Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Honda Civic 1493 ccm 84kW EKONOM TK 10/2020 6. GENERACE
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
bajdik je teď offline  bajdik
PříspěvekZaslal: 27.3.2019 , 20:24   Citovat  

Prodám Hondu Civic 6. generace – pětidveřový sedan v barvě zelené metalízy (sedan podle TP, jinde tvrdí, že to je hatchback, další mě zase opravují, že to je 4D sedan). Objem motoru 1493 ccm (typ D15Z16 - 84 kW). Přezdívalo se jí také „Ekonom“. Rok výroby: 1996. Na autě jsem nechal udělat po zpřísnění podmínek úplně novou technickou kontrolu - platná do 24. října 2020. Je tedy jasné, že je v plně provozuschopném stavu. Automobil je na téměř nových zimních pneumatikách SAVA ESKYMO 175/65/R14. Ekopoplatek je zaplacen. Součástí je klíč od vozu a červený servisní klíč. Ve voze je autorádio s CD MP3 přehrávačem, čtečkou SD karty i USB flash disku. Aktuální čítač kilometrů je něco málo přes 285.000 km.
Auto je možné vidět v Liberci. K autu přidám kompletní povinnou výbavu (lékárnička, trojúhelník, rezerva, vesta, žárovky...)
Automobil jsem využíval 3 roky, během kterých jsem provedl opravy rozepsané viz níže. Předpokládal jsem, že Hondu budu využívat až do konce životnosti. Nicméně jsem nečekaně zdědil jiné vozidlo (taktéž Hondu) a jelikož dva kočáry v tuto chvíli neuživím, prodávám ho dále. Nicméně je tedy nutno podotknout, že celková má spotřeba za těch cca 30.000 najetých kilometrů byla pod 5.5 litrů / 100 km.
Co je hotovo (a doložím při prodeji doklady):

Výměna předních horních ramen
Výměna vnějších kloubů a manžet poloos (dokonce dvakrát, protože poprvé to servis zvrtal)
Výměny tyček předního stabilizátoru
Ložiska kola
Výměna středního i zadního dílu výfuku
Kompletní oprava elektroinstalace (ovládání všech zámků dveří, ovládání všech oken, reproduktory)
Výměna kapoty včetně barvení a lakování, výměna brzdových kotoučů, výměna obou blatníků včetně barvení a lakování
Výměna baterie za novou Varta 45 Ah.
Na karoserii není žádná koroze, vše bylo buď kompletně vyměněno (blatníky, kapota..) nebo opraveno a přestříkáno (zadní blatníky lokálně - viz fotografie)
Rozvodový řemen, vodní čerpadlo, drážkový řemen měněn před čtyřmi lety na 243.000 km. Olej v převodovce měněn před dvěma lety na 265.000 km. Veškerý servis prováděn pravidelně. Motorový olej měněn pravidelně v dubnu (282.000 km), najeto vždy do 15.000 km.
Dále kompletně vyměněné svíčky a provedeno zrepasování rozdělovače (modul, cívka, hlava).
Co hotového není:
Klimatizace. Jelikož jsem věděl, že bych ji nikdy nevyužil (jsem z těch, co mají okamžitě angínu), vůbec jsem ji neřešil. Není v ní jistojistě náplň, stav netuším. Nechám tedy na vás, zda-li si ji dáte do pořádku.
Další vada "na kráse" je malá prasklina předního nárazníku a trošku popraskaný lak na zadním. Vše je svařené, ale při bližším prozkoumání je samozřejmě vidět. Z auta jsem nikdy nedělal extrémní leštěnku, jelikož parkuji na parkovišti u školy, očekával jsem do budoucna další karamboly, a tak jsem nárazník neměnil.. "Vada" je vidět na fotografii se světlem.
Jinak z dalších věcí co teď vím je to, že jeden zámek vzadu se centrálem nechce moc otevírat.. A klíčem otevřít kufr je v chladných měsících ne úplně snadný. Ale od řidiče se otevírá bez problémů. Tož tak asi k autu Úsměv Jinak, byl jsem upozorněn, že předchozí dva majitelé jsou taky z hondaclubu - MiCody11 a Koník..

SG1S5708.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
SG1S5708.JPG, 1.95 MB

SG1S5708.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
SG1S5708.JPG, 1.95 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
bajdik je teď offline  bajdik
PříspěvekZaslal: 27.3.2019 , 20:26   Citovat  

Více fotografií zde:
tudy odkaz

PS: Pro členy Hondaclubu zdarma Castrol Olej 4l k výměně a náhradní OSRAM světla Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Honda Civic 1493 ccm 84kW EKONOM TK 10/2020 6. GENERACE
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina