Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord/Civic/CRV radio/GPS/DVD panel - hromadny nakup
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 5
hubby je teď offline  hubby
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.5.2012 , 11:46   Citovat  

varuj napsal:
Par fotiek z montaze a pohlad na nove radio:

tady máš mapy tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
AntHraX je teď offline  AntHraX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.5.2012 , 14:49   Citovat  

Jak se vám tam podařila dát ta kamerka? Mě ani nejde vytahnout to sklicko pro osvětlení znacky Bueee

Zapojil jste už někdo ten wifi modul? Kam jste soupli napájení?

Jinak kromě kamerky zatím za ty prachy dobrý OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.5.2012 , 15:30   Citovat  

hubby napsal:
tady máš mapy tudy odkaz

Vdaka, ale neda sa to stiahnut, to tlacitko nereaguje. Zrejme to chce zaregistrovat sa, ked to skusam vypisuje mi chybu - dosiahnuty max.pocet registracii to mi hlava nebere
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.5.2012 , 15:40  Naposledy upravil varuj dne 19.5.2012 , 15:48, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

AntHraX napsal:
Jak se vám tam podařila dát ta kamerka? Mě ani nejde vytahnout to sklicko pro osvětlení znacky Bueee

Zapojil jste už někdo ten wifi modul? Kam jste soupli napájení?

Jinak kromě kamerky zatím za ty prachy dobrý OK

To sklicko ma zo spodu z jednej strany taky zasuvaci zub a z druhej strany je to len nacvaknute. Cele ako to je musis posunut do pravej strany a potom to pojde vybrat. Dufam ze plastovy kryt ktory je cez cele osvetlenie si uz odstranil. Ak nie, musis ho v strede potiahnut k sebe - podoberies ho nejakym plastom, alebo skrutkovacom obalenym v handricke - a vycvakas ho z plastovych cuplikov.
Tu je foto ako vyzera to sklicko:
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.5.2012 , 15:46   Citovat  

Este jedna vec, ked budes osadzat kameru, musis ju najskor zo spodnej strany podlepit niecim takym, ako ma to povodne sklicko, inak bude mat po osadeni velku volu a nebude dobre doliehat.
Dalsia vec je, ze tiez musis zbrusit z toho vrchneho plastoveho krytu, inak ho tam nedostanes. Ja som to urobil pilnikom (plochy a polgulaty) a teraz to vyzera ako origo Mrk Ked si pozries video od myst, popisuje to niekde ku koncu...
   Návrat  
myst je teď offline  myst
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.5.2012 , 21:59   Citovat  

AntHraX: kdybys nebyl takovej rychlik, tak jsme se mohli scuknout a pobavit se o tom =D pry si dorazil 5 minut po tom co jsme odjeli k Motovi a vraceli jsme se tam na sestou pro Prcinu ;D
   Návrat  
AntHraX je teď offline  AntHraX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.5.2012 , 2:42   Citovat  

myst napsal:
AntHraX: kdybys nebyl takovej rychlik, tak jsme se mohli scuknout a pobavit se o tom =D pry si dorazil 5 minut po tom co jsme odjeli k Motovi a vraceli jsme se tam na sestou pro Prcinu ;D

Skoda ze jsme se nescukli... Jinak pojedu s Motem a se Zerem příští sobotu přes Pragl, takže by nebyl problém se někde potkat je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.5.2012 , 18:17   Citovat  

věděl by někdo kde seženu code k radiu? Jsem to připojil a chce to po mě cod.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.5.2012 , 18:18   Citovat  

Zkus 888888
   Návrat  
Slivka je teď offline  Slivka
2 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 23.5.2012 , 13:56   Citovat  

varuj napsal:
Takze DVD/GPS prehravac mam uz doma. Velka vdaka patri uzivatelovi slivka, priviezol mi ho skoro az domov přátele

Nemáš za čo, kľudne aj nabudúce kouř

Uff, to som rád, že Ti nič nechýbam. Už som sa začínal báť, že niečo vypadlo z krabice, keď mi spadla zo schodov a gúľala sa pár metrov pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem (žartujem)

Inak pekná práca. Namontované to vyzerá bombovo je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.5.2012 , 14:02   Citovat  

Slivka napsal:
Nemáš za čo, kľudne aj nabudúce kouř

Uff, to som rád, že Ti nič nechýbam. Už som sa začínal báť, že niečo vypadlo z krabice, keď mi spadla zo schodov a gúľala sa pár metrov pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem (žartujem)

Inak pekná práca. Namontované to vyzerá bombovo je to dobrý

...nooo, pokial si do nej aj nekopal, tak je vsetko o.k. Velmi šťastný Velmi šťastný
nie len ze to dobre vyzera, aj to vsetko funguje. Zvuk je dokonca lepsi nez z origo radia, len nedoladuje stanice, aj ked zapnem funkciu AF. Povodne radio malo lepsi prijem stanic.
   Návrat  
Trewor je teď offline  Trewor
PříspěvekZaslal: 25.5.2012 , 16:31   Citovat  

Tak už mám taky nainstalováno a vypadá to vzhledově moc hezky. Všechno sedí jak kdyby to byl originál Úsměv
Čínština v ovládání klimatizace a i ovládání klimatizace samotný je nic moc, ale foukat to fouká Úsměv Horší je ale příjem rádia - za jízdy se občas ztiší příjem (asi vypadne stereo) a občas se úplně stanice zašumí.. Možná je to tím, že u tourera je FM anténa na pravý straně zadního okna (levou anténu AM připojenou nemám). Dál mi nefunguje měření venkovní teploty u palubního počítače. Furt ukazuje 28stC.
A neví někdo co je vedený v zeleným 6-ti pinovým konektoru do rádia? Měl jsem to jednoduchý 1CD rádio a vzadu zapojený dva konektory - DIN a právě ten 6-pin. Jinak kamerka je pěkná a asi nejlepší věc je GPS navigace. Příjem z GPS je velmi dobrý a škoda asi jen toho, že při navigaci na cíl jsou povely vysloveny tak, že se přeruší příjem rádia, navigace řekne povel a po chvilce se opět rozehraje rádio, ale to je maličkost.
Takže ještě jednou díky Myst za organizaci a kdyby někdo přišel na to jak se dostat ke konfiguraci a povedlo se mu tam dostat aspoň angličtinu (klima a přehrávání DVD), tak už by to bylo dokonalý Úsměv
   Návrat  
neophyte je teď offline  neophyte
PříspěvekZaslal: 25.5.2012 , 16:36   Citovat  

Ja rozmýšlam nad týmto:
tudy odkaz

Alebo
tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.5.2012 , 21:50   Citovat  

Trewor napsal:
Tak už mám taky nainstalováno a vypadá to vzhledově moc hezky. Všechno sedí jak kdyby to byl originál Úsměv
Čínština v ovládání klimatizace a i ovládání klimatizace samotný je nic moc, ale foukat to fouká Úsměv Horší je ale příjem rádia - za jízdy se občas ztiší příjem (asi vypadne stereo) a občas se úplně stanice zašumí.. Možná je to tím, že u tourera je FM anténa na pravý straně zadního okna (levou anténu AM připojenou nemám). Dál mi nefunguje měření venkovní teploty u palubního počítače. Furt ukazuje 28stC.
A neví někdo co je vedený v zeleným 6-ti pinovým konektoru do rádia? Měl jsem to jednoduchý 1CD rádio a vzadu zapojený dva konektory - DIN a právě ten 6-pin. Jinak kamerka je pěkná a asi nejlepší věc je GPS navigace. Příjem z GPS je velmi dobrý a škoda asi jen toho, že při navigaci na cíl jsou povely vysloveny tak, že se přeruší příjem rádia, navigace řekne povel a po chvilce se opět rozehraje rádio, ale to je maličkost.
Takže ještě jednou díky Myst za organizaci a kdyby někdo přišel na to jak se dostat ke konfiguraci a povedlo se mu tam dostat aspoň angličtinu (klima a přehrávání DVD), tak už by to bylo dokonalý Úsměv

Tu vonkajsiu teplotu na palubnom pocitaci nam to ukazuje asi vsetkym rovnako 28st. Ale ked si budes nastavovat ventilatory, alebo klimu (tam cinstina nevadi, vsetko to mozes ovladat tlacitkami), pozri sa vpravo hore - tam je zobrazena vonkajsia teplota. Mrk
Prijem radia mam tiez nekvalitny, zalezi na pokryti signalom. Origo H radio malo super prijem, tomuto chyba automat. doladovanie frekvencie. Na ovladanie gps si musim zvyknut, igo vobec nepoznam to mi hlava nebere
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.5.2012 , 10:02   Citovat  

Tak už mám také hotovo, drbal jsem se s tím asi týden. Rejže tam není žádná,takže naprostá spokojenost. Zvuk při spuštění DVD naprosto úžasnej (jak v kině). Vyznat se v těch drátkách byl nelehký úkol,hlavně jejich popis mě fascinoval!!!
Už mě jen chybí dostat parkovací kameru do SPZky, je dost velká tak ju budu muset nějak upravit.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.5.2012 , 9:49   Citovat  

hubby napsal:
Tak už mám také hotovo, drbal jsem se s tím asi týden. Rejže tam není žádná,takže naprostá spokojenost. Zvuk při spuštění DVD naprosto úžasnej (jak v kině). Vyznat se v těch drátkách byl nelehký úkol,hlavně jejich popis mě fascinoval!!!
Už mě jen chybí dostat parkovací kameru do SPZky, je dost velká tak ju budu muset nějak upravit.

Pecka OK
   Návrat  
saly je teď offline  saly
PříspěvekZaslal: 28.5.2012 , 17:58   Citovat  

Ahoj

Pokud by vám zůstal X carlink nevyužitý po instalaci New autoradia tak písněte SZ.

Díky Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.5.2012 , 20:13   Citovat  

Chcem sa spytat, neskusali ste niekto davat do nasich novych DVD/GPS prehravacov novy program iGO Primo namiesto
sucasneho iGO 08 Cooo???
Moje pokusy boli neuspesne, vzdy mi to vypisuje ze nevie najst mapove subory na SD karte, pritom su tam rovnako, ako aj vo verzii 08... to mi hlava nebere
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.5.2012 , 11:10   Citovat  

řešil jste už někdo výměnu zbývající žárovky na osvětlení zadní SPZ po montáži kamerky? Protože ta má jinou barvu Úsměv
Tak bych rád i tu druhou stejné barvy.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.5.2012 , 11:15   Citovat  

crxmann napsal:
řešil jste už někdo výměnu zbývající žárovky na osvětlení zadní SPZ po montáži kamerky? Protože ta má jinou barvu Úsměv
Tak bych rád i tu druhou stejné barvy.

my mame v obou LEDky
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.5.2012 , 11:27   Citovat  

myst napsal:
my mame v obou LEDky

jaký tip? Nemáte přisvícení v kamerce?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.5.2012 , 11:28   Citovat  

crxmann napsal:
jaký tip? Nemáte přisvícení v kamerce?

ja nevim, zavolej Petrovi 608555669 - neco tam s Majlem davali. svetylko je normalne i v Hondi zarovce i v kamerce
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2012 , 21:34   Citovat  

Ahoj vsetci,
mam otazku na kazdeho, kto si v hromadnom nakupe objednaval GPS/DVD player na Acco 7G.

Nemate problemy s klimatizaciou?

Velmi nerad, ale ja musim povedat, ze problem mam (a nie som sam) Smutný Smutný . Po zapnuti klimatizacie sa po chvili zacne z motoroveho priestoru ozyvat rachot a hned na to sa aj zadymi. Po vypnuti klimy tie zvuky okamzite prestanu. Tak dalej neskusam. Ble
Ozval sa mi este jeden, ktory mi potvrdil toto iste, s tym, ze po namontovani povodneho radia klima funguje tak ako ma-naprosto v poriadku. Obaja mame dieslove Accordy a poface, viem ze u benzinovej verzie tieto problemy zatial nie su.
Este nieco - ten benzinovy mal povodne origo Navi s DVD...

Takze - ci je problem len u dizlovych verzii, alebo bude problem s verziou radia bez origo Navi Cooo??? Chápeš! to mi hlava nebere

Poprosim vsetkych co maju tieto radia o odpoved, ci maju, alebo nemaju popisany problem.

Vdaka
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2012 , 21:47   Citovat  

to neni tim ze nekdo mel nebo nemel origo navi... spis to vypada na ten diesel. =(
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2012 , 21:57   Citovat  

Neviem, je to mozne. Zatial to ale nemame potvrdene, takze stale to moze byt jedno, alebo druhe... to mi hlava nebere
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2012 , 22:53   Citovat  

varuj napsal:
Neviem, je to mozne. Zatial to ale nemame potvrdene, takze stale to moze byt jedno, alebo druhe... to mi hlava nebere

ja spis nechapu, jak jsi prisel na to, ze to muze byt dany tim origo DVD panelem.. vsak Trewor tam to DVD taky nemel, ma benzin a funguje mu to, to same AntHraX tusim - taky no DVD
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2012 , 23:31   Citovat  

myst napsal:
ja spis nechapu, jak jsi prisel na to, ze to muze byt dany tim origo DVD panelem.. vsak Trewor tam to DVD taky nemel, ma benzin a funguje mu to, to same AntHraX tusim - taky no DVD

nevedel som, ze nemali DVD, asi to bude problem len u naftovej verzie...
aj ked este rozmyslam, ci tam nebude mozno nejaky rozdiel v pred a po face to mi hlava nebere
   Návrat  
neophyte je teď offline  neophyte
PříspěvekZaslal: 23.6.2012 , 9:46   Citovat  

Trochu odbočím. Chcel by som sa spýtať niekoho kto z Vás, kto mal vybratý horný plast ale s displayom (teda výbava s OEM navi). Mám takúto otázku - je možné ten display vybrať, či nie je prilepený ale len nejako nacvaknutý, chcel by som ho dať skrátka na iné miesto. Spravím na neho krabičku z plastu a umiestnim ho inde, chcem ho skrátka nechať funkčný, samozrejme OEM navi unit ostane. ďakujem.
   Návrat  
Hondza je teď offline  Hondza
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.6.2012 , 9:33   Citovat  

Klimatizace v naftovém Accordu je zcela jiná než v benzínovém, umí v zimě otočit funkci a fungovat jako tepelné čerpadlo. Toto podle toho co jsem dříve zjišťoval klima v neorigo rádiu neumí. To by člověk asi i oželel, ale nejspíš tím budou způsobené i problémy zde popsané.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 24.6.2012 , 19:18   Citovat  

Hondza napsal:
Klimatizace v naftovém Accordu je zcela jiná než v benzínovém, umí v zimě otočit funkci a fungovat jako tepelné čerpadlo. Toto podle toho co jsem dříve zjišťoval klima v neorigo rádiu neumí. To by člověk asi i oželel, ale nejspíš tím budou způsobené i problémy zde popsané.

Problem uz je presne zisteny. S mechanikmi sme hladali pricinu, preco to nefunguje. Ked zapnem klimu, nespusti sa vrtula ventilatora klimy a tym padom v systeme klimy stale narasta tlak. Preklzuje spojka a z dovodu velkeho tlaku pretlakovy ventil vypustil zo systemu vypusta kvapalinu, aby nedoslo k roztrhnutiu potrubia.
To, ze sa nespusti ventilator klimy ma na svedomi jedno rele, ktore nedostane impulz - normalne by ho dostalo z origo H radia. To relatko sa nachadza v poistkovej skrini v motorovej casti.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord/Civic/CRV radio/GPS/DVD panel - hromadny nakup
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina