Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 8G 2.4 2009 6MT - Tmavě šedá perleť, sedan, executive
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.7.2021 , 11:06   Citovat  

Ahoj,

předběžně bych rád zjistil, jestli by byl zájem o mého accorda. Pokud hledáš voňavku, bohužel zklamu, nemusíš číst dál Úsměv

Accorda vlastním cca 4-5 let, najeto 250 tisíc. Vždy servisováno u Zdeni Zemčíka (vrakoviste-honda.cz). Co se týče technické stránky, vždy jsem na to kladl důraz. Tudíž jsem měnil vše co bylo třeba a někdy i něco navíc. Od všeho mám faktury a nestálo mně to zrovna málo. Auto je po výměně destiček i kotoučů vpředu, vzadu, kupovaný originál Showa sportovní podvozek od Hondy. Úplně nové gumy Continental PremiumContact 6, výměněný olej, filtry, čepy, stabilizátory, ložiška - vše v naprostém pořádku. Vyměněný šíbr (původní zreznul). 2 roky zpět měněné čelní sklo (kamínek na dálnici). Motorově vše v pořádku. Mezi výměnami oleje se mi tu a tam stane, žě musím něco dolít, ale třeba před posledním servisem jsem ani nepotřboval dolévat. Podle stylu jízdy. Olej měněn vždy cca po 10tkm. Seřizování ventilů vždy s olejem, měněný olej v převodovce, senzor xenonů, xenony, vlvnovec výfuku, dezinfekce klimatiace... Vyměněny jsou též vnější i vnitřní klouby poloos. Je toho opravdu hodně, co jsem měnil z těch technických věcí, faktury případně doložím zájemci, fotografie též. Moc nevěřím na druhovýroby, proto jsem vždy většinu důležitých věcí dával OEM honda - Tlumiče, Klouby poloos, VTC ventil, baterie, a další... Fotografie nahraji jakmile auto aspoň umyju a budu mít na to chvíli čas.

Problémy:

Karoserie - ta už něco zažila a já bohužel neměl čas to řešit, upřímně ani nevím pořádně u koho, auto je moje daily a potřebuji ho.

Jeden rok jsem měl opravdu smolný - někdo mi odřel přední nárazník v práci, ale to bych neřekl, že je něco hrozného.
V uličce u domu mi někdo (asi vozíkem) odřel jednu stranu auta - jedná se o čáru, která připomíná objetí klíčem. Něco by šlo rozleštit, něco se dá vyřešit korektorem od Hondy, který dám k auta. Potom mi na auto napadly kroupy a tudíž to na střeše jde vidět. Neřekl bych, že je to až tak zásadní, ale je to tam.

Největší problémy:
1) To, že accord před FL trpí na řízení, je známe. Vždycky to na hrbatém terénu trošku hrčelo, ale po posledním servise se ozvalo o dost víc. Na volantu poznat nic není, auto funguje pořád perfektně ale zkrátka řízení mlátí víc, a je to už i dost víc slyšet. Takové tlumené bouchání při nerovnostech - vše znovu zkontrolováno na zvedáku a podvozek je v pořádku, takže jediná věc co zbývá, je řízení. Je možné, že do prodeje ještě budu řešit. Minimálně bych rád vyzkoušel jeho výměnu za druhý použitý díl, jestli je to opravdu ono. Řízení je poměrně drahé, druhovýrobu jsem viděl ale nevím jak funguje.

2) Koroze - bohužel, zrezlé je to už dost v místech pod podběhy (typická závada accordů před FL). Varianta je výměnt blatníky, je chycený na každé straně i kousek prahu vedle blatníku u spoje, kde by to chtělo vybrousit a přestříknout. Podvozek je už také poměrně prorezlý. Výfuk je zatím v pořádku.

Navíc má accord kompletně vytlumené všechny 4 dveře, a opravené odlepené membrány u Bose reproduktorů (opět známa vada). Takže hraje opravdu hezky Úsměv

Znovu ale říkám, accord už není opravdu žádná leštěnka a je třeba s tím počítat.

Představu o ceně mám zhruba, podle toho co se kde prodává. Vzhledem k tomu, co všechno jsem na autě dělal, abych nerad šel razantně pod cenu, ale samozřejmě domluvě se kvůli zmíněným problémům s karoserií apod... nebráním.

Koupeno v ČR, jsem třetí majitel.

Ještě důležité info: Podle VIN bylo u prvního majitele někdy v 30tkm auto tuklé na zadek, vše opraveno přímo v hondě a nemělo se jednat o nic vážného.

Auto mně nikdy nikde nenechalo, a mám ho obecně opravdu rád. Pokud někdo bude chtít, ať se ozve a můžeme probrat cokoli co vás bude zajimat.

K prodeji mám ještě druhé ALU se zimními pneumatikami - ale vzorek už je horší. Tipuju na sezónu max.

Místo prodeje: Brno

Důvod prodeje: Čekám rodinu a potřebuji větší vůz.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 8G 2.4 2009 6MT - Tmavě šedá perleť, sedan, executive
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina