Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 10G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 2
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.7.2017 , 19:34  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 17.7.2017 , 20:06, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

kdyby to nekoho zajimalo Úsměv tudy odkaz naky promo tudy odkaz video o motoru v accordu tudy odkaz
Osobne mne tahle trida Hondy nezajima ,ale narazil jsem na to tak to jsem dam Úsměv
Mne se mi natom libi hlavne ten desetikvalt automat a to ,ze vzadu je konecne vice mista diky vetsimu rozvoru ,horsi to bude s kufrem hlavne s pristupem ,jako je u sedanu bezny ,pac asi uplne zapomely ,ze existuje nakej liftback a ,ze je praktickejsi a pro evropu zadanej o UE velikosti se tam nezminujou krome americke hodnoty 16,7 cf a ,ze hybrid bude mit baterky pod podlahou vzadu aby bylo dost mista v kufru takze kdo vi bez narustu delky auta ,tezko rict. Interierovo pripomina evropskou konkurenci hlavne tim tabletem a koleckama a tlacitkama ruznych tvaru a velikosti vedle sebe ,nevim cekal bych od hondy v interieru vice harmonie aspon na prvni pohled .A nato ,ze ma byt prvni nejsportovnejsi accord tak budiky jsou dost fadni ..snd tam bude nakej sport grafickej rezim . Stredovy tunel je peknej mohutnej a v automatu konecne bez osklivy paky .Sedadla nevypadaj spatne ,az na ty obrovsky operky tam to moc nechapu ,mozna nakej bezpecnostni duvod . Exterierem to pripomina trochu taky nemce hlavne tou linii pod okny ala BMW a hranatym dlouhym predkem ala passat coz taky moc nechapu kdyz uz se tam taky neskryva V6 .Zadek je vcelku peknej ,polosportovni polodecentni a dle foto nevypada tak velkej ,az naty svetla ktery tvarem a clenenim spis pripominaj posledni city nebo subaru ,to elegantni cleneni svetla konceptu se mi libilo vice nebo neco ala jaguar XF ,co se tyce jejich sviceni maji peknou siluetu svetla .Fakt je ,ze auta tehle tridy dneska vypadaj fakt dost podobne a potrebuji cas si nato zvyknout.
Dulezitejsi bude ,ze bude oproti 9G sportovnejsi jak vzhledovo tak jizdou ,prostornejsi ,lehci na predek a i efektivnejsi a mozna i za dobrej peniz ..co vy nato ?

Snímka6.PNG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímka6.PNG, 715.75 kB

Snímka7.PNG

Snímka7.PNG, 350.78 kB

Snímka8.PNG

Snímka8.PNG, 660.17 kB

Snímka9.PNG

Snímka9.PNG, 365.4 kB

04-2018-honda-accord-touring.jpg

04-2018-honda-accord-touring.jpg, 105.49 kB

Snímka10.PNG

Snímka10.PNG, 208.72 kB

15___2018_Honda_Accord_Touring.jpg

15___2018_Honda_Accord_Touring.jpg, 28.7 kB

19____2018_Honda_Accord_Touring.jpg

19____2018_Honda_Accord_Touring.jpg, 82.46 kB

21___2018_Honda_Accord_Touring.jpg

21___2018_Honda_Accord_Touring.jpg, 77.33 kB

22___2018_Honda_Accord_Touring.jpg

22___2018_Honda_Accord_Touring.jpg, 67.26 kB

13___2018_Honda_Accord_Touring.jpg

13___2018_Honda_Accord_Touring.jpg, 137.5 kB

04-2018-honda-accord-touring.jpg

04-2018-honda-accord-touring.jpg, 105.49 kB

01___2018_Honda_Accord_Touring.jpg

01___2018_Honda_Accord_Touring.jpg, 93.94 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď online  Jopeeeno
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.7.2017 , 9:56   Citovat  

Accord... co k tomu říct. Ta prd.l je nejslabší část auta, pominu-li budoucí postesky Amíků, že Honda vyřadila z nabídky V6. Ostatně v podobném duchu už pomalu přibývají commenty vůči Accordu na FB stránkách HondaPro Jasona.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.7.2017 , 18:22   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Accord... co k tomu říct. Ta prd.l je nejslabší část auta, pominu-li budoucí postesky Amíků, že Honda vyřadila z nabídky V6. Ostatně v podobném duchu už pomalu přibývají commenty vůči Accordu na FB stránkách HondaPro Jasona.

jo na TSX forech taky placou ,on neni osklyvej ,ale dle mne mohl byt hezci jak v interieru tak exterier tu a tam trochu detailu a vypadalo by to mnohem lepe .. plus samozrejme liftbackovy kufr a bylo by to fakt povedeny auto ..
ale diky bohu ho neuvidime aspon par let v EU do te doby projde aspon faceliftem Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.7.2017 , 19:50   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
jo na TSX forech taky placou ,on neni osklyvej ,ale dle mne mohl byt hezci jak v interieru tak exterier tu a tam trochu detailu a vypadalo by to mnohem lepe .. plus samozrejme liftbackovy kufr a bylo by to fakt povedeny auto ..
ale diky bohu ho neuvidime aspon par let v EU do te doby projde aspon faceliftem Velmi šťastný

S interiérem tak zásadní problém nemám, ten se mi líbí víc, než v IX. Acco tu měl přijít 2019, tak se taky modlím, ať to posunou až na ten FL, bo tohle je ee Velmi šťastný
   Návrat  
Peter_spx je teď offline  Peter_spx
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 8:43   Citovat  

Cakal som aky bude acc10g,ale ak sa na to divam aj na us forach,tak pravdepodobne nastupcom mojho A8G uz nebude Honda.
Bohuzial. Smutný
To radsej pojdem do Lexus IS300H.
Je to skoda. V Europe, ak sa bude niekdy predavat,tak dieru do sveta s tymto designom neurobia.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 11:09   Citovat  

Peter_spx napsal:
Cakal som aky bude acc10g,ale ak sa na to divam aj na us forach,tak pravdepodobne nastupcom mojho A8G uz nebude Honda.
Bohuzial. Smutný
To radsej pojdem do Lexus IS300H.
Je to skoda. V Europe, ak sa bude niekdy predavat,tak dieru do sveta s tymto designom neurobia.

at jsi rika kdo co chce ,ale dle mne je civic C10G adekvatni nahrada A8G ,jak vykonem tak kvalitou a prostorem .. mne vtom aute orpoti accordu nic neschazelo .. ale kdo chce aby jeho novy auto bylo jeste vetsi a luxusnejsi samozrejme nemuze koukat po takovych autech ,ale spis po BMW 5 ,VW passat atd .. nebo jak je dnes moderni koukat nato kde maj nejvice muziky za nejnizsi cenu ,kde jinde nez u oplu insignie z opilym drzenim pruhu Velmi šťastný ...
   Návrat  
rudy5 je teď offline  rudy5
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 11:23   Citovat  

hlavne ta 1.0 turbo Velmi šťastný , civic je úplne iná trieda
   Návrat  
King je teď offline  King
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 11:36   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
jo na TSX forech taky placou ,on neni osklyvej ,ale dle mne mohl byt hezci jak v interieru tak exterier tu a tam trochu detailu a vypadalo by to mnohem lepe ..

No jasně, Civic je tvarově moc komplikovaný Accord zase málo. Já to věděl. pořádnej výtlem
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 11:58   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
at jsi rika kdo co chce ,ale dle mne je civic C10G adekvatni nahrada A8G ,jak vykonem tak kvalitou a prostorem .. mne vtom aute orpoti accordu nic neschazelo .. ale kdo chce aby jeho novy auto bylo jeste vetsi a luxusnejsi samozrejme nemuze koukat po takovych autech ,ale spis po BMW 5 ,VW passat atd .. nebo jak je dnes moderni koukat nato kde maj nejvice muziky za nejnizsi cenu ,kde jinde nez u oplu insignie z opilym drzenim pruhu Velmi šťastný ...

V Civicu 10g som sa vozil. Neni to bohuzial auto pre mna. Ako som pisal,radsej pojdem do IS300h.alebo GS450h.
to mam este cas si to premysliet. A8G mam v top stave,tak nejaky cas budem este v nom jazdit.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 12:57   Citovat  

King napsal:
No jasně, Civic je tvarově moc komplikovaný Accord zase málo. Já to věděl. pořádnej výtlem

to ne ,jen jsou tam detaily ktery by sli mnohem lepe doladit .. aby to auto pusobilo luxusneji jestli by chtelo konkurovat nemecke konkurenci Úsměv pro ameriku taky koukam nenic moc lakavej co vsude ctu ,tak nevim pro koho to ten Japonec navrhoval Velmi šťastný

to rudy5 :ty jsi sam o sobe jinej lewel a takoveho cloveka tezko prsvedcit,ze i jazz nebo civic jsou auta na svem miste a na jejich urceni do mesta jsou nejidealnejsi a nepotrebujou kroutak mesice od semaforu k semaforu HaHaaa
apropo ten litr a hlavne s CVT je paradni ,to ale lidi jako ty to nikdy nepochopy ..

to Peter_spx: jak rikam ,uz chces neco vic pac i A8G ma svy limity a ty by ani mne nestacily ..
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 13:52   Citovat  

ťažko znášaš kritiku HONDY čo? porovnávaš inú triedu s inou triedou ty za chvílku budeš aj jazz s accordom porovnávať samozrejme že každé auto je na niečo iné , čo sa týka civicu 1.0 turbo podľa málo muziky za veľa peňazí voči konkurencii ale nechcem ti to v tejto téme rozoberať
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 14:06   Citovat  

rudy5 napsal:
...čo sa týka civicu 1.0 turbo podľa málo muziky za veľa peňazí voči konkurencii ale nechcem ti to v tejto téme rozoberať

Ne že by se mi C10g nějak zvlášť líbil a to samé ceny,ale zajímalo by mě co podle tebe je "málo muziky" a která auta konkrétně si porovnával. Bohužel tady je to o Accordu a ne o Civicu...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2017 , 15:10  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 17.7.2017 , 20:07, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

rudy5 napsal:
ťažko znášaš kritiku HONDY čo? porovnávaš inú triedu s inou triedou ty za chvílku budeš aj jazz s accordom porovnávať samozrejme že každé auto je na niečo iné , čo sa týka civicu 1.0 turbo podľa málo muziky za veľa peňazí voči konkurencii ale nechcem ti to v tejto téme rozoberať

nic nesrovnanavm ,ale pisu to ,ze ty odmitas uznat ,ze ty auta a motory jsou ve sve tride jedny z nejlepsich pokud nemaj pet metru a nemaj aspon 180kw ..

vsadim se ze kdyby se zde nabizel accord za ceny konkurentu se 1.5turbo a mel by urcite cenovou a vybavovou politiku civicu psal bys stejny nesmysly ,ze malo muziky ,jako vetsina z vas ,faktem ale je ,ze honda ma v te cene komplexne vice muziky nez konkurence ,jen nema vami oblibene nesmyslne doplnkove vybavy a ocesane verze z nizkou cenou pro vase nesmyslne srovnanvani ,ktery zde furt omylate a pritom by jste vsichni chtely nabusene auta vybavama ... ja si prosel konfiguratory konkurence a nabouchal je výbavou co ma honda ve sve cene a vetsina byla bud stejne draha nebo drazsi a to je fakt a ty vase argumenty jsou jen prdy ve vetru a ne kritika Velmi šťastný ..co se da skritizovat na hondach klidne sam skritizuju jestli jsi necetl co jsem napsal o accordu kouř v tematu civic 10G jsem srovnaval dynamiku s konkurenci tak nevim o jaky muzice furt pises .. ale kdo chce si porad najde argument do vetru HaHaaa

jestli mas realne srovnani toho cemu ty rikas vice muziky u konkurence ,klidne ukaz v tematu civic 10G rad se nato podivam ..
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 7:50   Citovat  

Peter_spx napsal:
V Civicu 10g som sa vozil. Neni to bohuzial auto pre mna. ...radsej pojdem do GS450h.

Ty se mi zdáš pořádnej výtlem To je asi jako kdybys napsal "S2000 není pro mě, raději půjdu do Ferrari 488. HaHaaa
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 8:07   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
to ne ,jen jsou tam detaily ktery by sli mnohem lepe doladit .. aby to auto pusobilo luxusneji jestli by chtelo konkurovat nemecke konkurenci Úsměv pro ameriku taky koukam nenic moc lakavej co vsude ctu ,tak nevim pro koho to ten Japonec navrhoval Velmi šťastný

Detaily by vždycky šly líp doladit, to je hondí klasika. Otázkou je, jestli by se to doladění líbilo všem. HaHaaa

Hele já když jsem viděl ty fotky poprvé, tak jsem si říkal wtf. Dosluhující generace se mi moc líbí, jak je ostře řezaná, hranatá. K tomuhle jsem se musel vrátit a nechat to na sebe působit. Faktem je, že Accord X je dynamičtější ještě víc, ale nedává to najevo detaily, ale hlavními stylistickými prostředky - základními tvary, siluetou. Je to až překvapivě čistý design, na to, co Honda dělala posledních 20 let. Jasně, pár kudrlinek tam je, ale bez toho se už asi neobejdeš.

Podívej se třeba na Mercedes CLS, kde asi brali inspiraci, o kolik komplikovanější ten design je. Už jsem si odvykl. Ale Accord, i když slibuje kvality nad rámec mainstreamu, určitě nebude konkurovat německých značkám, pokud tím nemyslíš VW a Opel, na to má Honda Acuru.

Jinak nevím, jak to vnímají Amíci, ale desítka by měla být globální model, takže trošku méně americký (což určitě je) a trošku více japonský (teď jde jen o to, jestli ten globál nakonec bude i ta Evropa Bueee . Každopádně ten design polarizuje názory víc, než bych čekal, hlavně tedy v komunitě, zejména "oldschooláci", co volají po návratu jednoduchého designu, buď mlčí nebo neslouhlasí. Prostě klasika. Je to tam.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 9:03   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
nic nesrovnanavm ,ale pisu to ,ze ty odmitas uznat ,ze ty auta a motory jsou ve sve tride jedny z nejlepsich pokud nemaj pet metru a nemaj aspon 180kw ..

vsadim se ze kdyby se zde nabizel accord za ceny konkurentu se 1.5turbo a mel by urcite cenovou a vybavovou politiku civicu psal bys stejny nesmysly ,ze malo muziky ,jako vetsina z vas ,faktem ale je ,ze honda ma v te cene komplexne vice muziky nez konkurence ,jen nema vami oblibene nesmyslne doplnkove vybavy a ocesane verze z nizkou cenou pro vase nesmyslne srovnanvani ,ktery zde furt omylate a pritom by jste vsichni chtely nabusene auta vybavama ... ja si prosel konfiguratory konkurence a nabouchal je výbavou co ma honda ve sve cene a vetsina byla bud stejne draha nebo drazsi a to je fakt a ty vase argumenty jsou jen prdy ve vetru a ne kritika Velmi šťastný ..co se da skritizovat na hondach klidne sam skritizuju jestli jsi necetl co jsem napsal o accordu kouř v tematu civic 10G jsem srovnaval dynamiku s konkurenci tak nevim o jaky muzice furt pises .. ale kdo chce si porad najde argument do vetru HaHaaa

jestli mas realne srovnani toho cemu ty rikas vice muziky u konkurence ,klidne ukaz v temtu civic 10G rad se nato podivam ..

1.civic turbo ak je.najlepsi motor z.konkurencie to si vybral.kde najhorsie.zrychlenie ,najvyssie polozeny krutak az 2250ot,najhorsia bezpecnost pre deti pre mna.velmi dolezita vec ,najvacsi kufor ale total neprakticky tak o com tocis stale iba tvar ma ako tak nic ine aj ten sa paci iba niekomu tak v com.je najlepsi a.nakoniec cena za cenu 1.0turbo trojvalcek mas v plnej palbe napriklad nissan pulsar 1.6 turbo 140kw kde sa miestom pre posadku ten civic nechyta uz aj megan 1.2 turbo je na.tom.lepsie
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 12:42   Citovat  

rudy5 napsal:
1.civic turbo ak je.najlepsi motor z.konkurencie to si vybral.kde najhorsie.zrychlenie ,najvyssie polozeny krutak az 2250ot,najhorsia bezpecnost pre deti pre mna.velmi dolezita vec ,najvacsi kufor ale total neprakticky tak o com tocis

Výhodou 1.0 VTEC Turbo je jeho atmosférických charakter a rychlá odezva bez turboefektu. Jak moc je rychlý, zjistíš, až se s tím jednou svezeš. Velmi šťastný

Co se bezpečnosti týče, záleží na tom, jakou normou se na ni díváš HaHaaa

Total nepraktický kufr, říkáš, jo? Hmmm hmmm Mr. Green
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 15:41   Citovat  

Nějaké to videjko o novém Accu

tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 17:55   Citovat  

King napsal:
Ty se mi zdáš pořádnej výtlem To je asi jako kdybys napsal "S2000 není pro mě, raději půjdu do Ferrari 488. HaHaaa

Ide o to ci na to mas. Velmi šťastný
Ja pisem o tom na co mam. Zabudol si,ze som pisal viac o IS300h.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.7.2017 , 22:51   Citovat  

Peter_spx napsal:
Ide o to ci na to mas. Velmi šťastný
Ja pisem o tom na co mam. Zabudol si,ze som pisal viac o IS300h.

Samozřejmě. Pokud se pohybuješ v oblasti současné prémiové střední/vyšší střední, tak tam určitý odstup Civicu nutně být musí. Sice ne ve všech oblastech, ale z větší části ano.
   Návrat  
whizzz je teď offline  whizzz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.7.2017 , 9:57   Citovat  

Ten zadek vypadá jak tlustej Hundaj. Ošklivej a neproporční. Celý to na mě působí jako "a car". 4 kola, 4 dveře, nějakej motor a nějak to pojede. Nic víc nic míň.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.7.2017 , 12:07   Citovat  

King napsal:
Výhodou 1.0 VTEC Turbo je jeho atmosférických charakter a rychlá odezva bez turboefektu. Jak moc je rychlý, zjistíš, až se s tím jednou svezeš. Velmi šťastný

Co se bezpečnosti týče, záleží na tom, jakou normou se na ni díváš HaHaaa

Total nepraktický kufr, říkáš, jo? Hmmm hmmm Mr. Green

žena špekuluje nejake auto pre ňu takže už som bol vyskúšať leon 1.4 TSI 92 KW , , golf 1.4 TSI 92KW , nissan ten mali len 1.2 TRUBO / IDE TO AKO TA HONDA /, mazdu 3 121KW a min týžden v ZA AGBA Motor Hondu civic majú tam 1.0 turbo manuál modrý a 1.5 manuál taký sivý či šedý ten bol obsadený na tom som nebol ale ta 1.0 TURBO manuál je proste s tých aut čo sme skúšali pre mna motorom nudný asi ako pulsar do 2300 sa nič nedeje potom sa to rozbieha CVT budú mať až za 2 mesiace alebo kým sa čosi nepredá vraj ten predaj je trochu poslabší lebo cena je inde a ludia sú opatrnejší dokonca predajkyňa povedala že 1.0turbo moc nejde viacej objednávok je na 1.5 turbo a v lepšej vyššej výbave je to asi ako ten pulsar 1.2 85KW akurát že ten ma miesta vnútri viacej interier ma honda krajší ale ta cena je proste inde , vraj čo chvíla ma byť 1.5 turbo aj v CRV tak uvidíme. golf sa dá skladovka kúpiť 1.4tsi v DSG s ediciou FULL LED tempomat ACC a plno kravín za 18tis ked chcem LED svetlá u hondy a CVT tak iba výbava executive a som na 24700EUR tak to už radšej 1.5 SPORT a je to v tej istej cene ta cena sa mi zdá byť ujetá vzhľadom k tomu motoru auto proste žiadna sláva , Mazda by vyšla s motorm 2:0 121KW v najvyššej výbave TOP REVOLUTION cca 21500EUR inak ta pani z AGBA hovorila že samotní Hondáci sú dosť skeptický k tomuto motoru 90% ludí volí 1.5 .
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 20.7.2017 , 17:30   Citovat  

Je možný,ze jsem ho potkal pred Frankfurtem na dálnici?Letel kolem mě 10g civic na pochybnejch znackach(něco jako Fko u nás) a za nim hned něco většího s kufrem,taky s touhle značkou..Ze by testování po Evropě?Stejně jako v době Zenevskyho salonu u Lipska prohaneli 10g typer,tři koncovky byly jasný..
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2017 , 18:42   Citovat  

spoon napsal:
Je možný,ze jsem ho potkal pred Frankfurtem na dálnici?Letel kolem mě 10g civic na pochybnejch znackach(něco jako Fko u nás) a za nim hned něco většího s kufrem,taky s touhle značkou..Ze by testování po Evropě?Stejně jako v době Zenevskyho salonu u Lipska prohaneli 10g typer,tři koncovky byly jasný..

Taky se přidám. Před Norimberkem od Heilbronnu jsem potkal na švýcarských SPZ stříbrošedého. Možná to byl Acco 9G...?.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.9.2017 , 11:33   Citovat  

first impresions tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2017 , 16:13   Citovat  

Srovnávačka Accord 9. a 10. gen

tudy odkaz

napovím, že 2.0T rozsekal v dragu V6 Tak to koukám!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.9.2017 , 17:42   Citovat  

pekny ,ale mohl jsi to dat do " vse o accord 10G " Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2017 , 18:53   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
pekny ,ale mohl jsi to dat do " vse o accord 10G " Úsměv

A kde jsem to dal? Se stydím
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.9.2017 , 19:20   Citovat  

moje chyba Se stydím to vis 12h na silnicich udela s clovekem ledacos Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.9.2017 , 19:28   Citovat  

V pohodě Úsměv Pokud nejsi svému okolí (za volantem) nebezpečný, tady vůbec o nic nejde. K Accordu XG... Začínám mu pomaličku přicházet na chuť. Zvuk V6 v devitce je sice úchvatný, ale v EU nebyl, takže mě to tak netrápí. Spodek motoru v desítce umí hezky potahat. Otázkou zůstává jak to přijmou amíci. V6 je jim přeci jen blíž.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 10G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina