Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G Tourer
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 94, 95, 96  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 96
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.6.2014 , 9:48   Citovat  

stanokra napsal:
Zdravím,
"tvrdé sedačky" z príspevku dole.. nejak mi to nejde dohromady. Rozhodne sedačky nie sú tvrdé práve naopak, a interier je vcelku v pohode, určite medzi TOP vo svojej triede, ale je to samozrejme otázka preferencií. Mám OCT III, a na Hondu sa vyslovene těším. Ale k veci...
plánujem kúpiť, v podstate ostáva doladiť pár vecí, niekde mám jasno, niekde ešte nie.. preto hladám niekoho kto auto má, alebo robí podobne vyberko. Pripadne hatch.

- nafta 1.6 alebo benzín 1.8.. zatial vyhráva nafta, i keď nenajazdím žiadne závratne km, ale často mesto a občas dlhé štreky po dialnici

- SPORT alebo Lifestyle ... podla recenzií sú adaptat. tlmiče vyhodené peniaze, v ČR je aj DAB rádio zatial na prd... nicméně určite chcem zatmavené okná vzadu(deti a slnko)... a láka ma aj vraj príjemnejšie velké LCD a možno lepšie AUDIO.. moc by mi pomohol niekto zo skúsenosťou, zbytočne sa mi priplácat nechce

- tažné (pre nosič na kola).. máte niekto odnímatelne na honde, pred pár dňami som jedno videl a prekvapilo ma, že nie plne skryté.. dole trčalo a mierne to kazilo vzhlad.. možno nebolo originálne.

Inak každá rada dobrá, mám teraz OCT III, jednoročnú, služobnú, dlho som zvažoval OCT, FOCUS, Golf , CIVIC Tour., CIVIC CRV .. chcel som vybrať z max. spokojnosťou, každý druhý týden som prebehol okružnú po dealeroch, a vždy mi s toho vyjde víťazne Tourer, ten pocit na mieste řidiče je super...

Zdravím.
- nafta x benzín : vezmi do ruky kalkulačku a spočti si, za jak dlouho se ti při tvém ročním nájezdu cenový rozdíl vrátí, na tebou popisované použití mi vychází jednoznačně benzín jako správná volba
- vem Sport, zadní okna si můžeš nechat zatmavit buď originál v Hondě nebo v podstatě kdekoli, kdo to dělá (i s atestem na folii, samozřejmě, a levněji, než v HonděÚsměv)
- multimédia : Honda nabízí multimédia pro zadní sedačky, 8 tisíc není zase tak moc, jsou to DVD přehrávače, 2 ks, se sluchátky
- audio : nevím, kdo dokáže poznat rozdíl mezi šesti reproduktory a osmi, co znamená slovo "prémiový" pro audiosystém?, subwoofer navíc?
- adaptivní tlumiče : zodpověděl jsi si sám...Úsměv
- tažné zařízení : můžeš si nechat udělat buď odnímatelné či na pevno, pevná koule vzadu je jisté plus pro tvoje auto, když to někdo nedobrzdí a nabourá tě zezadu

Zkrátka, myslím, že když vezmeš Sport a dovybavíš ho jen tím nezbytným, co ti u Sportu chybí, budeš spokojen...Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.6.2014 , 9:58   Citovat  

Ja jen k tomu benzin x nafta . Spotreba u me 1.8 se v dlouhodobem realu pri jezdeni z min.70% Praha pohybuje 6,8-6,9L/100. Za me benzin.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.6.2014 , 12:36   Citovat  

Když tedy spotřeba...Úsměv Měli jsme 11 měsíců C9G hatchback 1.8. Denní nájezd 36 km, spotřeba podle palubního počítače 7,4 l. Tourera si netroufám hodnotit, máme ho 14 dní.
   Návrat  
stanokra je teď offline  stanokra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.6.2014 , 20:37   Citovat  

piskot napsal:
Zdravím.
- nafta x benzín : vezmi do ruky kalkulačku a spočti si, za jak dlouho se ti při tvém ročním nájezdu cenový rozdíl vrátí, na tebou popisované použití mi vychází jednoznačně benzín jako správná volba
- vem Sport, zadní okna si můžeš nechat zatmavit buď originál v Hondě nebo v podstatě kdekoli, kdo to dělá (i s atestem na folii, samozřejmě, a levněji, než v HonděÚsměv)
- multimédia : Honda nabízí multimédia pro zadní sedačky, 8 tisíc není zase tak moc, jsou to DVD přehrávače, 2 ks, se sluchátky
- audio : nevím, kdo dokáže poznat rozdíl mezi šesti reproduktory a osmi, co znamená slovo "prémiový" pro audiosystém?, subwoofer navíc?
- adaptivní tlumiče : zodpověděl jsi si sám...Úsměv
- tažné zařízení : můžeš si nechat udělat buď odnímatelné či na pevno, pevná koule vzadu je jisté plus pro tvoje auto, když to někdo nedobrzdí a nabourá tě zezadu

Zkrátka, myslím, že když vezmeš Sport a dovybavíš ho jen tím nezbytným, co ti u Sportu chybí, budeš spokojen...Úsměv

dik moc..zatial som rozhodnuty pre naftu, spotřeba po meste by mala byt niekde na 5.2.. problém je ze bud som v meste alebo na dialnici, i ked nejazdim tak vela, aby to bolo zasadne, nicmenekalkulacka : za tri roky by sa malo 25.000 vrátit
spolieham i na recenzie, kde 1.6 vychadza lepsie, nielen v spotrebe. Ale je to uhol pohladu, atmosféra moze mat svoje caro, este sa 1.8 preveziem az mam porovnanie.
Inak dik, pojdem do SPORTu, ale mam dotaz, kedze uz auto mas, najviac som riesil hlucnost.. na zahraničních forach, hodne kritizovane... při skusobnej jazde v meste to bolo v pohode, ale na dialnici od 130 hlucnejsie (nielen motor ), ale bol to zaciatok rozbitej dialnice, takze sa to nedalo posudit..
pls si asi jediny kto tu to auto ma, len kratky postreh, a pripadne este dotaz.. obecne spokojnost ? oproti hatchb. ?
dik
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.6.2014 , 23:50   Citovat  

to stanokra: Možná by si měl do rozhodování zahrnout i možné větší riziko tech. závad s 1,6 i-DTEC (Honda neHonda, prostě je to nafťák), resp. s naftou obecně. Od zimních startů, přes citlivost na kvalitu paliva, až po nádheru zvanou "Filtr pevných částí".
Ano, s 1,6 naftou to může být více vymazlené auto (např. aktivní odhlučnění motoru), ale na druhou stranu je 1,8 i-VTEC už motor se skoro 10-letou historií a nevím o nikom kdo by s ním měl problém a to včetně aut, která se sem tam proženou po okruzích... Osobně bych šel spíš do benzínu...
Sám musíš zvážit jak často budeš jezdit s opravdu naloženým autem a tudíž budeš opravdu pociťovat nedostatek krouťáku...
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 5:58   Citovat  

2bep napsal:
to stanokra: Možná by si měl do rozhodování zahrnout i možné větší riziko tech. závad s 1,6 i-DTEC (Honda neHonda, prostě je to nafťák), resp. s naftou obecně. Od zimních startů, přes citlivost na kvalitu paliva, až po nádheru zvanou "Filtr pevných částí".
Ano, s 1,6 naftou to může být více vymazlené auto (např. aktivní odhlučnění motoru), ale na druhou stranu je 1,8 i-VTEC už motor se skoro 10-letou historií a nevím o nikom kdo by s ním měl problém a to včetně aut, která se sem tam proženou po okruzích... Osobně bych šel spíš do benzínu...
Sám musíš zvážit jak často budeš jezdit s opravdu naloženým autem a tudíž budeš opravdu pociťovat nedostatek krouťáku...

U noveho auta bych nejake riziko zavad u dieselu vubec neresil, stejne tak DPF neni nutne zlo. Pokud se s autem jezdi normalne, proc by taky melo. Vysi krouticiho momentu nepotrebujes zdaleka jenom kdyz nakladas auto, ale je to hlavne o zpusobu jizdy, pruznosti motoru bez nutnosti ho vytacet az doruda.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 8:10   Citovat  

2bep napsal:

Filtr pevnych castic, mam svoju skusenost z OctII, kde to bolo hodne neprijemne, ak jazdil clovek po meste. Obcas som nadaval jak pohan, ked to nezmyselne zasvietilo aj tyzden po 1.500km streke do Francuzska, kde bol motor hodne v otackach.
Nicmene Oct.III po roku absolutne bez jedineho "incidentu" .. dufam ze podobne na tom bude aj Honda, 1.6 je uz +/- na trhu nejake mesiace v Hatch. skusim vygooglit pripadne incidenty..

Mozno hra vela uz pohodlnost, nemusim riesit spotrebu.. Mal som 7 rokov diesel, i ked som teraz chcel benzin, postupne som sa stratil odvahu Úsměv ale urcite 1.8 skusim, je mozne ze zmenim nazor, do Hondy idem prave kvoli tomu ze si chcem urobit radost a kvoli pozitku z jazdy..
keby som to bral len prakticky, tak berem golfa ako hru na istotu .. nicmene kolega dole ma pravdu, spohodlnel som na vytacanie motoru.. pred par rokmi by som asi uvazoval presne naopak.
Nicmene este k aktivnemu odhlucneniu, urcite je v Hatch. ale v kombiku o tom nie je ani zmienka, a vzdy sa zabudnem autosalone opytat, pretoze to vypada ze v Toureri sa na to vykaslali. Ale mozno sa mylim.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 11:21   Citovat  

stanokra napsal:
dik moc..zatial som rozhodnuty pre naftu, spotřeba po meste by mala byt niekde na 5.2.. problém je ze bud som v meste alebo na dialnici, i ked nejazdim tak vela, aby to bolo zasadne, nicmenekalkulacka : za tri roky by sa malo 25.000 vrátit
spolieham i na recenzie, kde 1.6 vychadza lepsie, nielen v spotrebe. Ale je to uhol pohladu, atmosféra moze mat svoje caro, este sa 1.8 preveziem az mam porovnanie.
Inak dik, pojdem do SPORTu, ale mam dotaz, kedze uz auto mas, najviac som riesil hlucnost.. na zahraničních forach, hodne kritizovane... při skusobnej jazde v meste to bolo v pohode, ale na dialnici od 130 hlucnejsie (nielen motor ), ale bol to zaciatok rozbitej dialnice, takze sa to nedalo posudit..
pls si asi jediny kto tu to auto ma, len kratky postreh, a pripadne este dotaz.. obecne spokojnost ? oproti hatchb. ?
dik

Mám 1.8.
Hlučnost...
1. Odhlučnění motoru - jeho brumlání je slyšet, ne že ne, ale aby obtěžovalo? Rozhodně do 3 tis. ot./min. o motoru nikdo z cestujících vědět nebude. Motor je schopný i na šestku tahat od 60 km/h. Jasně, není to dieselový zátah. Co má s dieselem společné, je to, že tahá až od cca. 1500 ot./min. Ale tohle má i Acco se "starým" dvoulitrem...
2. Odhlučnění podvozku - přijde mi, že osazené Bridgestone Turanza ER300 jsou dost citlivé na kvalitu povrchu, ale zase hlučnost od kol při rychlostech > 100 km/h není nic, kvůli čemu bych si musel dávat špunty do ušíÚsměv. Co se týče nějakých mechanických pazvuků od podvozku, ty prostě nejsou. Nepočítám samozřejmě hrboly a výtluky, silničáři zalepené "úhlednými" bochánky asfaltu, je prostě znát, žy ty hrboly na silnici jsou.
3. Odhlučnění kabiny - dočetl jsem se, že díky většímu prostoru kabiny je uvnitř vtší hluk. Subjektivně je to nesmysl, uvnitř je pohoda, klídek, audio a spolucestující jsou slyšet normálně, kupodivu nejsou slyšet zadní kola. Jedině bych si stěžoval na zvuk od výfuku, když sedím vzadu. Možná, kdyby byl vyústěný víc za auto a ne pod něj, tak bych ho tak nevnímal.

A spokojenost? Oproti hatch (MY2012) jednoznačně navrch je pocit většího (vzdušnějšího) prostoru uvnitř, lepší výhled zadním oknem, citlivější a čitelnější brzdy, tužší řízení, rozložení váhy auta (líp sedí).
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 11:31   Citovat  

piskot napsal:
Mám 1.8.
Hlučnost...
1. Odhlučnění motoru - jeho brumlání je slyšet, ne že ne, ale aby obtěžovalo? Rozhodně do 3 tis. ot./min. o motoru nikdo z cestujících vědět nebude. Motor je schopný i na šestku tahat od 60 km/h. Jasně, není to dieselový zátah. Co má s dieselem společné, je to, že tahá až od cca. 1500 ot./min. Ale tohle má i Acco se "starým" dvoulitrem...
2. Odhlučnění podvozku - přijde mi, že osazené Bridgestone Turanza ER300 jsou dost citlivé na kvalitu povrchu, ale zase hlučnost od kol při rychlostech > 100 km/h není nic, kvůli čemu bych si musel dávat špunty do ušíÚsměv.
..............

dik moc za info..
Ešte jedna maličkost, ako dlho si na auto čakal ?
v autosalone ma prekvapili 2-3-max.4 tyzdnami, to je velky rozdiel oproti inym automobilkam. Vraj je to rozsahom vybav ktory je vyrazne nizsi. Chcem ho v srpnu, a u inych automobiliek by uz hadam bolo aj neskoro.
Je to naozaj tak ?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 12:01   Citovat  

stanokra napsal:
dik moc za info..
Ešte jedna maličkost, ako dlho si na auto čakal ?
v autosalone ma prekvapili 2-3-max.4 tyzdnami, to je velky rozdiel oproti inym automobilkam. Vraj je to rozsahom vybav ktory je vyrazne nizsi. Chcem ho v srpnu, a u inych automobiliek by uz hadam bolo aj neskoro.
Je to naozaj tak ?

Jj, prodejce mi to povídal stejně. Prý max. dva týdny bychom čekali třeba na černého Tourera. Před námi koukal do počítače do skladu, jak to je. Jen jsem ho zkoušel, protože my chtěli modrého nebo toho ostře červeného, oba měli v autosalonu, takže rozhodování bylo těžkéÚsměv Nakonec vyhrál modrý, je míň nápadný, a jak je jasné, byl hned...Úsměv
Kdyby jsi chtěl červeného s ADAS1 výbavou navrch, nemusíš čekat ani týden... Velmi šťastný Ale je s benzínovým motorem...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 13:55   Citovat  

Řekl bych, že mají dostatečné zásoby v Belgickém meziskladu. Takže je to většinou jen otázkou dopravit vybrané auto k cílovému dealerovi Úsměv
   Návrat  
vespula.mortifer je teď offline  vespula.mortifer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 15:16   Citovat  

tak kterou si mám nechat ? to mi hlava nebere

20140602_160137-11310989951.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140602_160137-11310989951.jpg, 454.69 kB
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 15:18   Citovat  

vespula.mortifer napsal:
tak kterou si mám nechat ? to mi hlava nebere

Modrou! Šedou mi dej - hodí se mi do mé šedé kolony... Velmi šťastný
   Návrat  
vespula.mortifer je teď offline  vespula.mortifer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2014 , 15:59   Citovat  

Hellborn napsal:
Modrou! Šedou mi dej - hodí se mi do mé šedé kolony... Velmi šťastný

Když já mám šedej oblek Úsměv Je spíš hnědá než šedá ... taková šedohnědá ...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.6.2014 , 12:14   Citovat  

vespula.mortifer napsal:
Když já mám šedej oblek Úsměv Je spíš hnědá než šedá ... taková šedohnědá ...

Proti gustu...Úsměv
Modrá je lepší... Mrk
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.6.2014 , 12:27   Citovat  

piskot napsal:
Proti gustu...Úsměv
Modrá je lepší... Mrk

u mně modrá a kousek zatím hnedá - rozhodnutie asi padne posledný možný den.. vyhrála by inak perleťová červená, ale už je v rodine :O/

Inak ešte drobny dotaz, neriešili ste náhodou takú užitočnosť ako je vývod 12V na zadné sedadlá.. ?
úplne sa ponúka predná stredová opierka a jej zadná strana, ale neviem zda tam je miesto

nejak mi uniká proč to nejak rozumne už v autách (podobnej triedy) nie je riešené..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.6.2014 , 19:46   Citovat  

stanokra napsal:
u mně modrá a kousek zatím hnedá - rozhodnutie asi padne posledný možný den.. vyhrála by inak perleťová červená, ale už je v rodine :O/

Inak ešte drobny dotaz, neriešili ste náhodou takú užitočnosť ako je vývod 12V na zadné sedadlá.. ?
úplne sa ponúka predná stredová opierka a jej zadná strana, ale neviem zda tam je miesto

nejak mi uniká proč to nejak rozumne už v autách (podobnej triedy) nie je riešené..

Ale ona 12 V zásuvka v loketní opěrce je. Další jsou u řadicí páky a samozřejmě v kufru. V loketní opěrce je také USB a IPad vstup.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.6.2014 , 21:23   Citovat  

piskot napsal:
Ale ona 12 V zásuvka v loketní opěrce je. Další jsou u řadicí páky a samozřejmě v kufru. V loketní opěrce je také USB a IPad vstup.

to je supr,je to dobrý a užitočný nápad, naozaj som ho privital.. je to lepšie riešenie ako jedna zásuvka úplne vpredu. A pri audio vstupoch.. paráda

ale pre deti vzadu by bolo super keby mali m.j i samostatný vývod zo zadnej strany opierky. Takto stále otravujú a taham káble ktoré sa pletú.. Preto chcem poprosit v servise, nech prekvapia s nejakým nápadom, jak im to natiahnuť dozadu.. preto i ten dotaz, zda to niekto neriešil.

Nicméně keď sa bavíme o vstupoch.. skušal si bluetooth prehrávanie ? v OCT to nejak pracuje, ale ovládanie nie je úplne 100%, pri prerušením napr. po telefonickom hovore, treba často, skoro vždy, restartnut bluetooth... OCTII mala ešte aj hnusný zvuk... kontakty z telef. tahala asi 5 minut

Vcelku som si i tak na to zvykol, jak samotný telefon, tak prehravanie hudby..

A eště jeden všetečný dotaz.. (nejak ma to nikdy nenapadne ked som bol v autosalone).. hlasové ovládanie, snažil som sa o tom zistit něco málo, a zistil som prd.. nejaké pekné video na youtube, ale nic užitočné. (škoda že sa nedá dopredu stiahnuť uživatelská príručka na 9g 2014, aspoň som nenašiel).. máš nejakú skúsenosť ?
vačšinu ludí podobné blbosti nezaujímajú, ale ja si minim. vytočenie telef. viem predstaviť.¨
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.6.2014 , 9:16   Citovat  

stanokra napsal:
to je supr,je to dobrý a užitočný nápad, naozaj som ho privital.. je to lepšie riešenie ako jedna zásuvka úplne vpredu. A pri audio vstupoch.. paráda

ale pre deti vzadu by bolo super keby mali m.j i samostatný vývod zo zadnej strany opierky. Takto stále otravujú a taham káble ktoré sa pletú.. Preto chcem poprosit v servise, nech prekvapia s nejakým nápadom, jak im to natiahnuť dozadu.. preto i ten dotaz, zda to niekto neriešil.

Nicméně keď sa bavíme o vstupoch.. skušal si bluetooth prehrávanie ? v OCT to nejak pracuje, ale ovládanie nie je úplne 100%, pri prerušením napr. po telefonickom hovore, treba často, skoro vždy, restartnut bluetooth... OCTII mala ešte aj hnusný zvuk... kontakty z telef. tahala asi 5 minut

Vcelku som si i tak na to zvykol, jak samotný telefon, tak prehravanie hudby..

A eště jeden všetečný dotaz.. (nejak ma to nikdy nenapadne ked som bol v autosalone).. hlasové ovládanie, snažil som sa o tom zistit něco málo, a zistil som prd.. nejaké pekné video na youtube, ale nic užitočné. (škoda že sa nedá dopredu stiahnuť uživatelská príručka na 9g 2014, aspoň som nenašiel).. máš nejakú skúsenosť ?
vačšinu ludí podobné blbosti nezaujímajú, ale ja si minim. vytočenie telef. viem predstaviť.¨

12 V pro děti dozadu bych vyvedl kabelem ze zadní zásuvky v kufru. Stejně bude v 99% času života auta nevyužitá, že kufrem povede kus kabelu stejně nikdo neuvidí a vyvést ho můžeš v místě zadní loketní opěrky v pohodě.
Co se týče BT, tak jsem neměl sebemenší problém se spárováním dvou odlišných telefonů (Samsung a Alcatel). Funkčně pak také vše bez problémů, i tebou zmiňované "tahání" kontaktů jede jako blesk. Hlasové ovládání soudím, že
je potřeba aktivovat v telefonu, zatím jsem nezkoušel ale chystám se k tomu. Ruční ovládání je rozumné, najdeš tam položky všech typů hovorů, phonebook, atd. Umí to i vlastní definici Speed dial čísel.
Jo, audio si pouštím z USB nebo CD. Úsměv
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 9:53   Citovat  

Test HaHaaa tudy odkaz

Interiér je poměrně fádní, v některých detailech vysloveně zastaralý , atmosféricky plněná osmnáctistovka potřebuje hodně točit, ale ani tak se nedočkáte nikterak výrazné dynamiky a podvozek ostřejší jízdu nenese úplně libě.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 10:06   Citovat  

hopit napsal:
Test HaHaaa tudy odkaz

Interiér je poměrně fádní, v některých detailech vysloveně zastaralý , atmosféricky plněná osmnáctistovka potřebuje hodně točit, ale ani tak se nedočkáte nikterak výrazné dynamiky a podvozek ostřejší jízdu nenese úplně libě.

Oktavia über alles! Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 10:58   Citovat  

Včera jsem se tomu článku také dost smál... Smutné je, že za takovou spatlaninu někdo dostane ještě zaplaceno to snad ne

A to se pan autor nestydí ani trapně manipulovat s fakty, viz. srovnání kapacity kufru při sklopených sedačkách 1740L u oktávy vs. 1116L u Civica. Už zapomněl dodat, že u oktávy je to údaj až ke střeše, ale u Civicu uvedl údaj jen po hranu oken (až ke střeše má 1668L).
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 11:07   Citovat  

hopit napsal:
Test HaHaaa tudy odkaz

Ten test mi připadá, jako by ani jeho autor v Toureru neseděl, a možná, že ho viděl akorát tak na fotce.
Jen prošel již vydané testy a sepsal na objednávku "cosi".
Např. tahle zmínka "K nastupování do auta: drobnou, leč o to více nepochopitelnou nepříjemností, typickou pro japonské vozy, je nutnost při otevírání všech dveří stisknout tlačítko na dálkovém ovladači dvakrát. Pokud ho zmáčknete jen jednou, otevřou se pouze dveře řidiče. V autorizovaném servisu vám klíček neumí přeprogramovat, třebaže se na to dle slov technika ptá hodně zákazníků." je mimo mísu. V palubním počítači to lze nastavit, není potřeba žádné přeprogramovávání.
   Návrat  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 12:28   Citovat  

Test TAdy to je sice krátky ale řekl by jsem konečně celkem objektivní test Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 13:53   Citovat  

forever222 napsal:
Test TAdy to je sice krátky ale řekl by jsem konečně celkem objektivní test Úsměv

Všimli jste si? V čase 1:43 je na silnici úplně jiné auto, než Tourer...Úsměv
V pěti minutách toho zvládnul napovídat celkem dost, ale aby to zviklalo mínění ne-hondistů, k tomu asi ani ten test určený nebyl.
   Návrat  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 14:09   Citovat  

piskot napsal:
Všimli jste si? V čase 1:43 je na silnici úplně jiné auto, než Tourer...Úsměv
V pěti minutách toho zvládnul napovídat celkem dost, ale aby to zviklalo mínění ne-hondistů, k tomu asi ani ten test určený nebyl.
Všiml jsem si taky Úsměv přišlo mi to úmyslně a ne jako chyba Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 14:35   Citovat  

piskot napsal:
Ten test mi připadá, jako by ani jeho autor v Toureru neseděl, a možná, že ho viděl akorát tak na fotce.
Jen prošel již vydané testy a sepsal na objednávku "cosi".

Ja myslim ze ani nepresiel testy... asi mrkol len na fotky. Neverím že v nom sedel dlhšie ako pet minút.
- podvozok nesnese ostrejší jízdu : množstvo iných recenzií a rozsiahlych, ma za problém naopak slabu motorizáciu, pretože podvozok by si žiadal "ostrejší" motor, aby sa plne mohol prejaviť ... to bolo mimo mísu ala rovnica "jednoduchá zadná náprava" = "nie je vhodný na ostrú jízdu"

- fádny, zastaralý interiér... neviem si moc predstaviť čo asi píše o iných značkách.. pretože akčnejší interiér moc často vidieť není. Ja som riešil naopak, zda nie je až moc inovatívny

jedine či mi vadí, a je to spomenuté i v tom videoteste.. žiadne malé odkladacie plochy. Typicky slunečné brýle, drobné na parkovné..

- naopak si myslím že vyšší jedinci budu mať v Toureri na zadných sedadlách problém...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 20:17   Citovat  

[quote="stanokra"
jedine či mi vadí, a je to spomenuté i v tom videoteste.. žiadne malé odkladacie plochy. Typicky slunečné brýle, drobné na parkovné..

- naopak si myslím že vyšší jedinci budu mať v Toureri na zadných sedadlách problém...[/quote]

"...jedine či mi vadí, a je to spomenuté i v tom videoteste.. žiadne malé odkladacie plochy. Typicky slunečné brýle, drobné na parkovné..." - holt pro Hondu nebylo důležité to, kolik PET flašek se vejde do dveří...Úsměv

"..- naopak si myslím že vyšší jedinci budu mať v Toureri na zadných sedadlách problém....." -> dvoumetroví dlouháni to nebudou mít snadné snad ani v Superbu Velmi šťastný
Mimochodem, kdo říká, že se nedají strčit pod přední sedačky nohy, kecá. Udělali tam místo tak akorát na nárty, víc nestrčí nikdo pod přední sedačky v kterémkoli autě. Když si vezmu etalon českých rodin Oktávku, kde díky vystrčené nádrži stejně nejde dát nohy rozumně, že naopak cestující musí strčit nohy pod přední sedačku, aby jakžtakž pohodlně seděl... Tak to koukám!
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.6.2014 , 8:51   Citovat  

piskot napsal:
holt pro Hondu nebylo důležité to, kolik PET flašek se vejde do dveří...Úsměv

PET-ky su OK.. Úsměv z OCTIII som si ale zvykol na na bryle nad hlavou v malom boxiku, v Honde to budem musiet nejak domysliet.. podobne vpredu chyba male miesto na drobne, malickosti a pod.. musia pod rucnu opierku.. to mi naozaj chyba.
Co sa tyka miesta, mozno som rozmlsany miestom v OCTIII, kde sa vzadu dal hrat footbal doslova.. i vdaka samozrejme kratsim sedakom..
nicmene pre mna to nebola priorita a pohodlnejsie sa podla mna sedi v Honde.. mimo tretieho vzadu. Ktory sedi nejak divne hore , ale je to dane pohodlnostou pre 2+2 a zvysenym stredom vzadu
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.6.2014 , 10:18   Citovat  

stanokra napsal:
PET-ky su OK.. Úsměv z OCTIII som si ale zvykol na na bryle nad hlavou v malom boxiku, v Honde to budem musiet nejak domysliet.. podobne vpredu chyba male miesto na drobne, malickosti a pod.. musia pod rucnu opierku.. to mi naozaj chyba.
Co sa tyka miesta, mozno som rozmlsany miestom v OCTIII, kde sa vzadu dal hrat footbal doslova.. i vdaka samozrejme kratsim sedakom..
nicmene pre mna to nebola priorita a pohodlnejsie sa podla mna sedi v Honde.. mimo tretieho vzadu. Ktory sedi nejak divne hore , ale je to dane pohodlnostou pre 2+2 a zvysenym stredom vzadu

Vnitřek loketní opěrky nám slouží jak ruční CD changer, drobnosti a drobné dáváme do přihrádky u řadičky.
Prostor vzadu je možná menší, než jinde, ale praktičností vyhrává. Škoda, že jsem neudělal fotky toho, jak se dozadu vejde horské kolo s jen sundaným předním kolem... Ano, pak se tam nedá sedět, ani uprostřed...Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G Tourer
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 94, 95, 96  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina