Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články
 
  ENEOS PRÉMIOVÉ MOTOROVÉ OLEJE A PROVOZNÍ KAPALINY
  Sekce: Partneři
  Zaslal:  24.6.2015 , 21:57
   
AUTOR: josejumbo
Partner H-C
Založen: 16.6.2015
Články: 1
Komentáře: 0

Hodnocení: 0.00/5.00 [0]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

   Článek  Strana 1 z 1
  
ENEOS PRÉMIOVÉ MOTOROVÉ OLEJE A PROVOZNÍ KAPALINY
JAPAN´S No. 1 MOTOR OILENEOS - výjimečnost v každé kapce
Když každá součástka běží jako švýcarské hodinky. Když vnímáte pohyb svého rychlého vozu a s ním nekonečnou svobodu. Když cítíte vůni benzínu. Když je váš cíl na dosah. Když vám srdce bije jako na poplach. Když soupeře necháváte daleko za sebou. Když spoléháte na ENEOS!
Na počátku bylo světlo. Ale ještě před vznikem vesmíru byla stvořena ta nejlepší značka na světě. A dostala i svou nezaměnitelnou podobu. Čtvercové logo s charakteristickou červenou a oranžovou barvou, doplněné dynamickým nápisem ENEOS. Japonská společnost JX Nippon Oil & Energy sídlící v Tokiu, firma s tradicí 130 let, vyvinula nadčasový produkt a dala mu jedinečný název. ENEOS. ENEOS znamená jediné - výjimečnou kvalitu, mimořádnou spolehlivost a nadprůměrný výkon.Produkty ENEOS - balzám pro rychlá kola
Toužíte po vítězství a žijete jen pro něj. Neznáte prohry ani pády. Jedete na maximum a nemůžete selhat. Musíte mít to nejlepší. Přesně to vám dávají produkty ENEOS.
Osobní, sportovní i užitková auta na celém světě mají něco společného. O jejich motory je třeba důkladně pečovat.
Syntetické, polosyntetické a minerální motorové oleje se o srdce vozu dokonale postarají. Oleje řady ENEOS GP4T, ENEOS Max Performance Moto, ENEOS Max Performance Scooter a ENEOS Performance 20W50 jsou zárukou tichého chodu, vysokého výkonu a skvělých jízdních vlastností vašeho stroje.
Bez špičkových syntetických převodových olejů značky ENEOS se neobejde žádné auto ani motorka, jejichž majitel vyžaduje spolehlivost a dlouhou životnost. Díky těmto výrobkům jsou koroze, oxidace či vznik pěny v převodovkové soustavy absolutně bez šance. Tyto revoluční japonské výrobky také minimalizují tření a mají pozitivní vliv na spotřebu paliva. Výborně odolávají extrémním teplotám, během nichž zajišťují stálou viskozitu.
V rozsáhlém sortimentu japonské značky nesmějí chybět ani brzdové, chladící a hydraulické kapaliny. Jsou šetrné k životnímu prostředí a mají vysoce antikorozní účinky.
ENEOS se zkrátka postará o každý motor, ať již pohání auto, motorku nebo loď.ENEOS - když vítězství je vášní a kvalita povinností
Sláva vítězům, poraženým čest. Ale jména těch, kteří končí hluboko v poli poražených, budou zapomenuta jednou provždy. Přitom vítězství jsou tak snadná. Stačí zvolit správného partnera. A správný partner - to jsou produkty značky ENEOS.
Zkuste se zeptat těch největších favoritů, co pro ně ENEOS znamená. Zeptejte se Valentina Rossiho, devítinásobného mistra světa bojujícího za tým Movistar Yamaha MotoGP. Správný recept, jak vystoupat až stupně vítězů, má i Maverick Viñales, který ovládl první letošní MotoGP v Kataru.
Světu rychlých strojů vládne ENEOS. Kromě motorek sponzoruje japonský výrobce také týmy startující v závodech rychlých vozů série NASCAR, které patří v USA k těm nejoblíbenějším. ENEOS věří nováčkovi s největším potencionálem za poslední roky - Kyleu Larsonovi. Ten již má na kontě úspěchy v Monster Energy Cupu, XFINITY, Camping World Truck a hvězdné vítězství v 24 Hours of Daytona.
ENEOS: 1000 km. Tak to je další podnik, který nenechává žádného automobilového fanouška chladným. Sedmnáctý ročník tohoto závodu se pojede ve dnech 20. - 23.července 2017 na okruhu v Litvě. ENEOS je hlavním sponzorem tohoto automobilového klání.
Ani při podpoře populárních motosportů v domovském Japonsku ENEOS nezůstává stranou - již 9 let hrdě sponzoruje japonské SuperGT.
Velkou pomoc přináší ENEOS rovněž jezdcům českých továrních týmů Scuderia Motorsport a Korno motorsport.

Požadujte pro svůj vůz jen to nejlepší. Požadujte ENEOSara motor s.r.o.
Nové sady 988/2
602 00, Brno - Staré Brno

IČO: 05166098
DIČ: CZ05166098

T: +420 607 539 156 (WhatsApp chat)
T: +421 944 530 263

I: tudy odkaz
E: info@japaneseoil.eu
F: tudy odkaz

   Autor  Komentáře
Daver
AdministrátorČlánky: 16777170
Komentáře: 39
 Zaslal: 28.6.2015 , 10:54  Předmět:    
Vstoupit do diskuze k článku ZDE


Rating box? ? neni


  Články
 
  ENEOS PRÉMIOVÉ MOTOROVÉ OLEJE A PROVOZNÍ KAPALINY
  Sekce: Partneři
  Zaslal:  24.6.2015 , 21:57
   
AUTOR: josejumbo
Partner H-C
Založen: 16.6.2015
Články: 1
Komentáře: 0

Hodnocení: 0.00/5.00 [0]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh


 
Přejdi na:  
 
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter
You cannot delete your articles in this chapter
You cannot rate articles in this chapter
You cannot approve articles in this chapter

You cannot post comments in this chapter
You cannot edit your comments in this chapter
You cannot delete your comments in this chapter
You cannot rate comments in this chapterBoard Security

(104174 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0461s ][ Dotazy: 37 (0.0082s) ][ GZIP on - Debug on ]