Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G Tourer
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 
Zaslat odpověď

Strana 76 z 76
michal.t je teď offline  michal.t
PříspěvekZaslal: 30.7.2017 , 15:37   Citovat  

Jen tak pro inspiraci na letní rodinné cyklovýlety - zvlášť pro nadšence, kteří příliš neholdují cyklonosičům. Podpodlahový 117 litrový prostor je volný pro další dovolenkové serepetičky a na zadním sedle (delším) zůstává nainstalována dětská autosedačka.

kola.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
kola.jpg, 233.61 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
JurajP je teď offline  JurajP
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.8.2017 , 9:47   Citovat  

neviete co moze sposobovat taketo "chrapcanie" v motore? to som nahral vcera.
ZVUK
Idem na servisnu, tak sa skusim popytat, ale neviem ci sa mi to podari navodit, lebo nie vzdy to robi. Mam pocit, ze to robi, ked klima bezala pocas jazdy, ale neviem ci to moze byt tym. Snad to nemoze byt olejom, ktory som menil na tajnasa pred cca. 8000km
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.8.2017 , 11:31   Citovat  

Olejem to nebude, pusť to z hlavy. Zní to spíše jak nějaké ložisko, od napínáku, alternátoru... Těžko se to diagnostikuje, když člověk na to nemůže kouknout blíže.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
JurajP je teď offline  JurajP
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.8.2017 , 15:47   Citovat  

Takze nakoniec to je kladka. Bude sa menit na zaruku.
PS: Vsimol som si, ze sklicko na prednej pravej hmlovke je rozbite. Asi kamienok. Neviete kolko to stoji, resp. ci je potrebna komplet vymena?

EDIT:
Tak to je naozaj v riti. Nove hmlove svetlo stoji 282e. Kokos nechapem co na tom tolko stoji.
Myslite, ze by mohlo pasovat toto ako nahrada?
odkaz
   Návrat  
haman85 je teď offline  haman85
PříspěvekZaslal: 10.10.2017 , 22:00   Citovat  

Zdravím všetkých. Tiež som majiteľom Tourera 1.8. Nedávno som si všimol, že mi stúpla spotreba. Bežne som mával priemerku 6,8 - 7,2 a to som často jazdil mesto alebo diaľnicu. Teraz mi to stúplo na 7,8 a to som nijako nezmenil štýl jazdy ani iné podmienky. Všimol som si však, že pri brzdení motorom mi neklesne aktuálna spotreba na nulu ale drží sa okolo 5L/100km niekedy aj viac v závislosti od zaradeného stupňa. Dokonca pri vyradenej rýchlosti mi občas ukáže aktuálnu spotrebu aj 20L/100km. Spozoroval som to, že sa to deje, keď motor nie je zohriaty. Má niekto podobné skúsenosti? Ďakujem za každú odpoveď
   Návrat  
michal.t je teď offline  michal.t
PříspěvekZaslal: 10.10.2017 , 23:41   Citovat  

haman85 napsal:
Zdravím všetkých. Tiež som majiteľom Tourera 1.8. Nedávno som si všimol, že mi stúpla spotreba. Bežne som mával priemerku 6,8 - 7,2 a to som často jazdil mesto alebo diaľnicu. Teraz mi to stúplo na 7,8 a to som nijako nezmenil štýl jazdy ani iné podmienky. Všimol som si však, že pri brzdení motorom mi neklesne aktuálna spotreba na nulu ale drží sa okolo 5L/100km niekedy aj viac v závislosti od zaradeného stupňa. Dokonca pri vyradenej rýchlosti mi občas ukáže aktuálnu spotrebu aj 20L/100km. Spozoroval som to, že sa to deje, keď motor nie je zohriaty. Má niekto podobné skúsenosti? Ďakujem za každú odpoveď

Ahoj, to co popisuješ mi připadá celkem normální… já od domu vždy vyjíždím z kopce, brzdím motorem a nulu to ukáže, jen pokud otáčky stoupnou cca ke 2000 nebo výš. Při nižších otáčkách si tam prostě přistříkává benzín a cítím, že motor i lehce táhne, či spíš nebrzdí motorem naplno. Přijde mi, že čím víc je auto zahřátější, tím víc se snižuje hranice otáček, pod kterými si tam benzín takhle přistříkává… až po dokonalejším zahřátí už to pak ukazuje nulu i pod 1500 ot.
20 L/ 100 km může samozřejmě ukázat, pokud vyřadíš ve velmi nízké rychlosti – pokud by se auto pomalu loudalo např. těch 100 km několik hodin, tak těch 20 L na volnoběh asi spálí. Pokud Ti však tolik ukáže po vyřazení i při běžné rychlosti (řekněme od 30 km/h výše), pak je zřejmě něco špatně.
Jinak je tu i vliv chladnějšího počasí (delší zahřívání motoru, pokles tlaku v pneu, vyšší odpor vzduchu) – taky mi to teď do práce ukáže i o 0.5 L/ 100 km více než v létě.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 11.10.2017 , 7:35   Citovat  

Těch 20l je normálka těsně před zastavením (a dělá to i C8g).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
cport je teď offline  cport
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.10.2017 , 13:25   Citovat  

Kdysi se tu resilo drnceni ve stredu palubky pri vysokych otackach a ze to je jedna ze znamych vad. Nedohledal jsem to. Muzete mi upresnit, o co konkretne v te "zavade" slo? Pokud si dobre vzpominam, slo o nejaky uvolneny svazek kabelu. Musela se kvuli tomu rozebirat palubka?

haman: pokud to neni prumerna spotreba, tak to neres Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G Tourer
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina