

IMG_20170509_204117.jpg, 1.49 MB

IMG_20170509_204148.jpg

IMG_20170509_204148.jpg, 1.38 MB

IMG_20170509_204731.jpg

IMG_20170509_204731.jpg, 2.37 MB

IMG_20170509_204711.jpg

IMG_20170509_204711.jpg, 1.91 MB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.5.2017 , 23:11   Citovat  

Je fakt, že to zatím nevidim jako megazásadní velký problém, ale pokládám si otázku, jak ty podběhy asi budou vypadat za další dva, tři roky? Tohle mě fakt zklamalo a bohužel asi ani reklamace nic nezmění, jak se na to tak dívám.

Jinak abych tu diskuzi zavedl i trochu jinam, tak zatím s motorem 1.6 i-DTEC fakt spokojenost. Snad 90% zákazníků bralo 1.4 a 1.8 benzin (nic proti tomu), takže jsem v menšině Velmi šťastný Zatím nemám nejmenší problém v najetých 52t km, s chipem velká spokojenost, někdy mi přijde, že to fakt letí (berte s rezervou). Spotřebu moc neřeším, dá se jet za 4,4 (ale ještě nejsem důchodce) i za 6l na 100 (na 180 tempomat v Německu pravidelně spotřeba nepřeleze 6,6 litru...), ale dlouhodobý průměr mám 5,3l dle spritmonitoru. kouř
Moc mě baví magic seats a dost je i kvůli prckovi využívám, kufr taky paráda, kdo by to byl řekl u hatche oproti Accordu Tourer 8g. Zvažoval jsem pár investic - letní Alu 18, ale asi raději nechci riskovat na našich tankodromech profil 40. Navíc příplatnová černá 17" Honda se mi líbí. Při přezutí na zimáky mě dostalo, jak auto na 16" tak trochu "plave". Ale zase je to komfortnější. Holt jak jsem navyklej z Accordů, je to tady víc znát. Pravidelně tak 2x měsíčně leju americký aditiva do nafty, ale auto stejně jede nejlíp, když člověk tankuje u sousedů v DE Mr. Green Podvozek je u C9G fakt výtečnej. Několikrát jsem si myslel, že už to jít dál nemůže, zdál se mi průjezd na hraně, ale auto krásně vykrouží a stabilizace nic. To je paráda. A poface se mi líbí čím dál víc a víc.

Vzhledem k výbavě Comfort (i když pravda lehce vytuněné spíš do elegance/sport) mě moc nebere v interiéru audio, tak jsem se rozhodl pro vytlumení a výměnu reproduktorů v ahifi.cz, jsem moc natěšenej na výsledek HaHaaa Je to tam. Když nad tím vlastně tak přemýšlím, tak bych si z CXG vzal asi jen interiér (možná i předek). Pač ty ceny za 1.5 benzin jsou hrozný. To dám raději 700 za jetýho tajpára vajco Úsměv
   Návrat  
C9G je teď offline  C9G
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 11:18   Citovat  

Punisher:

Vytlmiť dvere dynamatom sa chystám aj ja, hneď jako budem mať trochu času... Ešte pred tým ale prerobím halogeny na xenony lebo svietivosť sériových halogénov je mizerná. Čo sa týka kolies R18 tak by som sa toho nebál. Od polovcice marca na nich jazdím a nemám žiadne problémy, naopak auto citelne lepšie drží na ceste.
   Návrat  
Aviaczek je teď offline  Aviaczek
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 11:33   Citovat  

C9G napsal:
Punisher:

Vytlmiť dvere dynamatom sa chystám aj ja, hneď jako budem mať trochu času... Ešte pred tým ale prerobím halogeny na xenony lebo svietivosť sériových halogénov je mizerná. Čo sa týka kolies R18 tak by som sa toho nebál. Od polovcice marca na nich jazdím a nemám žiadne problémy, naopak auto citelne lepšie drží na ceste.

Chystas nejakou zasadni prestavbu nebo pouze HID sadu? Ja instaloval HID sadu a zatim si nikdo z protijedoucich na oslnovani nestezoval. Jelikoz to ma cocku a ostrik, tak necekam zasadni problemy Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 13:26   Citovat  

Přesně tak, něco musel změnit dodavatel tépichů, je to zkroucený už nový. Připadá mi tenčí, než tam mám já (MY2014). S tím v servisu asi fakt moc neudělají.
Já nechápu jednu věc. Jako koberec pro lepší zatlumení od kamínků, proč ne. Ale selským rozumem je jasný, že koberec bude trpět a nevydrží. Nehledě k tomu, že když je mokro (v zimě slané břečky), tak se hezky nasákne a co to udělá časem pod ním, to ví jen Bůh. Měli použít plastový podběh a na ten navařit koberec nebo jiný odolné tlumení. Materiály dneska jsou. Vydrželo by to léta a bylo by po problémech. Jenže to by ten podběh byl o 100,-Kč výrobně dražší. Tak tam dáme tenhle šmejd a budeme se modlit, že to záruku přežije. Tenhle přístup fakt nechápu.

Chci vidět, jak budou za pár let vypadat ojetiny C9G. To bude hnus. A je to škoda, Honda šetří na nesprávných místech!!!

jenda200 napsal:
   Návrat  
keporkak_jedna je teď offline  keporkak_jedna
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 13:54   Citovat  

Aviaczek napsal:
Chystas nejakou zasadni prestavbu nebo pouze HID sadu? Ja instaloval HID sadu a zatim si nikdo z protijedoucich na oslnovani nestezoval. Jelikoz to ma cocku a ostrik, tak necekam zasadni problemy Úsměv

Můžu do PM poprosit o podrobnosti instalace HID sady? Případně nějakej odkaz?

Dík
   Návrat  
chrobok je teď offline  chrobok
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 15:41   Citovat  

Zdravíčko. Neřešil už někdo výměnu rádia za neoriginální? Tady tohle na aliexpressu umí i parkovací kameru apod... odkaz

Díky
   Návrat  
riso21 je teď offline  riso21
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 15:45   Citovat  

Nazdarek, no ja po nom poskulujem uz tiez daky ten tyzden Velmi šťastný . Kamarat ma v C8G podobne nieco a funguje mu vsetko ako ma, aj cuvacia kamera aj ovladanie na volante.
   Návrat  
C9G je teď offline  C9G
PříspěvekZaslal: 10.5.2017 , 15:48   Citovat  

Aviaczek napsal:

Ano, HID sadu. Je to presne ako pises, cocka a ostrek tam je takze neni o com... Adaptivne svetlomety su aj tak len vymysel bu****tov z EU, v amerike maju xenony takisto v obycajnej cocke aj bez ostreku a jazdia si... a za par korun a na objemoch o akych sa nam tu ani nesniva;)
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina