Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Accord 8G Tourer PRODANO
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
TomOC je teď offline  TomOC
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.9.2019 , 23:28  Naposledy upravil TomOC dne 8.2.2020 , 20:38, celkově upraveno 6 krát. Citovat  

Prodám Honda Accord 8G Tourer, r.v. 2008 - do provozu 2009, motor 2L benzín, 156 koní, 6ti kvalt, koupeno v ČR, po prvním majiteli, najeto poctivých 107t km!, pravidelný servis, výbava comfort, tažné zařízení, technicky ve výborném stavu.
Jediný důvod prodeje dostavba RD. Měl jsem v plánu si ho nechat alespoň 10 let, ale bydlení je přednější.

poslední servis 3/2019:

čistění klimatizace + kabinový filtr (aktivní uhlí)
doplnění klimatizace
výměna brzdové kapaliny
výměna chladící kapaliny
výměna spojkové kapaliny
výměna baterie za novou

VIN: JHMCW17309C203787

Cena k jednani u auta: 259 tisic

Více info na emailu tomrojik@gmail.com
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.9.2019 , 22:21   Citovat  

...

2.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
2.JPG, 476.93 kB

3.JPG

3.JPG, 573.27 kB

4.JPG

4.JPG, 532.07 kB

5.JPG

5.JPG, 452.99 kB

6.JPG

6.JPG, 322.98 kB

7.JPG

7.JPG, 523.69 kB

8.JPG

8.JPG, 365.69 kB
   Návrat  
alireb je teď offline  alireb
PříspěvekZaslal: 6.10.2019 , 21:03   Citovat  

Ahoj. Prosim te, zimaky nejsou? Serviska. Koukal jsem, ze na stk byla az po trech letech mezi rokoma 2015-2018. Nejake info k tomu nemas?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.10.2019 , 22:24   Citovat  

alireb napsal:
Ahoj. Prosim te, zimaky nejsou? Serviska. Koukal jsem, ze na stk byla az po trech letech mezi rokoma 2015-2018. Nejake info k tomu nemas?

Ahoj.
Zimaky k tomu dam - jsou to origo 16" alu + pneu cca 50 procent. Servisni knizku mam v aute, zitra nafotim. Ta STK mezera (9 mesicu) - tezko rict, info k tomu nemam, poptam u prvniho (predchoziho) majitele. Predpokladam klasiku, podnikatel, malo casu, jezdil 3/4 roku bez STK - tata takhle brouzdal silnice bez STK skoro rok a pul HaHaaa
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.10.2019 , 22:47   Citovat  

nevim no, brouzdat silnice bez stk. A co servis, taky brouzdal bez vymeny oleje a pod. myslim predchoziho majitele Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.10.2019 , 7:36   Citovat  

Jeste dotaz, neni z tech fotek uplne jednoznacne poznat, leva cast predniho nazazniku je poskrabana, nebo to je jen nejaka necistota?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.10.2019 , 22:16   Citovat  

alireb napsal:

Tak zimaky jsou na origo Honda alu 17" tedy 225/50 pneu
letni jsou take 17" 225/50 zanovni pneu

STK - jak jsem si myslel, predchozi majitel zapomnel a jel tedy az po 2 a 3/4 roce

Serviska viz fotky

x.jpg

x.jpg, 528.97 kB

2.jpg

2.jpg, 469.45 kB

3.jpg

3.jpg, 530.23 kB

4.jpg

4.jpg, 491.96 kB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.10.2019 , 22:20   Citovat  

alireb napsal:
Jeste dotaz, neni z tech fotek uplne jednoznacne poznat, leva cast predniho nazazniku je poskrabana, nebo to je jen nejaka necistota?

Ano, je to poskrabane, neduh od predchoziho majitele - neresil jsem. Je to 10 let stare auto Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.10.2019 , 9:48   Citovat  

no dobre no, treba si jeste zavolame a uvidime se. Proc jezdil do servisu hiunday, a ne do autorivaneho H+ Jeste by me zajimalo, jak je na tom kastle celkove. Oderky a tak, pocitam ze na korozi je jeste brzo. Co podvozek, nejake vule na zizeni a tak. A hlavni otazka, co spotreba oleje. Chci novejsi auto, zvazuju civica x 1,0 turbo. Ale tohle se me libi taky, aspon bych usetril. Muzeme klidne pokracovat v komunikaci pres SZ. Zatim dik
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 8.10.2019 , 11:24   Citovat  

Pro udržení záruky není potřeba jezdit do autorizovaného servisu...

A mimochodem - taky bych asi jel radši do Hnůjdaje než na Jarov (no jezdím radši do Boleslavi, padne na to den volna, ale aspoň si tam můžu dát svůj olej a ne to,co lejou i do koncernů - mimochodem Shell za 600,-Kč/litr).
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.10.2019 , 18:34   Citovat  

Samozrejme jsem se ptal pred koupi na to same, vysvetleni je jednoduche. Predchozi majitel jezdil do hyundai servisu, protoze jeho majitel byl jeho pribuzny/znamy tot vse .)

Jinak kosmetiku na aute jsem neresil, sem tam jsou drobne oderky/skrabance viz stari vozu, ale to se da za par tisic rozlestit, pripadne si clovek muze udelat sam. Chtel jsem 8g accorda ve vybornem technickem stavu, koupeno v CR, 1. majitel a s malym najezdem a proto jsem ho take kupoval, mel mi slouzit alespon 10 let...

Olej samozrejme nezere - jiz moje 5 Honda a jedina ktera olej nezere Velmi šťastný
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.10.2019 , 12:58   Citovat  

Zrovna teď jsem se dozvěděl o autě, které nemělo TK 4roky a stejně bylo v provozu... Velmi šťastný Takže nějakých pár měsíců...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.10.2019 , 14:14   Citovat  

UP, mozna vymena za 7G accord tourer v benzinu + doplatek ...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.11.2019 , 23:48   Citovat  

Koupeny 4 nove zimni pneu 225/50 R17 a prezuto na zimni ALU, UP Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.11.2019 , 0:39   Citovat  

Porad nic?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.11.2019 , 22:37   Citovat  

alireb napsal:
Porad nic?

Porad to same Velmi šťastný Uz se ozvali dva dalsi, ale ani jeden se neprijel podivat, samy spekulanti jako ty Velmi šťastný

Kazdopadne sem na pul cesty k tomu, ze zustane doma Je to tam. makam kvuli tomu jako cert Cool

BTW: Co si nakonec vybral s manzelkou ty?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.11.2019 , 22:59   Citovat  

Dik za toho spekulanta přátele poridili jsme nakonec civica v kombiku, 2016, manual, 37tis.km
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2020 , 15:44   Citovat  

Do 28.1.2020 ho necham za 219000Kč! Lucy
   Návrat  
mrfelix je teď offline  mrfelix
PříspěvekZaslal: 22.1.2020 , 16:47   Citovat  

Ahoj, mám prosbu, zda bys mohl změřit vnitřní šířku dveře - dveře na zadních sedadlech + přidat fotku zadního sedadla, na níž by byly vidět koncovky pásů.
Případně jestli máš i další poznatky o přepravování tří autosedaček vzadu u 8G Tourer.

Vím, že u generace 7G by to mělo jít, ale žádná sláva. Pokud je u 8G ještě více šířky, stálo by to za úvahu.

Čekám třetí dítě. (Vybírám MPV, ale to jsou samé dýzlové nebo drahé, nebo málo vhodné.
Pokud se tam autosedačky dobře vejdou, mám vážný zájem o accorda, protože mám raději kombíky.)

Felix z Budějc
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.1.2020 , 18:46   Citovat  

Ahoj,
v sobotu se vratime z hor, zmerim a dam vedet. Aktualne tam mam vzadu 2 sedacky, ktere tam vozim pravidelne:) bohuzel tri deti jeste nemame a ani jsem nikdy 3 nevezl:) myslim, ze tam o neco vic mista nez v 7g bude, ale radeji zmerim.) pripadne tu nekdo z klubu bude mit 3 deti a a8g tourer, zkus zalozit vlakno primo s touto otazkou...jeste mame vlastne doma jeden podsedak, tak ho tam zkusim v sobotu nabastlit mezi ty dve dalsi a poslu fotku.)

mrfelix napsal:
Ahoj, mám prosbu, zda bys mohl změřit vnitřní šířku dveře - dveře na zadních sedadlech + přidat fotku zadního sedadla, na níž by byly vidět koncovky pásů.
Případně jestli máš i další poznatky o přepravování tří autosedaček vzadu u 8G Tourer.

Vím, že u generace 7G by to mělo jít, ale žádná sláva. Pokud je u 8G ještě více šířky, stálo by to za úvahu.

Čekám třetí dítě. (Vybírám MPV, ale to jsou samé dýzlové nebo drahé, nebo málo vhodné.
Pokud se tam autosedačky dobře vejdou, mám vážný zájem o accorda, protože mám raději kombíky.)

Felix z Budějc
   Návrat  
PVD je teď offline  PVD
PříspěvekZaslal: 23.1.2020 , 11:11   Citovat  

Co jsem se dříve ptal, tak mnozí mají vyzkoušené, že se do 8g nevejdou.

Mám bohaté zkušenosti s 8g tourer a ani jsem nikdy nechtěl sedět uprostřed vzadu, boční sedáky jsou velkorysé, že se tam člověk pohodlně usadí, ale díky tomu jsou posunuté hodně do středu (i ISOFIXy) a nedovedu si představit, jak je nacpat mezi dvě plnohodnotné sedačky. Maximálně nějaký podsedák, ale i tomu bych nevěřil.

Jestli je to rozdílné od 7g bohužel nevím.

TomOC napsal:
Ahoj,
v sobotu se vratime z hor, zmerim a dam vedet. Aktualne tam mam vzadu 2 sedacky, ktere tam vozim pravidelne:) bohuzel tri deti jeste nemame a ani jsem nikdy 3 nevezl:) myslim, ze tam o neco vic mista nez v 7g bude, ale radeji zmerim.) pripadne tu nekdo z klubu bude mit 3 deti a a8g tourer, zkus zalozit vlakno primo s touto otazkou...jeste mame vlastne doma jeden podsedak, tak ho tam zkusim v sobotu nabastlit mezi ty dve dalsi a poslu fotku.)

Návrat  
mrfelix je teď offline  mrfelix
PříspěvekZaslal: 24.1.2020 , 20:14   Citovat  

U mojí současné prorezlé Mazdy 6 (2005) je šířka dveře-dveře vzadu 135cm, ale prostor na sezení začíná z každé strany 9cm od této kóty. Mezi sedačkami širokými cca 46cm tak zbývá 25cm. Ale to je jen dole! Na opěradle zbývá ještě méně, neboť opěráky sedaček jsou ještě širší.
Sedačky je možné posunout až na kraj sedáku, ale pak jsou nakloněné doprostřed auta a opěradla sedaček se zase div nedotýkají.

Takže zřejmě budu muset lovit přinejlepším Toyotu Verso (Berlingo, Caddy), kde je možné dát krajní autosedačky opravdu až na kraj.
V tomto fóru je na prodej ještě Honda FR-V, ale to je úplný extrém. Tam je to, co potřebuju vzadu, udělané i vepředu, řidič je nalepený na dveřích a šaltpáku má v péči prostřední spolujezdec. HaHaaa
Žádná rozumná novější Honda na tři autosedačky vzadu vhodná není? Ani Civic Tourer?
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.1.2020 , 21:07   Citovat  

Civic Tourer určitě ne.
   Návrat  
PVD je teď offline  PVD
PříspěvekZaslal: 24.1.2020 , 22:12   Citovat  

Dělal jsem si stejný průzkum a pokud jsem chtěl atmosférického neSUV Japonce, zůstala Toyota Verso, která se už taky jako nová nevyrábí. Nic jiného to nesplnilo. Držím palce s lovem, za případné sdílení výsledků budu rád. Mrk

mrfelix napsal:
U mojí současné prorezlé Mazdy 6 (2005) je šířka dveře-dveře vzadu 135cm, ale prostor na sezení začíná z každé strany 9cm od této kóty. Mezi sedačkami širokými cca 46cm tak zbývá 25cm. Ale to je jen dole! Na opěradle zbývá ještě méně, neboť opěráky sedaček jsou ještě širší.
Sedačky je možné posunout až na kraj sedáku, ale pak jsou nakloněné doprostřed auta a opěradla sedaček se zase div nedotýkají.

Takže zřejmě budu muset lovit přinejlepším Toyotu Verso (Berlingo, Caddy), kde je možné dát krajní autosedačky opravdu až na kraj.
V tomto fóru je na prodej ještě Honda FR-V, ale to je úplný extrém. Tam je to, co potřebuju vzadu, udělané i vepředu, řidič je nalepený na dveřích a šaltpáku má v péči prostřední spolujezdec. HaHaaa
Žádná rozumná novější Honda na tři autosedačky vzadu vhodná není? Ani Civic Tourer?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.1.2020 , 9:41   Citovat  

Lidí se ozvala hafo, ale většina jen řesila cenu po mailech/telefonu - ne opravdu ho za 200t nenechám, nepotřebuju se ho zbavit pod cenou nesouhlas

Aktuální cena 229 000 Kč Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.2.2020 , 22:34   Citovat  

Prodano.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Accord 8G Tourer PRODANO