Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 5
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.1.2012 , 17:06   Citovat  

Ahoj,

zbavovat meho acca se mi moc nechce, ale pokukuju stale vic po Honde HR-V. Je to z rodinnych duvodu mravenec Mohl bych poprosit majetele techto aut a vsechny co o nich neco vi, jestli by se nemohl sverit ze skusenostmi?

Zajima me hlavne jak je to s ochranou proti korozi, motorem a pripadne diferakem na ctyrkololce. Nekolikrat jsem videl problemy s klepajicim motorem, hucicim diferakem udajne kvuli vhlku. Je to nejaka casta zavada, nebo je to jen vyjmecne? Sehnat tento motor asi taky nebude uplne snadne... Jak je to obecne ze spolehlivosti atp.

Dekuju moc Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
LastV8 je teď offline  LastV8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2012 , 11:10   Citovat  

ahoj....ja som hr-v mal....prirastlo mi k srdcu, ziadnym inym autom som nemohol behat po zasnezenom poli Úsměv
...huciaci diferak je casta zavada, lebo ludia nechodia na servisnu prehliadku...bodka....nastastie je to iba o vyplachu a vymene kvapaliny, ja neviem, asi to stalo 50 eur, teraz neviem....
pripojenie 4x4 skontrolujes na mieste so zapnutym motorom, vytocis volant na mieste maximalne a mal by sa zapnut a nemal by hucat a triast autom....mne pri kupe triaslo pri zapojeni, po vymene nic...4x4 je super, bez toho HR-V nekupuj...mas sneh, das plny plyn a auto sa prediera dopredu...to je na nezaplatenie v zime...
motor je ok, moze papat olej, specialne vtec kw verzia. stane sa, ze sa zenskym majitelkam zadrie motor, lebo nekontroluju...proste raz mesacne si na honde a inom aute treba pozriet odmerku.
ale kedze mas acorda, pride pre teba rana...toto nie je family car....aj ked paradoxne ja som ho kupoval ako family, lebo som mal coupe. Ma len oficialne 4 miesta a kufor je zufalo maly, nieco cez 200 litrov. Ale ja som zvladal sa vydat na cestu aj s dietatom. Ale ak ste zvyknuti na classic kombi, ze pol prasata zoberiem na chalupu, tak to urcite nie....
odporucam 5 dvier - je ich ale malo, 4x4 a motor podla preferencii...ja som mal nonvtec a nad 140 nesiel, ale to vozidlo nie je o tom...ma kratku prevodovku, tak do 100 zrychloval kupodivu pruzne....vobec nie je vylucene, ze jednu hr-v si este kupim....do mesta super, parkuje sa s tym ok a zere do 8 litrov podla jazdy.
   Návrat  
JARYN je teď offline  JARYN
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2012 , 12:09   Citovat  

Otec má HR-V 77kW, takže taky o něm něco vím. V podstatě to napsal LastV8 přesně - jen s jednou vyjímkou. Nevím kolik opravdu, ale tachometrových jede 170. A ten olej v zadním difecu je fakt potřeba vyměnit.....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
LastV8 je teď offline  LastV8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2012 , 13:51   Citovat  

len upresnim, tym, ze nad 140 nesiel som myslel, ze moc nezrychloval...ja som ho vytrapil len do 150 a dalej som nemal trpezlivost ani chut...ale tiez nie je vylucene, ze niekde sa kone stratili...ale ja som ani nechcel s tym ist rychlo, vozil som v tom rodinu...
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2012 , 21:50   Citovat  

No tak to jsem necekal. Bral jsem podle velikosti auta ze objem zavazadloveho prostoru bude mnohem vetsi. Ve skutecnosti je mensi nez na acco to mi hlava nebere
   Návrat  
Lelička je teď offline  Lelička
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.1.2012 , 23:54   Citovat  

Ahoj Mrk
Jsem docela čerstvou majitelhou tohoto úžasného vozítka a ráda si poslechnu všechny osobní zkušenosti a postřehy majitelů.
A ráda se taky podělím o svoje Úsměv
   Návrat  
bivoj70 je teď offline  bivoj70
PříspěvekZaslal: 30.1.2012 , 0:06   Citovat  

Ahoj , chci se zeptat jestli tu někdo nemá zkušenosti s plynem do HR-Véčka. Díky za odpověď
   Návrat  
Lelička je teď offline  Lelička
PříspěvekZaslal: 8.2.2012 , 11:15   Citovat  

O LPG jsme taky s Rom.em mluvili, ale najedu tak do 10ti km za rok, tak jsme to zavrhli. Zatím se spotřeba pohybuje okolo 8mi litrů, tak mě to ani nenutí něco vymýšlet :hehe:
   Návrat  
Wladimir je teď offline  Wladimir
PříspěvekZaslal: 1.3.2012 , 0:21   Citovat  

Zdar, no já jsem tam právě LPGéčko nechal namontovat. Dělali mi to v Praze v Michelské ulici, cena 23500 Kč, nádrž je toroidní (místo rezervy) 50 litrů, systém už je plně automatický a zapíná se sám, takže žádné přepínání, pod volantem - vedle přepínače na naklápění světel je ukazatel stavu v nádrži a ukazatel Benzin-LPG (vše diody), montáž trvala den, vše zapsali do TP, a na cestu jsem dostal natankovanou plnou nádrž LPG.
Později napíšu jak je to s jízdou a spotřebou. Zatím se vše jeví super je to dobrý
   Návrat  
Kuba_vr6 je teď offline  Kuba_vr6
PříspěvekZaslal: 28.4.2012 , 1:35   Citovat  

Ahoj Máme doma 3 HR-V 2jsou bez VTEc a jedno Vtec 91kw obe dve verze mame od roku 2006 na Lpg vše oka spotřeba 10L plynu obě.chodí se seřizovat ventily do Hondy sem tam jinak provoz bez problemu a jezdí se snima denně.je potřeba hlídat ten olej akorad no
   Návrat  
RadekGT je teď offline  RadekGT
1 háčko
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 28.4.2012 , 7:08   Citovat  

Zdravím! Tenhle dotaz jsem psal už do topicu Honda a LPG, ale zeptám se i tady Úsměv- Ségra si po delším vybírání a zkoušení aut různých výrobců, nakonec vybrala Hondu HR-V (1.6, 77kw,r.v.2003,najeto necelých 130000) a ráda by ji nechala předělat na LPG. V tom se moc nevyznám, tak se chci zeptat jaký typ LPG (nebo výrobce) zvolit a případně kde v Brně (nebo okolí) nechat namontovat. Díky Radek přátele
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 28.4.2012 , 7:38   Citovat  

Já osobně, i mnoho lidí okolo mne máme LPG Stag (levný servis a jednoduché nastavení) a nebál bych si ho nechat namontovat kamkoliv.
Montážní firmu v Brně si od Plzně netroufnu doporučit, ale zavolal bych třeba do Strakonic (zastoupení pro Stag) komu tam dodávají a koho by doporučili oni.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.4.2012 , 18:58   Citovat  

Dík a je lepší si připlatit, například za přimazávání ventilů atd.?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.8.2012 , 20:58   Citovat  

Zdravím! Tak LPG je už pár měsíců namontováno, je to STAG s přimazáváním + rozdělovník oleje, ségra je spokojená. Zeptám se ,když jsou tam předepsaný pneu 195/70 R15 jestly je problém použít třeba 195/65 R15?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2012 , 21:06   Citovat  

Použít by si měl ty, co máš zapsané v techničáku...pokud použiješ jiné, následné riziko neseš Ty/majitel Úsměv
   Návrat  
Loris Batacchi je teď offline  Loris Batacchi
PříspěvekZaslal: 13.1.2013 , 2:31   Citovat  

RadekGT napsal:
Zdravím! Tak LPG je už pár měsíců namontováno, je to STAG s přimazáváním + rozdělovník oleje, ségra je spokojená. Zeptám se ,když jsou tam předepsaný pneu 195/70 R15 jestly je problém použít třeba 195/65 R15?

195/65 R15 fungují na Hr-v je to dobrý
   Návrat  
Petr227 je teď offline  Petr227
PříspěvekZaslal: 13.1.2013 , 11:13   Citovat  

RadekGT napsal:
Zdravím! Tenhle dotaz jsem psal už do topicu Honda a LPG, ale zeptám se i tady Úsměv- Ségra si po delším vybírání a zkoušení aut různých výrobců, nakonec vybrala Hondu HR-V (1.6, 77kw,r.v.2003,najeto necelých 130000) a ráda by ji nechala předělat na LPG. V tom se moc nevyznám, tak se chci zeptat jaký typ LPG (nebo výrobce) zvolit a případně kde v Brně (nebo okolí) nechat namontovat. Díky Radek přátele

Když LPG v Brně,tak mohu doporučit určitě tudy odkaz !!!!
   Návrat  
Zbysek09 je teď offline  Zbysek09
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.1.2013 , 20:28   Citovat  

Zdravim vsechny,chtel bych se zeptat,jestli nekdo nevi,zda je v technicaku od jakehokoliv HR-V opravdu napsano,ze se jedna o 4mistny vuz???Diky Honda
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.1.2013 , 3:27   Citovat  

Zbysek09 napsal:
Zdravim vsechny,chtel bych se zeptat,jestli nekdo nevi,zda je v technicaku od jakehokoliv HR-V opravdu napsano,ze se jedna o 4mistny vuz???Diky Honda

Hr-v 3D má v TP 4 místa.
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.1.2013 , 18:46   Citovat  

HR-V 5dv je taky jen 4 místný
   Návrat  
Pepík 88 je teď offline  Pepík 88
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2013 , 12:25   Citovat  

Zdravím už asi rok jsem spokojenej uživateh hr-v aliena ale těď bych měl dotaz spojený s hr-v z ničeho nic mi jdou divné zvuky - klepani od praveho předniho kola + vrzaní nemáte nědo podobnou zkušenost?? Kdyz jsem kolo sundal nic špatně podle mě není,je to tak týden co to děla žadnou díru nic jsem nevzal je divné že to začlo takhle hned. Tlumič?? Čep?? Díky za rady..
   Návrat  
Karlos14 je teď offline  Karlos14
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 22:33   Citovat  

Ahoj všem, jsem majitel Hondy HRV už pátým rokem a mohu vřele doporučit. S autem jezdim na ryby a na chatu, tak že vše lesní a polní cesty. No a taky občas nějaká ta projíždka v horším terénu. Honda stále drží a za celých 5 let jsem měnil pouze oleje, filtry, výfuk, a tyč řízení. Jenom teď mam problém, auto dostalo ránu zezadu i zepředu a sháním nějaké díly. nevíte o někom tady kdo by něco prodával?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 22:58   Citovat  

Namátkou: tudy odkaz

Dále tady je vlákno Vrakoviště: tudy odkaz , tam taky určitě něco najdeš...
   Návrat  
monty je teď offline  monty
Moderátor
PříspěvekZaslal: 27.3.2013 , 7:33   Citovat  

Pepík 88 napsal:
Zdravím už asi rok jsem spokojenej uživateh hr-v aliena ale těď bych měl dotaz spojený s hr-v z ničeho nic mi jdou divné zvuky - klepani od praveho předniho kola + vrzaní nemáte nědo podobnou zkušenost?? Kdyz jsem kolo sundal nic špatně podle mě není,je to tak týden co to děla žadnou díru nic jsem nevzal je divné že to začlo takhle hned. Tlumič?? Čep?? Díky za rady..

tyčky a uložení stabilizátoru
   Návrat  
Radek19 je teď offline  Radek19
PříspěvekZaslal: 29.8.2013 , 19:25   Citovat  

Zdravím všechny příznivce Hondy HR-V, měl bych na Vás prosbu. Už si pěkných pár dnů lámu hlavu ohledně oleje do motoru. Na každých stránkách je sice něco, ale řekl jsem si, že se poptám přímo majitelů jak jsou s čím spokojeni.... Co by jste mi doporučili? Jaký olej a jakých specifikací dáváte a jaké máte s nimi zkušenosti? Děkuji moc za rady Úsměv
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2013 , 20:28   Citovat  

Radek19 napsal:
Zdravím všechny příznivce Hondy HR-V, měl bych na Vás prosbu. Už si pěkných pár dnů lámu hlavu ohledně oleje do motoru. Na každých stránkách je sice něco, ale řekl jsem si, že se poptám přímo majitelů jak jsou s čím spokojeni.... Co by jste mi doporučili? Jaký olej a jakých specifikací dáváte a jaké máte s nimi zkušenosti? Děkuji moc za rady Úsměv

10w-40 a pokud bude hodně ubývat, klidně bych nalil i 15w-40
   Návrat  
Gebi je teď offline  Gebi
PříspěvekZaslal: 6.10.2013 , 20:46   Citovat  

Ahoj zdravím všechny, dnes se mi stala nemilá událost. U mé Hondy HR-V rupla poloosa, celý den ji sháním po internetu ale marně. Koupit jí jako druhovýrobu, nemožné a nikdo to ani nenabízí. Do Hondy raději volat nebudu. Nevíte prosím jak toto vyřešit ? Zítra zkusím ještě vrakoviště. Děkuji za info Bueee

20131006_165931.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20131006_165931.jpg, 2.46 MB

20131006_165939.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20131006_165939.jpg, 2.76 MB
   Návrat  
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.10.2013 , 22:06   Citovat  

HR-V na ND
   Návrat  
LeXXiii je teď offline  LeXXiii
PříspěvekZaslal: 13.11.2014 , 20:13   Citovat  

Zdravim. Mam moznost vyhodne koupit HRV r.v. 2000 gh23 1.6 77kw. V utery si ji muzu projet a osahat. Muzete mi dat nejake tipy na co se zamerit? Uz jsem cetl neco o vrzajicim zadnim diferaku kdyz se kasle na na vymenu oleje v nem. Dale by me zajimalo, jestli splnuje normu Euro 3, nebo budu muset platit pri prepisu eko dan. Predem diky za postrehy.
   Návrat  
borek stavitel je teď offline  borek stavitel
PříspěvekZaslal: 14.11.2014 , 8:49   Citovat  

Cau mel sem HR-V 1,6vtec 91kw a ten euto 3 plnil, takze zadne eko se neplati.
ja nemel jediny problem s timto autem krome toho, ze jsem menil zadni lemy a zadni kousky prahu.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina