Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Další 
Zaslat odpověď

Strana 17 z 25
marian111 je teď offline  marian111
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 20:50   Citovat  

zdravim. Videl som video z autosalonu vo Frankfutre a je tam honda HRV sport 2020. Viete ake ma zmeny? Na exteriery som okrem zadneho kridla nic ine nepostrehol a vo vnutry vôbec nic.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 21:25   Citovat  

Ahoj,
Sport je docela zásadním způsobem upravené HR-V, nejde jen o jiné nárazníky a větší kola. Pominu-li optipaket nárazníků, prahů a větší, 18" kola, 2x koncovky výfuku, většího střešního křídla, full LED světel, masky s tmavým chromem, koženého, kontrastního, barevného provedení interiéru, jsou zásadní změny i na podvozku a hlavně motoru (přibyl 1.5T). Koukni na testy youtube, vysvětlují, jak si Honda "pohrála" s podvozem (mj. active dumpers), přičemž i jejich zásluhou se tento crossover chová v zatáčkách mnohdy lépe, jak mnohé hatche.
Tohle se Hondě pevedlo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 21:27   Citovat  

LED svetla jsou uz na vsech faceliftech.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 21:41   Citovat  

Myslíš, Martine?

tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 21:45   Citovat  

Mrkni na MR2020, ocividne opekli dalsi update: tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 21:54   Citovat  

Z toho jsem zmatený, našel jsem tam brožuru jen pro MY2019, tam je u Executive full LED, to ano, u Elegance jen čočky Ble
Možná blbě hledám (ve smartphonu, ne na noťasu), což je možné. Pokud byl update, je jen dobře, když má spousty aut i o třídu níž LED ve standardu OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 21:57   Citovat  

Sekce "Ceniky a katalogy" -> HR-V dole je jak cenik tak katalog MR2020. Oboje datovane zari 2019.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 22:07   Citovat  

Už to mám, díky je to dobrý
Asi jsem dnes slepý, ale kolega má FL model Elegance s couvací kamerou, tu ji v seznamu nevidím, tak doufám, že jsem jen slepý a Honda nešetří na "drobnostech", když přidala LED dopředu Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 22:35   Citovat  

Je to tam, jen člověk musí mrknout na celkovou tabulku výbav Úsměv
Elegance 2020 má couvací kameru i přední/zadní senzory.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.9.2019 , 18:34   Citovat  

to jopeeeno: ja viem honda HRV sport je od jari, ale teraz na autosalone vo Frankfurte ci prisli nejake zmeny, alebo je bez zmien. Chystam sa ju na zaciatku roka 2020 kupit v tomto sporte.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2019 , 18:43   Citovat  

2bep: přátele

marian111:
V tak malém časovém sledu, pochybuji, že by došlo k dalším úpravám (sotva po roce). Světlomety (viz výše), to chápu, ty byly tragické, takže se to nabízelo. U Sportu podle všeho k update nedojde.
Taky po něm pokukuji, mám na potvrzení svého rozhodnutí 6-7 měsíců Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.9.2019 , 19:43   Citovat  

Jopeeeno:
Asi k ziadnemu faceliftu nedoslo. Trocha mi tam chyba bezkl. startovanie a otv. dveri a adaptivni tempomat, ale da sa bez toho zit. Tento motor je aj v CRV, nevies ako je na tom 6 manual? Staci tam ten motor na tak tazke auto? Rozdiel medzi HRV a CRV je cca 200 kil?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2019 , 21:24   Citovat  

Spíše bych to přirovnal k Civiku, než k CR-V, a i tak je HR-V Sport o nějakou tu desetinku ve zrychlení (paradoxně) lepší, než Civic. Motor ve Sportu bohatě postačuje, 182 koní není na B crossover zrovna málo. Převodovka zaznamenala mírné zlepšení, než tomu bylo u před FL, kde se objevovaly občas výtky k synchronům u 2. RS. Dráhy jsou přesné a krátké.
Že Sport nemá např. bezklíčový vstup a start je pochopitelné, na to má Honda u HR-V výbavový stupeň Executive. Já to kvituji, protože přibývá krádeží aut, cestou keyless zesilovače. To bych klidně oželel (i když už je řešení). Adaptivní tempomat by marný nebyl, ale zatím s tím Honda trochu bojuje, na rozdíl od jiných značek. V příští generaci by už mohl být použitelnější. Předkolizní systém ale funguje, 2x mi v cizím městě, když jsem bloudil a koukal po tabulích, zachránil předek auta a zabrzdil za mě.
Bude to dobré auto, což Ti tady povrdí i King a další kluci, co s tím jeli.
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.10.2019 , 13:56   Citovat  

Marně pátrám v paměti, jak je to dlouho, co Honda přišla s Magic Seats. A až dnes se dočtu, že "...sedíte poměrně nízko...". Vepředu, na nádrži...
tudy odkaz
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.10.2019 , 22:03   Citovat  

Vzpomínám si, že jsem magický sedadla viděl v roce 2006 u C8G. Možná už byly předtím u Jazzu.
Za moc vysoký posed byl peskován C8G/C9G. A teď u HRV je naopak nízký. HaHaaa
   Návrat  
hornet je teď offline  hornet
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 19:10   Citovat  

Zdravìm.Je tu někdo,kdo má nebo se setkal s Hondou H-rv sport?Doma jsem si prosadil výměnu za civic 9g po face,tak snad to vyjde.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 19:29   Citovat  

hornet: koukám, že se to rozmáhá Úsměv Taky jsem teď vyměnil C9G poface a HR-V bylo ve hře, i když nakonec je to C10G. V čem je HR-V horší: Sport nemá bezklíč a vnitřní zpětné zrcátko plus má jen 6 repro audio. Výbavou tedy odpovídá Civiku Sport, který to taky nemá (audio má 8 repro, u Sport Plus a Prestige je 11).

Jak moc jsou tyhle věci pro tebe důležité pochopitelně nevím. Osobně bych keyless nepotřeboval, ale vnitřní zpětné zrcátko je věc, kterou bych postrádal hodně nerad a na lepší audio jsme taky zvyklý z ostatních aut. U nás byla nakonec rozhodující drahá polovička (auto je pro ni), protože má raději nižší auta než SUV. "Krabice", jak tomu říká, ji moc nelákají a mě přišlo HR-V zbytečné ještě z důvodu absence 4x4, protože tím je z toho akorát vyšší auto než Civic, ale žádnou zásadní výhodu to pro nás nemá - nemáme nikde kvanta sněhu, abychom potřebovali vyšší světlou výšku, 4x4 by se hodilo hlavně kvůli prudkému kopci u domu (zvažovali jsme ještě CX-30, kde 4x4 jde, ale ta vypadla na ceně).

Mimochodem nevím, jakou bys chtěl barvu, ale důvodem, proč vůbec nad HR-V uvažovat bylo auto vystavené na salónu - barva Ruse Black je naprosto fantastická a HR-V, které se mi nikdy nelíbilo (a s tím hnusným nádorem po faceliftu je to ještě horší) v ní s tmavým chromem na masce vypadá o třídu líp než všechny ostatní barvy s výjimkou šedé (ale ta se mi líbí až jako druhá, Ruse Black vede). Dokonce vedle toho stál C10G v Polished Metal (moje oblíbená společně s modrou) a HR-V se mi líbilo víc. Tak jsem to začal zkoumat, ale nakonec přecejen vyhrál Civic

Každopádně přeji příjemné vánoční rozhodování a ať máš šťastnou ruku Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 19:59   Citovat  

hornet:
Na stránkách moje.auto.cz je uživatel "porew", který jednoho Sporta má. Vypadá komunikativně, tak s ním prober, jeho (ne)spokojenost.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 21:09   Citovat  

Díky za info.Auto bude hlavně využívat žena.Máme jedno děťátko a krátkou garáž.Takže velikostně civic nebo h-rv.Já jezdím v golfu plus a ten vyšší posez nám prostě vyhovuje moc.Hlavně na moje záda.Takže jasná volba.Barva je taky jasná Polished metal,jako máme devítku.O kufr nemám strach.Ten nám stačí na každoroční letní dovolenou v Alpách.Ženě se akorát nelíbí ta komdbinace červené v interiéru a přístrojový štít.Kdyby prý byl,jako v 10g.Já mám jen malé obavy z jejích krátkých cest do práce.Jinak za mĕ motor jede parádně.Měl jsem půjčenou 10g.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 21:19   Citovat  

to hornet: Kromě silnějšího motoru dostalo HR-V Sport i přepracovaný podvozek. Ikdyž to v serii jezdí na nějakých ekošlupkách 225/50R18 od Michelinu, tak si to nechá líbit hodně dravou jízdu po okresce a zároveň rozumně filtruje nerovnosti.
Navíc těch pár designových blbinek, co má Sport udělalo z nudné krabice pěkný auto.
HR-V Sport vs. Civic Sport/Sport+ je to primárně praktičnost vs. sportovnost. Vyšší posez Vás asi automaticky povede k HR-V. Bohužel 1,5T bych na primárně krátké trasy nebral ať už by to mělo být v jakémkoliv autě Smutný
"Oil dilution" problém je bohužel velký strašák.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 21:36   Citovat  

Ono je to bolest asi všech přímovstřiků.Už teď žena jezdí do práce delší trasou a v zimĕ není problém to protáhnout domů po dálnici.Jde o to,jestli to bude stačit.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 21:43   Citovat  

Vždycky jsem si říkal,jak je super to mít kousek do práce a teď je to spíš nevýhoda.Super ekologie,když to máme 5km do práce a budem jezdit 10km? aby to neublížilo motoru.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 22:08   Citovat  

Jezdím do práce každý den cca 11 km tam a 11 km zpět. Škola+družina cca 4 km, obchod 3 km. O výkendu občas výlet, návštěva rodičů 20 km. Olej drží +- hladinu na 3/4 rysky, zvýšenou hladinu oleje (nad rysku /cca 3 mm/) jsem odměřil za celou dobu jen jednou.
Na druhou stranu, olej měním co 5-7.000 km (dvakrát ročně), to mě nezabije. K tomu aditivuji každou várku benzínu. Používám celé spektrum otáčkoměru, jak jedu dál, red line "políbení" musí být. O motor se nebojím.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 22:23   Citovat  

hornet: HR-V Polished Metal nemá. Šedé jsou Modern Steel nebo Platinum Grey. Doporučuji se někde na Ruse Black aspoň podívat. Ale jinak chápu, když to musí být šedá, nedá se nic dělat Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.12.2019 , 23:14   Citovat  

Máš pravdu.Koukal jsem na video od nějakýho Hrubise a byl jsem na tom,že je to Polished.Jinak najedem za rok 10tis. a přinejhorším holt uděláme výměnu oleje 2x.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 10.12.2019 , 21:07   Citovat  

dnes som videl novu HRV,ale zatial v koncepte. Zadne svetla konecne na pohlad velmi pekne. Kedy pride do europy sa na YouTube neuvadza. To co dnes honda v europe predava je na zaplakanie, hlavne u tejto HRV. Dajme tomu u tej sport. Mne sa ta farba koze nelubi a na vyber je O. Zakladne veci ako bezklucovy system, adap. tempomat atd. pohon 4X4 mozeme len snivat. Budiky v prednej palubovke a cely infotaiment vyzera z 90-tych rokov. Preto som sa rozhodol pre volvo XC40. Dlzka skoro rovnaka, ale zozdiel je priepastny. Snad tento koncept HRV nieco prinesie.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.12.2019 , 22:04   Citovat  

offtopic
Honda by v Evropě měla s HR-V skončit. A vyměnit ho za tohle tudy odkaz
Howgh... Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.12.2019 , 12:26   Citovat  

Pevně věřím, že je tohle myslíš pouze jen jako vtip Úsměv Do Indie dobré, tady je (většinově) vnímání designu a jejich disproporcí, kapánek jiné. Osobně bych šel cestou evoluce, přičemž záď bych ale "překopal" výrazněji.
Ta obluda, tedy to, co se na netu objevuje jako HR-V 2022, snad bude další prapodivný žert.
Edit:
Na FB mi dnes "vyskočilo", od jednoho majitele HR-V z Malajsie, ještě tohle. Ale co to je, kde se to bude prodávat a zda vůbec, těžko říct. Spíš jde asi o nějaký fake.

Screenshot_20191211-123404_Facebook.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Screenshot_20191211-123404_Facebook.jpg, 500.9 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.12.2019 , 20:25   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Pevně věřím, že je tohle myslíš pouze jen jako vtip Úsměv Do Indie dobré, tady je (většinově) vnímání designu a jejich disproporcí, kapánek jiné. Osobně bych šel cestou evoluce, přičemž záď bych ale "překopal" výrazněji.
Ta obluda, tedy to, co se na netu objevuje jako HR-V 2022, snad bude další prapodivný žert.
Edit:
Na FB mi dnes "vyskočilo", od jednoho majitele HR-V z Malajsie, ještě tohle. Ale co to je, kde se to bude prodávat a zda vůbec, těžko říct. Spíš jde asi o nějaký fake.

Hondu BR-V jako vtip nemyslím. Ble
Jestli tohle ti přijde jako designový fujtajbl...?

IMG_20191008_122700.jpg

IMG_20191008_122700.jpg, 266.57 kB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.12.2019 , 21:07   Citovat  

Každému, co jeho jest, proč ne. Když se Ti to líbí... Za sebe, je to disproporční auto. Jazz, křížený s CR-V a HR-V. Úzké a vysoké. Podivná boční okna. Připomíná mi to takové ty úzké dodávky od Daihatsu, co tu jezdívaly v devadesátkách. Samozřejmě v učesanější podobě. Taková (o něco) hezčí Dacia Lodgy.
Tohle se nedá s HR-V srovnat a určitě bych toto neviděl jako vhodnějšího adepta v EU, místo HR-V. A to mám Hondy rád. Radši bych tu viděl ten (zřejmě vymyšlený) model, co jsem postl výše.
Edit (gramatika)

Screenshot_20191211-195517_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20191211-195517_Samsung Internet.jpg, 484.77 kB

Screenshot_20191211-195530_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20191211-195530_Samsung Internet.jpg, 406.89 kB

Screenshot_20191211-195544_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20191211-195544_Samsung Internet.jpg, 425.77 kB

Screenshot_20191211-195552_Samsung Internet.jpg